Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Συμπεθέρα τι κούκλα είναι αυτή?!?!?!?!? Ερε μια νύφη που θα κάνω!!! Φτου φτου φτου!!! Καλά και το συνολάκι είναι....κάτσε καλά!!!!!

Εμείς θα πάμε αύριο στο γιατρό! Δεν μου είπε τίποτα για εμβόλιο... Νομίζω ότι στους 4 μήνες θα κάνουμε ξανά...

Εγώ μάλλον δεν θα κάνω μαρτυρικά πάντως.... Ανυπομονώ να φτιάξω την μπομπονιέρα-προσκλητήριο να δω πώς θα έιναι και να σας τη δείξω...

Ανέβασα στο facebook βίντεο από το μπανάκι μας στη θάλασσα (δεν ξέρω πως να το ανεβάσω εδώ....) και με την κούνια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν εχω facebook γιατι βαριεμαι να μπαινω! Θα φτιαξω για να σας δω!!!

Καθε μηνα κανουμε εμβολιο εμεις συμπεθερα. Κοιτα στο βιβλιαριο ποτε σας εχει το επομενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 1 ΧΡΟΝΟΝ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΗΓΕΝΕ ΠΟΛΛΥ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ ΣΟΥ ΜΠΕΣ ΣΤΟ WALLIES.COM K DES KALYTERA ΓΡΑΦΕΙ Κ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ Κ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ!! ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΑΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΣΝΙΦ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΩ!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΙΚΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ Κ ΛΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ!

ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ Κ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη δεν εχω πιστωτικη (και δεν εχω ψωνιζει ποτε απο νετ) οταν ξαναπας στο μαγαζι ρωτα σε παρακαλω το μεγεθος που εχει, πως κολλαει και αν γινεται να μου το στειλουν με αντικαταβολη κουριερ. Οποτε μπορεσεις δεν με επιγει. Απλως 55 ευρω ειναι παρα πολυ καλη τιμη και θα ταιριαζει στην αδεια ντουλαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ??? ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΝΑΜΕ 2,5 ΜΗΝΩΝ! ALEKAGALA ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟΣ ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ 5-6 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΣΥ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΣ!!!!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΣΙΤΕ ΣΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!

ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΝ Κ ΠΙΤΕΥΩ ΠΩΣ ΝΑΙ! ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑ ΠΑΩ! Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ!!!!!ΜΠΕΣ Κ ΔΕΣ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΑ ΠΑΡΑΓΚΕΛΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ 29 ΤΟΡΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΕ ΓΕΛΑΣΟ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 55! ΤΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΡΕ ΜΑΜΟΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κοιταξα αλλα και εμενα αυτο μου εκανε εντυπωση. Ειναι αρκετα μεγαλη η ντουλαπα και θα της πηγαινε να την ντυσω αλλα οχι να την καλυψω ολοκληρη. Δεν εχει αρκουδακια αλλα τα αεροπλανακια μου αρεσαν για αγορακι...

Θα την πεσω για νανι γιατι θα εχουμε αλαρμ γκρινιας οταν ξυπνησει!!! Παντως σε ευχαριστω για την συμβουλη σου ταιριαζουν τα γουστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ!!!!!!!!ΜΕ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΩ ΠΟΤΕ ΦΩΤΟ ΠΟΤΕ ΒΙΝΤΕΟ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΝΑΕΙ, ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ,ΗΣΥΧΟ!!!!!!!! ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.ΣΤΙΣ 11/9 ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ 2ο ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ,ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

199€ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΚΟΛΕΚΤΙΟΝ

ΣΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΤΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 50 € ΛΙΓΟΤΕΡΑ

ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΑΦΤΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΜΑΣ ΠΗΑΓΑΜΕ ΟΙ 4 ΠΑΡΕΑ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΠΑΧΑΙΝΑΝ ΠΟΛΥ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΚΟΒΕΙ ΛΙΓΟ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΤΕΟ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ

ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΕΝΟ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ωραια. Ειχα βαλει στο ματι κανα δυο φορεματακια θα παω να τα τσεκαρω αν εριξαν κιαλλο τις τιμες. Εγω ελπιζω μεχρι τοτε που θα ειναι η δικια μας η βαφτιση να ξαναεπανελθω στα κιλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!

εχω να σας ανακοινωσω οτι βρηκαμε την υγεια μας με το βιολογικο γαλα!

ουτε κολικους ουτε κλαματα ουτε τιποτα!

και φουλ φαι και φουλ υπνος!

Η Παναγια μας βοηθησε!ευχαριστω Παναγιτσα μου καλη!

κοριτσια κανενα καλο site για μπομπονιερες εχετε υποψην?

αυτο με τα μαρτυρικα το βρηκα πολυ χρησιμο. τα βραχιολια που συζητουσατε τα βρισκω πολυ ωραια ιδεα!

για οσες εχετε βαλει φωτο τα μωρα σας εχω να πω...φτου φτου φτου!

κουκλια!

το φορεμα πολυ ωραιο!

εγω ειμαι ακομα με 8 κιλα +.

ελπιζω να τα χασω γρηγορα.

γεωργια το σωσιβιο απο που το πηρες? πολυ καλο!

φιλια σε ολες...με καλει το καθηκον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε διδυμομανουλα αντε να ησυχασεις και εσυ και τα μωρακια σου. Στο site ναρλη www.narlis.gr εχει τα παντα εκει καθομαι και χαζευω!!! Η Γεωργια το σωσιβιο το πηρε απο το site της μαριας-εβιτας.

Αντε και εγω πρεπει να κλεισω να παω για μπανακι και μετα να ετοιμαστω για τη δουλεια. Φιλακια σε ολες κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia diabazw ta nea sas ola mia xara kai emeis to idio 3 mina pame gia 2 embolia mazi mikroula xekinise k psilogkriniazei asprisan ta oula girw girw kai einai ligaki prismena isa isa agnofenonte panw katw apo 2 dontakia :woohoo:.aleka ti koritsaros einai autos mpoumpoulines einai kores mas ftou ftou kapoia stigmi tha sas balw na deite kai tin dikia mou me foustanaki einai trela pleon mialo mou einai kollimeno stin douleia kanw aman na sxolasw na tin parw agkalitsa :laugh: georgia ti paidaros einai autos ftou ftou min ton matiasw parepiptontws exoume tin idia kounia bebea emena einai kokkino xrwma tha anebasw mia na deite otan tin eixa balei poio mikri mesa... :kiss::kiss: kai tha ta xanapoume sintoma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...