Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ


Recommended Posts

πωπω ουτε καλημερα δεν ειπα .καλημερα λοιπον σε ολες και ολους .το εχω ξαναπει αν καποιος θελει μηλαρακι η λαδακι η κατι αλλο απο την μονη ευχαριστως να εξυπηρετησω .εμεις παμε συχνα .μακαρι η χαρη της να βοηθησει ολο τον κοσμο να αποκτησει παιδακια .φιλακια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου να σε βοηθησει η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ να αποκτησεις γρηγορα ενα μωρακι οπως βοηθησε και εμενα .να εχεις πιστη και υπομονη και ολα θα πανε καλα . :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ειχε φερει πριν μερες η πεθερα μου μηλο απο την αγια ειρηνη και μου ειπε να νυστεψω 3 μερες. ομως εγω ειμαι εγγυος(απο εξωσωαματικη) (και δεν το εχουμε ανακοινωσει ακομα) και με τοσα φαρμακα δεν ξερω αν θα μπορεσω να νυστεψω, αφηστε που πειναω συνεχεια.

τι να κανω?προς το παρον το εχω στο ψυγειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειαζεται κοριτσακι μου να νηστεψεις καθολου .απλα θα σηκωθεις το πρωι και θα το φας νηστικη .εμενα ετσι μου ειπαν στην μονη να κανω τωρα που ειμαι εγκυος .και μαλιστα μου εδωσαν πολλα για να τρωω καθε μερα απο λιγο . αυτο με την νηστεια υσχιει οταν δεν εισαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΝΥ οταν εισαι εγκυος δεν χρειαζεται να νηστεψεις .εχθες ημουν εκει και ξαναρωτησα . :)

το μοναστηρι ειναι ανοικτο καθε μερα απο το πρωι ως την δυση του ηλιου (υπολογισε 8 με 7 για να εισαι σιγουρη )ΤΑΝΥΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

να ρωτησω οποιες κοπελες γνωριζουνε.

το κοριτσακι μου με το καλο θα το βαφτησω ειρηνη, στην χαρη της αγιας.

ποτε λετε πρεπει να της κανω την γιορτη της μικρης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αγια ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ γιορταζει 28 ιουλιου αρα νομιζω πως το σωστο ειναι τοτε να γιορταζεις κι εσυ το κοριτσακι σου αφου θα βγαλεις το ονομα της!!!!!!!!!!!!

γερο και καλοφωτισμενο να ειναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...