Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Η ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΑ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΗΡΘΕ Η ΠΙΟΟ ΓΛΥΚΙΑ ΥΠΑΡΞΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ, Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΜΕ ΒΑΡΟΣ 3.250 ΚΑΙ 52 ΕΚ. ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!! :P

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Η!!!

ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΓΧΟΣ, ΦΟΒΟΣ, ΒΙΑΣΥΝΗ ΟΛΑ ΚΥΛΗΣΑΝ ΓΛΥΚΑ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζηση κουκλα μου!Να την χαιρεσται!παντα γερη και δυνατη να ναι!

ρυψοκυνδινο αυτο που εκανες..πως και το αποφασισες?θα χαρουμε να ακουσουμε ολη την διαδικασια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΙΟ έγραψε:

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Η!!!

Να σας ζήσει!!!! Καλή λοχεία να έχεις!!! :)

Συγχαρητήρια και για την επιλογή του τοκετού στο σπίτι, θέλει κι αυτό θάρρος. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!!!!!!! :):):):):)

Πάντα γερή και τυχερή να είναι!Να την δείτε όπως επιθυμείτε! :)

Καλή λοχεία!Και στο σπίτι?Πως ήτανε η εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα πρώτα να σας ζήσει και να είναι ευτυχισμένη ! :)

Γέννησες στο σπίτι σου πο ,πο θαραλλέα που εισαι συγχαρητήρια εγω ειχα γεννησει με εγγησαρική και ολική αναίσθησία !!

Καλή λοχεία !! μπράβο σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!!!! Γερή και ευτυχισμένη να' ναι η μικρούλα σας! Είμαι πολύ περίεργη να μας πείς πώς το οργάνωσες όλο αυτό..γενικά τις λεπτομέρειες ενός τέτοιου τοκετού.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!! :cheer:

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..

ΕΓΩ ΔΕΝ ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΕ, ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ. Η ΙΔΙΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ 9ο ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΛΠ. ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝ0 ΑΝ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ Η ΙΔΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΓΕΝΝΑ ΜΑΖΙ. ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΟΔΥΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ... ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ. ΟΤΑΝ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 7 ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΙΣΙΝΑ ΓΙΑ ΓΕΝΝΕΣ , ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ. Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ , ΜΕ ΤΟΝΑ ΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ , ΣΕ ΧΑΛΑΡΟ ΚΛΙΜΑ , ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ .. ΤΟ ΣΗΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΠΜ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΕΙΡΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...