Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Καλή επιτυχία στη σπερματέγχυση. Ευχομαι ολόψυχα η χάρη της Παναγιας και της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου να σε βοηθήσουν να κάνεις το όνειρο πραγματικότητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΝΕΜΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΣΟΥΝ 2 ΣΠΟΡΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ, ΕΙΘΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επέστρεψα και ειπα να περάσω και απο εδω να δω τι κάνετε!

Ανεμος ευχομαι απο τη καρδια μου όλα καλα να πήγανε χθές και να ερθει επιτελους το μπεμπε που τοοοοσο περιμένετε...

Οι υπόλοιπες τσούπρες τι κάνετε? Περιμένετε να ερθει ο Σεπτέμβρης??

Εχω πολλά κουτιά altermon θα βγάλω και εξτρα ανακοίνωση απλά ελεγα μήπως κάποια το δεί και τα χρειάζεται.Μου περισεψανε και μακαρι να μπορεσω να βοηθησω κάποια κοπέλα. Θα δω ακριβως στο σπιτι ποσα κουτια ειναι και θα βγαζω ανακοινωση μεχρι το Σεπτεβρη που θα εχουν επιστρεψει κ ολοι απο τις διακοπούλες.

Γιωργο περιμένουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss όλα καλά θα πάνε. Τώρα φρόντισε να ξεκουράζεσαι. Νομίζω ότι στα τόσες χιλιάδες σπερματοζωαριάκια που βάλατε μέσα δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεθεί ένας για να μην πω δυο πρωταθλητές για καταφέρουν το θαύμα. Εσύ να προσεύχεσαι στην Παναγία και την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλλάντου και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. Προσπάθησε από δω και πέρα να μη σκέφτεσαι τίποτε και να μην έχεις άγχος. Να παίζεις παιχνίδια στο ίντερνετ, να διαβάζεις μυθιστορήματα να κάνεις χίλια δυο πράγματα που θα απασχολούν το μυαλό σου και μη διαβάζεις δυσάρεστα και ιστορίες που θα σε στρεσάρουν.

Όσο για μένα που ρωτάς, κανονικά δε μπορώ να μπω σε οποιαδήποτε διαδικασία αν δεν περάσει τετράμηνο από την προηγούμενη προσπάθεια. Έτσι πριν το τέλος του χρόνου μάλλον απαγορεύεται. Αλλά κι από την άλλη δεν είμαι και έτοιμη. Ψάχνω καινούργιο κέντρο εξωσωματικής το οποίο ακολουθεί τις νέες μεθόδους και για το λόγο αυτό θα επισκεφθώ μερικά κέντρα από το Σεπτέμβριο για να συζητήσω και να βρω το γιατρό που θα μου κάνει το "κλικ" γεμίζοντάς με σιγουριά και αισιοδοξία. Επίσης θα ξεψαχνιστώ ακόμη πιο πολύ με εξετάσεις και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

esys ego ime o Giorgos :) agoraki ime!

χα χα :lol: δεύτερη φορά μου συμβαίνει αυτό σε φόρουμ :S . Συγνώμη ρε Γιώργο αλλά δεν έχω παρακολουθήσει το φόρουμ από την αρχή για να ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες για όλα τα άτομα που γράφουν εδώ :unsure: . Όλα αυτά που είπα πιο πάνω, ως συμβουλές, διαβίβασέ τα στη σύντροφό σου, μπορεί να τις χρειαστούν ;) . Αν και σίγουρα τα ξέρει ήδη B) . Και πάλι θα ευχηθώ καλή επιτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μα καλα που ειστε ολοι???? Την εχετε κανει για διακοπες ή λειπει η Ζαχα κ ερημωσαμε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λολιπακι , εγω εδω ειμαι και με εχει λουσει κρυος ιδρωτας .σημερα θα παμε να δουμε τον σακο -ους.Λεω στον αντρα μου λεσ να μη δουμε τιποτα και μου απανταει , ναι εχουμε το εμβρυο φαντασμα :silly: :silly: .Εχω πολυ αγωνια ,αχ παναγια μου ελπιζω να πανε ολα καλα και να φανερωθει τελικα σημερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια συννεφακι μου!!!!!!!!

Αχ κοριτσακι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γυρισετε απο τον γιατρο τρελλοι απο την χαρα σας!!!!

Ολα θα ειναι ΑΨΟΓΑ!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ λολιπακι δεν ειχες αγωνια οταν πηγες να δεισ τον σακο , εγω εχω χεστει απο το φοβο μου , αμα βεβαια δω σακο μεσα στο ενδομητριο θα ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως με βρηκατε!!!!

τι κανετεεεεεε??????????// ηρθα εψες το βραδυ! τα περασαμε ομορφα ομορφα ομορφα!!! δεν εχω διαβασει και πολλα....μολις μπηκα...μονο σε αυτη την σελιδα οτι διαβασα...συννεφακι με το καλο να δειτε σακουλες και χτυποκαρδια!!!! :kiss:

λολιποπακι μου τι κανεις?>πως παει η εγκυμοσυνη?

ανεμεεεεεε???????????????? την κανατε την κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεμε εύχομαι τη τελευταία Δευτέρα του Αυγούστου να πάρεις τα πιο ωραία νέα της ζωή σου...

ζαχαρωτό καλώς ήρθες, εγω φευγω αυριοοοοοοοοοοο

συννεφάκι μου όλα καλά θα πάνε έχω καλή διαίσθηση......

γλυφιτζούρι και gioulaki φιλιά στις κοιλίτσες σας..

Εγω εχω κλείσει ραντεβού στο Μαστρομηνα το Σεπτέμβρη κρυφά απο τον άντρα μου...γιατι με λέει σχίζα....οχι οτι δεν είμαι...τον έχω πείσει ότι δεν θέλω παιδιά...κοντευω να πείσω κ μένα....

Φιλια κοριτσάρες και σύντομα μπαμπά...ανεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WELCOME BACK BLACK MAGIC ZAXA :):):)

Nikol καλα να περασεις κοπελαρα μου κ οσο για τα κρυφα ραντεβου καμια φορα ειναι τα καλυτερα!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμεις (εγω και τα 2 τζαναμπετικα σπορια) ειμαστε πολυ καλα!!!Δοξα τω Θεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και αγορι!!!!!!!!

Ανεμε μεγαλη μερα εγινε η σπερματεγχυση και επισης μεγαλη μερα θα παρετε αποτελεσματα 30.8 ειναι του Αγ.Αλεξάνδρου!!!!

Ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!

Συννεφακι μου ολα θα πανε τελειαααααα!!!!!!!!Θα δεις..

Εγω Ανεμε θα παεω 31.8 τα αποτελσματα των εξετασεων ΝΚ οπως ειχα πει και αναλογα με τι θεραπεια θα μου δωσει και πως θα παει τοτε θα κανω και την επομενη προσπαθεια..υπολογιζω για Νοεμβρη..αλλα τι υπολογιζψ εγω δεν εχει καμια σημασια!!!Οποτε θα δειξει..

Ζαχα καλωσηρθες,Νικολ καλες διακοπες!!!!

Λολι φιλακια στα σπορακια!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααα :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερημιεεεεςςςςςςςςς οταν δεν σας βλεπω εχω ακεφιεεςςςςς

τι κανετε σκορποχωρακι μουυυυ??????

καλες διακοπες νικολ!!!

ευχαριστω για το καλωσορισμα κοριτσουδια μου!

εχω λιωσει στην ζεστη!!! ελπιζω να αδυνατιζει αυτο!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους..

Ζαχαρένια μου , κιτρονιαρικη φατσούλα καλως ηρθες!!!!

Νικόλ καλές διακοπούλες..

Και εμεις οι δυο καλά είμαστε ..δυστυχως το ενα μπεμπε την εκανε. Πηγαμε και ειδαμε εναν αδειο σακο 7 εβδομαδων και 6 ημερων. Αλλα το αλλο το σκατούλι εχει 185 χτυπους το λεπτό.

Ανεμος τα καλυτερα ευχομαι να ειναι η τυχρεη σας αυτη η φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...