Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω λογω....τσιρλιπιπι (γαστρεντεριτις δηλ) κανει να πιω καφε???????

χμμμμμμμμμμμ

δεν ξερω....μαλλον κανει....αφου στο τσιρλιπιπι σε λενε να πινεις τσαγακια=καφεινη....

τι να πω....θες να δοκιμασεις να δουμε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι με ακουτεεεεεεεεεεεε

ο σπασοκλαμπανιας ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ενα κοριτσακι μου ειπε να πιω καφεεεεεεε και

τωρα εχω ερθει επισκεψη στην λεκανηηηηηηηηηηηηηηη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το καινουριο μελος!!!! Γιατι στεναχωριεσαι καλε? Εδω ειμαστε εμεις να σε ξεμπερδεψουμε!!!

Θες να μας πεις λιγα για εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το μαριακι...εδω μπερδευομαι εγω τωρα με τις αλλαγες που ειμαι

κοτζαμ 1 χρονο στο μαμμυ!!!! :lol:

ΒΑΣΩ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ νταρλινγκ και με το ενα το αυγο!!!ΔΕν εχεις ακουσει που λενε

το ΧΡΥΣΟ ΑΥΓΟ??? :D ΑΝΤΕ μην πας με αρνητικη διαθεση...θα σε φαπισω και ξερεις οτι οι φαπες μου πονανε...εχεις ξανα φαει στο παρελθον!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Πως παν' τα κεφια;;;;

VASSO 1 και καλο θελουμε!!!! ;););););)

ΜΑΡΙΑΚΙ111 καλως μας βρηκες και ευχαριστως να σε ξεμπερδρψουμε(η ειδικοτητα μας :lol::lol: )

ΣΤΑΣΟΚΛΑΜΠΑΝΑΚΙ τρελλο!!!!! Εστειλες SOS απο το pipi-room??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooo

....

...

....

κοριτσια να σας ρωτησω κατι? Οσο κανατε η καντε τη προετοιμασια για την εξωσωματικη ακουλοθησατε συγκεκριμενη διατροφη? Εννοω αυστηρη....γιοκ αλμιρα, γιοκ γλυκα....γιοκ ανασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανασες επαιρνα καθε 2 μερα αν επεφτε τεταρτη!!! τι λεςςςςςςςςςςςς??????χαχαχα

μονο μετα την ωοληψια μου ειπε τι να τρωω ο ντοκτορ και τι να πινω για να αποφυγω την υπερδιεγερση ωοθηκων!!!

2 αυγα και κατι σαν ισοτονικα ροφηματα.

εσενα ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τπτ αλλα ρωταω γτ ηρθε η συνεφαδα μου, η οποια εκανα 2 εξωσωματικες, και ελεγε κατι κουλα...

γτ δεν σου εδωσε glykophase? γτ δεν σου ειπε να κανεις πρωτα διαιτα? :shock::shock: γτ...γτ...γτ...(δεν ειναι το φεγγαρι τετραγωνο?)

εγω απλα της απαντησα "δεν ξερω καλη μου. δεν μου ειπε τπτ ο γιατρος. το μονο που ξερω ειναι πως θα φυγουν οι κοτες!!!" :twisted::twisted::twisted::twisted:

(Σε χωριο μενω και τα πεθερικα μου κρατανε κοτες....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝicoleG μου νην αγχωνεσαι καλε! Εγω ξερω οτι τα glucophase τα δινουν οταν η γυναικα εχει θεμα με πολυκυστικες ωοθηκες και παλι δεν τα δινον ολοι οι γιατροι. Επισης το θεμα του βαρους παλι συνδεεται με τις πολυκυστικες. Ισα ισα που για την εξωσωματικη δεν κανει να εισαι κατω απο το φυσιολογικο σου βαρος γιατι αυτο χαλαει σιγουρα την ισορροπια των ορμονων. Τωρα αν εχεις καποια κιλακια παραπανω δεν παιζει προβλημα. Ενταξει υποθετω πως μονο αν μια κοπελα εχει προβλημα παχυσαρκιας θα πρεπει να αδυνατισει πριν μπει σε διαδικασια εξωσωματικης για να μην εχει αλλα προβληματα.

Μην αφηνεις τους απ'εξω να σε τρελλαινουν κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεμμμ :roll: ξερεις.... :roll: τα εχω τα κιλακια μου (δικα μου ειναι και δεν τα δεινω!!!) :D

Εμενα ο γιατρος, παρολο που εχω πολυκυστικες (απ'τα 13 μου) δεν μου ειπε τπτ. Μονο λεει να κοψω λιγο τους καφεδες, το τσιγαρο (εννοειτε) και 2 γλυκακια την βδομαδα. Βασικα αυτα που ησχυουν για καθε εγκυμονουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολυ καλα κανεις κυρια μου!!! Να μην τα δωσεις πουθενα!

Και εγω σου ειπα οτι τα φαρμακα δεν τα δινουν ολοι οι γιατροι!!! Εγώ μονο μια κοπελα ξερω που τα πηρε. Υποτιθεται πως βοηθαει χωρις να σημαινει πως οποια δεν τα παρει δεν θα εχει καλα αποτελεσματα. Ο καθε γιατρος λεει τα δικα του για αυτο σου ξαναλεω μην ακους τους αλλους. Η καθεμια μας ειμαστε μοναδικη περιπτωση!!!!

Εμενα παντως δεν μου ειπαν ουτε στο προηγουμενο, πυτε σε αυτο το κεντρο που ειμαι τωρα να αλλαξω τιποτα στη διατροφη μου. Τα κλασσικα οπως λες και εσυ καυι κυριως το καπνισμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω...απο την ωρα που αποφασιαμε να κανουμε αυτο το βημα ειμαι παααρα πολυ ηρεμη. Δεν ξερω...μια αφασια...αλλο πραγμα! Ενω κανονικα ειμαι αρκετα...εκρηκτικη :roll::roll:

Οσο για τους αλλους...δεν παν'να ... κανουν μπανιο!!!!

Γι'αυτο δεν πολυ ιδρωνει το αφτακι μου. Απλα ρωταω για να ξερω και γω την επομενη φορα ( γτ 10000% θα υπαρχει μια επομενη φορα) να απανταησω. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα !!!χαθηκα λιγακι αλλα βλεπετε με τα σχολεια εχω το μυαλο στη δουλεια και ουτε υπολογιστη δεν ανοιγω.Φιλια σε ολους παντως.

Ακουσα χθες για την υποθεση πωλησης ωαριων απο γνωστο γιατρο.Μα καλα γιατι δεν λεει κανενας το ονομα του να προστατεψει τυχον θυματα μητερες?Δηλαδη ζουμε σε μια κοινωνια δυο ταχυτητων που αν εισαι γνωστος και λεφτας ολα οκ δεν δημοσιευεται τιποτα και αν εισαι ο απλως μισθοτος....παρτε τα ολα στη φορα?Τη δημοσιογραφια ειναι αυτη δεν την καταλαβαινω ειλικρινα.

Εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω ποιος ηταν,γνωριζει κανεις?Μηπως ηταν ο γιατρος μου?Μηπως και τα δικα μου ωαρια κατεληξαν εκει και δεν το εμαθα ποτε?Αν ξερει καποιος ας μας πει η' ας μου στειλει πμ αν δεν εχει το θαρρος να γινει ....μαρτυριαρης!χαχαχα :D:D

Το αποτελεσμα δεν αλλαζει,αλλα ολοι μαζι μπορουμε να κανουμε την αλλαγη στην κατασταση.Θυμωνω :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες κοριτσακια μου!!!! ειστε καλα?

Να ξερετε οτι σας εχω συνεχεια στο μυαλο μου...εχω κι εγω τρεχαματα με εναν αγαπημενο μου θειο που ειναι βαρια στο νοσοκομειο,με την κορη μου που επαθε νευροπαθεια στο χερι της ,ετοιμασιες γιατι ερχεται αυριο ο αντρουλης μου...ουφ..και πολλα αλλα..Μπαρτσελονιτα μου,στις ειδησες απαγορευεται να πουν ονοματα..εγω το γεγονος αυτο το εμαθα απο την περασμενη πεμπτη..επαθα ενα σοκ γιατι ειναι ο γιατρος της αδερφης μου..και ναι θα γινω ρουφιανα και θα πω το ονομα του...ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ..

Οταν μπορεσω θα ξαναμπω...σας φιλω... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!

Barcelonita μου οντως καιρο ειχαμε να σε δουμε!!! Πιεση πολυ τωρα ε?

Και το Γωγακι ειχαμε καιρο να το δουμε. Περαστικα βρε κοπελα μου και για την κορη σου και για τον θειο σου!

Κοριτσια οντως αυτος ειναι ο γιατρος. Εγω την ημερα που το ανακοινωσαν δεν το βρηκα πουθενα αλλα την επομενη σε ενα blog το εγραψαν κανονικα το ονομα του. Καποια στιγμη το συννεφακι έιχε βαλει το αρθρο και ετσι το διαβασα και εγώ!

Barcelonita ηρεμησε δεν ηταν ο δικος μας(αν και δεν θα μου φαινοταν και απιθανο). Παντως εγω ρε κοριτσια φδεν τον ηξερα τον κυριο. Ομως εμαθα οτι τον ειχαν αρκετες κοπελες στο forum. Και να και που το Γωγακι τον ηξερε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω...απο την ωρα που αποφασιαμε να κανουμε αυτο το βημα ειμαι παααρα πολυ ηρεμη. Δεν ξερω...μια αφασια...αλλο πραγμα! Ενω κανονικα ειμαι αρκετα...εκρηκτικη :roll::roll:

Οσο για τους αλλους...δεν παν'να ... κανουν μπανιο!!!!

Γι'αυτο δεν πολυ ιδρωνει το αφτακι μου. Απλα ρωταω για να ξερω και γω την επομενη φορα ( γτ 10000% θα υπαρχει μια επομενη φορα) να απανταησω. :D:D:D

Καλε τι ειναι αυτα που λες???? Ακου 1000% θα υπαρχει επομενη φορα!!! Ναι ενταξει καλα κανεις και εισαι ηρεμη. Ετσι πρεπει να εισαι! Οχι ομως επειδη θεωρεις οτι δεν θα εχεις επιτυχια! Λοιπον μην ξαναακουσω τετοια ή μαλλον μην ξαναδιαβασω τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...