Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!!! ΕΣΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΗ ΚΑΜΙΑ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!! ΜΗΝ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!!ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonitaaaaaa..????

τορα με στιναχορισεσ!!!..ποσ δεν γραφουντε ετσι?????????????

χαχαχα...που να θα ξερο???αμαν να ματουμε να μιλαμε λιγο καλιτερα...για να γραψουμε θελουμε καμια 10 χρονια ακομαααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ,ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ.

GASTONE ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΟΥΤΙΑ?ΚΑΛΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ........ΚΛΑΨ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΘΑ ΒΟΥΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνισω με την μπαρτσελονιτα

μου αρεσει και εμενα οπως τα γραφει η νινα

ειναι οπως τα μιλαει να υποθεσω

εχουν κατι το ξεχωριστο!!!!

Εχω μια φιλη απο Ρουμανια και ειναι σαν να την ακουω!!!!!!

Μπαρτσελονιτα μου Τελεια τελεια τελεια!!!! για ακομα μια φορα η θαλασσα

θα παω τωρα που μπορω γιατι σε λιγες μερες περιμενω και εγω την κοκκινοσκουφιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

γκαστονε σου εστειλα π.μ.

το ειδα κοριτσακι :)

σε ευχαριστω

εχεις και εσυ ;)

Η χολ λοιπον ειναι η αιτια που δεν φανηκες σημερα!!!!

Ελεγα και εγω σε καμια παραλια εχει αραξει και φραπεδιαζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ναι μωρε η παλιοχολ....

σου εστειλα να με κανεις φιλη....

Σε εκανα φιλη

φιλεναδα!!!!

Να σου πω...

αυτο το τσατακι λειτουργει η ειναι διακοσμητικο μονο???

Ααααα καλε δουλευει!!!

αααα θα τρελαθωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι μου????

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟυ!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερο και δυνατο μωρακι στην αγκαλια σου σαν την μαμα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρηκα πααααραααααααα πολυ με τα νεα σου,εμεις οι δυο εχουμε ξκινησει κ παρεα τον γολγοθα αυτο και εσυ επιτελους εφτασες στον στοχο και τωρα θα βγει ο ηλιος καλη μου!!!!Πρεπει να αλλαξεις ονοματακι τωρα δεν εισαι πια συννεφακι...

Επιτελους και καλα νεα!!!!!!

:):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεμε ξερεις με τι νευριαζω?Οχι με τα λεφτα που δινω για τις εξετασεις αλλα γιατι αυτες τις εξετασεις τις ανακαλυπτω μονη μου γιατι κανενας δεν λεει κανε αυτες κ αυτες κ αυτες και μετα ελα για εξωσωματικη!!!Δηλ οι εξετασεις εχουν λεφτα οι εξωσωματικη δεν εχει???

Εχω χασει εναν χρονο αδικα των αδικων γιατι καποιος δεν μου ειπε τι εξετασεις να κανω μετα την 1η τουλαχιστον προσπαθεια...

Σταματησα την 2η προσπαθεια 3-4 μερες πριν την εμβρυομεταφορα..δηλ πηρα τοσα φαρμακα εκανα τοσους υπερηχους μου οιστραδιολες κλπ κλπ για να μου ρθει η εμπνευση να κανω αυτη την εξεταση απο μονη και να φτασω στην πηγη και να μην πιω νερο!!!Κ απο τη μια λεω καλα που την εκανα αλλα απο την αλλη για μενα ηταν χειροτερα απο την αρνητικη χοριακη αυτη η διακοπη.γιατι πανω που χα συνελθει απο την αποτυχια κ πηρα τα πανω μου εφαγα ξανα μια σφαλιαρα και παλι κατω και ακομη δεν ξερω ποσο θα τραβηξει..

Και τι να πω κ στον γιατρο?ειναι ο μοναδικος?ολοι την ιδια τακτικη εχουν!!

Τελοσπαντων τα πα παλι κ φουντωσα!!!

Αντε δεν λεω αλλα γιατι σημερα εχουμε χαρες ειναι η μερα της συννεφουλας μας!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A NA ΠΩ Κ ΚΑΤΩ ΑΛΛΟ , ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ , ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΜΟΝΗ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΒΓΗΚΑ ΟΜΟΖΥΓΗ ΣΕ ΕΝΑ ΓΟΝΙΔΙΟ , ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΠΕΙ ,ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ , ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΜΙΑ ΗΠΑΡΙΝΗ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ. :angry::angry: ΜΕ ΜΕΛΑΝΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Ανεμε ξερεις με τι νευριαζω?Οχι με τα λεφτα που δινω για τις εξετασεις αλλα γιατι αυτες τις εξετασεις τις ανακαλυπτω μονη μου γιατι κανενας δεν λεει κανε αυτες κ αυτες κ αυτες και μετα ελα για εξωσωματικη!!!Δηλ οι εξετασεις εχουν λεφτα οι εξωσωματικη δεν εχει???

Εχω χασει εναν χρονο αδικα των αδικων γιατι καποιος δεν μου ειπε τι εξετασεις να κανω μετα την 1η τουλαχιστον προσπαθεια...

Σταματησα την 2η προσπαθεια 3-4 μερες πριν την εμβρυομεταφορα..δηλ πηρα τοσα φαρμακα εκανα τοσους υπερηχους μου οιστραδιολες κλπ κλπ για να μου ρθει η εμπνευση να κανω αυτη την εξεταση απο μονη και να φτασω στην πηγη και να μην πιω νερο!!!Κ απο τη μια λεω καλα που την εκανα αλλα απο την αλλη για μενα ηταν χειροτερα απο την αρνητικη χοριακη αυτη η διακοπη.γιατι πανω που χα συνελθει απο την αποτυχια κ πηρα τα πανω μου εφαγα ξανα μια σφαλιαρα και παλι κατω και ακομη δεν ξερω ποσο θα τραβηξει..

Και τι να πω κ στον γιατρο?ειναι ο μοναδικος?ολοι την ιδια τακτικη εχουν!!

Τελοσπαντων τα πα παλι κ φουντωσα!!!

Αντε δεν λεω αλλα γιατι σημερα εχουμε χαρες ειναι η μερα της συννεφουλας μας!!!!Φιλακιαααααααα

Κατερινάκι μου εμένα ο γιατρός μου είπε για τα Nat.Killers ότι το έχουν περιπτώσεις με νόσο...κάτι για αυτοάνοσο μου είπε......κ η αιματολόγος δεν έδωσε καμία βάση. Εγω επιμένω γιατί θυμάμαι τη δική σου περίπτωση κ έχω επηρεαστεί πολύ. Θα το ξαναπω στην αιματολόγο μόλις με πάρει για τη θρομβοφιλία και φυσικά θα το τονίσω στον άλλο γιατρό που θα πάω, όταν μιλήσουμε....Θέλω να την κάνω ρε γαμώτο και ας είναι περιτή.....μου έχουν σπάσει τα νευρα....όλα τέλεια και μωρό 3 χρόνια με άπειρες προσπάθειες , σπερματεγχύσεις εξωσωματικές, τέλειο σπέρμα, γιοκ.....Μαζί σου είμαι Κατερινάκη αλλα όταν τους τα λες σε κοιτάνε λες κ έισαι φρικιο υστερίας..κ θέλεις να τα κάνεις όλα. Αλήθεια δεν θέλω να κάνω άλλη προσπάθεια πριν σιγουρευτώ, 10000 Ε σε 1/2 χρόνο και πάμε για 14000 τουλάχιστον με την επόμενη....Σκοτίστηκα για τα χρήματα αλλα τα χρειαζόμαστε τα παλιόχαρτα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι μου όλα καλά πάνε μην αγχώνεσαι απόλαυσε το...

όπως σου ευχήθηκα ξανα, όλα τέλεια να πάνε μέχρι τέλους και ενα μωράκι λαχταριστό και υγιέστατο στην αγκαλίτσα σου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΜΙΑ ΗΠΑΡΙΝΗ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ. :angry::angry: ΜΕ ΜΕΛΑΝΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ :angry::angry:

Είχα βρει λύση...με το να μην τρίβω καθόλου το σημείο μετά την ένεση, απλά πέρναγα απαλά το σημείο με λίγο οινόπνευμα σε βαμβάκι! Δοκίμασέ το...εγώ έκανα κ γρομπαλάκια που πόναγαν κ δεν έφευγαν για πολλές μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουκακια μουυυυυ

συννεφακιιιιιιι την δευτερα ξανα χοριακη ε??

λολιποπ πως πανε τ αμωρα σου???/

η μπαρτσελονιτα με τον κοτσο που ειναι?παλι δουλειες?

νικολλλλλλλλλλλλλλ???

αντε καλο ανεβασμα μπουμπου και με το καλο ολα!!!

εγω εχω αδεια οποτε γυρνοβολαω απο δω και απο κει...

Την ΤΡΙΤΗ παμε ΣΕΡΙΦΟ....πολυ μεγαλη παρεα...

ΕΓΩ και ο ΑΝΤΡΑΣ μου!!!!!1 :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα δεν σε ειδα σημερα και πολυ πικραθηκα!!!!!!

Θα πας Σεριφο ε???? Τρυχερουλα!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ρακετες εβαλες στην βαλιτσα???

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΑΝΕΜΕ σταματα να μας λες για τις διακοπες σου!!!!!!Θα παθω υστερια απο την ζηλια μου!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Εεεε αμαν πια!!!!! Θαλασσα, βουνο!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εννοειετε οτι κανω χαβαλε ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μια απορια....γελασε κανενας?

Νομιζα πως ακουσα χαχανιτα :P:P:P:P

Εγω π.χ. εβαλα 4 βλαστοκυστες κ τωρα εχουμε 2 εμβρυα....τα αλλα 2 που δεν πιαστηκαν που ειναι??? :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Εχω μια απορια....γελασε κανενας?

Νομιζα πως ακουσα χαχανιτα :P:P:P:P

Εγω π.χ. εβαλα 4 βλαστοκυστες κ τωρα εχουμε 2 εμβρυα....τα αλλα 2 που δεν πιαστηκαν που ειναι??? :blink::blink::blink::blink:

πινουν ουζακια σε καμμια ταβερνα... μου λεγε ο αντρας μου...τα κατουρησες μου λεγε και τωρα πινουν ουζακια και γελανε !!!! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...