Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

γωγακι πηγες μαστομηνα?τι ειπε ρεσυ γιατι ασχημα νεα?

ΑΝΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε μου λειψεςςςςςςς!!!!!

μπαρτσελονιτααααααααα καλη σχολικη χρονια!!!!

νικολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ σμουτς καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου βρε ζαχαρενια μου..τι να μου πει? πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη..πηγα να παρω μια 2η γνωμη,αν εχω ελπιδες για εξωσωματικη,και μας βγηκε αλλο προβλημα...μου εχει κανει ζημια ,φλεγμονη στη σαλπιγγα,ο ξεφτ...ας ο γιατρος..οταν μου πηρε το παιδι..επρεπε να μου κανει προκληση τοκετου και οχι αποξεση στον 4ο μηνα που ημουν..θελεις κι αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα στις 26 με 27 του μηνα περιμενω περιοδο..απο την 6-12 μερα πρεπει να κανω την υστεροσαλπιγγογραφια..να διαπιστωθει οντως οτι ειναι αυτο που ειδε στον υπερηχο σημερα,και μετα λογικα με επεμβαση θα γινει,και θα ακολουθησει η εξωσωματικη.αλλα ολα αυτα σε πολυ γρηγορους ρυθμους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα!!! :( αντε παλι ταλαιπωρια γμτ!!!! γιατι να υπαρχουν αχρηστοι γιατροι ρε γμτ...απροσεχτοι ...τι να πω!!!! σιχτηρι....!!!

Για αυτο το χω παρατησει το αθλημα .. ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΠΑΩ σε κανεναν τους.....ολο ασχημα ακουω τελευταια....σιχτηρι.....

Ρε Γωγακι...ψυχραιμια...ευχομαι να ειναι ανωδυνα ολα και να ηρεμησεις συντομα!!!ο αντρας σου ποτε ερχεται?αργει πολυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτος ο αντρας μου βρε ζαχαρενια,ειχε τρελαθει απο την αγωνια του τι θα μου πει ο γιατρος,και ειχε βαρδια στο καραβι,ειδη βρισκοντε σε περιπολια..παραταει την βαρδια κατα τις 6:10 μου στελνει μηνυμα αν τελειωσα,του απαντω ναι,και με παιρνει τηλ να μαθει..τι να του πω που βρισκομουν μεσα στο ταξι?του λεω οταν τελειωσεις την βαρδια σου στις 8 παρε να σου πω..πες μου μονο αν εχουμε καλα νεα..οχι του λεω..δηλ? μου λεει μου βρηκαν μια κυστη στη σαλπιγγα...εκει του επεσαν τα αυτια..με ξαναπηρε τωρα το βραδυ βρε ζαχαρενια και μου εκανε ενα κεφαλι καζανι απο τις ερωτησεις...παντως απο τη μια λες οτι εντοπιστηκε το προβλημα και θα το λυσουμε..κατι που ο αλλος δεν ειχε δει.ο Νικος γυριζει πρωτα ο θεος 23-24 του μηνα..σε ζαλισα εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι με ζαλισες μαρη???εγω σε ρωτησα!!!! συγνωμη αν εγινα και αδιακριτη!!!!

τουλαχιστον αυτο που λες οτι ΒΡΕΘΗΚΕ το προβλημα!!!! ψυχραιμια...ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ αυριο θα σκεφτεσαι καθαροτερα και θετικοτερα!!!!

αρε Νικοοοοοο αρε Νικοοοοοο!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=)) αχ βρε ζαχαρενια...ναι η αληθεια ειναι οτι το κεφαλι μου ειναι χαλια..και δεν εγινες αδιακριτη ολα τα λεμε εδω..τα προβληματα μας,να βρουμε βοηθεια και λυση...ετσι θελω να πιστευω.. :-??:-??
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μασαμε ρε δεν μασαμε....αλλα μην λεμε και μαλακι...φτιαξε κανα γλυκακι απο αυτα τα ωραια που φτιαχνεις να μασησουμε τιποτα γλυκο γιατι ολο πικρες μας κερναει η ζωη!!!!

;);)

ΡΕ το μαμυυυυυυυυ πως εγινε ετσι!!!! δεν συντονιζομαι και ευκολα γενικως!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα θα πω..να εχουμε υγεια μπορουμε? γιατι τουλαχιστον στη δικη μου οικογενεια χτυπαει συνεχεια την πορτα ο χαρος..φτου μακρια...

Αν τα καταφερω αυριο θα φτιαξω κατι σουπερ ντουπερ κουλουρακια-μπισκοτακια μιαμμ μιαμμ ειναι..εχεις φτιαξει εσυ τιποτα απο το μπλογκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα...δεν ειχα χρονο καθολου τελευταια...προχθες παλεψα να φτιαξω ενα κλασικο κεικ (απο τα λιγα γλυκα που πετυχαινω) και μου εκοψε η ζυμη, μου φουσκωσε και μου κατσε μετα ολο το κεικ....αγλυκο ειναι στην γευση...δηλ μια αποτυχια!!!!

υγεια ευχομαι να εχετε μπουμπουκα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμ...αν βρεις χρονο,ριξε μια ματια στο κεικ σοκολατα πορτοκαλι και διαβασε τι λεω για να πετυχεις το φουσκωμα και μη σου κατσει..αν θελεις φτιαξε το ιδιο αλλα οπως τα γραφω και μετα ελα και πεσμου οτι δεν σου πετυχε θα φας 5 φασκελα..χαχαχαχαχαχαχα!!! πλακιτσα κανω..σε ευχαριστω για την ευχη σου και μακαρι ολος ο κοσμος να εχει υγεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα ζαχαρενια μου,μου αρεσει αυτος ο συνδιασμος και τον χρησιμοποιω πολυ..

Λοιπον,σε καληνυχτω,παω σιγα σιγα να ετοιμαστω για νανι..λεμε τωρα..γιατι θα μς ξαναπαρει τηλ και θα αρχισει παλι το μπλα μπλα και με βλεπω να ροχαλιζω με το τηλεφωνο στο αυτι...χαχαχαχα!!!

Καλη σου νυχτα φιλεναδα και καλο ξημερωμα..σε ευχαριστω πολυ που μου εκανες συντροφια και ξεχασα λιγο και τον πονο μου,ψυχικο και σωματικο...γιατι ξεχασα να σου πω οτι πονουσα και ποναω βεβαια χαμηλα κι ελεγα τι διαολο ?τι πονοι ειναι αυτοι...? ειναι σαν περιοδου..αυτα !!! φιλακια πολλα!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Αχ μπηκα να διαβασω λιγο και ολο δυσαρεστα ρε γαμωτο μου! Συννεφακι μου τα λογια ειναι περιττα αυτες τις στιγμες. Ειλικρινα δε μπορω να σου πω κατι. Ελπιζω ο χρονος να σταθει γιατρος για σενα και να σε βοηθησει να το ξεπερασεις.

Γωγακι μου μη στεναχωριεσαι. Καθε εμποδιο για καλό ε? Ελα θα διορθωθει και αυτο και επειτα θα κανεις την προσπαθεια σου χωρις προβληματα!

Οι υπολοιποι τι κανετε? Εγώ ήμουν που ήμουν χαλια ψυχολογικα επειδή αδιαθετησα σημερα με 6 μερες καθυστερηση (τρομαρα μου νομιζα πως κατι θα γινοταν αυτη τη φορα) ηρθα και απογινα σκ..α με αυτα που διαβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακιιιιιιιιιιι βασουλιιιιιιιιιιι καλημερα!!!!!

κι εγω σκατα σημερα....

Βασουλι σε καταλαβαινω...κι εγω ξανα 9 μερες καθυστερηση...αλλα με τιμησε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερα, στεναχωρήθηκα με το συννεφάκι μας πολύ.

κουράγιο συννεφάκι θα τα καταφέρεις την επόμενη, κράτα ανεβασμένη τη ψυχολογία σου οσο μπορείς.

Γωγάκι θα κάνεις ότι χρειαστεί κ θα πάνε όλα καλά, νομίζω πως είσαι σε καλά χέρια...κ εγω τη Παρασκευη θα ταξιδεψω Αθήνα στο doctor τον ίδιο....για να δούμε εμένα τη λαυράκι θα βγάλει!!!!!!!!!!!!

Βασσούλα κ Ζαχαρωτό μου σας στέλνω φιλάκια....υπομονή ..είμαι κ εγω σκα.ά....όσο καιρό δεν είχα γιατρούς είχα ηρεμήσει ...τώρα δεν θέλω τη ζωή μου...ξαναμανα τα ίδια ...τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου, τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα....κ.λ.π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και φιλακια πολλα!

Γωγουλη μου δες την θετικη πλευρα....βρεθηκε το προβλημα,στραφηκατε εκει κ σιγα σιγα φτανετε στον τελικο στοχο!!! ;););)

Νικολ ξεκινησες τους ντοκτορες ε; Υπομονη κ καλη συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λετε παλι?ΝΙΚΟλ ποιος ο Παντελης μαρη?ο ΓΙαννης???

αααααααααχχχχ καλα σε ειχα καταλαβει για πονηρουλι!!! χαχαχαχαχ :lol:

καλη αρχη και καλη επιτυχια μαναρι μου!!!!!!!

λολιποπ δεν εισαι μουλαρα...εισαι ΛΟΛΙΠΟΠ!!!!!!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για το κουραγιο , αυριο θα παω για αποξεση , δεν υπαρχουν λογια να πω, χθες πεθανε το εμβρυο , δεν εχω αιμα ή πόνο , ηταν σχηματοποιημενο , κεραυνοβοληθηκε απο κατι ειπε η γιατρος, οπτικα ηταν καλο για την ηλικια του ( 10 βδ) και η καρδια ηταν καλη αλλα ο θεος ειχε αλλα σχεδια για εμενα , συνεχιζω μετα απο 3 μηνες και ως υστατη λυση τα δανεικα.Τωρα θα παω και σε ανοσολογο να με δει και αλλη μια με τα δικα μας εξωσωματικη κατα Ιανουαριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα!!

Ζαχαρενιααααααααααααα,τι μαγειρευεις παλι??????????

Σημερα ειναι νηστεια οποτε ο ανδρουλης μου και εγω θα φαμε φασολακια λαδερα,ετσι για να μην αφηνουμε το καλοκαιρακι απο την κουζινα μας. [smilie=occasion14.gif]

Εκατσε τι κεικ?Μηπως ανοιγοκλεινεις το φουρνο?Σωπα κοπελα μου........θα σου στειλω εγω μια τουρτα ασε το κεικ [smilie=occasion15.gif]

Συννεφακι μου μολις διαβασα τα νεα σου τι συνεβη κοπελιτσα μου?Συγνωμη που ρωτω βεβαια,αλλα θεωρω πως ειμαστε μια παρεα και λεμε τα προβληματα μας.Αλλωστε ολες εχουμε μοιραστει τις αποτυχιες μας εδω.ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ειχα πιστεψει οτι ειχες πετυχει το στοχο σου γ.......το.Δεν το πιστευω :cry:

πω πω,τι να σου πω.Ειλικρινα δεν ξερω τι να πω να απαλυνει τον πονο σου.

Ο Θεος ξερει,μονο αυτο.

Γωγουλι, ξερω πως ειναι δυσκολη η κατασταση,αλλα τελος παντων θα μπεις σε ενα προγραμματισμο.Το χειροτερο ειναι οτι θα χασεις λιγο χρονο με ολα αυτα,αλλα το αποτελεσμα πρεπει να σκεφτεσαι..Υπομονη(πως μου την σπαει οταν μου το λενε γιατι δεν εχω,και να τωρα που το λεω σε εσενα)ειναι το μονο που... θες δε θες θα κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εγω δεν θα κανω εξωσωματικη γιατι δεν γινεται.....ειμαι περιπτωση το ειπαμε κ η ελλαδα ειναι πολυ πισω για τα extreme που μου συμβαινουν.....

αλλα οταν θα μπαινω θα σας καλημεριζω....

α επισης μωρακι δεν κανω ακομα γιατι οπως λεει κ ο γιος μου απο τον φοβο μου ''κλανω μεντες''....μιλαμε για πολυ φοβο....μου εδωσε το οκ ο γιατρος κ εγω ουτε να το σκεφτω....αυτα φιλακια σε ολες τις εγκυουλες κ σε οσες δεν ειναι επισης κ γρηγορα φουσκουλες....τοσο φουσκουλες που να μην χωρανε να περασουν απο την πορτα....γεματες οι κοιλιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι μου λυπαμαι πολυ....ειναι αδικο να μας συμαβινουν ολα αυτα....

συμβουλη απο εμενα ζητησε απο τον γιατρο να κανει καρυοτυπο στο εμβρυο.η ιστολογικη κατα 99% δεν θα δειξει τιποτε....

εμενα περισυ δεν μου εκανε το ζωον κ φετος δεν μπορει να μου δωσει κανεις σιγουρη απαντηση....

συννεφακι συγνωμη που σου το εγραψα αλλα για να εισαι σιγουρη για ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...