Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στελλα μου δεν εχω λογια να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!! Αντε αντε να γεμισει γρηγορα με ευχουλες για τον Δημητρακη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου το ευχολόγιο είναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Πάρα πολύ μου άρεσε!!! Είναι σκέτη γλύκα και με συγκίνησε!!!! Εσύ το έκανες? Εμείς πώς θα γίνει να σου γράψουμε????

Να σου στείλουμε τις ευχές μας και ή να τις γράψεις εσύ ή να τις εκτυπώσεις και να τις βάλεις μέσα!!! Τι λές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!

Πολυ χαρηκα που σας αρεσε το ευχολογιο μουκαι θα χαιρομουν πραγματικα αν κανετε και σεις ευχες για τον μικρουλη μου...Γεωργια μονη μου το εφτιαξα και μου αρεσε πολυ η ιδεα σου να μου γραψετε και σεις ευχες,αν θελετε γραψτε τες και εγω θα τις μεταφερω χειρογραφα και θα τις βγαλω φωτο να σας τις δειξω....

Τωρα σιγα σιγα θα ξεκινησω να φτιαχνω και την διακοσμηση τραπεζιων οταν θα εχω κατι θα σας το δειξω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zοumpalou εισαι χρυσοχερα!

μπραβο σου! κι εγω θα σου στειλω ευχες για τον Δημητρη σου!

θα στις στειλω σε πμ.

αναμενω να δω και τα τραπεζια σου! ποτε ειναι η βαφτιση?

μπομπονιερα τι θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΕΣΚΑΣΑ !!!!! ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΩΣ ΖΕΙΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?????ΤΟΣΟ ΚΗNΙΣΗ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΘΑΝΑ ΠΑΛΙ! ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ 6ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ!!!ΠΗΡΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΕΠΛΥΝΕΣ????Η ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΖΕΙ??

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΡΑΒΟ! ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ??? ΠΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ PLEASEEEEEEEE!!!!!

A

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εβαλα σε μια λεκανιτσα με το απορρυπαντικο της μπουμπους, και εκει που ειναι η μουσικουλα το αφησα απεξω. Μη φανταστεις οτι το αφησα ωρα στο νερο ενα ξεπλυμματακι στα γρηγορα και αμεσως απλωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! Ε ΕΜΕΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΦΑΓΑΜΕ ΧΕΣΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ!!! Ο ΝΕΟΣ ΡΟΥΒΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!ΧΑΧΑ :wooh :woohoo: :woohoo: oo:

ΣΤΕΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΙΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΔΩΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΞΕΚΙΝΑΝ ΑΠΟ 25 ΕΥΡΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ! ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑ Κ ΤΡΑΠΕΖΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ :silly: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. Και εμεις μολις ξυπνησαμε φαγαμε αλλα δεν χεστηκαμε!!!! Και εγω συμφωνω πως το καρεκλακι φαγητου εκτος απο ογκωδες ειναι και αχρηστο. Καλυτερα να μαθουν στη καρεκλα. Το επλυνες το γυμναστηριο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αφου χθες 1:20 που επεστρεψα σπιτι την βρηκα στην αγκαλια του πατερα της να κοβουν βολτες μες στο σπιτι για να της ετοιμασει το γαλα να την ταισει. Ευτυχως εφαγε χθες επαιξε καμια ωρα και στις 3 την πηρε ο υπνος αλλα εγω ξενυχτησα μεχρι να "παιχνιδισουμε" με το μπαμπα μας.

Την πηρε ο υπνος την γκρινιαρουλα αλλα βαριεμαι να παω για καφεδακι, μαλλον και εγω νανι θα κανω. Εσυ τι κανεις? Το ψυχουλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...