Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

μπραβο βρε κοριτσακια που γραφετε κ κανενα ονομα για εμας που δεν τους ξερουμε ολους τους γιατρους....ωραια να κλεισω κ στον μαστρομηνα...να δουμε ποιος θα μου αρεσει περισσοτερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα γοργονες!!!!!!!

Μου βγηκαν οι οφθαλμοι (πως τα μιλαω ετσι τα ελληνικα!) για να σας διαβασω!!!!!!Πω πω πω πολυλογια!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γωγακι μου να χαιρεσαι τις γυναικαρες σου κ θα ερθει κ το 3ο του ζουζουνι για να σας παρει τα μυαλα!!!!!!!!!!!!!!

Ανεμε βγες και λιγο απο την θαλασσα!!!!!Λεπια θα βλαλετε πια τοσες ωρες στο νερο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Αντε να ξεκουραστειτε κ να χαλαρωσετε γιατι η ημερομηνια ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ!!!!

Συννεφακι ποσο ξυλο θες!!!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΞΥΛΟ ΘΕΣ!!!!!!

Ολα θα εχουν ΑΝΟΔΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ!!!! :kiss::kiss:

Βασω το Γιουλακι εκανε υπερηχο (2δυμα εχει!!!)κ την εκανε για διακοπες!!!!!Ολα ηταν καλα κ οταν γυρισει με το καλο θα πανε για την ωραιοτερη μουσικη του κοσμου (καρδουλες).

Ζαχα κουκλαρα μου χεστο το παλιοξυπνητηρι!!!!Χαλασμενο ειναι!!!Δως το πισω,το καλυπτει η εγγυηση!!!!!Ττι εγινε με τις διακοπες γεεεεες γεεεεεες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι κοριτσια!!! Σας ευχαριστω πολυ,ολες για τις απαντησεις σας

για τον Μαστρομηνα.Ηδη σημερα πηρα τηλ και μου εκλεισαν ραντεβου για τις 13 σεπτεμβρη.Για να δουμε τι θα μας πουν κι απο κει.

Γλυφιτζουρακι μου γλυκο???? :) Τι κανεις? Τα μωρακια σου??

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Η Ζαχαρενια μας δεν μπηκε καθολου μεσα σημερα??? :(

Φιλακια ζαχαρενια μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Χρυσανθη αν θελεις Γεννετιστη πες μου.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καλι μου φιλιναδα η ζαχα...που εξαφανιστικε σιμερα??????????

πιγε διακοπεσ?

ξερετε τιποθα?

ζαχα μου λιπισ!!!!!! σε πιον θα βαζο εγο φοτο σιμερα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΝΙΚΙ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΧΑΧΑΧΑ ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΕΜΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ,ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!ΒΡΕ Γ......ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ?ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΚΥΛΑΚΙ?ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλινα μου,κι εγω ρωτουσα που ειναι η ζαχαρενια... :(

Αν εφευγε διακοπες θα μας χαιρετουσε βρε συ,θα μας κουνουσε μαντηλι καλαματιανο απο το καραβι. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την μπαρτσελονα :P

Ειναι μια καλη αρχη το σκυλακι μιας και τα λατρευεις και θα ξεχαστεις λιγακι κοπελα μου.. :kiss::kiss::kiss:

Καλο μεσημερι σε ολες!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το μονο που με κραταει ειναι ο γιος μου...ισως αν ολη μερα κανεις δουλειες κ αλλαζεις πραγματα να σε κανει να ξεχνιεσαι λιγακι....περισυ εγω καθε μερα εκανα γενικη στο σπιτι....καλα φετος δεν κανω τιποτα βεβαια γιατι δεν ειδα να αλλαζει κ κατι....τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου...αν σκεφτεσαι ποτε θα ξαναξεκινησεις εξωσωματικη?

barcelonita θυμασαι καποτε τα λεγαμε μαζι με την cuando στο ποια δεν περιμενει?

εκλεισα κ τα ραντεβου μου με ους επιστημονες κ περιμενω να περασει ο καιρος...

τι σου λεω κ εγω...αντε να περασει αυτος ο αυγουστος κ βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο...μαλον δεν μπορι να μπι... :dry::dry:

barcelonita...κοπελα μου ...με ομορφο μαλι...μονο τοσο βλεπο στην φοτο σου...γιατη κοπελα μου τοσο χαλια ψιχολογικα?....δαξι δεν πετιχε ...ε και?θα δοκιμασισ και παλι...και την αλι φορα πιο δινατη...οπουσ βλεπισ διαβαζο καπου καπου θα νεεα σασ...απολσ επιδι εγο δεν εχο κανι ποτε εξοσοματικι{νομιζο ποσ ετσι γραφετε}δεν μπενο να δοσο την γνομι μου εδο..επδι δεν εχι ιδεεα για αφτα...

καλα μεχρι περσι εγο ιξερα μονο την πραξι {του ζεβγαροματοσ}τιποθα αλο...ιδεεα δεν ιχα τι περνανε η γινεκεσ ...βεβεα δεν ιχα και καπιοσ που ιχε παθι κατι σαν εμενα..για αφτο δεν ιξερα τιποτα...τορα πια εχο γινι εξπερτ.. :laugh: :laugh: :laugh:

μιν πεσισ τοσο πολι....και εγο για 3 μινεσ δεν ιξερα τη ινε με μενα...αλα τορα σικοτικα παλι...και πιο δινατι μπορο να πω..και θα το παλεψο....

ανδε να σασ βαλο ενα φοτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Νικουλινα μου,κι εγω ρωτουσα που ειναι η ζαχαρενια... :(

Αν εφευγε διακοπες θα μας χαιρετουσε βρε συ,θα μας κουνουσε μαντηλι καλαματιανο απο το καραβι. :P:P

γωγακι...καπουσ ετσι θα ιταν και η ζαχα στην πραλια???ετσι θα μασ χαιρετουσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΙ,ΕΦΟΡΙΕΣ ,ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΕΣ,ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ .ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΥΣ,ΣΑΛΟΝΙ,ΕΠΙΠΛΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.ΑΝ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ,ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΧΟΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ?Ε?

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita.....

μιν νομιζισ και εγο εχο προβλιμα με θα λεφτα...οπουσ καταλαβεσ ιμε εξενι...και εδο και 1 χρονο ιμε και ανεργι..απο την στηγμι που εμαθα που ιμε εγκιοσ σταματισα την δουλεα μου..δεν θα μπορουσα να δουλεψο...και στην θεσι μου πιγα μια φιλι μου..με το σκεφτικο που εγο θα γενισο και θα ιμε με το μορο στο σπιτι για 3 χρονια στο σπιτι..μεχρι να τον πιγενα σε παιδικο...αλα δεν εγινε ετσι και στο 6 μινα εχασα το παιδακι μου....αλα εγο τορα τη να εκανα? να πιγενα παλι στην δουλεα μου?

το αφεντικο με θελι πισο..δουλεψα εκι 5 χρονια..αλα για να παο εγο θα πρεπι να διοξι μια απο τησ φιλεσ μου...επιτα εγο θελο να μενο ξανα εγκιοσ .και ετσι καθουμε στο σπιτι...και στο ανδρα μου στην δουλεα δεν εχι πολι δουλεα και ετσι περνι μονο 800ε το μινα..και πλιρονουμε και νικιο και δανιο σε ενα αμαξι..και οπου καταλαβενισ ινε πολι δισκολα....αλα δεν το βαζο κατο...τορα θα μου λεσ ποσ αν μενο εγκιοσ θα μπορεσο να γενισο νοσοκομιο με την ασφαλια...αλα στη κατερινι στο κρατικο νοσοκομιο ουτε την γατα μου δεν θα πιγενα να γενισι...ινε σε αθιλα κατασδτασι...ερτσι ανανγαστικα ιδιοτικο γιατρο εχο...και ξεριοσ ποσα λεφτα θελουνε για καφε επισκεψι?

για τα λεφτα περιμενα τοσα χρονια για να κανουμε παιδι...ιμε 35..και εχο ενα προβλιμα στο τραχιλο..το μονο ανχοσ μου ινε αν εχο χρονο να το παλεψο αφτο....για θα λεφτα ουτε καν το σκεφτουμε...θα τα βρουμε...ετσι να σκεφτισ...θετικα..ποσ ολα θα πανε καλα...μι το βαζισ κατο για θα λεφτα...δεν αξιζουν..εγο λιπαμε που δεν εκανα παιδια νοριτερα..αλα πανδα ελεγα προτα λεφτα και σπιτι..δαξι πιραμε σπιτι ..στην ρομανια οχι εδο...και τορα ομοσ θα εχο χρονο να θο παλεψο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπαρμπουνακια μου....ουπς μπερδευτηκα απο τα πολλα μπανακια!!!

ημουν στην θαλασσα και μαυριζα το θεικο κορμι μου για να μην φαινεται

και η κυταρριτιδα!!!! τςςςς έξυπνοτατο??????? ;)

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι κανετε????

ποια επεσε να την ανεβασω?????????

μπαρτσελονιτακι ????????

νικουλινακι?????

βασω ολα καλα ε...μπραβο πουλακι μου!!!!

Χρυσανθακη?

Λολακι με τα τουινς?????/

ανεμεεεεεε???????

γιουλακιιιιι?

νικολ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γωγακι που ειναι?φτιαχνει λιχουδιες???

μπαρτσελονιτα μεζονετουλα φτιαξατε?τι ωραια!!!

για μιλα μας για το σπιτι σου...εχετε βαλει επιπλακια?

νικολινακι ζεστο ηταν το νερακι...!!! σνιφ αλλα ητνα πολυ καθαρα...πολυ ωραια. εσυ πας για μπανακια?αθηνα μενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΚΙΤΡΙΝΟΖΑΧΑΡΟΠΑΙΔΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ!!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ?ΤΟ ΚΟΛΠΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗ ΤΑΡΑΤΣΑ ΧΑΑΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ,ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΙΣΚΙΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΕΣ-ΤΑΡΑΤΣΕΣ!!

ΒΡΕ ΖΑΧΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΑΙΜΑ ΜΠΛΙΑΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΑΡ ΦΑΓΗΤΟΥ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εχω πολυ...ειναι η 5η ημερα που ποτε δεν κραταει τοσο.λλα μαλλον ειναι επειδη ειναι η πρωτη φορα..ετσι λεω αλλα ετσι ειχε γινει κ περισυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ,ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ; ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ , ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδακια!!!!!!!!!!

Συννεφακι μου καλο χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!Ευχομαι ολοψυχα αυριο να χεις μια τελειαααα χοριακη και ολα μα ολα να σου πανε τελεια!!!!!

Καποια κοπελα δεν θυμαμαι ονομα ανεφερε τα ΝΚ και πως ο αιματολογος και ο γιατρος της δεν ειναι υπερ..

Λοιπον εγω σταματησα την εμβρυομεταφορα 4 μερες πριν να γινει λογω αυξημενων ΝΚ..και ναι ουτε ο δικος μου γιατρος τα δεχτηκε και με εστειλε σε ανοσολογο ο οποιος κανει κ εξωσωματικες και μου ειπε πως αν προχωρησω στην εμβρυομεταφορα δεν θα πετυχει η προσπαθεια λογω ΝΚ!!

Επειτα απο συνομιλια που χε με τον γιατρο μου αποφασισαν να μην προχωρησω στην εμβρυομεταφορα και ο γιατρος μου τα δεχτηκε μια χαρα τα ΝΚ..

Αν ο καθε γιατρος απο αυτους μπορει να μας δωσει καποια εξηγηση της αποτυχιας και καποια θεραπεια τοτε οκ θα συμφωνησω μαζι τους για τα ΝΚ..αλλα και εφοσον δεν τα πιστευουν γιατι μας δινουν κορτιζονη προληπτικα???

Γιατι δεν μας δινουν προληπτικα και για κανενα καρκινο πχ με τοσα φαρμακα που μας δινουν η και για ενα σωρο αλλες παθησεις??

Εγω τωρα ξαναεπανελαβα την εξεταση θα παρω αποτελεσματα 31/8 κι αναλογως θα κανω την καταλληλη θεραπεια για κανα τριμηνο μετα θα ξαναεπαναλαβω την εξεταση και μονο αν το ανοσοποιητικο ρυθμιστει θα προχωρησω σε εξωσωματικη..

Και αν προχωρησω με ρυθμισμενο ανοσοποιητικο και δεν πετυχω τοτε θα πω πως ναι τα ΝΚ δεν υφισταται αλλα αν τα καταφερω??Τι θα μου πει μετα ο γιατρος??Θα εχει να μου απαντησει κατι??

Αυτο που θελω να πω ειναι πως για να υπαρχεουν τα ΝΚ κατι σημινουν δεν ειναι τυχαιο,δεν ανακαλυψαν τυχαια πως εμποδιζουν την εμφυτευση..

Απλα οι γιατροι δεν την ανακαλυπτουν για να μας παιρνουν ακομη περισσοτερα χρηματα με τις επαναλαμβανομενς προσπαθειες αδιαφορωντας για το οικονομικο και ψυχολογικο μας κοστος!!

Αυτα για τα ΝΚ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουρακι συγχαρητηρια για τα διδυμακια κοριτσακι!!!!Ολα πανε μια χαρα και θα τα κρατησεις στην αγκαλια σου καλη μου!!!!!

Ζαχαρενια μου καλο μαυρισμαααα!!!!

Εγω εχω γινει μιγας!!!!!! :)

Ανεμε καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας ευχομαι να ναι η τελευταια!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...