Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Πρησμένα  είναι καιρό εμένα αφού την βέρα δεν την φοράω εδώ και κανένα μήνα την έχω βγάλει 😅 Ααα ωραία αυτήν την βδομάδα οι πιο πολλές δηλαδή έχουμε ραντεβού σε σε γιατρό  
    • Αντωνία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,είχα την ίδια εμπειρία και δυστυχώς είναι μια έξτρα ανησυχία που κουβαλάμε.Δε ξέρω αν αυτό ξεπερνιέται ποτέ,σίγουρα όμως επειδή είμαι πιο μπροστά στις εβδομάδες σου υπογράφω ότι σε κάθε ραντεβού που θα κάνεις ο φόβος θα υπάρχει αλλά θα μειώνεται!Ελπίζω κι ο δικός μου μετά την αυχενική να φύγει εντελώς!!Αν νιώθεις ότι σε επηρεάζει αρκετά ζήτα από το γιατρό σου πιο συχνά ραντεβού,εμένα με βοήθησε αρκετά αυτό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά,λ🌈♥️
    • Κορίτσια όταν έχεις πονοκεφαλους τι κάνεις???? Επιτρέπεται να πιούμε 2 ντεπον μικρά μήπως κ περάσει? Γενικά εμένα με πιάνει συχνά πυκνά αλλά η αλήθεια είναι ότι τελευταία δεν με πιάνει συχνά όμως χτες είχαμε βαφτιση κ λίγο το ξενύχτι λίγο ο αέρας εκεί σήμερα είμαι χάλια...κ το κεφάλι άμα σε πεθαίνει είναι ότι χειρότερο!!!!!
    • Ααα μαζί έχουμε γιατρό ωχ μέσα στην ζεστη σε έβαλε ; Ζορικο.. εγω έχω ραντεβού δεκα παρά τέταρτο Το πλακούντα σε πιο νούμερο σε έχει 2 ή 3;  εμενα είναι στο 2  εγω το λικνο θέλω να στήσω όπου ναναι θα το ετοιμάσω σιγά σιγά.. έπλυνα ρούχα σεντόνια πετσέτες αβγό καλαθουνα τα έχω έτοιμα μόνο την φώλια θέλω να πλύνω 
    • Γεια σας κορίτσια!    εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή.    εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν.    κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.    
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...