Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Γεια σου Γωγω!!! Δεν μπορουν να μπουν ολες. Η ζαχα δεν μπαινει καν στο λογαριασμο. Αλλες δεν μπαινουν ουτε στη σελίδα. Σιγα σιγα θα γίνει η μάζωξη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου λολλι κι απο δω..σοβαρα? θα τους δωσει οδηγειες χρησης η λενα και θα μπουν μην ανησυχατε καλε ολα θα γενουν..χαχαχαχαχα ακομα και του σπανου τα γενια φυτρωνουν πια.. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γιουλακι,καλησπερα!!! τι κανεις κοπελα μου? το μπεμπε σου? εσυ μου μιλησες και μου εδειχνε οτι μου μιλαγε η λολλι...αχου θα τρελλαθωωωω!!! συγνωμη κουκλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai agori, kala xamos me to neo mammy e? den vriskw akrh, ithela na sas enhmerwsw, xthes egine h emvryometafora valame 3 vlastokystes oi 2 htan poly kales aa poiothtas alla h mia exase kapoia kytarra kata thn diarkeia ths apopsykshs ta valame ola kai o theos voithos, 20/9 xoriakh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai agori, kala xamos me to neo mammy e? den vriskw akrh, ithela na sas enhmerwsw, xthes egine h emvryometafora valame 3 vlastokystes oi 2 htan poly kales aa poiothtas alla h mia exase kapoia kytarra kata thn diarkeia ths apopsykshs ta valame ola kai o theos voithos, 20/9 xoriakh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skorpina καλη επιτυχια κ ηρεμια! Και στην δικη μου (τυχερη) εμβρυομεταφορα η μια βλαστοκυστη ηταν για κλαμματα ενω οι αλλες καλες κ τις βαλαμε ολες,4 στο συνολο!

Πιστευω οτι αυτη η "αλλοιωμενη" ειναι τυχερη (ετσι ελεγα κ για την δικη μου) ;););) .

Καλα αποτελεσματα κοριτσαρα μου! kiss kiss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas !!!

Apo evdomada kxekinaw tin prwti apopeira exwswmatikis , me mikro prwtokolo. exete kamia symbouli na mou dwsete koritsia? ton iounio kaname spermatexinsi alla logo sovaris oligoasthenospermias apetixe. twra pame gia mikrogonimopoiisi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε καλε? Αντε να συγκεντρωνομαστε παλι σιγα σιγα.

Skorpina μου ευχομαι ΄σε λίγες μέρες να μας πεις τα πιο ομορφα νεα. Τωρα ξεκουραση ε????

Liz78καλη αρχή κοπελα μου και σου ευχομαι να είναι η μιναδική προσπαθεια που θα χρειαστεις!!! Εγώ η μόνη συμβουλη πο μπορω να σου δωσω είναι να είσαι θετική και όσο πιο ήρεμη μπορείς. Ολα καλα να σου πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους και ολες!!!

Ειστε καλα? αντε και καλο χειμωνα πια!!!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν απαντησεις...να ειναι οοοοοοοοοοοοοοοοοοολες θετικες,μεσα απο την καρδια μου!!! :)

Κι εγω σημερα στις 5:30 το απογευμα εχω ραντεβου με τον Μηνα Μαστρομηνα,να δω τι θα μου πει κι αυτος,κι εχω φοβερο αγχος..λειπει και ο αντρας μου και θα παω μονη μου,και αυτο με αγχωνει ακομα περισσοτερο.

Φιλακια σε ολους!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλη εβδομαδα!

Γωγακι μου μην αγχωνεσαι καθολου και για τιποτα!!!!Θα την "βρεις την ακρη σου " ;) .

liz καλη αρχη,ακομα καλυτερη συνεχεια και ΘΕΤΙΚΟ αποτελεσμα!!!!

Εχω κ εγω στο "βιογραφικο" μου 1 αποτυχιμενη σπερματεγχυση, 1 αποτυχημενη εξωσ/κη και τα καταφερα στην 2η αποπειρα σε φυσικο κυκλο με κατεψυγμενα!

Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ: καλη διαθεση,καλη ψυχολογια,θετικοι ανθρωποι γυρω σου και αισιοδοξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και από μένα....Είχα να μπω πάρα πολύ καιρό και βρέθηκα προ εκπλήξεως....Τι αλλαγές είναι αυτές;;;; Καλή χρονιά να έχουμε όλες και όλοι και περισσότερα θετικά αποτελέσματα....εγκυμοσύνης..

Μια βοήθεια: Πώς μπορώ να βάλω και εγώ τικεράκι; Έχω έτοιμο ένα αλλά πώς μπορώ να το βάλω στο mammyland;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από tanya » Δευτ Σεπ 13, 2010 9:42 am

Kαλημέρα και από μένα....Είχα να μπω πάρα πολύ καιρό και βρέθηκα προ εκπλήξεως....Τι αλλαγές είναι αυτές;;;; Καλή χρονιά να έχουμε όλες και όλοι και περισσότερα θετικά αποτελέσματα....εγκυμοσύνης..

Μια βοήθεια: Πώς μπορώ να βάλω και εγώ τικεράκι; Έχω έτοιμο ένα αλλά πώς μπορώ να το βάλω στο mammyland;

θα πας ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ----> ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΦΙΛ και θα το κανεις επικολληση στο πλαισιο ΥΠΟΓΡΑΦΗ ....προσεχε ομως κατω απο το πλαισιο που θα κανεις εΠικολληση εχει κατι κουτακια,αν ειναι "τσεκαρισμενα" να τα ξετσεκαρεις πριν πατησεις ΥΠΟΒΟΛΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε οοοοοοοοοοοολες!!! Καλη επιτυχία , αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας.

Γωγάκι δεν θέλει αγχος! :x

Λιζ με το καλο να ξεκινήσεις και εσυ Σκορπίνα καλά αποτελέσματα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο εμένα , προσπαθώ να το συνηθίσω...το νέο Mammy.

καλά αποτελέσματα κοριτσάκια. Σκορπίνα ΜΟΝΟ θετικά αποτελέσματα εύχομαι κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΕΖΟΝ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΛΑΔΟΥ!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ;)

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΣΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ !!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παιδακια , προσθεστε και εμενα ξανα στη λιστα της προσπαθειας , το εμβρυακι μου με αφησε , σταματησε η καρδουλα του .Συνεχιζω , ομως.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους!!!

Βρε συννεφακι μου,τι ειπες??? πω,πω κοπελα μου!!! κριμα...μην το βαζεις κατω,κι απ'οτι διαβαζω σε βρισκω δυναμικη,κι ετσι να συνεχισεις...σου τα λεω για να τα ακουσω κι εγω..

Γιουλακι μου,το ξερω οτι δεν θελει αγχος,και θα σε παρακαλουσα απο τα βαθη της ψυχης μου αν μπορεις να μου δωσεις την βοηθεια σου..πριν 1 ωρα γυρισα απο τον γιατρο και δεν εχω καλα νεα..

Καλο βραδυ σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχ ρε συννεφακι μου ειπαν τι σου συνεβη!!!

λυπαμαι παρα παρα πολυ! τι ειπε ο ντοκτορ?

γεια και στα υπολοιπα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...