Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Ναι ειμαι Σερραια (ωραια και μοιραια :P:lol::lol: )

Απ'οτι ξερω Σερρες δεν εχει κενρτο για εξωσωματικες...δεν ειμαι και σιγουρη.

Θα κατεβω Θεσσαλονικη και με την ευκαιρια να ψωνισω και λιγακι ε??!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι ειμαι Σερραια (ωραια και μοιραια :P:lol::lol: )

Απ'οτι ξερω Σερρες δεν εχει κενρτο για εξωσωματικες...δεν ειμαι και σιγουρη.

Θα κατεβω Θεσσαλονικη και με την ευκαιρια να ψωνισω και λιγακι ε??!! :D:D

Σερραια-ωραια και μοιραια τα ψωνια επιβαλλονται!!! Ειναι υποχρεωτικα!!! Ανεβαζουν την ψυχολογια (που ειναι βασικος παραγοντας επιτυχιας ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli καλή σου μέρα!!!!!

Ελπίζω να είσαι καλά και να προσέχεις τα λολιποπάκια !!!!!!!!!

Καλημέρα και στη Σερραία φίλη μου! ( Από την Καρπερή Σερρών είναι η μητέρα μου.....).

Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινακι μου καλο δεν ξερω τι να πω..οτι και να πω θα ναι λιγο μπροστα σε αυτο που νιωθεις..το χουμε βιωσει ολες μας αλλωστε..παρε το χρονο σου καλη μου οπλισου με δυναμη για την επομενη φορα που θα τα καταφερεις κοπελα μου!!!!

Οτι χρειασεις ειμαστε εδω για σενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεα μου..

Επεσα απο τις σκαλες και τσακιστηκα!!!!!!!

Μονο θλαση επαθα στην πλατη ομως και ποναω ακομη και οταν αναπνεω...αλλα ευτυχως δεν χτυπησα στο κεφαλι και δεν εσπασα τιποτα..απο ενα σκαλι πιο πανω να πεφτα θα χα χτυπησει κεφαλι!!

Σημερα πηγα και εκανα επανεξεταση των ΝΚ,περιμενω τη αχρηστη,παιρνω τα αοτελεσματα την Πεμπτη και μαλλον ξεκιναω κ γω επιτελους!!!!!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε αυτη τη φορα!!!!!

Ανεμε πηγατε στο γιατρο???

Ζαχαρενια εσυ ποτε ξεκινας???

Νικολ σε τι φαση εισαι???

Λολλι φιλια στα διδυμακια!!!!!!

Γωγακι ολα καλα??

Βασω μου εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia eyxaristw poly gia thn symparastash, dyskoles stigmes koritsia exw ena sfyksimo ston laimo apo thn stenaxwria mou avrio epistrefa sthn douleia mou kai den exw kamia diathesh, thelw na ta vrontiksw kai na figw h psyxologia mou einai xalia, xthes malwsa kai me thn emvryologo tou kentrou giati arxise na mou leei kati malakies molis ths eipa pws den tha ksanapaw, opws katalavainete ksekinaw pali apo to mhden, skeftomai na paw athina twra alla den kserw pou, eseis ti proteinete koritsia, skeftomai na mhn paw se kapoio apo ta megala kai gnwsta kentra giati ayta mono onoma exoun kai sthn thes/nikh etsi thn pathsa phga se firma kai to apotelesma tipota

lollipop skeftomai na paw ekei pou phges esy, ekane ekei mia poly kontinh syggenhs mou kai epiase me thn prwth

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop skeftomai na paw ekei pou phges esy, ekane ekei mia poly kontinh syggenhs mou kai epiase me thn prwth

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ μου, οπως εχω ξαναγραψει,εμεινα απολυτα ευχαριστημενη απο το κεντρο και αυτο το ελεγα (αν θυμαστε) και στην 1η φορα που ειχα αποτυχια!!! Αν θες πληροφοριες στειλε μου pm.

Ξερεις οτι ειμαι διπλα σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NicoleG κλως ήρθες στην παρεα μας και ευχομαι με το καλο αυτη σου η προσπαθεια ε εχει το πιο ομορφο και ευτυχισμενο τελος!!! Μην αγχωνεσαι καθολου κοριτσι μου. Οι ενεσεις δεν ειναι τιποτα. Εγώ και στις 2 προηγουμενες προσπαθειες ονη μου τις εκανα.

Skorpinaki μου χαιρομαι που σε βλεπω να κανεις σχεδια για το μελλον. Καλα θα κανεις να αλλαξεις κεντρο! Εγώ είμαι της αποψης αν δεν βλεπεις καλό για 2 αντε 3 φορες απο εναν γιατρο αλλαξε τον! Μπορει μονο και μονο η αλλαγη να φερει τυχη!!! Καλε εγώ μετα και τη 2η αποτυχια αρχισα να αισθανομαι οτι κατι δεν πηγαινε καλα με το κεντρο μου. Με πιεσαν να παρω αποφαση για επομενη προσπαθεια αμεσως μετα την αποτυχια (με φυσικο βεβαια χωρις φαρμακα) ε και εκει ξεχειλισε το ποτηρι και ειπα αντε γεια!!!! Και πριν λιγες μερες στο θεμα "λαθος χειρισμοι στην εξωσωματικη" βρηκα κοπελα που ελεγε και αυτοι πανω κατω τα ιδια αρνητικα και οταν μιλησαμε προσωπικα ανακαλυψαμε οτι ειχαμε παει στους ιδιους ηλιθιους που μας φερθηκαν με τον ιδιο τροπο!

Τελος παντων λεπτομερειες τωρα. Ευχομαι καθε νεα αρχη να ειναι και καλοτυχη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε θα συναντηθουμε????

Διαλεξτε μια μερα!!!!!Αντεεεεεεεεεεεεεεε

Βρε Κατερινα μονο εσυ και εγω εχουμε πει οκ! Οι υπολοιπες???

Α και προσεχε βρε κοπελια με τις πτωσεις! Δεν ειναι εποχη για τετοια τωρα! Τι εγινε κοριτσι μου, καταφερες να βρεις τα φαρμακα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ...ευκαιρια να κανω και πρακτικη!!!!χαχχα

κι εγω ετρεχα μια στο νοσοκομειο στα εξωτερικα μια σε κατι ιδιωτες γιατρους...

ε την 2η μου τις εκανε ο συζυξ!!!!

Δε μου λες βρε κοπελια. Που ησουν τοσο καιρο????

Αααα εχεις παρει πολλες απουσιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASSO78 αληθεια σε πιεζαν για την επομενη προσπαθεια;;;

Στην δικη μου περιπτωση τους ειχα ζαλισει στα τηλ για να κανονισουμε την επομενη προσπαθεια και μου ελεγαν να χαλαρωσω....ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΤΤΤΤΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D Γεια σου ρε Νικολακι με τα αστεια σου!!!

ΝΑι καλε οι αντε μη τους πω. Παιδακι μου μιλαω τη μια μερα με τη μαια μου λεει για την αποτυχια, λυπαμαι πολυ θα μιλησετε και με τους γιατρους. Ε αφου δεν εβλεπα εγω ενδιαφερον να με ξαναπαρουνε παιρνω τον γυναικολογο μου και του λεω μπορω να ερθω να δω εσας στο γιατρειο σας (ξερεις ήθελα να του μιλησω και για την πιθανοτητα αλλαγης κεντρου) και μου λεει οχι οχι κλεισε ραντεβου κατευθειαν στο κεντρο και θα ειμαι εκει (φυσικα σιγα μη μου ελεγε να αλλαξω κεντρο αφου θα εχανε τη μιζα του). Ε παιρνω εγω τη μαια και λεω ποτε μπορουμε να κλεισουμε ραντεβου? Μου λεει η μαια θα λειπει στο εξωτερικο για μια εβδομαδα ο γιατρος (ο εξωσωματικος). Ε και λεω δεν πειραζει οτε απ Σεπτεμβρη, τι να τα πουμε τωρα τι μετα. Αφηστε με να χαλαρωσω και λιγο. φυσικα εγώ εννοουσα το να μου εξηγησουν την αποτυχια! Και μου λεει η μαια οτι ξερετε ειχαμε γραψει στο ιστορικο σας οτι μετα τη 2 αποτυχια θα μπορουσατε να δοκιμασετε και εναν φυσικο. Και λεω εγω, πως ετσι? Χωρις να εχω μιλησει με τους γιατρους πρωτα? Και μου λεει η μαια ενταξει οπως θελετε!

Μετα απο 2-3 μερες με ξαναπαιρνει στο κινητο και δεν το σηκωσα. Την επομενη με ξαναπηρε , το σηκωσ και μου ειπε πως μιλησαν οι γιατροι στο τηλεφωνο και ειπαν πως μπορω να κανω φυσικο. Και εγώ της ειπα μα καλα δε σας ειπα οτι δε θελω τωρα?

Ευχαριστω πολυ. Γεια σας!

Και ετσι ουστ και το κεντρο, ουστ φυσικα και οκαλος μου γυναικολογος που με πηγε εκει με κλειστα ματια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεα μου..

Επεσα απο τις σκαλες και τσακιστηκα!!!!!!!

Μονο θλαση επαθα στην πλατη ομως και ποναω ακομη και οταν αναπνεω...αλλα ευτυχως δεν χτυπησα στο κεφαλι και δεν εσπασα τιποτα..απο ενα σκαλι πιο πανω να πεφτα θα χα χτυπησει κεφαλι!!

Σημερα πηγα και εκανα επανεξεταση των ΝΚ,περιμενω τη αχρηστη,παιρνω τα αοτελεσματα την Πεμπτη και μαλλον ξεκιναω κ γω επιτελους!!!!!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε αυτη τη φορα!!!!!

Ανεμε πηγατε στο γιατρο???

Ζαχαρενια εσυ ποτε ξεκινας???

Νικολ σε τι φαση εισαι???

Λολλι φιλια στα διδυμακια!!!!!!

Γωγακι ολα καλα??

Βασω μου εσυ τι κανεις???

Κατερινάκη μου με το ΚΑΛΟ κοριτσάρα μου , να πάνε όλα τέλεια και φυσικά να είναι η τελευταία φορά για σένα και για όλες μας. Και φυσικά να προσέχεις λίγο παραπάνω τώρα που ξεκινάς..

Εγω είμαι σε διαδικασία φαρμάκων, τα παίρνω κ ξαναμανα....3η εξωσωματιή , 9η χοριακή...

Για τα NK ξαναρώτησα Κατερινάκη κ μου το ακύρωσε κ αυτος ο γιατρός....ξέρεις τώρα απλά εύχομαι να μην έχω κάτι τέτοιο.........τι να πω...δε μου λένε ούτε απλά να την κάνω...

κοριτσάρες μου καλησπέρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thank U :D

Αλλα....δεν υπαρχουν σε πορφη χαπιου????

ΜΙΣΩ τις βελονες!!! :cry::cry:

Ασε που θα πηγαινω στο ΕΣΥ γιατι μονο η πεθερα μου ξερει να κανει ενεσεις και....αστο :lol::lol::roll::lol:

Οχι δεν μπορω να πω οτι ειμαι αγχωμενη....απλα δεν το σκεφτωμαι...το πηρα αποφαση και λεω στον εαυτο μου..."τοσα και τοσα εκανες και περασες εε δεν θα κολλησεις εδς!!!"

Απλα...ΜΙΣΩ τις βελονες! :roll::roll:

Ελα σχεδόν συνονόματη, μη μασάς η διαδικασία δεν είναι φοβερή κ οι ενέσεις για πλάκα, ρε κορίτσια μακάρι να σας τις έκανα εγω...εχω ανωμαλία με τις ενέσεις όταν μου κάνουν κοιτάω τη σύριγγα σα βρικόλακας.....οσο για τις ενέσεις της εξωσωματικής καλύτερα μόνη σου, είναι η βελόνα αστεία.....

θα τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες,

τι καντε?

...katerina... εδω και 2 χρονια προσπαθω να ριξω τη συνεφαδουλα μου απ'τις σκαλες αλλα ματαια!

Εσυ πουλακι μου πως τα καταφερες?????

Σε τι φαση ειμαι?...αναμενεται στο ακουστικο σας..δλδ περιμενω την ακατανομαστη.

nikol. να σου πω...μεγαλη κουβεντα δε λεω...μπορει στο τελος να τις κανω οντως μονη μου....θα δειξ' θα δειξ' :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκη μου με το ΚΑΛΟ κοριτσάρα μου , να πάνε όλα τέλεια και φυσικά να είναι η τελευταία φορά για σένα και για όλες μας. Και φυσικά να προσέχεις λίγο παραπάνω τώρα που ξεκινάς..

Εγω είμαι σε διαδικασία φαρμάκων, τα παίρνω κ ξαναμανα....3η εξωσωματιή , 9η χοριακή...

Για τα NK ξαναρώτησα Κατερινάκη κ μου το ακύρωσε κ αυτος ο γιατρός....ξέρεις τώρα απλά εύχομαι να μην έχω κάτι τέτοιο.........τι να πω...δε μου λένε ούτε απλά να την κάνω...

κοριτσάρες μου καλησπέρα.....[/quote:ap9jw31m]

Νικολ μου εγω δεν ρωτησα καν τον γιατρο..πηγα μονη μου και τις εκανα..και οταν του τα δειξα παλι ηταν αρνητικος οταν ομως του τα πε και ο ανοσολογος τους τοτε τα δεχτηκε!!Και τωρα αυτος μου πε να την επαναλαβω ξανα να μαστε σιγουροι!!

Τι να σου πω?Ευχομαι ειλικρινα ναχεις μια θετικοτατη χοριακη και ολα μα ολα να σου πανε τελεια κοριτσακι μου να ναι η τελ σου προσπαθεια!!!

Απο που εισαι Αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες....

σημερα επεστρεψα γραφειο...ιωση ειχα! γρρρ

Ρε κατερινιω πως το καταφερες??? και σου χω πει κοψε τα 12 ποντα τακουνια!!!! :lol:

περαστικα ρε συ και μη χειροτερα!!!!

Τα αλλα κοριτσια? θα συναντηθειτε?πουυυυυυυ?????? βορεια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααα

πως ειστε?

Εκανα γαλλικο καφε...θελει καμια? (λεω να κοψω σιγα σιγα τα φραπεδακια .... γενικοτερα τις κακες συνηθιες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες....

σημερα επεστρεψα γραφειο...ιωση ειχα! γρρρ

Ρε κατερινιω πως το καταφερες??? και σου χω πει κοψε τα 12 ποντα τακουνια!!!! :lol:

περαστικα ρε συ και μη χειροτερα!!!!

Τα αλλα κοριτσια? θα συναντηθειτε?πουυυυυυυ?????? βορεια ε?

Καλημερααααααα!!!!!!!!!!

Ζαχαρενια με ισια επεσα....

Εσυ απο ποια περιοχη εισαι?Δεν σε βολευει το Μετρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααα

πως ειστε?

Εκανα γαλλικο καφε...θελει καμια? (λεω να κοψω σιγα σιγα τα φραπεδακια .... γενικοτερα τις κακες συνηθιες)

αααα πίνω ωραιότατο ελληνικό ....καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κ εγω και σας καλημεριζω.

Για καφεδες λετε;;;; εγω πινω τον μισο γαλλικο που αφησε το πρωι ο αντρας μου...ειναι απο τις τυχερες μου μερες σημερα γιατι αργησε να σηκωθει κ δεν προλαβε να τον πιει ολο!!!!! Ετσι τον αρπαξα εγω.... :D:D:D:D:Dεχω να πιω και καιρο......μια χαρα μου ηρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...