Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Καλημερα Καλημερα Καλημερα!

Συννεφακι θα σε μαλωσω. Δεν μπορω να ακουω απαισιοδοξα λογια. Κατσε να δουμε τα αποτελεσματα και μετα βλεπουμε!!!

Βρε Γιωργο δεν εχω καταλαβει σωστα? Εσύ δεν είσαι διακοπές??? Γιατί ξυπνας τοσο νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Gastone σε χασαμε για λιγο καιρο!

Μην αγχωνεσαι. Το θεμα των ενεσεων δεν είναι τιποτα. Και για το κοστος της εξωσωματικης καλα σου τα εγραψαν τα αλλα κοριτσια. Εκεί περιπου παει!

Λοιπον έχεις δουλεια να κανεις αυτο το διαστημα. Πρεπει να ξεκινησεις με τη γυναικα του Γιωργου και μετα με όλες τις υπολοιπες που παιρνουμε σειτα απο Σεπτεμβριο. Εσύ δεν ήσουν η Gast-r-one?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γιωργο μου ποσο τυχερος είσαι! Πως να μη σου αρεσουν τα πρωινα στην Κυπρο? Για ρωτα και εμας εδώ στην Αθηνα. Τι να μου αρεσει οταν ξυπναω το πρωι?

Και εμενα ο αντρας μου απο νησί είναι (απο Κω) και προσπαθουμε να πηγαινουμε οσο το δυνατον συχνοτερα γιατι εκει είναι η οικογενεια του και οι φιλοι του. Ειλικρινα σου μιλαω αν μπορουσαμε να εξασφαλισουμε το θεμα της δουλειας εκει εγώ ανετα θα αποφασιζα να μεινουμε μονιμα. Αλλα δυστυχως δεν μπορουμε. Τουλαχιστον οχι ακομα. Γιατι ποτε δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

Gas-t-rone pou xathikesssssss xtes se skeftomoun leo exi kero na doume tin gastrone ke tsoup emfanistikes den elega kai tipota allo ?:P

efxaristo gia tis efxes sou ke antapodido na exis mia kali nea arxi kai sintoma na se doume manoulla!!!!!! ipomoni mono ke epimoni!

afto me ta xrimata mas vlepo olous na pezoume akkorteon se ligo ....

Και να φανταστειτε βρε παιδια οτι ειμαστε απο τις πιο φθηνες χωρες στην εξωσωματικη. Αυστραλια, Αμερικη καπου 20.000-25.000 $ . Αλλου 10.000$.

Αυτα βλεπουνε λοιπον και πολλοι καλοι γιτροι εδώ και σου λένε. Τι με την πρωτη θελουν να πετυχουν? Μικροι είναι ακομα. έχουν περιθωριο. Ας προσπαθήσουν λίγο παραπανω για να κερδισουμε και εμεις τιποτα. Και το λέω επειδή είμαι παθουσα. Εμενα στο κεντρο που πηγαινα δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο με πιεσαν καπακι μετα την αποτυχια της εξωσωματικης να παω για φυσικο κυκλο. Τον ίδιο μήνα!!! Φυσικα και εγω ηθελα να κανω εναν φυσικο και οχι κατευθειαν εξωσωματικη, αλλα όχι τον ιδιο μηνα!!! Πρωτον δεν είχαμε λεφτα. Δευτερον δεν ειχαμε ψυχολογια. ΄Τρίτον θα πηγαινα να ξεκινουσα φυσικο κυκλο (οπου μου προτειναν και λιγα φαρμακα) χωρις να με είχε δει ο γιατρός και να μου εξηγησει το γιατι αποτυχαμε? Να μου δωσει πιθανοτητες εστω. Τιποτα? Τη μαια εβαλε να με παιρνει και να με ξαναπαιρνει τηλεφωνο! Τόσα τους ελειπαν!!!

Τελος παντων! Τωρα τα αφησαμε πισω αυτα! Ουφφφ τα ειπα παλι και ξεθυμανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα καλημεραααααα καλεεε δεν με ακουτε που φωναζω????

Γωγακι βλεπω εχεις κανει το οργανογραμμα για σημερα!!! εγω το σιδερο το εκανα χθες και ελιωσα λεμε κοπελια!!!! απαππαπα

Συννεφακι περιμενω τα νεα σου αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι καλα

αισιοδοξια κοπελιτσα ειναι το μυστικο της καλης επιτυχιας

σκεψου θετικα.

Βασουλα μου καλημερακια!!!! το ειπα οτι θα σας γκαστωσω και το εννοω!!! χαχαχαχ

Αχχ εχω δουλειααα και πολυ δουλεια θα κανω την προετοιμασια τωρα και τον σεπτεμβρη θα πεσουν βροχη οι ανακοινωσεις!!!!!

Γιωργο ειδες!!! μολις με σκεφτηκες τσουπ!!! ηρθα!!!! ξερεις λοιπον ποια θα ειναι η επομενη σκεψη σου!!!

Πως ξυπνας βρε παιδι ετσι νωρις νωρις!! :woohoo:

εγω ειμαι του υπνου μην κοιτατε που σημερα ξυπνησα νωρις...

Γιωργο..αυτο το θα γινω μανουλα...η λεξη δηλαδη ....κατι μου εκανε....εγω μανουλα!!!! Αχχχχ το περιμενω με αγωνια

Σημερα εχω πολυ δουλεια...να παω στην παραλια να μαυρισω την κορμαρα μου. Πειραζω τον αντρα μου και του λεω ...πρεπει να χασουμε κανενα κιλο αμεσα ...μην ερθει το μωρακι και μας δει και τρομαξει!!!!! αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοση λοιπον πιεση Βασω να πας στο καπακι για την επομενη???

Εγω παιδια σκεφτομαι να το ξακαθαρισω απο την αρχη οτι υπαρχει δυνατοτητα μονο για μια προσπαθια.

και ετσι ειναι δηλαδη, ασε με τις τιμες που διαβαζω εδω μεσα για εξετασεις συνεχομενες και κοστος γεννας και και και εχω τρομαξει!!!

Α..ρε να μου πεσει το λοττο!!! (δεν παιζω κιολας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Gastone μου, ειναι πολλα τα λεφτα και για αυτο και σε πιεζουν. Και προσεξε. Οχι απλα να τους πεις ΄το μονο για μια μπορείς, αλλα και για καμια μη σου πω. Δεν πρεπει να σε δουν τρελαμενη! Αυτο είναι το πιο σημαντικο. Εσυ απο τη μία θα κανεις τις ερωτησεις σου και απο την αλλη θα λες οτι δεν είμαι ακομα αποφασισμενη αν πρεπει να το κανω η όχι, και δεν ξερω, και δεν έχω, και πρεπει να μαζεψω χρηματα και θα δω. Ετσι να τπυς λες. Και δεν είναι θεμα παζαριου αυτο που σου λεω. Απλα δεν πρεπει να διακρινουν προσοφρο εδαφος για εκμεταλευση.

Δεν είναι ολοι οι γιατροι ιδιοι φυσικα αλλα φύλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα! Και εγώ δεν τα ηξερα αυτα. Μετα με προετοιμασαν και εμενα αλλες κοπελες με μεγαλυτερη εμπειρια στο θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Ναι Gastone μου, ειναι πολλα τα λεφτα και για αυτο και σε πιεζουν. Και προσεξε. Οχι απλα να τους πεις ΄το μονο για μια μπορείς, αλλα και για καμια μη σου πω. Δεν πρεπει να σε δουν τρελαμενη! Αυτο είναι το πιο σημαντικο. Εσυ απο τη μία θα κανεις τις ερωτησεις σου και απο την αλλη θα λες οτι δεν είμαι ακομα αποφασισμενη αν πρεπει να το κανω η όχι, και δεν ξερω, και δεν έχω, και πρεπει να μαζεψω χρηματα και θα δω. Ετσι να τπυς λες. Και δεν είναι θεμα παζαριου αυτο που σου λεω. Απλα δεν πρεπει να διακρινουν προσοφρο εδαφος για εκμεταλευση.

Δεν είναι ολοι οι γιατροι ιδιοι φυσικα αλλα φύλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα! Και εγώ δεν τα ηξερα αυτα. Μετα με προετοιμασαν και εμενα αλλες κοπελες με μεγαλυτερη εμπειρια στο θεμα!

Αααα για πες και αλλα!!! πες και αλλα και δεν τα ηξερα αυτα!!!

Βασω μου ποιοι πιεζουν? απο τα κεντρα?

Οχι ο γυναικολογος φανταζομαι? Παντως αυτος δεν μου εχει δειξει τετοια σημαδια. Αντιθετως μαλιστα. Ουτε με πιεσε ποτε να κανω εξωσωματικη γιατι με τον φυσιολογικο τροπο το εχουμε ξεχασμενο (οι σαλπιγγες που λεγαμε οτι δεν υπαρχουν...)

Εδω να σκεφτεις οταν πηγα να βγαλω το ινομυωμα και μου ειπε 3.500 αλλαξα κατι χρωματακια ..δεν περιμενα τοσο ...και μου λεει...πρεπει να βγει μην εχουμε και χειροτερα και σε πιασει καμια αιμοραγια και αναγκαστουμε να βγει η μητρα...αν δεν εχεις τα χρηματα θα στην κανω δωρο την επεμβαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι... :P

Μολις τελειωσα το γλυκο,και ηρθα να παρω θεση για λιγο στην κουβεντουλα σας... :)

Λοιπον gastone.. η κορη της κολλητης της μαμας μου,ειχε σαπιες σαλπιγγες απο καποια ασθενεια που περασε..

Της συστησαν τον Μαστρομηνα και εχει τωρα 1 αγορακι,και σε λιγο καιρο θα φερει στον κοσμο διδυμακια..

Εκεινη με συστησε σε αυτον το γιατρο και θα παω τον αλλο μηνα να μου πει κι εκεινος την δικη του γνωμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα το τσακωσαμε το μπεμπε , πηγε απο 25 σε 60 η χοριακη, αμα τη Δευτερα ειναι οκ , μετα δεν κανω αλλη παμε για υπερηχο οταν ειναι.Να σας φυσηξω λιγο μωρουδοσκονη; Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κοριτσια να θυμαστε οτι ηταν η 4 εξωσωματικη αλλα ηρθε , μη το βαζετε κατω.Ελπιζω να μου πανε ολα καλα γιατι αλλιως δε θα αντεξω , θα πεθανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα ο γυναικολογος μου πιστευα ότι ειναι καλος αλλα θεωρω οτι δε με προστατεψε!!!! Φυσικα αυτος με εστειλε σε συγκεκριμενο κεντρο εξ αρχής απο οπου και φυσικα πηρε τη μιζα του. Και μη νομιζεις οτι κατηγορω τωρα το κεντρο επειδη δεν πετυχα εκει (2 σπερματεγχύσεις, 2 εξωσωματικες). Απλα καταλαβα πως "παρελειψαν" να μου κανουν μια εξεταση με τη σιγουρια πως δεν ειχα τιποτα, και αν είχα 2 συνεχομενες αποτυχιες θα μου την εκαναν. Και τελικα είχα προβλημα που το εδειξε αυτη η εξεταση και φυσικα μου την εκανε αλλος γιατρος. Ξερω ομωε πωε σε αλλα κεντρα πριν καν προχωρησεις σε εξωσωματικη σου την προτεινουν αυτην την εξετασ. Η και κοπελα που στο ιδιο κεντρο ενώ είχε προβλημα ο αντρας της της την εκαναν αυτη την εξεταση της ιδιας εξ΄αρχής.

Θα μου πεις βεβαια πως υπαρχουν πολλοι γιατροι που δε θελουν να μας βαλουν στο τρυπακι των εξετασεων γιατι πολλές φορες και αυτο μας κακοφαινεται. Αλλα στη δικη μου περιπτωση που δεν υπηρχε αλλο προβλημα και που απλα ο εξωσωματικός μας είπε θυμαμαι κοφτα την πρωτη φορα "Ε αφου εχετε αποτυχει μετα απο τοσο καιρο δεν υπαρχει αλλη λυση περα της εξωσωματικης" δεν θα επρεπε να μου εχουν κανει ολες τις εξετασεις ωστε να αποκλεισουν καθε πιθανοτητα? Και θυμαμαι πως εγω ρωταγα και επεμενα και τους ελεγα, μα καλα είμαστε ενα ζευγαρι που δεν εχει προβλημα υποτιθεται , τοτε τι το διαφορετικο θα μας κανει η εξωσωματικη? Ε και μας ελεγαν πως πρεπει να την κανουμε γιατι είναι και μεθοδος εξετασης. Ε και απετυχε η πρωτη. Επρεπε να περιμενουν και τη δευτερη αποτυχια?

Βεβαια εγώ τωρα τα καταλαβα ολα αυτα. Γιατι τοτε τους ειχα απεριοριστη εμπιστοσυνη. Και θυμαμαι πως μετα τη δευτερη αποτυχια πηρα τον γυναικολογο μου και του ζητησα ραντεβου για να τα συζητησω μονο μαζί του να τον συμβουλευτω και να δω αν εχει να μου προτεινει και κατι αλλο. Και ξερεις τι μου είπε? Οχι οχι δε χρειαζεται να ερθεις σε εμενα. Κλεισε ραντεβου στο κεντρο με τον Εξωσωματικο και θα ειμαι και εγω εκει! Ε και φυσικα δεν εκλεισα και ουτε προκειται!!!!

Αλλα σου λεω και παλι. Δεν είναι όλοι ιδιοι και ουτε να απογοητευεσαι. Απλα μην δείξεις τρελαμενη. Μονο αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και παλι Γωγακι

καλη επιτυχια να εχεις!!! οποτε μαζευομαστε σιγα σιγα ολες για τον Σεπτεμβριο!! Καλη επιτυχια και ολα να πανε καλα Γωγω μου.

Πιστευω οτι το μυστικο ειναι να ειμαστε χαλαρες..δηλαδη αν μπορουμε να φερομαστε σαν να μην συμβαινει τιποτα. Ξερω οτι δεν ειναι ευκολο να βγει απο το μυαλο αυτο.

Το πρωι μολις ξυπναω ειναι η πρωτη μου σκεψη.. αλλα κατα την διαρκεια της μερας απασχολουμε με διαφορα για να μην το σκεφτομε...οκ δεν τα καταφερνω παντα.

Το θετικο ειναι οτι εχω μια σιγουρια οτι θα γινει με την πρωτη και δεν ξερω απο που πηγαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

τελικα το τσακωσαμε το μπεμπε , πηγε απο 25 σε 60 η χοριακη, αμα τη Δευτερα ειναι οκ , μετα δεν κανω αλλη παμε για υπερηχο οταν ειναι.Να σας φυσηξω λιγο μωρουδοσκονη; Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κοριτσια να θυμαστε οτι ηταν η 4 εξωσωματικη αλλα ηρθε , μη το βαζετε κατω.Ελπιζω να μου πανε ολα καλα γιατι αλλιως δε θα αντεξω , θα πεθανω.

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ συννεφακι μου! Είδες μωρε που ολα μαυρα τα εβλεπες????? ΣΥΓΑΡΗΤΗΡΙΑ. Ολα καλα να σου πανε σου ευχομαι!

Αντε να ακουμε τετοια ευχαριστα και να παιρνουμε δυναμη και εμεις για να συνεχισουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

τελικα το τσακωσαμε το μπεμπε , πηγε απο 25 σε 60 η χοριακη, αμα τη Δευτερα ειναι οκ , μετα δεν κανω αλλη παμε για υπερηχο οταν ειναι.Να σας φυσηξω λιγο μωρουδοσκονη; Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κοριτσια να θυμαστε οτι ηταν η 4 εξωσωματικη αλλα ηρθε , μη το βαζετε κατω.Ελπιζω να μου πανε ολα καλα γιατι αλλιως δε θα αντεξω , θα πεθανω.

yessssssssssssssss Yesssssssssssss yesssssssss

Μπραβοοοοο Μπραβοοοο Μπραβοοοοοοο συννεφακι!!!

Ειδες???? ολα καλα!!!

Και απο εδω και περα ολα καλα θα πανε και σε λιγους μηνες

θα κρατας το μωρακι σου!!!!

Μπραβοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα που εκανα την αρχη σε αυτο το ποστ , ποια εγω που τα βλεπω ολα μαυρα και αραχνα , πιστεψτε στο θαυμα , θα γινει συντομα και σε εσας , σας το λεω εγω που εχω περασει τα παθη του χριστου 2 χρονια.Θα δειτε θα φουσκωσουν ολες οι κοιλιτσες σε αυτο το φορουμ.Αντε να σπασουμε τη γκαντεμια ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τυχεροσκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω διαβασα ολα οσα εγραψες και διακρινω μια πικρια και μια απογοητευση

και δικαιως κοριτσι μου μετα απο τοσες προσπαθειες. Ομως τωρα ερχονται τα καλα!!!

Ξερω οτι εκανες προσφατα μια επεμβαση (κατι με ενα μπαλονακι στην μητρα) Τωρα εφυγε το εμποδιο απο την μεση και την επομενη φορα θα ειναι και η τυχερη σου!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι.

Αυτο για το τρελαμενη που λες...δεν ξερω αν ειμαι η οχι ..καποτε κοντεψα να τρελαθω απο τις αποτυχιες και δεν μπορουσα να βλεπω μωρο πουθενα...οχι οτι μου εφταιγαν σε τιποτα τα καημενα αλλα ελεγα γιατι να μην μπορω να εχω και εγω ενα μωρακι!!! Ημουν συνεχως κατα φαντασιαν εγκυος.....μιλαμε αρρωστια!!!! Εκανα ενα delete μεσα στο μυαλο μου και για 7 χρονια ....δεν το σκεφτομουν καθολου.Περασα καλα με τα ταξιδακια μου και οτι αλλο ηθελα με πληρες ελευθερια. Ειπα στον εαυτο μου Τελειωσε παρτο αποφαση!!! Οτι δεν εχεις ενα μωρο δεν σημαινει οτι εισαι και αναπηρη!!! Εκανα πραγματικα πολλα πραγματα παραγωγικα και μη σε ολο αυτο τον ελευθερο χρονο.

Ακομα και τωρα που πηγα στον γιατρο μου για λογους υγειας και μου ειπε...."ολα ειναι καθαρα..γιατι δεν κανεις μια προσπαθεια ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερεις" ..ξερεις πως αντεδρασα???

Δεν ηρθα εδω να μιλησουμε για μωρα του ειπα....μονο να γινω καλα και να σταματησουν οι αιμοραγιες και να μην ποναω

Τωρα ομως που εχει τακτοποιηθει το θεμα με την μητρα και ολα ειναι καλα...ειπα να ..την κανω την προσπαθεια

Γιατι νομιζω το χρωσταω αυτο το δωρο στον εαυτο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιννεφακιιιιι...μπραβο κοπελα μου....σινχαριτιρια.....και μια πολι πολι καλι εγκιμοσινι.....

εσισ κοριτσια θο αξιζετε και με το παραπανο...ποσο πολι που θα παλεβετε..ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργησα να φανω κατι μερες και σας ζαλισα απο το πρωι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ομως τωρα φευγωωωω

παω να απλωθω στην παραλια

Θα τα πουμε αργοτερα κοριτσακια και αγορακι!!

φιλακια στα μουτρακια

γαστρωθητε γιατι χανοματσεεεε

φουουουουουουουουυυουο

λιγη γαστρωσκονη σε ολες τις κοιλιτσες

:kiss:

Gast®one!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

τελικα το τσακωσαμε το μπεμπε , πηγε απο 25 σε 60 η χοριακη, αμα τη Δευτερα ειναι οκ , μετα δεν κανω αλλη παμε για υπερηχο οταν ειναι.Να σας φυσηξω λιγο μωρουδοσκονη; Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κοριτσια να θυμαστε οτι ηταν η 4 εξωσωματικη αλλα ηρθε , μη το βαζετε κατω.Ελπιζω να μου πανε ολα καλα γιατι αλλιως δε θα αντεξω , θα πεθανω.

Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο αγώνας σου δικαιώνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!!

Να προσέχεις........ το σπορί...............

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΝΕΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΥΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ!!

Σ Υ Ν Ν Ε Φ Α Κ Ι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΤΩΝ ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΩΝ??ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙΣ ΓΟΥΡΙ!!

ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ(ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΑ ΜΗΠΩΣ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!ΤΙ ΜΑΚΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΑΓΚΑΚΙ).

ΝΙΚΙ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΑΝΕΜΕ ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ,ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΥΓΡΑΣΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ,ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΙΔΕΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΡΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ!!

GASTONE ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ.ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΜΑΖΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΕΝΟΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 'Η ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ Η' ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ή ΠΑΙΔΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Barcelonita μας!!!

Ειμαι πολυ καλυτερα πια. Δεν ποναω καθολου. Μόνο λιγο αιματακι εχω. Απο την αλλη εβδομαδα θα μπορω μεχρι και μπανια στη θαλασσα να κανω!!!!

Αααχχχ πως να μη μας απασχολει το θεμα των χρηματων. Οσα και να εχουμε ε καποια στιγμη θα στερεψουν. Εγω θυμαμαι στην αρχή ελεγα δε με νοιαζουν τα χρηματα. Προκειμενου να αποκτησουμε παιδι θα στερηθουμε αλλα πραγματα. Αλλα τωρα πια όπως είπε και ο Anemos τι αλλο να στερηθουμε???? Τα δωσαμε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια και αγορι , αλλα δε θελω να φυγω απο αυτο το ποστ.Θα μεινω αν δε σας πειραζει μεχρι να το γεμισουμε με σπορακια που ειναι στο δρομο.Μετα αμα γεμισει απο ερχομενα μωρακια θα του αλλαξουμε τιτλο απλουστατα. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

barcelonita ....αν οταν λεσ νικι ενοισ εμενα...εεε το ναι θα σου βαλο και οχι 2 και 3 αν σε κανι να γελασ!!!!

η φιλι μου με φοναζουν Νινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...