Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλεναδακια μου ειδα οτι πεσατε λιγο!!!

ΓΙΑΤΙ???

Για ανεβαστε την ψυχολογια σας παρακαλω!!!!

Το θετικο αποτελεσμα ειναι θεμα χρονου κ ο Θεος δεν ξεχναει κανεναν.Ειμαι απολυτα σιγουρη γι αυτο.

Καταλαβαινω οτι ειναι μεγαλος ο αγωνας που κανουμε και ειναι λογικο να πεφτουμε κ να απαισιοδοξουμε καποιες φορες!

Ελατε να οργανωθουμε κ να φτασουμε την δοκιμασια μεχρι το τελος,με οποιο κοστος και οποιο αποτελεσμα!Εξαλλου δεν εχουμε παραδωσει τα οπλα!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ...ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΜΑΣ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ! ;):kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα...προς το παρον....σιχτηρ το ζωδιο μου...

σιχτηρ ο κυκλοθιμικος χαρακτηρας μου, σιχτηρ η περιοδος που περιμενω...

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ, οι ορμονες μου....το περιβαλλον,

ο παπανδρεου, η κυβερνηση, το ΔΝΤ, οι U2......grrrrrrrrrrrrr

εσεις τι κανετε πουλακια μου?

συννεφακι ? γιωργη? λολιποπακι?

τα μωρα σας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσιπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

τσιπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ζεν ακουει κανεις;;;;;;;;;;;;;; αντεεεεεεεεεεεεεεεε

οχι αλλο νανι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα Καλημεραααα!!!!

Εχω ακομα την χθεσινη διαθεση απο τη συναυλια τω U2! Ηταν φανταστικα! Αν εξαιρεσεις το γεγονος βεβαια ότι περασαν απο μπροστα μου 5-6 κοπελες με την κοιλια τουρλα (απο εγκυμοσυνη) και εγώ συννεφιαζα καθε φορα που της εβλεπα. Ε ειμαι αρρωστη τελικα!!!!

Zaxareniaμου τι κανεις? Γιατι επεσες ετσι? Ασε γιατι και εγώ περιμενω να αδιαθετησω και έχουν ξεκινησει όλα τα συμπτωματα!!!!

Lollipop καλημερα!!! Ευχαριστουμε που μας ανεβαζεις με τα ομορφα λογια σου!Γιωργακη φύσα φύσα μπας και πιασει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΣΩ ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ , ΠΩς ΕΓΚΥΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ , ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΜΠΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΗΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΚΑΝ ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ , ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΓΙΝΑ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ, ΙΔΙΩΣ ΤΗΝ 4 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 2 ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ , ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΕ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ .ΕΙΔΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ .ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ( ΕΚΑΝΑ ΡΗΜΑ ΧΑ ΧΑ )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλε σημερα πηρατε ολοι ρεπο??? Που εισαστε?

Ασε συννεφακι μου ξερω ξερω. Ποσο μας αλλαζει το χαρακτηρα αυτο το προβλημα! Εγώ πολλές φορές τα βαζω με τον εαυτο μου γιατι και κυκλοθυμικη εχω γίνει και αλλα κακα έχω αποκτησει. Και ξέρω ότι κανονικα δεν είμαι ετσι σαν άτομο αλλα μου εχει γ...θει η ψυχολογια. Και ποσο ιδια αισθανομαστε όλες εμεις που τραβαμε τον ίδιο ανηφορο!!!! Οσο και να θελω να δω τα πραγματα αισιοδοξα όταν πλησιαζουν οι μερες της ςπομενης προσπαθειας χανω τη γη κατω απο τα ποδια μου. Για να προστατεψω τον εαυτο μου είμαι εξ αρχής αρνητικη για το αποτελεσμα για να μην απογοητευτω όταν το μαθω. Φυσικα λάθος μου αλλα δεν μπορώ να κανω αλλιως. Προσπαθω να έχω πιστη και απαισιοδοξια όμως ο φοβος καμια φορα τα υπερνικα όλα!

Τελος παντων ας ελπισουμε πως όλες μας θα έχουμε καλυτερη ψυχολογία στην επομενη προσπαθεια μας και η πιστη μας σε αυτο να μας βοηθησει να πετυχουμε.

Και φυσικα εσύ να έχεις πιστη για την εγκυμοσυνη σου ότι όλα θα πανε υπεροχα!!! Μετα απο τόσες προσπαθειες και τοσο αγωνα ο Θεος σίγουρα προστατευει και εσενα και το σπορακι που εχεις μεσα στην κοιλίτσα σου!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Βασούλα τα ίδια ακριβώς.....γύρισα απο διακοπές όλοι μου λένε πήγαινε χαλάρωσε κ θα έρθει..το κανόνισα σε μέρες καλές, δεν το σκέφτηκα καθόλου το θέμα μωρού εκει, είμασταν χαλαροί ....και χθες αδιαθετησα....ούτε στις διακοπές, ούτε εξωσωματικές ούτε σπερματεγχύσεις, ε τι άλλο να κάνω...σκ..τά!!!!!!!!!!! Βαρέθηκα κορίτσια μου , μακάρι να μου βρίσκανε πρόβλημα να ηρεμήσει το κεφάλι μου, με έχει φάει που μου λένε είσαι καλα δεν έχεις αναγκη εξωσωματικές. Μακάρι να είχα ενα χοντρο πρόβλημα να μου το ξεκόβανε..μόνο έτσι θα στμάταγα να το σκέφτομαι. Θα πήγαινα να υιοθετήσω,,, ενω τώρα το ότι """μπορώ""" με φρενάρει απο τα πάντα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλη εβδομαδα και τα ρεστα!!! :laugh:

ολες δηλ ειμαστε ιδιες??? ΤΗΝ ΙΔΙΑ φατσα στο προφιλ εννοω!!!

:laugh: :laugh:

Λυσσαξανε μερικες μερικες να βρεξει, να χειμωνιασει, να κατσω σπιτι να βλεπω την βροχη...εεεεεε απο χθες μουλιασαμε...νταξει δεν μπορω να πω καλο ειναι...ειχαμε να δουμε βροχη απ τον Ιουνιο αλλα με ρεγουλα...με βαρκα ηρθα γραφειο σημερα και η ψυχολογια κατω...στο υπογειο!!!!!!!!

αφηστε και κατι ονειρα τρελα που βλεπω...ονειρα απατηλα!!!

αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλημερα καλημερα καλη εβδομαδα και τα ρεστα!!! :laugh:

ολες δηλ ειμαστε ιδιες??? ΤΗΝ ΙΔΙΑ φατσα στο προφιλ εννοω!!!

:laugh: :laugh:

Λυσσαξανε μερικες μερικες να βρεξει, να χειμωνιασει, να κατσω σπιτι να βλεπω την βροχη...εεεεεε απο χθες μουλιασαμε...νταξει δεν μπορω να πω καλο ειναι...ειχαμε να δουμε βροχη απ τον Ιουνιο αλλα με ρεγουλα...με βαρκα ηρθα γραφειο σημερα και η ψυχολογια κατω...στο υπογειο!!!!!!!!

αφηστε και κατι ονειρα τρελα που βλεπω...ονειρα απατηλα!!!

αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχ

Ενα θα σου πω για τα ονειρα που ειδες...και μη μου το αρνηθεις..εφαγες βαρια το βραδυ... :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω δεν ειμαι ιδια αλλαξα φατσονι.. :P:P

Και τελος θα πω...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑ!!!φιλια πολλα ζαχαρενια μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης γωγακι...επισης καλη εβδομαδα!καλυτερα εισαι???

εγω εβλεπα...στο ονειρο μου ή την ΤΟΣΚΑ του Πουτσινι ή την Πουτ..α του Τοσκινι!!!! Παντα τα μπερδευω!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!

Καλη εβδομαδα κ ολα τα σχετικα!!! :P:P:P

Πως την εχετε;;;την υγεια σας εννοω βρεεεεεεεεεε!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Μονο εγω αλλαξα φωτο γιατι αυτη που ειχα πριν τις αλλαγες μου την εκοβε στη μεση!!! :(:(:(:( Αλλα αυτη που εβαλα τελικα, την ειχα οταν πρωτοεγινα μελος στο μαμμυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κ όλους!!!!!

Άλλαξα τη φωτο μου και απο τη κλώσσα με τα πολλά αυγα έβαλα το ένα και καλό που έμεινε ;).

Ξέρει καμια πως μπορω να αλλαξω τα τικερ μου, δεν με βάζει με τη νέα εφαρμογη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

επισης γωγακι...επισης καλη εβδομαδα!καλυτερα εισαι???

εγω εβλεπα...στο ονειρο μου ή την ΤΟΣΚΑ του Πουτσινι ή την Πουτ..α του Τοσκινι!!!! Παντα τα μπερδευω!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δηλαδη εβλεπες σοβαρο ονειρο...

Μια χαρα ειμαι ζαχαρενια μου,κι ας ειμαι μονη σπιτι..υπομονη κανω,δεν μπορω να τα εχω ολα...

Γιωργο καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλημερα γιουλακι και γιωτακι!!!

τι κανουν τα μωρα σας???????

καλα ειναι!!!

τι αναγκη εχουν αυτα;;; αραχτα στην ζεστουλα τους ειναι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αααααχχχ δεν μου αρεσει η φωτο μου!!!!!ουαααααααααααα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

καλα ειναι!!!

τι αναγκη εχουν αυτα;;; αραχτα στην ζεστουλα τους ειναι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αααααχχχ δεν μου αρεσει η φωτο μου!!!!!ουαααααααααααα :(:(:([/quote:1mpbg54e]

παντως την κυρια με τα βυζακια οξω μου την κρατησαν!!! τυχαιο?

χαχα :woohoo:

οντως τα μικρα τι αναγκη εχουν!!! μουλιαζουν στα νερα της μαμαας!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Καλημέρα σε όλες και στο αγοράκι της παρέας.Γιώργο, σου απαντούσα, αλλά δεν έρχονταν, κόλλλησε.

Μου αρέσεις λόλιποπ! :P

γαιδαρος ή σουν γαιδαρος παρεμεινες εσυ μετα την αλλαγη του μαμμυ ε?

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλε ξεκινησατε κολειο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληεμρα και απο εμενα!

ΚΑλε μια μπαινω μία με βγαζει παλι. Χαλαλι του ομως γιατι το ανανεώσανε. Καλε πρεπει να ανεβασουμε φωτογραφίες παλί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...