Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Καλημερα,καλημερα,καλημερα!!!! :)

Τι κανετε βρε ψυχουλες?

Εγω πινω στα γρηγορα ενα καφεδακι,και βουρ για κατι δουλειες εκτος σπιτιου...οταν επιστρεψω ελπιζω να τα πουμε...αν βρω και χρονο..εχω και λαικη,και γλυκο να φτιαξω και να συνεχισω την γενικη του σπιτιου..

Σας ευχομαι μια υπεροχη ημερα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδακια.ανεμε αυτη τη φορα το πιασατε ειμαι σιγουρη.Εμεις χθες πηγαμε για υπερηχο και χωρις ειδοποιηση ο γιατρος εβαλε μια καρδια σε ανοιχτη ακροαση , αααααααααααα η καρδια μου λεω κ πεταγεται ο αντρας μου και λεει , ναι εχεις και εκει κατω μια :silly: :silly: Εσεις τι κανετε; Καλα ειστε; Γυρισατε στις δουλειες; Που ειναι η Ζαχα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

καλημερα παιδακια.ανεμε αυτη τη φορα το πιασατε ειμαι σιγουρη.Εμεις χθες πηγαμε για υπερηχο και χωρις ειδοποιηση ο γιατρος εβαλε μια καρδια σε ανοιχτη ακροαση , αααααααααααα η καρδια μου λεω κ πεταγεται ο αντρας μου και λεει , ναι εχεις και εκει κατω μια :silly: :silly: Εσεις τι κανετε; Καλα ειστε; Γυρισατε στις δουλειες; Που ειναι η Ζαχα ;

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τελειααααααααααααααα!!!!!!!!

Υπεροχαααααααααααααα!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα!!!!

αντε ρε συννεφακι...ωραιααααα ρεεεεεεεεε

ωραιος ηχος ε? :kiss::kiss::kiss:

τι λεει ο ντοκτορ?ειχε ξανακουσει πιο ωραια καρδια?

ειναι πολυ ομορφο το μωρακι σας?ελα πες πες :kiss::kiss:

λολιιιιιιιι τι κανεις μπουμπου? τα μωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα μου...τα μωρα ειναι πονηρα!!!!Εχουν σχεδιο.....!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ολα καλα,ολα ανθηρα! Αυριο θα παω να τα δω κ ευχομαι ολα να ειναι οκ και στην θεση τους! Σου ειπα οτι ειναι το ενα πανω και το αλλο κατω???

Μα καλα τι την περασαν την κολιτσα μου??? Μεζονετα??? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ!!ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ,ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ(ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΑΝΕΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ!!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ζαχα δε στο πα , ειναι ξανθο με γαλανα ματια , ιδια η Αντζελινα Τζολη ,χα χα.Παντως ακουστε κολπο, λεει ο αντρας μου , ωραια μαλλον αγορι θα ειναι ,του απανταω ,παιρνω ασπιρινι και οφειλεται για θηλυοποιηση του αρρενος τεκνου , σε δυο δευτερολεπτα ξαναλεει α τελικα θα ναι κοριτσι. :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολιποπ ενα πανω , ενα κατω , το πανω εξυπνο ε; επιασε ρετιρε να δροσιζεται :P:P Γεια σου Μπαρτσελονιτα , με την ομορφη πλατη , τετοια πλατη ειχα οταν παντρευτηκα , ωραιο νυφικο φορουσα , μεσα σε 2 χρονια με 4 εξωσωματικες δε φανταζεσαι πως αλλαξε και η πλατη μου. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο δωωωωωωωωωωωωω!!! :woohoo:

Σε αγορι και κοριτσια ;)

Τι μου κανετε? ολα καλα?ελατε να πιουμε παρεουλα το καφεδακι μας...δεν εχω και πολυ χρονο,με κυνηγανε οι δουλειες κι εγω τρεχω...

Γιωργο μου,στο μπλογκ εχω συνταγη με φανουροπιτα και θα την φτιαξω σημερα... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα σας επέστρεψα και εγω................

μου λείψατε βρε...

Ζαχαρωτό :kiss:

Ανεμε νομίζω πως θα τα καταφερετε αυτη τη φορά

γλυφιτζούρι, συννεφάκι κ gioulaki φιλούνια στις κοιλίτσες...

αχ τι με περιμέεεεενει..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Γειααααα σας επέστρεψα και εγω................

μου λείψατε βρε...

Ζαχαρωτό :kiss:

Ανεμε νομίζω πως θα τα καταφερετε αυτη τη φορά

γλυφιτζούρι, συννεφάκι κ gioulaki φιλούνια στις κοιλίτσες...

αχ τι με περιμέεεεενει..........

Ελα ρε κοριτσι!!!!!!! Welcome back!!!!

πως περασες; πες μας καλε,μην μας αφηνεις στο σκοταδι!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου Ιο πήγαμε με το λουκουμάκι μου, δεν μου άρεσε το νησί ιδιαίτερα, αν συγκρίνω με άλλα που εχω παει... αλλα περάσαμε ωραία. Είπαμε να πάμε κυκλάδες τώρα που μπορούμε.....είναι αισιόδοξο το μωρό μου κ πιστευει ότι του χρόνου θα είμαστε για κοντά... είμαι Πάτρα βλέπετε.... Είμαι καταμαυρη και ολίγον καμένη θα έλεγα.... το προγραμματισα σε μέρες γόνιμες....για να δούμε τι θα δούμε...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή τσιγκούνα τι είναι αυτό χάθηκε ο κόσμος ενα κατοστάρικο, ενα πεντακοσάρικο , ενα δεκαχίλιαρο βρε παιδί μου!!

Ξερω ομως τα κάνεις επειδη με ζηλέυεις που είμαι όμορφη και έξυπνη.

Και σταμάτα να βάζεις στο fb συνταγές θα σκάσω η έγκυα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Μαρή τσιγκούνα τι είναι αυτό χάθηκε ο κόσμος ενα κατοστάρικο, ενα πεντακοσάρικο , ενα δεκαχίλιαρο βρε παιδί μου!!

Ξερω ομως τα κάνεις επειδη με ζηλέυεις που είμαι όμορφη και έξυπνη.

Και σταμάτα να βάζεις στο fb συνταγές θα σκάσω η έγκυα!

t3902.gif

τσκαω ενα σακουλι τοτε για να μη με λες!!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους..γραφω πρωτη φορα στην στηλη αυτη..παρακολουθω και διαβαζω αρκετο καιρο πριν τις ανακοινωσεις σας.αρχιζω κι εγω εξωσωματικη....οπου οπως υπολογιζω θα γινει αρχες οκτωμβριου η εμβρυομεταφορα!!!!καλη τυχη σε ολες μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...