Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Hello σε ολες κ σε σενα Γιωργο!

dreamland καλως ηρθες...λοιπον θα σου πω την εμπειρια μου συνοπτικα...

1.Σπερματεγχυση με φαρμακα (αποτυχια)

2.Εξωσωματικη με φαρμακα (αποτυχια)

3.Εξωσωματικη με κατεψυγμενες βλαστοκυστες (περισσευμα απο την 1η προσπαθεια) (ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ) και ειμαι εγκυος σε διδυμα στην 10η εβδομαδα! :)

Η γνωμη μου ειναι πως ολα ειναι θεμα ψυχολογιας,γιατρων και τυχης.

Σπερματεγχυση μπορεις να κανεις και σε φυσικο κυκλο...

Η εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο ειναι λιγο ρισκο απο την αποψη οτι θα σου παρουν 1 μονο ωαριο,το οποιο αν δεν "εξελιχθει" oπως "πρεπει",τον εχασες τον μηνα κ φτου κ απο την αρχη! Εχει ομως το πλεονεκτιμα οτι μπορεις να ξαναπροσπαθησεις στον αμεσως επομενο κυκλο σου ;) .

Μαζεψε εμπειριες κοριτσιων και συμβουλες γιατρων κ αποφασισε το καλυτερο για σενα!

Ανεμε,αυριο η μεγαλη μερα; 30 του μηνα δεν ειναι;;;

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλη επιτυχία στα κορτσούδια (μπαίνει ο Σεπτέμβρης)!!!

Νέα απο το Γιωργο είχαμε?

Λοιπόν ακούστε τι γίνεται, τα είπα ηδη στις φουσκοκοιλίτσες αλλά εσεις ξέρετε καλύτερα. Είπε ο αντρας μου στα πεθερικά μου πως το μπεμπε είναι απο εξωσωματική.Η απάντηση του πεθερου μου ηταν "Δεν πειράζει αρκει να μη το μάθει ο κόσμος"

Έξαλλη εγινα και ο αντρας μου το ίδιο. Χθες ηρθαν στο σπίτι , όπου άνοιξα επίτηδες συζήτηση και αρχισε τα ίδια. Δεν άντεξα ανοιξα το στόμα μου και τι δεν άκουσαν. Με ακύρωσε κανονικά ως μάνα. Η πεθερα μου ευτυχως πηρε το μέρος μου και στεναχωρεθηκε κιόλας που δεν το ηξερε για να με βοηθάει. Ο αλλος τίποτα. Το αποτελεσμα βέβαια απο το κλάμμα που εριξα τη Παρασκευη ηταν να μου σταματήσουν τα συμπτωματα εγκυμοσύνης απότομα ,ΟΛΑ . Μεγαλη ανησυχία είχαμε το ΣΚ.

Αντε βρε Γιωργο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από μένα Γιώργο ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Μην βλέπετε που δεν πολυγράφω... σας παρακολουθώ σιωπηλά!

Ρε σεις έχει γράψει στο "πάμε πάλι από την αρχή" και είχαν θετικά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΕΜΕ!!!!! ΦΥΣΑΤΕ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ... δεν έχεις ιδέα ... μόνο που δε σηκώθηκα να χωρεύω με την κοιλιά τουρλα...

Ετοιμη ήμουν!!!

Μπραβο μπράβο!!!!!!!!!

Τέλως τα βάσανα!!!!!!!

Τα καλύτερα μόλις ξεκίνησαν!!!!!!

Κοριτσάκια μου και σε όλες εσάς εύχομαι θετικά αποτελέσματα το γρηγορότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravooooooooooooooooooo anemos !!!!mas kaneis les toso xaroumenes me ta nea sou!!!!!mpravo kai stin glukia gunaika sou!!!na eiste panta kala kai na exei mia omorfi egkumosini!!!!!!mas dineis poli dunami kai kouragio na proxorisoume stin prospatheia pou kanoume kai na perimenoume pos kai se mas tha ginei to thauma!exalou apo edo exoume pei polles fores pos o epimenon nika!!!!!!!!

pes mas ti sas eipe o giatros otan moreis!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΗΡΘΕ! ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ!!!!

dance.gifdance.gifdance.gifdance.gifdance.gifdance.gif

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε πως κολαει σημερα! Προσπαθω να ανεβασω κατι εικονιτσες με χορους και γλεντια και δεν πετυχαινει βρε Γιωργο μου!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε? Εγώ σημερα τα ξημερωματα γυρισα απο τις διακοπες μου και επιτελους καταφερα να διαωασω όλα όσα έγιναν κατα τη διαρκεια της απουσιας μου!!!

Οι εγκυουλες μας πως πανε? Lollaki, Gioulaki, Συννεφακι? Συννεφακι ακουσες καρδουλα είδα ε? Μπραβο κοπελα μου!!!! Σου ευχομαι τα καλύτερα για μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!

Dreamland καλώς ήρθες στην παρεα μας!!!

Δε μου λετε τωρα απο εδώ και περα τι γινεται? Ξεκιναει καμια νέα προσπαθεια τωρα σύντομα? Εγω απο εκεί που περιμενα να ξεκινησω τελη Σεπτεμβρη μου ηρθε η περιοδος του Αυγουστου 10 μερες νωριτερα οποτε με βλέπω τελικα να ολοκληρωνεται η διαδικασία τελη Σεπτεμβρη. Αν όλα πανε καλα βεβαια γιατι με τον φυσικο κύκλο που θα κανω δεν μπορουμε να είμαστε σιγουροι απο τη στιγμη που δε θα παρω καθολου φαρμακα!!!

Οπως και να έχει όμως το θετικό του Γιωργου και της Μαριανας πρεπει να μας γεμίζει ελπίδα και αυτοπεποιθηση ότι όλες μας θα τα καταφερουμε αργά ή γρήγορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο φτου σας αγορι μου!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΑς ευχομαι μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

τα φιλια μας στη γυναικουλα σου

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω σκάσει απο την αγωνία μου κ το site σέρνεται............Γιώργο μου χάρηκα τρομερα με τα νέα σας, αλήθεια το πίστευα αυτη τη φορά. Να έχετε τέλεια εγκυμοσύνη και μια μωράκλα όλα χαρά κ υγεία. Μπράβο μπράβο μπράβο......θα είσαι ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Γιωργαρε!!!!!!Τα καταφερατε!!!!!!

θα ευχηθω γι 2η φορα γιατι κοντευω να τρελλαθω απο την χαρα μου!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΙΩΡΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩΩΩΩ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΕΜΟΥΥΥΥΛΗΗΗΗΗΗΤΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΝΑ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ Ή ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Καλημέρα και καλη επιτυχία στα κορτσούδια (μπαίνει ο Σεπτέμβρης)!!!

Νέα απο το Γιωργο είχαμε?

Λοιπόν ακούστε τι γίνεται, τα είπα ηδη στις φουσκοκοιλίτσες αλλά εσεις ξέρετε καλύτερα. Είπε ο αντρας μου στα πεθερικά μου πως το μπεμπε είναι απο εξωσωματική.Η απάντηση του πεθερου μου ηταν "Δεν πειράζει αρκει να μη το μάθει ο κόσμος"

Έξαλλη εγινα και ο αντρας μου το ίδιο. Χθες ηρθαν στο σπίτι , όπου άνοιξα επίτηδες συζήτηση και αρχισε τα ίδια. Δεν άντεξα ανοιξα το στόμα μου και τι δεν άκουσαν. Με ακύρωσε κανονικά ως μάνα. Η πεθερα μου ευτυχως πηρε το μέρος μου και στεναχωρεθηκε κιόλας που δεν το ηξερε για να με βοηθάει. Ο αλλος τίποτα. Το αποτελεσμα βέβαια απο το κλάμμα που εριξα τη Παρασκευη ηταν να μου σταματήσουν τα συμπτωματα εγκυμοσύνης απότομα ,ΟΛΑ . Μεγαλη ανησυχία είχαμε το ΣΚ.

Αντε βρε Γιωργο

ΕΛΑ Ρ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΕΓΙΝΑΝ ΤΟ ΣΚ?

ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΜ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΓΑΜ???

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΥ ΣΗΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο τώρα μπήκα...............

Μονο συγχαρητήρια και υπομονή απο εδω και πέρα.........

Αχ τώρα αρχίζουν οι αγωνίες ;) Με το καλό να περάσει ο καιρός να δείτε το μπεμπίνι σας και μετα να το ακούσετε....Απιστευτος ο ηχος της καρδούλας!!

να προσέχεις τη γυναικούλα σου και να είστε πάντα ηρεμοι και ετσι αγαπημένοι!!

Εγω σημερα ήμουν πιο ηρεμη με ελαφριά πονάκια. Δεν θέλω να στεναχωριεμαι γιατι μονο κακο κανω στο νινί.Θα δειξει στις 8/9 που θα κανουμε το μεγαλο υπεροχο. Συμπτωματα πάντως τιποτα ουτε τα απλα δεν εχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, Γιώργο!!!!!!!!!!

Μόλις είδα την ανακοίνωσή σας. Συγκινήθηκα πάρα πολύ... και δάκρυσα... Τέλεια νέα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Άντε, καλή συνέχεια τώρα, χωρίς άλλες φουρτούνες. Όλες οι δύσκολες μέρες να είναι πίσω σας και μόνο χάρουμενες μέρες απο εδώ και μπρός :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΠΟΛΥ

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΔΕΝ ΤΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι να κρατήσουμε ένα υγιές μωράκι στην αγκαλίτσα μας!! Με αυτό το θετικό αποτέλεσμα τα ξεχνώ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ!!!!

ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ!! ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΝ!!!!

Αχ... Δεν έχω λόγια.. Τρέμω ολόκληρος... Είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ να φωνάξω από την χαρά μου........ :cheer::cheer::cheer:

Κοριτσάκια ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ που είσασταν μαζί μου όλο αυτό το διάστημα!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ!!

Θα πάμε απόψε στον γιατρό να μας δει ...

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩ!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!! :woohoo:

ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ!!! ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ!

ΤΡΕΞΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΚΗΝΥΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΕΙΚΟΝΟΥΛΕΣ, ΛΑΔΑΚΙ ( ΣΤΑΥΡΩΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ )! ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!

ΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΘΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΙΡΙΞΗ ΣΑΣ!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

ΙΙΙΙΙΙΙΙ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΓΙΩΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΧΙΛΙΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ.....ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ......ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ....ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΗΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ευχομαι ολα να πανε τελειααααααα!!!!!!να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμος συγχαρητηριαααααααααα!!!!!!ειδες που σου ειπα 4η και τυχερη !!!εφτασε η ωρα να γραψεις στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: χι! χι!...η Παναγιτσα εκανε το θαυμα της! .ευχομαι σε σενα και στη γυναικα σου μεσα απο την καρδια μου σε 9 μηνες να κρατατε το αγγελουδι σας αγκαλια γερο και δυνατο.συγκινηθηκα παρα πολυ οταν διαβασα την ανακοινωση σου! εγω αλλες δυο μερες υπομονη...φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ θα δεις που σε δυο μερες θα εχεις τα καλυτερα νεα της ζωης σου , αυτο το καλοκαιρι παει μεχρι στιγμης πολυ καλα , λολιποπ, ανεμος , εγω κλπ ,και οσο περναει ο καιρος θα μεγαλωνει η τυχερη μας λιστα.Αντε λιγη υπομονη ακομη και το σπορακι σου ειναι ηδη στο δρομο . :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ παιδια μου!!!

τι κανετε?

οι εγκυες καλα?

Ανεμε καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη και με το καλο να καμαρωσετε

και τους σακους με τα εμβρυα σας!!! κανατε και χοριακη ή δεν χρειαζεται?? :kiss::kiss: Το ειπατε στους δικους σας? για πες για πες

ΝΙΚΟΛ καλα αποτελεσματα ευχομαι! Ολο το καλοκαιρι ηταν τυχερο..ειδες τι λεει το συννεφο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα......

μια απο τις τυχερές σας χαιρετάει!

Νικόλ καλά αποτελέσματ! Κιτρινιάρικη φατσούλα μου τι κάνεις?Εγω συνεχίζω ανευ συμπτωμάτων και μάλιστα άνοιξε κ η ορεξή μου! Βέβαια ακόμα εχω το πρηξημο της εξωσωματικής....πότε θα φυγει κ αν φυγει δεν ξέρω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...