Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

για αλλη μια φορα έρχεται ο οκτώμρης κ μωρο δεν πάω σπίτι....

Κ γω ακριβως τα ιδια λεω Χρυσανθη μου για καθε μηνα καθε καλοκαιρι καθε Χριστουγεννα καθε Πασχα και γενικα οποτε αντικρυζω ενα μωρο το ιδιο σκεφτομαι..

Αραγε εγω θα κρατησω το δικο μου μωρο και ποτε???

Και μετα γυριζω στροφη και λεω ΘΑ ΡΘεΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ,,

Για ολες μας θα ερθει αυτη η μερα αυτη η στιγμη Χρυσανθη μου και τοτε ολααυτα θα μας φαινονται ποοοοοολυυυυυυ μακρινα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινα μου σε νιωθω...

μπορει να μεην καταλαβαινω πως ειναι ειναι να μην εχεις καν παιδι γιατι εγω εχω ενα αλλα αυτο το μωρο το πιστεψα οτι θα το κρατησω....ηξερα οτι ηταν κοριτσακι κ ελεγα ηρθε ιδια ημερομηνια για να μου αναπληρωσει το χαμο της περσυνης μπεμπας....

αλλα εφυγε ιδιο μηνα κ ιδιες εβδομαδες με την αδελφουλα της....φανουλα μου κ ραφαελιτσα σας εχω παντα μεσα στην καρδια μου κ σας σκεφτομαι συνεχεια.....η μανουλα σας αγαπαει πολυ πολυ πολυ κ ας μην τα καταφερε να σας κρατησει στην αγκαλια της...κ ας μην μπορει να σας δειξει την αγαπη της.Ουτε να τις δω δεν μπορεσα να παω...δεν ειχα δυναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Δε μου λετε ρε κοριτσια αυτο το καλοκαιρι τι εγινε μας έριξε ολες στον πατο? Όλες απογοητευμενες ειμαστε και όλες τα ίδια σκεφτομαστε ε?

Αχ Κατερινακι και εγώ αυτο ακριβώς σκεφτομαι . Σε 2 μήνες έχω γενεθλια και λεω αμαν . Ποσα γενεθλια? Ποσες γιορτες? Ποσα καλοκαιρια???? Ειλικρινα δεν ξερω. Το Σαββατο εντωμεταξυ η αδερφη μου κανει παρτυ στα ανηψια μου τα οποια και λατρευω όμως το πιστευετε ότι δεν θελω να παω? Θα ειμαστε το μοναδικο ζευγαρι χωρις παιδακι για αλλη μια φορα!!! Αν μου το έλεγε καποιος αυτο πριν 3 χρόνια θα έλεγα μα καλά παει καλά? Τώρα μιλαμε όμως μου φαινεται βουνο! Και ξερω πως τελικα θα αποφασίσω να

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να να τι?

Εγραφα τοση ωρα και μου το εκοψε το μηνυμα!

Θα αποφασισω να παω και μετα δεν ξερω αν θα ειμαι καλα!

Τελος πάντων Κατερινα καλή η ιδεα της σσυναντησης! Μιλας για Αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Πως ειναι το ηθικο κ το ανηθικο σας [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ ΒΑΣΩ78 αυτο που λες με τα παιδικα παρτυ κτλ το ειχα κ εγω...καταρχην ντρεπομουν να το παραδεχτω(ακομα κ στον εαυτο μου) και μου εβγαινε μια επιθετικοτητα :oops::oops::oops: Με κακο ζορι και με μουτρα πηγαινα...τι πηγαινα;.....σχεδον με εσερνε ο αντρας μου!!!!

Για μενα το πιο δυσκολο ηταν να αντιμετωπισω τους "μεγαλους" κ τις ερωτησεις τους παρα να βλεπω τα μικρακια να τρεχουν :cry::cry::cry::cry:

Ειναι λογικο να νιωθουμε ετσι νομιζω......στριφογυριζουν στο μυαλο μας εικονες........ασ τα μην τα συζητας....Μονο καποιος που περναει ή εχει περασει το "λουκι" μπορει να καταλαβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

δεν βλεπω πολλα κεφια...κι εγω ρε γμτ...γιατιιιι??? :cry:

τελος παντων.....

ΑΧ Βασω σε καταλαβαινω!!! Ασε εχουμε πολλα τετοια να θυμηθουμε!!!γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΑΧΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ , ΑΠΛΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΚΡΗ ΡΟΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ .ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ , ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ , ΗΡΕΜΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ , ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ 5 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΗΒΑ; ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ Δ.......ΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.

sosssssssssssssssssssssssss ΑΜΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το συννεφακι!!! καλη αναρρωση λοιπον!!! μπραβο που εισαι καλα!!! Θετικο το οτι σκεφτεσαι ετσι βεβαιως βεβαιως και το αφηνουμε λοιπον εδω το θεμα...οποτε θες εσυ το ξανα ανοιγουμε!!!νταξ??? :D

δεν ξερω κανεναν εκει γιατρο.

θες εναν κτηνιατρο που ξερω? χαχχαχα αστειοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!

Αχ συννεφακι μου μπραβο κοπελα μου που σηκωσες παλι ψηλα το κεφαλι και συνεχιζεις!

Για γιτρο στη Θηβα ουτε και εγώ ξέρω. Γιατι δεν το σκεφτεσαι για Αθηνα? Τι ειναι πια αυτη η αποσταση? Ουτε 1 ώρα δεν είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να μπω το βραδυ σημερα που ειμαι και μονη μου στο σπιτι αλλα τετοια μοναξια δεν την φανταζομουν

:(

Καλε που εισαστε?

Πιο καλη μοναξιααααα Απο σενα που δεν φτανωωωωω....

Α και κατι που ξεχασα το πρωι! Lollipopaki ξερεις τι μου αρεσει σε εσενα? Το οτι δε μας ξεχνας βρε κοριτσακι! Εισαι εδώ να μας στηριζεις παντα. Να εισαι καλά εσυ και τα διδυμακια σου. Ε και ο αντρας σου. Και όλη σου η οικογενεια. Και όσοι αγαπας και τελος παντων ας είναι καλά όλος ο κόσμος!!!!

Αυτα....

Τι αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se olous sas!!!!paei kairos pu exo na grapso alla mathaino ta nea sas,euxarista san tou anemos(kai pali xilia mpravo se sena ai stin gunaika sou gia to desimo kai tin pisti pou exete) i dusaresta san to sunnefaki mas!!!!

sunnefaki edo ligo polli exoume paraliles istories i toulaxiston idia psixologia,na min to vazei kato na gemiseis me dunameis kai ftou kai apo tin arxi!!!!!

simera milisa pali me ton giatro mou kai apofasisame na to ksanapalepsoume (3 fora) me ta 3 teleutaia katepsigmena mas!!!!!i alitheia einai pos eimai sigkratimenei kathos mou eipe pos sti apopsiksei mporei na exoume meriki i kai oliki apolia ara to riskaroume,apla allaxame tin diadikasia eno ekana makri protokolo me suprefact tora mou edose avrekap(an to grafo sosta)!!!!exei kanei kamia?exei parenergeies?i xerete poso kostizei?

afta pros to paron!!!!loipon koritsia psila to kefali :D ,thetiki skepsi kai pisti!!!!!tha ta kataferoume!!!!

sas skeftomai,san niotho konta mou oso kai an den sumetexo suxna stis sizitisis sas :roll: kai sas euxaristo gia tin dunami pou dinete!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδακια!!!!!

Ναι μιλαω για Αθηνα..

Συννεφακι μου καλη αναρρωση!!!!Ολα θα πανε καλα την επομενη φορα!!!Σου εχω στειλει πμ το χεις λαβει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δαφνη μου τι κανεις? Οντως καιρο ειχαμε να μαθουμε τα νεα σου! Καλη αρχη κοριτσι μου με τη νεα σου προσπαθεια! Ευχομαι αυτη τη φορα να σου πανε ολα καλα καυ φυσικα μεχρι τελους!!!!

Τις arvekap τις ειχα κανει εγώ στην 1η μου προσπαθεια. Στην αρχη μονο αυτες και μετα σε συνδυασμο με Gonal. Δεν εχουν μωρε τιποτα σοβαρες παρενεργειες εκτος απο τη γνωστη διαταραχη ορμονων. Λιγο κλαμα, καμια φουντωση ξερεις τα γνωστα! Αν θυμαμαι τοτε πρεπει να κοστιζε 40€ το κουτι και ειχε νομιζω 5 ή7 σκονες και 7διαλυτες, δεν είμαι σίγουρη όμως. Τωρα θα είναι και πιο φθηνα επειδη εχουν πεσει οι τιμες των φαρμακων!

Κατερινακι τι λες πως θα οργανωσουμε τη συναντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera vasso mou!se euxaristo gia tis euxes sou!!!

tora molis mpika kai epsaksa times farmakon kai eida pos exei 170euro kai mou pesane ta autia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?

alla ti na kanoume auta einai ta ligotera!!!!!!!!!

emena mou eipe na kano mia avrekap tin 21 mera kai meta otan errthei periodos ta cyclacur,kai otan kano tin emvriometafora tha kano eneseis thromvofilias!!!!gia na doume!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου δικιο εχεις!!! Συγνωμη για την παραπληροφορηση! Τα 40€ ήταν η συμμετοχη μου μόνο και τα υπολοιπα τα εδωσε το ταμειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa, ti kanete? emena mou emeinan alles 3 meres kai arxisa na agxwnomai, thn deytera xoriakh, xthes se kapoia fash eniwtha pws exw pyreto evala therometro kai eixa 37,4 einai fisiologiko ayto kserei kamia na mou pei? meta apo 2-3 wres eixe pesei sto 36,7. a exw kai liga ponakia xamhla peripou san ths periodou alla den einai toso entona, ti pragma einai kai ayto tha skasw tetarth fora pernaw aythn thn anamonh pistevw na einai kai h teleytaia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ!!!!!!!

3 μερουλες ε;;;; Για την θερμοκρασια που λες, οντως στην εγκυμοσυνη ειναι αυξημενη,αλλα υπευθυνα για την θερμοκρασια ειναι και τα σκευασματα προγεστερονης(ουτροτζεσταν κτλ) ή και τα 2 μαζι σε συνδυασμο ;););););););)

Αντε να περασουν οι παλιομερες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπίνα βαθιες ανασες και θα περασουν οι μέρες, τα καλύτερα σου ευχομαι!

Δαφνη εγω τον Ιουνιο τα arvekap τα ειχαπάρει λιγο κατω απο 40 ευρω. 7 δοσεις το κουτί εχει. Αν και εγω το δευτερο κουτι το εκανα σε 14 δοσεις (μισες αμπουλες). Τα cyclacur κανουν 1.46 νομιζω....

Αχ κοριτσια πολυ καλη επιτυχια να έχετε 'ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια διαβασα στο τλαιφ ,σαιτ της τατιανας πως η αλλη βιαστηκε απο τον εργοδοτη της και πεταξε το μωρο που γεννησε σε σακουλα στον καδο του αεροδρομιου, χριστος φυλαξει , 20 ζευγαρια απο το εξωτερικο θελουν να το υιοθετησουν.Γιατι δινει ο θεος παιδια σε τετοιους ανθρωπους , ας το αφηνε σε ιδρυμα , στα σκουπιδια; Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...