Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ειμαι Ζαχαρουλινι!Ετσι λεω δηλαδη για να το πιστεψω και εγώ :silly:

Εν αναμονη περιοδου για ξεκινημα του φυσικου! Και φυσικα τα νευρα μου τσαταλια απο την αγωνια!

Εσυυυυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλα ειμαι Ζαχαρουλινι!Ετσι λεω δηλαδη για να το πιστεψω και εγώ :silly:

Εν αναμονη περιοδου για ξεκινημα του φυσικου! Και φυσικα τα νευρα μου τσαταλια απο την αγωνια!

Εσυυυυ????

εγω καλυτερα ΔΕΝ το λες...πιο ηρεμη ΤΟ ΛΕΣ!!!!

αδιαθετησα και ηρθα στα ισα μου!!

ο ανεμος ακομα να πει τα νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια....αυριο ειναι η μεγαλη μερα για μενα....θα δω επιτελους τον κυριο γεννετιστη....ελπίζω να ειναι καλος...αχ εχω άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια...γαμωτοπ ειναι του αδελφου μου το λαπτοπ κ δεν μπορω να το συνηθίσω...ουτε να γραψωβ δεν μπορλ΄β....

καλα ειμαστε περιμενω το αυριο....αλλλες φορες περιμενα να παω στον υπερηχο κ τωρα περιμενω να δω γεννετιστη....τελεια....αλλα δεν πειραζει δεν μπορω να κανω κ κατι...

χτες ηταν η βαπτιση της αδελφης μου....ολος ο κοσμος με κοιταζε στην κοιλια...με πηραν κ τα ζουμια....κ σκεφτομουν σε ενα μηνα θα γεννουσα...τοσο γκαντεμο...αυτα...ας ελπισουμε οτι θα μου πει κατι καλο για να ελπιζω κ εγω...αυτα τα ευχαριστα απο εμενα....

παρασκευη επιστρεφω ροδο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχχ σε καταλαβαινω...φανταζομαι πως θα νιωσες!!!γμτ!!!κριμα ρε χρυσανθακι...

να προσεχεις τον εαυτο σου!!! να σας ζησει το ανιψι! ο μικρος σου τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...ο γιος μου παλι εκλεψε την παρασταση...μετα την βασπτιση ειχαμε τραπεζι...ειχαν μαζςευτει ολα τα μωρα σε ενα δωματιο κ παιζανε...ολος ο κοσμος εβλεπε τον γιο μου κ ελεγαν τι ομορφος τι ματσρες ειναι αυτες κ ποσο εξυπνος ειναι....κ εγω καμαρωνα...

κ οταν τους ελεγε κ τα αγγλικα του...ου αποτελειωνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...ο γιος μου παλι εκλεψε την παρασταση...μετα την βασπτιση ειχαμε τραπεζι...ειχαν μαζςευτει ολα τα μωρα σε ενα δωματιο κ παιζανε...ολος ο κοσμος εβλεπε τον γιο μου κ ελεγαν τι ομορφος τι ματαρες ειναι αυτες κ ποσο εξυπνος ειναι....κ εγω καμαρωνα...

κ οταν τους ελεγε κ τα αγγλικα του...ου αποτελειωνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

γεια σας και απο μενα !!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ 7mm !!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! πέρασε και αυτοοοο!!! ευχαριστώ Παναγία μου!!!!Αγια μυ Ειρήνη σε ευχαριστω και παλι!!! τωρα θα παμε ξανα τις 24/9 για την καρδούλλα του μωρού μας !!! ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:daddy_baby-20100906.gif

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

γεια σας και απο μενα !!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ 7mm !!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! πέρασε και αυτοοοο!!! ευχαριστώ Παναγία μου!!!!Αγια μυ Ειρήνη σε ευχαριστω και παλι!!! τωρα θα παμε ξανα τις 24/9 για την καρδούλλα του μωρού μας !!! ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:daddy_baby-20100906.gif

μπρααααααααααααβοοοοοοοοοοοο αντε με το καλο να μεγαλωσει και να ακουσετε και καρδουλα!!!!ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩ τρελα ε? Εχεις ζουρλαθει γιωργακη ε?

πολυ χαρηκα και σε ευχαριστω για την προσευχη!!!

φιλακια καληνυχτα

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ έγραψε:

χαχαχα...ο γιος μου παλι εκλεψε την παρασταση...μετα την βασπτιση ειχαμε τραπεζι...ειχαν μαζςευτει ολα τα μωρα σε ενα δωματιο κ παιζανε...ολος ο κοσμος εβλεπε τον γιο μου κ ελεγαν τι ομορφος τι ματαρες ειναι αυτες κ ποσο εξυπνος ειναι....κ εγω καμαρωνα...

κ οταν τους ελεγε κ τα αγγλικα του...ου αποτελειωνε....

αντε ρεεεεεε???καλα ΑΣΤΕΡΙ λαμπρο ο γιος σου!!!

Να ειστε καλα ρε παιδακια...περιμενουμε αυριο τα νεα σου.

φιλια

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

γεια σας και απο μενα !!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ 7mm !!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! πέρασε και αυτοοοο!!! ευχαριστώ Παναγία μου!!!!Αγια μυ Ειρήνη σε ευχαριστω και παλι!!! τωρα θα παμε ξανα τις 24/9 για την καρδούλλα του μωρού μας !!! ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥΥΥΥΥΥ!!!!!

άνεμε μπήκα κατευθείαν να δω τα νέα σου, το ήξερα ότι θα είναι ευχάριστα. συγχαρητήρια πολλά πολλά, όλα θα γίνουν όπως πρέπει, φιλάκια στη γυναίκα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Πρωινη-πρωινη ειμαι σημερα :)

Ανεμε,παθατε την πλακα της ζωης σας;;;Συγχαρητηρια και πιο επισημα κ ξεκινα να διαγραφεις τις μερες, σαν τους φανταρους,για να ακουσετε κ καρδουλιτσα!!!!!! ;););) Η Παναγια μαζι σας!Ολα τελεια!!

Οι υπολοιπες ομορφιες προφανως κοιμουνται ή ειναι στην δουλεια ε; ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πειτε κανα καλαμπουρι....

να συγονταρω κι εγω...

δεν μου ρχονται σημερα απο μονα τους

μου γυρναει το μυαλο..δεν ειμαι στα καλα μου!!!

χελλλλλλλλλλππππ αγιουτοοοοοοοοοοοοοο

αουφιντρζεν οχι αυτο λαθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ζαχα, και που τα καταΡεραμε να μπουμε τι καταΒαβαμε;;;εεε;;;;;

Η μοναξια εχει 7 πετσια!!!

ερημιες εεεερημιεεεεες οταν δεν σας βλεπω εχω ακεφιες!!!

:(:(:(

τα καταρεραμε λολιιιιιιιιιιιιιιι τους εξαφανισαμε ολους!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.Ανεμε πολυ ευχαριστα τα νεα σας.Ειναι καμια γιορτη σημερα να παω να αναψω μια λαμπαδα; Γλιστρησα στις σκαλες αλλα ευτυχως κρατηθηκα απο το σιδερο και εμεινα στο ιδιο σκαλοπατι χωρις να πεσω.Απλως τεντωθηκε ελαφρα η κοιλια και ξυπνησε αποτομα το μωρο , απο οτι φανταζομαι δηλαδη, θα με βριζει.Εσεις τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...