Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Καλησπερα κοπελες!!!!!

Κοριτσακια ξεκινησα να φτιαχνω για την βαπτιση αν θελει καμια ας μου γραψει πως μπορω να βαλω φωτο για να σας δειξω ενα δειγμα...

Θαλεια σουπερ το φορεματακι...εγω παλι δεν ξερω αν θα βαλω τελικα αυτα που πηρα...μου φαινεται θα ψαξω να αγορασω και τιποτα αλλο...

Αλεκα η Σαντυμπελ ειναι μουρλια με το φορεματακι της παει πολυ...

Κοριτσακια να σας ρωτησω...τωρα που θα αρχισουνε να τρωνε τα μωρουδελια μας θα τους αγορασετε καρεκλακι φαγητου η το θεωρητε περητα εξοδα;Αν δεν παρετε που εχετε σκεφτη να τα ταιζετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Στελιτσα και μενα με προβληματιζει το χρωμα μου ειπαν οτι ειναι πενθιμο και με ανχωσαν αλλα δεν βρηκα τιποτα αλλο !!!! :(:(

και εγω σκεφτομαι για καρεκλακι φαγητου και ειμαι αναμεσα σε δυο της chicco

1)http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=680&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=244

ΚΑΘΙΣΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ POLLY MAGIC

2)http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=270&category_id=44&option=com_virtuemart&Itemid=142

ΚΑΘΙΣΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ POLLY DOUBLE PHASE

αλλα δεν ξερω ακομα!!!

εσυ τι σκεφτεσαι?

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελιτσα για τις φωτο

κανω ανοιγμα με ζωγραφικη και μετα στην ζωγραφικη παω εικονα αλλαγη μεγεθους/παραμορφωση επιλεγω 50% κ 50% 2 φορες το κανω αυτο και μικραινουν αρκετα τις αποθηκευω

και μετα αν θες μεσα στο φορουμ πας κατω απο εκει που πληκτρολογουμε λεει αποστολη εικονας πατας το browse βρικσεις την εικονα που μικρινες πατας %7Boption%7D και μετα υποβολη και μπαινει

στο προφιλ μας παλι πατας εκει που λεει φωτογραφιες ανεβασμα φωτογραφιας δινεις τιτλο υποχρεωτικα πατας το browse βρικσεις την εικονα που μικρινες και ξαναπατας ανεβασμα φωτογραφιας και ετοιμη!!!!

ελπιζω να σε διαφωτισα λιγο και να μην σε μπερδεψα παραπανω εγω να ρωτησω πως μπαινει ο χαρακας για τα μωρακια μας που δειχνει ηλικια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Θάλεια μου αφού δημιουργήσεις το χάρακα που θέλεις (μπορείς επιλέγοντας τον δικό μου, σε βγάζει στο site με τους χάρακες, επιλέγεις τι ακριβώς θέλεις και στο τέλος σου βγάζει ένα κώδικα)κάνεις copy τον κώδικα (που ξεκινάει με url) και πας στο προφίλ σου, επιλέγεις επεξεργασία προφίλ, πας στην καρτέλα ΦΟΡΟΥΜ και κάνεις paste τον κώδικα στο χώρο που έχει για "Εμφάνιση Υπογραφής"...

Ελπίζω να βοήθησα!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου,μια καλημέρα μόνο να σας πω.είμαι ηράκλειο κ θα παω τωρα χανιά.ο μικρόα πληκτρολογεί.... πολλα φιλάκια,ελπ'ιζω να ειστε ολεα καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

εμεις ετοιμαζουμε βαλιτσες παμε πανω για την βαφτιση!!!!

γεωργια μου σε ευχαριστω πολυ το εκανα τωρα θα δουμε και αν πετυχε (χιχιχιχι)

φιλακια σε ολες!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαστε μετα απο πολυωρη γκρινια ολο το πρωι καταφεραμε και κοιμηθηκαμε 4ωρες!!!! Πριν απο λιγο ξυπνησαμε φαγαμε χεστηκαμε και τωρα ετοιμαζομαι για τη δουλεια. Κοριτσαρες μου καλο απογευμα και να προσεχετε! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα.

το καρεκλακι που λετε εγω θα προτεινα το Polly magic γιατι ειναι λειτουργικο το εχω δει. αλλα πρεπει να εχεις χωρο να το βαζεις! εγω με δυο μωρα δεν ξερω τι θα κανω.

επισης για οσες ενδιαφερονται για καθισμα καθισμα και οχι τυπου ριλαξ εχουν και τα jumbo ενα πολυ ωραιο μαλακο που μπαινει στην καρεκλα και κανει 10 ευρω και εχει και το ικεα με 15 ευρω. του ικεα δεν το εχω δει και δεν το ξερω, το αλλο ομως αν καθεται το παιδι ειναι καλο.

για τυπου ριλαξ το καλυτερο ειναι της chicco εννοειται.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο!!! Είμαστε πανύψηλοι με 63,5!!!! και κρατηθείτε κορίτσια είμαστε 8 κιλά και 50 γραμμάρια!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αλλάξαμε γάλα... Μας έδωσε ένα ειδικό για κολλικούς καθώς υποφέρουμε ακόμα.... (χθες ούρλιαζε και χτυπιόταν το καημένο για 3 συνεχόμενες ώρες!!!!!) και μου έδωσε και κάτι σταγονίτσες για τις πολύ δύσκολες μέρες....

Κατα τα άλλα ο μπέμπης είναι υγιέστατος!!! Μας είπε ο γιατρός ότι έχει φοβερή μυική μάζα!!! και μας είπε να του κάνουμε και μια ασκησούλα για να αρχίσουμε να πατάμε τα ποδαράκια μας!!!

Επίσης άρχισαν φαίνονται και τα δοντάκια μας!!! Δύο πάνω και δύο κάτω!!!! Μας είπε ο γιατρός ότι βγαίνουν ίσια, μια χαρά!!!

Εμβόλιο έχουμε τον επόμενο μήνα!

Αχ κορίτσια ούτε που έκλαψε το κουκλάκι μου!!! Αντιθέτως, μιλούσε στο γιατρό!!! πολύ γέλιο μιλάμε!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥ εχω παθει πλακα λεμε Γεωργια μου γερος να ναι ο μπεμπαρος σου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και τωρα μετα το σοκ μπορω να πω ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Θαλεια μου ευχαριστω για την πληροφορια καποια στιγμη θα το δοκιμασω ελπιζω να τα καταφερω....

Εμεις τωρα εχουμε εμβολιο 7 Σεπτεμβριου και ειναι η δευτερη δοση απο το εμβολια που καναμε στον 2 μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 64 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΙΛΑ 6350 ΚΤΟΝ ΛΕΩ Κ ΧΟΝΤΡΟ!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟhttp://www.babyspace.gr/Article/baby-talk/145-2286.html ΤΟ ΑΡΘΡΟ!!! ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΝΥΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΑΠΟ ΙΚΕΑ,ΡΑΦΙΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ! ΣΤΑ ΛΕΡΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΕ ΙΔΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΚΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ! ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ! ΠΗΡΑ ΟΜΟΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΕΤΣΙ ΠΟΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΙ ΛΕΠΤΗ Κ ΜΙΑ ΛΑΧΑΝΙ ΧΟΝΤΡΗ, Κ ΜΑΞΙΛΑΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΤΟΜΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ!

ΠΗΓΑ Κ ΤΖΑΜΠΟ!!!! :P ΑΛΕΚΑ ΟΡΑΙΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ :woohoo: :woohoo: ΠΗΡΑ Κ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ Κ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΠΕΝΕΙ ΣΑΝ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ!ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΣΤΕΓΝΨΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΔΩΣΩ!

ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΕΠΛΥΝΕΣ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ???? Η ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ??

ΠΗΡΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ! ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ 12 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???? ΠΗΡΑ 6ΜΗΝΩΝ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ!!! ΠΕΡΝΩ ΤΗΛ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΛΟΓΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΜΗΛΗΣΩ....ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΥΦΟΣ ΛΥΠΗΜΕΝΟ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ...ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ !!!!

ΠΑΘΑΜΕ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ Κ ΠΟΣΟ ΤΟΥ ΕΛΕΙΨΑ ΜΑΛΛΟΝ!!! ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΠΟΝΕΣΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΧΑΡΑ!! Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ!! ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ Κ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες. Με γεια με γεια σας τα επιπλακια αντε φτιαξε γρηγορα το δωματιο και περιμενουμε φωτο! Το διαβασα το αρθρο και εμεινα!!! Αλλα μια χαρα καθεται στη μαμα μου. Τωρα καθεται διπλα μου παω για καφε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου ο γαμπρος μου!!!! Στο υψος ειμαστε το ιδιο αλλα στα κιλα ξεφυγατε μπραβο το μωρο μου!!! Εμας μονο τα κατω φαινονται ασπρουλικα ασπρουλικα τα πανω μονο μυτουλα αλλα θα παμε στο παιδιατρο τη Δευτερα για να μας παρει αιματακι και θα ξερουμε ακριβως πως τα παει.

Συμπεθερα σου εδωσε να βαζεις κρεμουλα στα ουλα? Εμεις εχουμε μεγαλη γκρινια με τα δοντακια και μαλλον θα την ξεκινησουμε. Τι ασκησουλες ειναι αυτες για τα ποδαρακια? Τα ανοιγματα και τα τεντωματα ή και κατι αλλο?

Βραζω τις πατατουλες για να κανω πουρε και θα ψησω μπιφτεκακια. Σε λιγο θα την κανω και μπανακι μπας και κοιμηθουμε λιγουλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι συμπεθέρα!!! Βάζουμε την "mundisal" για τα δοντάκια!!! Μέσα σε 2-3 λεπτά ηρεμεί το πουλάκι μου!!!

Για τα πόδια, μου είπε να τον πιάνω (από τις μασχάλες) και να τον σηκώνω και να τον κατεβάζω με φόρα για να "χτυπάνε" τα πατουσάκια σε μια ίσια επιφάνεια (στο στρώμα επάνω, στον καναπέ κλπ) έτσι ώστε να πατάει με δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα αυτο το κανω και εγω με τα πατουσακια, επισης την βαζω και κανει κατι σαν βηματακια οσο θελει εκεινη (μεχρι να τα μαζεψει). Αυτη η αλοιφουλα ειναι με γευσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι που ειμαι και εγω πινω και μεθω θα γινει και η Σαντυ! Αντε συμπεθερα εκτος οτι θα μας ξεπαραδιασουν στο φαι, θα θελουμε και δανειο για το ποτο!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!! Τουλάχιστον εγώ δεν πίνω καθόλου μα καθόλου (βέβαια ότι δεν πίνω εγώ το συμπληρώνει ο Άλεξ) χαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πινω συμπεθερα και ο συζυγος επισης. Τωρα με το θηλασμο τα εχω βρει σκουρα πινω μπυριτσα χωρις αλκοολ και που και που καμια κανονικη. Φαντασου χθες ηπια ενα βοτκα ρεντμπουλ και το σκυλομετανιωσα, ασε που το παλευα 3ωρες μεχρι να το τελειωσω!!! Παω για νανι γιατι ξενυχτησα παλι χθες αφου η σκατουλιτσα εκανε κακα της στις 4 το πρωι. Φιλικια ρουφηκτα στο γαμπρο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες τι κανετε;

Σημερα πηρα τα προσκλητηρια μας και ξεκινησα να τα γραφω....σε κανα 2 βδομαδες θα τα μοιρασω...

Γεωργια εμενα μυριζει ουζο το τσαι με γευση μαραθο που πειναμε για τους κολικους καθε φορα που πεινει μετα η ανασα του μοιριζει σαν μπεκροκανατα και εχει πολυ πλακα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...