Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

zaxarenia έγραψε:

nikulina έγραψε:

καλημερα μπουμπου με την ομπρελα!!!! (μου χει μεινει απο την χθεσινη φωτο) :laugh:

Καλα εισαι?τελικα θα μας πεις ποια ειναι η 1η σου κατοικια???/ χαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ανεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????? το κοινο σου σε ζητααααααα!!!

αληθεια νικουλινα εκαναν μια μερα να το καταλαβουν???χαχαχα[/quote:1l5n0mbr]

xaxaxaxa....edo h proti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh: to foto exi kai onoma!!!...mia fili moy....ipe η τσαχπινογαργαλιάρα!!....moy arese kai to afisa!!!!!!!!!!!!

kai ondos epatan sok...to soi moy...afoy ego elega pos ime egkios kai aftoys ...alan dala!!ths paraskebis to gala!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: to ksana ides afto me aglikoys karaktires? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια, συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυμοσούσες μας, αλλά περισσότερες ευχές θέλω να δώσω στον άνεμο και τη γυναίκα του, μπράβο σας.

εγώ ξεκινάω την 3η μου προσπάθεια άντε ελπίζω, θα το τσακώσω κι εγώ το μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλινα....εισια φατσονι τρελοοοοοοοοο!!!! Οντως με αγγλικους χαρακτηρες ΕΝ το χω ξανα δει!!!! :P

χελονιτσα...καλη επιτυχια!!!! Τσακω το τσακω το!!!!

συννεφακι...οταν ετοιμαστω ψυχολοτζικαλι θα παω να δω τον ντοκτορ...προς το παρον τηραμε μηπως φτιαξουμε και το σπερματακι μας λιγο και τιποτε αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τηραμε ;;;;;;;= κοιταμε;

σιγα σιγα παιδι μου , το καλο πραγμα αργει να γινει.Κοριτσια το 2010 θα φερει πολλα μωρα θα το δειτε. :):)

χελονιτσα , εμενα μου πειρε 4 φορες , οποτε καταλαβαινεις οτι καποια στιγμη θελει δε θελει ερχεται.Εσενα θα ερθει τωρα με την 3 που θα ναι και η τυχερη σου , θα δεις , που σου λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

ΖΑΧΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΤΡΙΝΙΦΑΤΣΟΥΛΑ?ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ ΤΑΞΙΔΕΨΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ?ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ,ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ !!!

ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΑ ΝΕΑ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ,ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ,ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!

ΖΑΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xelonitsa σου ευχομαι αυτη η προσπαθεια σου να είναι η 3η και η τυχερη! Και εγώ για την 3η παω τωρα, αλλά αυτη τη φορα θα κανω προσπαθεια εξωσωματικης σε φυσικο κύκλο. Χωρίς φαρμακα!

Αντε με το καλό να προλαβουμε όλες μας πριν βγει το 2010 να έχουμε ευχαριστα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou sas eyxaristw poly mou ftiaksate thn diathesh giati shmera eixa tis mavres mou,shmera phra kai to mhlaraki apo thn agia eirhnh kai pistevw na me voithisei opws exei voithisei polla zevgaria na kanoume ena paidaki pou toso poly to theloume, pragmatika h monh mou skepsh ton teleytaio xrono einia ayth, den mporw na skeftw kai na programmatisw tipota allo, mas provlimatizei poly ayto to thema,theloume toso poly ena mwraki, ta exoume ola, agwnisthkame poly gia na kanoume to spiti mas kai den exoume to poio shmantiko, ena mwraki na to gemisei....telos panton arketa sas zalisa me ta dika mou kalh epityxia se oses eotimazonte gia mia nea prospatheia kai mia eyxaristh egkymosynh xwris provlimata se oses ta kataferan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ρε συ λολιποπ εσυ καθε ποτε πας και τα βλεπεις τα μωρακια σου; Εμενα μετα την 6 βδομαδα που ακουσε καρδια μου ειπε να ξαναπαω την 10 , εχω τρελαθει , τι να κανει αυτο εκει μεσα; Τα χω παιξει ,δεν εχω και κανενα συμπτωμα.Ουφφφφ θελω να παω στον 9 κατευθειαν γινεται; :cheer::cheer:

Ελα ρε Συννεφο :) ,προσπαθησα και νωριτερα να απαντησω αλλα μπαααααααααα....με πετουσε οξω!!!!! :angry::angry::angry:

Λοιπον,απο την 6η εβδομαδα που εκανα τον 1ο υπερηχο κ ακουσαμε καρδουλες,εκανα αλλους 2 (ανα 15μερες περιπου).Συνολο δηλ εχω κανει 3 υπερηχους απο την 6η εως τωρα που ειμαι στην 11η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφάκι μην ανησυχεις, ολα φυσιολογικά είναι, πέρνα μια βόλτα απο το ποστ Φουσκωκοιλίτσες κ θα δείς πως δεν είσαι η μόνη τρελή που ανησυχεί.

Σκορπίνα κ σε σενα καλή επιτυχία!!

Ζαχα μου κ εγω εδω είμαι αλλα κανεις δεν μου μιλάει κ μενα.

Αχ καλε ανοιξε η μυτη μου κ τρεχει αίμα...κλεινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ gioulaki γιατι ανοιξε καλέ η μυτουλα σου?

Zaxarenia μου εγώ είμαι εδώ! Τι κανεις?

Καλε είδατε στις ανακοινωσεις εγκυμοσύνης? Η ΕlenaKos Που ετοιμαζόταν για εξωσωματική είναι εγκυος!!!! Αν θυμαστε την ιστορία της είναι μικρο κορίτσι και σε προωρη εμηνοπαυση υποτιθεται και οι γιατροι της μιλαγανε για δανεικα!!!

Και αυτη τους διεψευσε όλους!!!!

Είδατε ρε κοριτσια? Θαυματα παντα γινονται. Καποια στιγμη και σε εμας θα ερθει. Δε θα έρθει ρε γαμώτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου τι κάνεις;Έχεις δίκιο,πάντα γίνονται θαύματα.Οι γιατροί λένε συχνά πυκνά κατι μ@@@@κιες όλες δίκες τους...Και σε φρικάρουν.Έχω περάσει και εγώ τρελή φρίκη με έναν ακόμη καραγκιόζη....

Κορίτσια έχω αρχίσει να ξενερώνω,αγχώθηκα τόσο σε κάποια φάση που δεν το άντεξα,στην τελική ίσως και να μην είναι της μοίρας μου να κάνω μωράκι,τι να κάνω,να πεθάνω;

Γιωτάκι μου γλυκό σωστά είδαν τα ματάκια σου.

Ανεμούλη ακόμη σε σκέφτομαι και χαμογελάω,χαίρομαι τόσο πολύ.

Βικάκι πέρασα πολύ καλά αλλά δυστυχώς τελείωσε.Δεν παραπονιέμαι,οι εκπαιδευτικοί έχουν προνόμια.Εσύ πως είσαι;

Να είστε όλοι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Ωχ gioulaki γιατι ανοιξε καλέ η μυτουλα σου?

Zaxarenia μου εγώ είμαι εδώ! Τι κανεις?

Καλε είδατε στις ανακοινωσεις εγκυμοσύνης? Η ΕlenaKos Που ετοιμαζόταν για εξωσωματική είναι εγκυος!!!! Αν θυμαστε την ιστορία της είναι μικρο κορίτσι και σε προωρη εμηνοπαυση υποτιθεται και οι γιατροι της μιλαγανε για δανεικα!!!

Και αυτη τους διεψευσε όλους!!!!

Είδατε ρε κοριτσια? Θαυματα παντα γινονται. Καποια στιγμη και σε εμας θα ερθει. Δε θα έρθει ρε γαμώτο???

θα ρθει??? ποιος ξερει!!!! ΕΓΩ ακομα να πεισω τον Θεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ όλες κοιμόσαστε ακόμα????

Η μυτη μου έτρεχε αιματάκι κ τρομαξα γιατι δεν το έχω ξαναπάθει ποτέ (ουτε ως παιδί), αλλά ο ντόκτορας μου ειπε οτι φυσιολογικό κάτι για τις ορμόνες κ την αιματωση του πλακούντα είπε, αλλα δεν κατάλαβα.Ολες οι υποψήφιες μανούλες να ξέρετε πως είναι ενα παο τα συμπτώματα ;).

Ζαχαρένια μου αντι να ανοίγεις διάλογο με τον Κυριο δεν βάζεις μπρός ;)

Τι να σου κάμει και ο Μεγαλοδύναμος αν δεν βάλεις το χεράκι σου?

Καλημέρα σας είπα , δεν σας είπα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Βασω βάλε και τις υπόλοιπες σε μια τάξη και να αφήσουν τους πεσιμισμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Και εμενα μου σπασανε τα νευρα μεχρι να μπω! Τι κανετε κατα τα άλλα?

Zaxarenia ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!! Ελα τωρα μην πεφτουμε που ειμαστε στην αρχη της νεας μας προσπαθειας σιγα σιγα!!! (Σου τα λεω αυτα τώρα για να μου τα πεις και εσυ μετα ε? ) Το παν είναι να μην μας παιρνει (πολύ) απο κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Και εμενα μου σπασανε τα νευρα μεχρι να μπω! Τι κανετε κατα τα άλλα?

Zaxarenia ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!! Ελα τωρα μην πεφτουμε που ειμαστε στην αρχη της νεας μας προσπαθειας σιγα σιγα!!! (Σου τα λεω αυτα τώρα για να μου τα πεις και εσυ μετα ε? ) Το παν είναι να μην μας παιρνει (πολύ) απο κάτω!!!

καλημερα Βάθω...τι κάνειθ?

Λολι καλημερα...τι κανειθ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια τι πραγμα ειναι αυτο??? Γραφω ένα μηνυμα και μετα όταν επιστρεφω ειμαι αποσυνδεδεμενη!!!! Κατι πρεπει να γινει με το site γρηγορα!!!!

Να εδώ Zaxarenia μου στη δουλεια!!! Εχω πολύ δουλεια αλλα δεν μπορω να συγκεντρωθω γιατι σκεφτομαι το απογευμα που θα φύγω για να παω στη συναυλια των U2. Το περιμενω πως και πως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Κορίτσια θα έρθει, και μένα ζαχαρένια νομίζω πως ο Θεός δεν με ακούει αλλά κάνω λάθος,δεν μπορεί, θα έρθει...

Φιλάκια σε όλες! :kiss:

Ναι Ευακι μου και σε εσενα θα ερθει και στη Ζαχαρενια και σε όλες μας!!! Ετσι πρεπει να σκεφτομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...