Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΔΕΝ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΑ! ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ! ΜΑΛΛΟΝ Η ΣΚΑΤΟΥΛΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΠΟΤΕ ΘΕΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΣΤΗΝ ΧΑΛΑΕΙ! ΧΑΧΑ

ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΤΟ ΤΙ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ! ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΛΟΓΟΔΙΑΡΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΙΛΑΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ(ΕΙΝΑΙ Κ ΦΑΛΤΣΟΣ) ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΦΤΙΑ!ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!

ΜΕΓΑΛΟΣΑΝ ΜΟΡΕ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!

ΧΤΕΣ ΜΑΖΕΥΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΟΡΑΝΕ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΑ Τ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 0 ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ, ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΛΕΩ ΚΟΙΤΑΞΕ ΠΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ!!!!

ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΓΑΛΩΝΟΥΝ Κ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΟΥΦ ΠΑΛΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια.......Ξέρω ξέρω χάθηκα......

Δεν προλαβαινω να μπαινω στο ιντερνετ τωρα γιατι ετοιμαζουμε τη βαφτιση μας.......και όλη μέρα φτιάχνω μπομπονιέρες και τρέχω......

Ελπίζω να είναι όλα τα μωράκια μας καλά....

Εμείς είμαστε πολύ καλά!!!!!Χτες πήγαμε στο γιατρό και κάναμε εμβόλιο...το δεύτερο μας.....

Είμαστε 6900 γρ και 65εκ ύψος......Μας είπε να αραιώσουμε λίγο τα γεύματα γιατί τον ταίζω κάθε 2 ώρες και τώρα της κάναμε 3.....Και προσπαθούμε να κόψουμε το φαί το βράδυ.....Χτες κοιμήθηκε στις 11 αι ξύπνησε στις 2 για μαμ....του έδωσα πιπίλα για πρώτη φορά και αποκοιμήθηκε μουρμουρώντας φυσικά μέχρι τις 5!!!!!!Τέλεια.....

Εσείς κοιμάστε τα βράδια?????Εκτός από τη Γεωργία που ξέρω.....

Τέλειο το βιβλίο ευχών που είδα.......εγώ ακόμα ψάχνω κεραστικά.....και 2 βδομάδες έχουν μείνει......αγχώθηκα

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας μπραβο σας μαρινακι μου μεγαλωσε και ο Ορεστης μας! Περιμενουμε αγωνιωδως φωτο απο τη βαφτιση. Εμεις εδω θαμαστε!

Παω να κανω μπανακι και να ετοιμαστω για τη δουλεια. Ελενη μου ειμαι ψιλοτεμπελα ολα η μαμα μου τα κανει στο σπιτι, η Σαντυ κοιμοταν μονο μια ωρα και μετα παιζαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες ταλαιπωρήθηκα πάαααααααααρα πολύ!!!

Γύρω στις 3 με έπιασε δυνατός πονόκοιλος που δεν παιρνούσε με τιποτα... Κατα τις 5 προσπάθησα να πάρω τον οικογενειακό μας γιατρό (είναι χειρούργος) και αυτός έλειπε για τριήμερο....

Τελικά πήγαμε στο Παπαγεωργίου που εφημέρευε... Το τι ταλαιπωρία τράβηξα δε λέγεται.... Περίμενα πόση ώρα για να με φωνάξουν να με δουν... Τελικά με βλέπει παθολόγος και δεν βρήκε τίποτα.... Μου λέει υπάρχει πιθανότητα να είμαι ξανά έγκυος!!! (όταν το άκουσε ο άντρας μου έπαθε απανωτά εγκεφαλικά :woohoo: :woohoo: :woohoo: ) Μου παίρνουν αίμα... Περιμένουμε 1,5 ώρα για τα αποτελέσματα... Βγαίνουν - δεν είμαι έγκυος ευτυχώς - και μου λένε ότι πρέπει να με δει γυναικολόγος... Πάω στους γυναικολόγους και με εξετάζουν -μετά από 1,5 ώρα!!!- και δεν μου βρίσκουν τίποτα... Μου λένε ότι έχω πολύ ανεβασμένα λευκά αιμοσφαίρια - από 10000 το φυσιολογικό είχα 22000 - και ότι πρέπει να με δουν χειρούργοι (για σκωληκοειδής απόφυση)... Μετά από 1,5 ώρα με βλέπουν και μου λένε ότι η κοιλιά μου δεν φαίνεται να έχει κάτι.... Ήθελαν και να με κρατήσουν!!!! Τους λέω "δεν μένω μέσα με τίποτα!!!" Με άφησαν να φύγω και μου είπαν αν επανέλθει ο πόνος (γιατί μετά από τόοοοσες ώρες είχα ηρεμήσει) να ξαναπάω...

Κορίτσια το τι ταλαιπωρία....δε λέγεται!!! Πήγα στις 6:30 το απόγευμα και φύγαμε στις 1:30 τα ξημερώματα και τελικά δεν κάναμε και τίποτα!!!

Μου αρέσει που σκεφτόμουν να γεννήσω και εκεί!!! Όσο ήμουν στο γυναικολογικό ήρθε μια κοπέλα με συνεχείς συσπάσεις και την είχαν και περίμενε ΜΙΣΗ ΩΡΑ στην αίθουσα αναμονής!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!

Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε συμπεθερουλα ευχομαι να μη σε ξαναπιασει ο πονος! Το κακο αυτο ειναι με τα νοσοκομεια περιμενεις περιμενεις και τελικα δεν γινεται τιποτα! Σημερα εισαι καλυτερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΩΡΑΚΙΑ?

ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΕΚΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΟΗΤΟ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΩΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΛΚΙΕΣ!ΚΑΜΙΑ 20 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΚΑΤΣΑ Κ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ Κ ΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΒΡΗΚΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΟ! ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΩ! http://www.perfectparty.gr/index.php?ta ... t_id=31151 ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα βρε ελενα που με θυμηθηκες. Αυριο θα επικοινωνησω μαζι τους για να το παραγγειλω πολυ μου αρεσε και θα σπαει το ροζαλι του δωματιου.

Συγνωμη που δεν πολυμπαινω αλλα ετρεχα σημερα σα το βεγγο για το γιατρο της μικρης. Αυριο θα εχουμε τα αποτελεσματα των εξετασεων της (και των δικων μου) για το θυρεοειδη και μετα στο ενδοκρινολογο να μας εξετασει. Παντως τα κιλα της ειναι μια χαρα 6600 αλλα δεν πηραμε υψος σταθερα 62cm. Οσο για τα δοντια της μου ειπε να μην ξεκινησω ακομα την αλοιφη να την αφησω να εξερευνησει το σωμα της και τα ποδια της και να της παρω παιχνιδακια οδοντοφυιας που μπαινουν στο ψυγειο. Αφου στηριζουμε πλεον μια χαρα το κεφαλι μας χθες μπουσουλισε με τα ποδια απο το κατω μερος του κρεβατιου μεχρι το πανω που ηταν ο μπαμπας της και μολις τον εφτασε του εβαλε το χερακι της το ενα πανω του και εσκασε να γελα σα να του ελεγε "στην εφερα μπαμπα". Παντως ολα καλα πηγαν! Ελπιζω αυριο να εχουμε καλες απαντησεις. Κοριτσια κλεινω γιατι ειμαι αυπνη εντελως.... φιλακια θα σας ενημερωσω αυριο για τις εξελιξεις.

Συμπεθερα προσεχε πολυ! Πιες και κανενα ζαντακ για το στομαχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΜΕ ΚΟΥΤΙΑ ΝΤΙΣΝΕΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ!!! :woohoo: :woohoo:

ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑΣ ΣΕ ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΤΥΛ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!!! :silly:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! :P:P:P

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΚΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ

Α ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ :(:(

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα τι μου κανετε;;;

Δεν εμπενα γιατι ειχαμε φυγει στο χωριο για Παρασκευοσαββατοκυριακο...ΟΥΦ τα καταφερα να το γραψω :P

Σημερα πηγαμε και πηραμε σταυρουδακι για την βαπτιση...αχχχ ειναι πολυ ωραιος...ο μισος ειναι λευκος και ο αλλος χρυσος με χρυση αλυσιδα....

Σε λιγο θα παμε να δουμε και σε ενα αλλο μαγαζι για βαπτιστηκα να δω και κει τι τιμες παιζουν και να αποφασισουμε τελικα απο που θα τα κλεισουμε.

Γεωργια μου περαστικουλια ευχομαι να μην ειναι τιποτα....

Αλεκα μου ολα καλα με την μικρουλα Σαντυμπελ...να της παρεις μασητικο θα την ανακουφησει πολυ και να δεις τι πλακα εχει εμενα οταν το δαγκωνει και το γλυφει ξερενομαι να γελαω :laugh: :laugh: :laugh:

Ελενα sorry που δεν σου ειχα γραψει πως να βαζεις φωτο αλλα τωρα το διαβασα...απο οτι βλεπω ομως τα καταφερες μια χαρουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

κοριτσια το αυτοκολλητο που γραφετε, ξερετε αν ξεκολλαει ευκολα ή αν χρειαζεται επιχειρηση ξεκολληματος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΑΚΟΥΩ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΛΕΣ ΤΡΕΧΕΤΕ ΠΥΡΕΤΟΔΟΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

ΡΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΧΑΧΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΙΔΕΣ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΟΜΩΣ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

ΑΑΑΑΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NEW MAMMY ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΡΕΞΕΙΣ ΛΙΓΟ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ!!! ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοση ωρα εγραφα μαμωτο!!! Παμε παλι...

Οι τιμες του θυρεοειδη και της Σαντυς και οι δικες μου ειναι φυσιολογικοτατες. Αν για καποιο διαστημα κρατησουμε τις τιμες φυσιολογικες σε λιγοτερο απο 6 μηνες θα σταματησουμε τη θεραπεια. Θα επαναλαβουμε τις εξετασεις το Νοεμβρη.

Ακουω τις ετομασιες σας για τις βαφτισεις και τρελενομαι. ΗΔη εχω προσχεδιασει στο περιπου δηλαδη πως θελω την βαφτιση. Πηγα και σε φωτογραφο για να ξεσηκωσω ιδεες. Βρηκα κατι ποτυ μου αρεσε πολυ. Λοιπον ο φωτογραφος μου κανει ψηφιακα αλμπουμ (οπως ολοι τωρα πλεον) αλλα κανει και ψηφιακα αλμπουμ μικρα σα βιβλιαρακια για να τα δινουν αντι για φωτογραφιες στους στενους συγγενεις και στους νονους. Και το ντυνει απεξω αυτο το βιβλιαρακι με ιλουστρασιον χαρτι την προσκληρη της βαφτισης. Επαθα πλακα!!! Κοστιζει μεν κατι παραπανω αλλα ειναι φανταστικο!!!

Ελενα το παραγγειλα το παλατι μεσω του νετ και τωρα περιμενω να με ενημερωσουν ποτε θα το παραλαβω. Φυσικα θα βαλω πολλες πολλες φωτο να τις δειτε ολες σας να ζηλεψετε να κανετε κορες!!! Τωρα ομως πρεπει να ψαξω για πομολα πριγκιπισσες για να φαινεται ομοιομορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΕ!!!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΑΖΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ ΦΩΤΟ ΓΙΤΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΕΡΝΕ!

Α ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΕΣ ΣΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Η ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΣΙ!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟΘΑ ΤΟ ΒΑΖΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...