Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

sas eyxaristw olous paidia, eiste oi monoi pou to kserete, ayth thn fora den kserei kanenas oti kaname ekswswmatikh oute sthn kollhth mou den to eipa, monizw pws oso kai na theloun na se symparastathoun kapoia stigmh tha se pligwsoun isws kai athela tous apote eipame me tonn antra mou aythn thn fora na mhn to poume pouthena, sas eyxaristw gia ta kala sas logia kai thn symparastash sas kai sas eyxomai na apoktisete kai eseis oti epithymeite, filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια διαβασα στο τλαιφ ,σαιτ της τατιανας πως η αλλη βιαστηκε απο τον εργοδοτη της και πεταξε το μωρο που γεννησε σε σακουλα στον καδο του αεροδρομιου, χριστος φυλαξει , 20 ζευγαρια απο το εξωτερικο θελουν να το υιοθετησουν.Γιατι δινει ο θεος παιδια σε τετοιους ανθρωπους , ας το αφηνε σε ιδρυμα , στα σκουπιδια; Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :(:(:(:(:(

Αχ βρε συννεφακι αυτο το θεμα ποναει απο οπου και να το πιασεις! Οταν διαβαζω ή ακουω τετοιες ιστοριες τρελαινομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skorpina μου ελα κανε υπομονηλίγες μερουλες μεινανε πια! Παει η σημερινη περασε! Και εγώ συμφωνω μαζί σου σε σχεση με το που το λεμε καθε φορα! Εμενα η μία κολλητη μου ιδιως ειναι τοσο πιεστικη στι να μαθει τι κανω που το αγχος της με χαλαει πολυ περισσοτερο! Το ξερω οτι το κανει μονο απο πραγματικη αγαπη και δεν μπορει να καταλαβει γιατι δεν ειμαι ανοιχτη στο να μοιραζομαι την καθε λεπτομερεια μαζί της που με κανει να αισθανομαι τυψεις! Ομως πραγματικα εγώ θα ήθελα να το συζητησω με τους δικους μου ανθρωπους αφου τελειωσει η διαδικασια . Σκεφτομαι ακομα και στους γονεις μου να μην το πω αυτη τη φορα! Αφου να φανταστεις οτι στην τελευταια αποτυχια εκεινοι το πηραν πιο βαρια ακομα και απο εμενα και τον αντρα μου.

Τελος παντων ας μη τα σκεφτομαστε αυτα. Τωρα να σκεφτομαστε οτι σε λιγες μερες θα μαθουμε τα ευχαριστα σου!

+++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω ερημιες!!!!!

Καλημερα (μονη μου τα λεω,μονη μου τα ακουω :P ).

Τι εγινε καλε;;;Σαββατοκυριακο κ δεν πατησε καμια;;;Αλητευετε;;;Καλα κανετε!!!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ μου αυριο ειναι η χοριακη σου;Θυμαμαι καλα;Δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαι αλλα θα το κανω

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω ερημιες!!!!!

Καλημερα (μονη μου τα λεω,μονη μου τα ακουω :P ).

Τι εγινε καλε;;;Σαββατοκυριακο κ δεν πατησε καμια;;;Αλητευετε;;;Καλα κανετε!!!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ μου αυριο ειναι η χοριακη σου;Θυμαμαι καλα;Δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαι αλλα θα το κανω

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω ερημιες!!!!!

Καλημερα (μονη μου τα λεω,μονη μου τα ακουω :P ).

Τι εγινε καλε;;;Σαββατοκυριακο κ δεν πατησε καμια;;;Αλητευετε;;;Καλα κανετε!!!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ μου αυριο ειναι η χοριακη σου;Θυμαμαι καλα;Δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαι αλλα θα το κανω

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

geia sou lollipop ax nai avriio xoriakh me exi faei to agxos xthes vrady den ekleisa mati ti kako kai ayto na mhn mporeis na koimitheis, fovamai poly ta avriana apotelesmata, fillakia tha sas pw avrio ta apotelesmata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους και ολες!!!

Τι κανετε?

Πως περασατε το Σ/Κ?ξεκουραστηκατε?

Σκορπινα περιμενουμε να ακουσουμε ευχαριστα νεα σημερα...αντε να γινει μια καλη αρχη!!!

Πολλα πολλα φιλακια!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε σκορπινάκι μου ....τι να πω? γαμω την ταλαιπωρία μας......ξέρεις κοριτσάκι ότι θέλει λιγο το χρόνο του για να το δεις πιο αισιόδοξα. Υπομονή ματάκια μου, σε ταλαιπωρεί αλλα στο τέλος θα τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!

Μα καλα που ειστε ολες;;; Δεν βλεπω κινηση στο "μαγαζι"!!!! Σας επιασε η κριση;;; :lol::lol::lol::lol:

Αντε καλε, μαζοχτειτε να πουμε καμια κουβεντα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?

σκορπινα προσπαθησε να εισαι εσυ καλα...μην στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις την επομενη....φιλακια θα δεις που θα ερθουν κ ομορφες στιγμες κ για μας...δεν γινεται να τα περναμε ολα εμεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παιδες!!!

Ωχ σκορπινα τωρα ειδα το ποστ...αρνητικο ε?

κριμα κριμα...σε καταλαβαινουμε... ευχομαι να εισαι καλα και θα ξανα προσπαθησετε!

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κοριτσια,

χαιρωμαι που σας βρηκα,

ειμαι new member και σε λιγες μερες ( αφου μου'ρθει η σιχαμενη και μου πατησουν τη πρωτη ενεσουλα) ξεκιναω για την πρωτη μου εξωσωματικη....

ααα...Νικολετα με λενε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κοριτσια,

χαιρωμαι που σας βρηκα,

ειμαι new member και σε λιγες μερες ( αφου μου'ρθει η σιχαμενη και μου πατησουν τη πρωτη ενεσουλα) ξεκιναω για την πρωτη μου εξωσωματικη....

ααα...Νικολετα με λενε :D

Αααα τι καλα!!!! Θα τα λεμε και απο εδω τωρα!!! Καλο ξεκινημα να εχεις κ μην αγχωνεσαι!!! Οσο για τις ενεσουλες εδω εχουμε γινει εξπερ :lol::lol::lol::lol: ουτε οι νοσιλευτες δεν εχουν την δικη μας ανεση!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thank U :D

Αλλα....δεν υπαρχουν σε πορφη χαπιου????

ΜΙΣΩ τις βελονες!!! :cry::cry:

Ασε που θα πηγαινω στο ΕΣΥ γιατι μονο η πεθερα μου ξερει να κανει ενεσεις και....αστο :lol::lol::roll::lol:

Οχι δεν μπορω να πω οτι ειμαι αγχωμενη....απλα δεν το σκεφτωμαι...το πηρα αποφαση και λεω στον εαυτο μου..."τοσα και τοσα εκανες και περασες εε δεν θα κολλησεις εδς!!!"

Απλα...ΜΙΣΩ τις βελονες! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ...ευκαιρια να κανω και πρακτικη!!!!χαχχα

κι εγω ετρεχα μια στο νοσοκομειο στα εξωτερικα μια σε κατι ιδιωτες γιατρους...

ε την 2η μου τις εκανε ο συζυξ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα να μην τις βγαλουν σε χαπια!!!!! Τα ενεσιμα ειναι πιο ακριβα ;););)

Εγω τις εκανα μονη μου και τις 2 φορες! Εκτος απο την 1η που ετρεμε το χερακι μου δεν ειχα κανενα προβλημα με τις υπολοιπες!!!! Ειναι τοσο λεπτες και κοντες οι βελονιτσες και μπαινουν πολυ ευκολα! ;) Απλα μετα θελει μασαζακι για να διαλυθει το φαρμακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααμμμ που να μου την κανει ο καλος μου...λεει "παρολο που σε παντευτικα δεν θα μπορουσα να σε πονεσω!!!"

Το χρυσο μου το παιδακι :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!

βλεπω οτι εισαι απο Σερρες ε; Που θα την κανεις την εξω/κη; Θεσσαλονικη ή στις Σερρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...