Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΑ ΠΗΡΕ Ο ΠΟΤΑΜΟΣ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ Η ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΓΡΑΦΑ???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα....το ειδα αλλα ακομα δεν αποφασισα τι να κανω να παρω η οχι;;;

και ασε που δεν θελω να θυσιασω και πολλα χρηματα....ασε εχω παρει πολλα που τα σκυλομετανιωσα και πρωτο και καλυτερο το καροτσακι μας δεν λεω ειναι peg-perego αλλα και τα 400 ευρωπουλα που εσκασα ωραια ηταν και ασε που τωρα εχω καταβολευτει το μαρσιπο και το εχω στην εισοδο και σκονιζετε :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΕΓΚΟ !

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΧΑΧΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΧΑΧΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ! ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΡΙΝ ΣΒΗΣΤΟΥΝ Η ΑΔΙΚΑ ΕΓΡΑΦΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. Καλε μιλαγατε κιολας? Μου λειψατε... εσεις πως μπαινατε μεσα? Πολυ περιεργα πραγματα συμβαινουν στο μαμμυ!!!!

Καθομαι και φτιαχνω dvd της μπουμπους διαφορες στιγμουλες και εχω κολλησει με τα εφε. Θα βαλω και μουσικουλα να μην ακουγομαι καθολου. Αρα σχεδον ολο μου το πρωινο θα το περασω στο μεγαλο υπολογιστη.

Σας περιμενω να μπειτε να μαθω νεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα κι εγώ αυτό κάνω!!!

Βέβαια ετοιμάζω υπερπαραγωγή οπότε θα μου πάρει πολύ καιρό για να το τελειώσω...

Έχω να μαζέψω πολύ υλικό!!!

Έχω πολύ ωραία τραγουδάκια - νανουρίσματα - αν θες να σου στείλω να χρησιμοποιήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ ΧΑΚΕΡ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΣΗΚΩΘΙΚΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΞΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ Κ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΟΙΜΑΣΤΕ! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ!!!! ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΠΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ! Κ ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΜΕ 50 ΕΥΡΩ, Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ??? Κ ΠΟΛΛΥ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!

ΑΛΕΚΑ ΠΕΣ ΜΕ Κ ΕΣΥ ΠΟΙΟ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ Σ ΑΡΕΣΕ (ΕΧΟΥΜΕ Κ ΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η τριτη παραειναι μεγαλη ως τεραστια -απορριπτεται-. Μου αρεσε η πρωτη (οχι με τους αριθμους, εκεινη που ειναι αγκαλιτσα ο γουινι). Φυσικα η επιλογη ειναι δικη σου. Παντως το αυτοκολλητο ειναι μαματο!!!

Δεν μπορεις να φανταστεις πως ειμαι! Φοραω τα γυαλακια μου, δουλευω τα βιντεο στο μεγαλο υπολογιστη, στο λαπτοπ σας διαβαζω και στο λαπτοπ του πατερα μου κανω φορματ. Αστα αστα δεν ειμαι εγω για τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry::angry::angry: γραφω φραφω κ με πεταει!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΧΑΚΕΡ!!!!! ΝΑ ΜΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!

ΝΑ ΠΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΛΟΓΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ 20 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!

ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΟΛΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΩΣ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα με πεταει το μπουρδελο! τελικα ποιο θα διαλεξεις? δεν το εχω δει το αλμπουμ, μας εδψσαν μονο της νιβεα βαλιτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΠΟΙΑ?????? ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΩ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΝΙΒΕΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΛΗΓΜΕΝΑ ΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ! WWW.PHOTOMEMORIES.GR EINAI AYTA TA ΨΗΦΙΑΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝ.... Κ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΚΠΤΩΣΗ 20% ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΟΝΤΟΣ!!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΕΚΕΙ???

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ????????????

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΩ!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΖΟΡΖΕΤ Κ ΣΕ ΕΧΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδες,σας διάβασα επιτέλους...γιατί μια δεν ανοίγει τις σελίδες μια είναι αργο,μια ο Αγγελίνος καλεί!!!γέλια!!παω να δω τι θέλει κ ερρχομαι να σας γράψω τα νεα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταφερα και το τελειωσα το βιντεο της μικρης, μου βγηκε η πιστη αλλα τα καταφερα.αυριο θα το δουν και οι γονεις μου και θα το παρουν για να το δειξουν στους συγγενεις μου στο Αγρινιο. Ελπιζω τωρα που εκανε και κακα της η Σαντυ να κοιμηθω λιγουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελες!!!!

Επιτελους βρε καταφερα να ανοιξω το παραθυρο για τα μηνυματα :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Απο χθες ο μικρουλης μου εμαθε να γυρναει στον υπνο του και να κοιματε μπρουμητα δευτερο πρωινο που τον βρισκω ετσι και πρεπει να του αρεσει πολυ γιατι αναστεναζει απο ευχαριστηση το πουλακι μου!!!!!

Ελενα σορρυ που δεν σου απαντησα χθες αλλα δεν μπορουσα να κοινοπιοισω το μυνημα....και δεν προλαβα να διαβασω και τι μου ειχες γραψει για το καθισμα......

Αλεκα μιλαμε για τρελο χακερακι πως τους κουμανταρεις βρε θυριο εγω εναν εχω και δεν την παλευω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ζωρζετ καλοσωρισες πως τα περασες;Τι κανει ο Αγγελινος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia xathikame alla ti na kanoume logo douleias den prolabainw me tpt na mpw emeis eimaste mia xara megalwnoume k pame simera eixame paidiatro kaname alla 2 embolia pneumoniokokou kai miniggitidas eimaste 63.5cm kai 7.450kg :woohoo: pleon gia fagwga :laugh: mas eipe giatros mas...kata ta alla ola mia xara se ligo pou tha teleiwsei douleia tha xw ligo xrono na mpainw filakia sta mpempakia sas k ta xanaleme sintoma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες! Σαν χακερ μανουλα που ειμαι τα ψιλοεκανα πατατα και τωρα καθομαι και το ξαναφτιαχω ευτυχως μικρο το κακο. Η Σαντυ ειναι ετοιμη για νανι και εγω προς ολο ταχως για να φτιαξω επιτελος το dvd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!!ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΙΧΕ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΕΠΕΣΕΣ ΧΑΧΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ Κ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΑΚΕΤΟ¨3 DVD, 70 ΦΩΤΟ,ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΧΕΙΡΟΠΟΗΙΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΚΤΛ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΥΠΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ 5 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΣΠΡΟΜΑΤΡΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΤΗΧΕΙΑ,5 ΦΩΤΟ ΜΕ ΚΟΡΝΙΖΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΜΙΑ ΜΕΓΕΝΘΥΝΣΗ 50*70! ΣΥΝΟΛΟ 370 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ!!!

ΒΓΗΚΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ,ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΥ ΤΡΕΝΤΥ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΓΚΡΙ-ΑΣΗΜΙ ΠΟΛΛΥ ΣΠΟΡ!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑΦ-ΝΑΦ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑ ΕΚΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!ΣΝΙΦ!!

ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΥ ΤΟΥΑΑΛΕΤΑ Κ ΚΑΚΟ ΠΕΥΤΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ! ΣΙΓα μην βαλω εγω τετοιο πραμα τισ λεω κατευθειαν! ΤΗΝ ΑΡΤΑ Κ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...