Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

tweety_ έγραψε:

Καλημέρα Σία και καλό μήνα.Η μικρή μου έχει πάρει θέση από πολύ νωρίς.Η κοιλιά μου είναι χαμηλά και όταν περπατάω την νιώθω μεσα στο πιπι μου :blush:

Κορίτσια εγώ θα σας αφήσω.Θα πάμε σήμερα να ψήσουμε έξω κοντοσούβλια και κοκορέτσια μιαμ μιαμ... Όποια θέλει κανένα κομμάτι να στείλω... :P

:kiss::kiss::kiss: πολλα

Σταυρουλα μιαααααααμμμμ! Ηδη η μυρωδια μου εχει σπασει τη μυτη...Αλλα τι μας περασες, για εγκυες και νομιζεις πως εχουμε λιγουρες? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kalimera koritsares :):):)

kalo mina na xoume, autos o augoustos tha einai o minas mas gia polles apo to forumaki mas :woohoo:

katrinaki mou pou eiste kale kai de pas thalassa???? den eiste sto xwrio??? emeis simera leme voltoula nauplio, an kai protimw ton tyro mou :P

stauroula mou kala sou leei i annoula ti mas perases mipws gia egkies??? :P:P:P :silly: :silly: :silly:

a kai kati allo ladaki sta neogennita nomizw apagoreuete, xreiazomaste mono sapounaki ugro kai kremoula enidatiki nomizw, egw auta pira gia arxi toulaxistwn an kai skopeuw na rwtisw kalitera kai ti maia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεη μου και εσυ εδω εισαι?ποσο καιρο εχω να σε πετυχω?οι διακοπες τελειωσαν?

εμεις τελικα γυρναμε 7 Αυγουστου Αθηνα!(τα νευρα μου :angry: )θελει να παει και στο πανηγυρι του Σωτηρα!εχω βαρεθει τη ζωη μου εδω!ναι μεν στη φυση..ναι δε κανω τιποτα..αλλα..(Μαρια@..με νοιωθεις!)

..αλλα για μενα αυτο δεν ειναι οτι καλυτερο.ειδικα οταν ειμαι εξω απο τα νερα μου...και νοιωθω αχρηστη εντελως!!

σημερα εχει 1η ο μηνας!!λετε η Καραμελιτσα να εκανε το ντου που ελεγα?Αναστασιααα...wo bist du??

Βασιλικουλα σε ζηλευω με το αιρ κοντισιον!:dry:Σταυρουλα..αν εχει κατεβει η κοιλια..καλομελετα!!εμεις εχουμε ΠΗΤ μια μερα διαφορα εε!!

Αννουλα πολυ μου αρεσε η φωτογραφηση ..και ως ιδεα!πιστευω σπανια το κανει ενα ζευγαρι αυτο!!τυχερουλα!

Αγγελικουλα ..πραγματικα σε φανταζομαι με την αποχη στη παραλια!!

Μπελλα..καλυτερα τωρα με τη νυφη?

Ντορακι τι ηταν αυτο με τα σκυλια??μακρυα κοριτσαρα μου απο τετοιους καυγαδες..σκεψου να σε πεταγε κατω!!Περαστικουλια σου!!

Ελενα..ετοιμο το συμπεθεριο και σεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου :kiss:

Σας διάβασα πολύ πολύ βιαστικά γμτ, αλλά... Αγγελικούλα :woohoo: :woohoo: Θεϊκή κοιλίτσα ρε συ και μη λες χαζά για πρήξιμο. Αυτό θα φύγει αμέσως και θα αισθάνεσαι πολύ πιο άνετα :kiss: Ως προς τα καλλυντικά που λες, εμείς χρησιμοποιούμε μέχρι στιγμής μια Bepanthol για παιδάκια (για το κωλαρίνι :blush: ) και ένα αφρόλουτρο Προδέρμ για να την πλένουμε. Παιδιά το πλύσιμο έχει πολύ γέλιο τελικά. Ένα μικροσκοπικό πλασματάκι που χωράει κάτω από το νιπτήρα :woohoo:

Ελπιδάκι, εμάς μωρομάντηλα μας είπαν (ο παιδίατρος και 2-3 μαίες που ρώτησα) να μη χρησιμοποιούμε παρά μόνο όταν είμαστε έξω :dry: Ως προς το γάλα, ρώτα καλύτερα τι γίνεται στην περίπτωσή σου. Εμείς πήραμε καλού κακού

--- ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ---

και τελικά χρειάστηκε, αλλά αν πρόκειται να ταξιδέψεις, δες μήπως μπορούν να σου βράσουν και να σου δώσουν μερικά μπουκαλάκια με έτοιμη φόρμουλα να τα βάλεις σε κάποιο θερμός ή κάτι τέτοιο.

Θα διαβάσω τη συνέχεια σε λιγάκι γιατί έχω την μπέμπα, με τρέχουν και οι άλλοι τώρα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kalimera koritsares :):):)

kalo mina na xoume, autos o augoustos tha einai o minas mas gia polles apo to forumaki mas :woohoo:

katrinaki mou pou eiste kale kai de pas thalassa???? den eiste sto xwrio??? emeis simera leme voltoula nauplio, an kai protimw ton tyro mou :P

Αχχ Αγγελικουλα μου στο δικο μου χωριο ειμαστε..στο Γυθειο..δηλ 17 χιλιομετρα εξω απο το Γυθειο σε βουνο στους προποδες του Ταυγετου!!δεν ειδες το παραπονο μου που ο δικος μου δεν ηθελε ..να παμε Ξηροπηγαδο με τιποτα?? :S:S:S:S:S:S

γιαυτο εχω σπαστει!!εχετε δει αντρα να θελει ντε και καλα να μενει με τα πεθερικα του και οχι στο εξοχικο του που τυχαινει να ειναι χωριο του??και να φανταστειτε οτι μενουμε στους γονεις μου και εχω βαρεθει εδω πανω!φαντασου να ημουν στα πεθερικα!! :blink::blink::blink: πως θα εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατρινα, βρε χαζουλι, γι αυτο ειμαστε εμεις εδω, για να σου κραταμε συντροφια :woohoo: , υπαρχει καλυτερη παρεα απο εμας? :huh: Δεν νομιζω... :laugh:

Οσο μπορεις εκμεταλλευσου το παντως, τον καθαρο αερα, την ξεκουραση και την βοηθεια απο τους αλλους! Δεν βαρεθηκες μαστορια και βαψιματα? :angry: Ααααχ, εγω παντως θα ηθελα να ειμαι στη θεση σου, αληθεια!

Αγγελικουλα και εσυ Ναυπλιο ε? Καλα να περασετε!

Παιδια, αρχιζω και ανησυχω για την Αναστασια! Δεν εχει δωσει παρον! Λετε να επηλθε το μοιραιο??? :woohoo: Αντε, να ξεκινησει καλα ο μηνας, ας κανει η Αναστασια ποδαρικο! :woohoo: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα εχεις δικιο..πρεπει να το απολαυσω αλλα μου εχει σκαλωσει τωρα που εμεινα εδω με το ζορι του αντρα μου κ;αι δεν πηγα στο εξοχικο μου!

Κατερινακι μου..τα καταφερνεις με τον υπνο?αποτι καταλαβα το Αλκμινακι ειναι ησυχο νινι εε?

αγγελικη...τωρα εφτασα στη σελιδα 78 και ειδα τη φωτο σου!!Υπεροχη εισαι..αν θε ςνα παρηγορηθεις για πρηξιμο..να σου βαλω εγω φωτο μου!που κοντευω τα 80 κιλα!η κοιλια εχει φυγει..περα..για περα εδω και 2 -3 μερες!τρομερο βαρος,πρηξιμοα στα ποδια..οι σαγιοναρες..μου κανουν σχεδιο στο ποδι!σαν φραντσολακια ειναι οι πατουσες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου, ποσο χαιρομαι να μαθαινω τα νεακια σας!!!

Τη Bepanthol για το πωπουδακι σας την εδωσαν στο Μητερα? Ρωταω για να δω αν ισχυουν τα ιδια πραγματα...Οσο για τα μωρομαντηλα, οντως ισχυει οτι πρεπει να τα χρησιμοποιουμε μονο εξω, εγω ομως που χρησιμοποιησα μερικες φορες στον Γιωργο σαν νεογεννητο, δεν επαθε και τιποτα. Για το γαλα που ρωτησε η Ελπιδα, ετσι ακριβως εκανε και μια κοπελα που γεννησαμε μαζι, που θα ειχε ταξιδι, ταισε το παιδι ακριβως πριν φυγουν απο το μαιευτηριο και πηρε και ξενο γαλα μαζι της για να του δωσει στο ταξιδι.

Κατερινακι πως τα πας τελικα με το θεμα του θηλασμου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki mou oute emena koumpwnoun papoutsia :woohoo:

oson afora to geithio kala eimai teleiws ksanthia toso kairo imoun sigouri oti eiste ksiropgado :P

pantos olo kai kapoia erimiki paralia tha uparxei na pas mwre gia mpanio me tin usixia sou ;)

kuoula mou glikia ti kanei to alkminaki?????

pws einai sa mwraki, einai gennika isixouli??

me ti loxeia tin paleueis mes to spiti? elpizw pantos na min eisai polu talepwrimeni apo tin "periodo" diarkeias :dry:

sketo paketo gamwto kalokairiatika :angry:

anna mou lew nauplio simera alla twra varethika apo ti zesti :blink:

kala exw ksexasei na sas pw poso fovera kiklothimiki exw ginei :angry: , poios egw???? o poio kalovolos antrwpos mexri protinos :laugh: :P

to mono pou thelw twra einai na paw thalassa giati skaw apo ti zesti :woohoo:

anastasia mallon gennas!!! den eksigite allios extes eipes pws tha empaines na mas peis gia tin tainia kai to tonizw DE MPIKES!!!!

makari pantos to karamelaki na apofasise na kanei ntou akrivws simera prwti tou mina ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκουλενιες μου εγκυουλες ...

τι κανετε ????

Κατερινακι μου καλως ηρθες!!!!τωρα πια εισαι μανουλαααααααααα, :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να σου ζησει το Αλκμηνακι σου να ειναι καλοτυχη και γερη

περιμενω φωτο,εγω που δεν ειδα :(:(:(:(

βαλε μια και σε εμας που δεν εχουμε fb ....

Aγγελικη μου τι υπεροχη φωτογραφια ειναι αυτη που εβαλες

μου αρεσε φωτισμος, κοιλιτσα και φυσικα η μελλουσα μαμα ..

η Αναστασια μας λετε τελικα να γεννησε ?????? :woohoo: :woohoo:

μακαρι.........

περιμενω φωτο και απο τα δωματιακια Θεης και Ελπιδας δεν φταιω

εγω εσεις μας τις ταξατε !!!! :P:P:P

θα σας βαλω κι εγω φωτο αλλα ακομα μαλλον αργει ..το παιδικο γινεται σε δοσεις!!!!!!!!!η ντουλαπα ειναι χωρις φυλλα ..το γραφειο με μαυρα ροδακια ενω ειναι λευκο τα συρταρια χωρις πομολα κ.π.α που αν τα γραψω

θα εκνευριστω παλι :angry::angry::angry::angry:

οποτε καλυτερα να το αφησω προς το παρον ..........

Μαννουλα] τι κανετε ?????διαβαζα που γραφατε για τα μωρομαντιλα

νομιζω οτι βολευουν πολυ ,αλλα σιγουρα το καλυτερο ειναι να τα πλενουμε με καθαρο νερακι και παιδικο αφρολουτρο ..εξαρταται παντα απο το ποσες φορες την ημερα θα πρεπει να τα αλλαζουμε ομως .... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ANTE KAI KALO MHNA NA EXOYME...

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ..!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΦΩΤΟ ΩΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ? __AUGOUST_2010.jpg

πω πω πω πω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιστευω θα κανεις πολυυυυυυ μεγαλο μωρακι Κατρινα μου....

ελπιζω και ευχομαι πανω απο ολα ο μικρος Λεωνιδας -Αχιλλεας??? :dry:

να ερθει πανω απο ολα γερο και στην ωρα του ..... ;);)

εγω δεν εχω προσφατη φωτο :(:(

πρεπει να βγαλω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!! :):):):):):):) ΕΔΩ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!ΓΙΑ ΣΗΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΨΑΧΝΩ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα τι κανεις? Εμεις ολα καλα! :) Η Κατερινοκουακο εχει βαλει φωτο της Αλκμηνουλας και εδω, πως και δεν την εχεις δει ακομα?

Κατρινακι το εχω ξαναπει (στο λεω αλλη μια φορα ομως)οτι εχεις τελειααααα κοιλιτσα και μεγαλη-μεγαλη,πολυ μου αρεσει, σαν τη δικη μου, ε ρε τι αντρακλες θα βγαλουμε εμεις! :woohoo: Ποσο ειναι τωρα ο δικος σου? Θηριακι πρεπει να ειναι και αυτος! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΟΥΤΕ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΕΙΧΑ!!ΧΕΧΕΧΕ..ΤΥΧΑΙΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.."ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ????"

κατερινακι μου πιστεψε με τα διδυμα θελουν πιο πολυ χωρο :P:P:P

η κοιλια μου ειναι πολυ μεγαλυτερη :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ή μάλλον καλησπέρα :blush: Σήμερα κοριτσάκια μου δεν ήθελα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι. Φυσούσε και ένα αεράκι και ήταν οι ιδανικές συνθήκες για χουζούρι :P άλλωστε όλες οι μωρομάνες λένε "κοιμήσου τώρα που μπορείς".

Ντόρα, πώς είσαι σήμερα; Πονάς ακόμα;

Κατρινάκι μας έχει πιάσει η γκρίνια και δεν θέλουμε τίποτα. Είσαι χαζούλα πάντως που ντρέπεσαι να κάνεις μπάνιο. Εδώ έκανα εγώ που η κοιλιά μου είναι γεμάτη ραγάδες και ντρέπεσαι εσύ;

Αγγελική μου είσαι Αγγελική όνομα και πράγμα. Πολύ γλυκιά η φωτο σας. Λαδάκι δεν κάνει, ε; Ούτε για μασαζάκι;

Ελπίδα και συμπεθέρα Θέη καλορίζικα τα δωμάτιακια σας και σύντομα να γεμίσουν!!!! :) Κι εμάς το δικό μας με δόσεις γίνεται οπότε δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να σας δείξω. Τον πρώτο καιρό το κρεβατάκι θα το έχουμε στο δωματιό μας κι εμείς. Σήμερα μου υποσχέθηκε ο καλός μου να το συναρμολογήσει :):)

Οι περισσότερες βλέπω σήμερα κανονίζετε βολτούλες. Καλά να περάσετε!!!1

Εγώ πάω να κάνω μια κρεατοπιτούλα και επιστρέφω.

Αναστασία ατιμούλα, μας κρατάς σε αγωνία κάθε μέρα. Ααααχχχ, ξέρω εγώ από που πήρε η καραμελίτσα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες και όμορφοι!

Κατρινάκι μου,που είσαι σε χάσαμε!!! Επίτηδες σε πήγε ο άντρας σου εκεί που η κοσμοτέ ΔΕΝ έχει για απεξάρτηση από εμάς!!! :P:P

Κυό άμα παίζει κάτι τέτοιο(να μου δώσουν αποστειρωμένο μπιμπερό και γάλα) απ'το μαιευτήριο για το ταξίδι μια χαρά θα είναι!

Τι κάνει το μπεμπάκι??? Πες μας....

Βασούλα είσαι αδιάβαστη! Τγία!!! Η φώτο της Αλκμήνης είναι στις πιο πίσω σελίδες,το ίδιο και το δωματιάκι μας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

κατερινακι μου πιστεψε με τα διδυμα θελουν πιο πολυ χωρο :P:P:P

η κοιλια μου ειναι πολυ μεγαλυτερη :blush:[/quote:2gfafw38]

Ε, βαλε μια φωτογραφια της κοιλιτσας σου βρε Βασιλικη μου να δουμε διδυμοκοιλιτσα και διαφορα απο τις απλες κοιλιτσες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουυυυυυυπς!!!!!!!!!!! με πιασατε ειμαι αδιαβαστη !!!!!!!! :blush::blush:

μηπως ξερετε σε ποια σελιδα περιπου ???????

περασα την φωτο της Αγγελικουλας αλλα παλι δεν

ειδα πουθενα Αλκμηνακι ουτε Ελπιδακι!!!! :S

Σας βαζω κι εγω μια fresh φωτο μου πριν απο λιγα λεπτακια

βγηκε ...η αναλυση ειναι χαλια γιατι την εβαγαλα απο την καμερα του Pc !!! :blush::blush:

Καπου στο βαθος ξεπροβαλει το μονο ΣΧΕΔΟΝ ετοιμο επιπλο του δωματιου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Ελπιδα και την Αννουλα!

Ελπιδακι πως ειναι ο αντρας σου? Περδικι φανταζομαι τωρα!

Αννουλα, μαγειρισσα μου εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti glikes koilitses :woohoo: :woohoo: :woohoo:

katrinaki mou kale ti mpempi tha vgaleis esy??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ax! re koritsia kai gw lew oti mallon oi teleutaies fotos mas tha einai autes pou postaroume, meta tha vazoume fotos to periexomeno ;)

wp i anastasia einai on line???????

to alkminaki prepei na einai giro sti sel 60

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 😱😱😱😱😱😱😱 Όχι ρε φίλε!!!! Δεν είναι δυνατόν!!!😫😫😫😫 Πως;;;; Όχι ρε θεέ... όχι ρε γαμωτο.... Τώρα μπήκα σπίτι και μπήκα αμέσως να δω τα νέα σου... Δεν μπορώ να το πιστέψω.... Δεν το περίμενα σε καμία των περιπτώσεων... 😭😭😭😭 Λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ γλυκό μου κοριτσάκι.. Δεν υπάρχουν λόγια να σε παρηγορήσουν... Το ξέρω... Λυπάμαι τόσο πολύ.... Μακάρι να ήμουν εκεί να σε πάρω μια αγκαλιά... Τίποτα άλλο.... Έχεις την αγάπη μου... Λυπάμαι και πάλι πολύ..
    • Πραγματικά ανατρίχιασα. 🥲 Δεν υπάρχουν λόγια να σου γράψω.. η κορούλα σου είναι το στήριγμά σου και η ελπίδα σου. Το ουράνιο τόξο σου. Εύχομαι να σου δώσει την δύναμη να ξανά πατήσεις στα πόδια σου.  
    • Χεχε τυχερούλα..οκ εντάξει δεν είναι και κάτι τρομερό αλλά ούτε και ευχάριστο.. @Χρύσακι στη σύσπαση θα νιώσεις ότι η κοιλιά σου γίνεται πολύ σκληρή σε εκείνο το σημείο σαν πέτρα και ότι σε πιέζει και μπορεί να νιώσεις σα να σου κόβεται η αναπνοή.. δε νομίζω ότι η σύσπαση braxton hick συνοδεύεται με πόνο... Τουλάχιστον έτσι νιώθω εγώ τις συσπάσεις.. πλέον τις έχω συνηθίσει και αφού είναι ακανόνιστες και λίγες είναι φυσιολογικό..όταν γίνουν τακτικές και αρχίζει να αυξάνει η συχνότητά τους λογικά είναι συσπάσεις τοκετού και εκεί θα υπάρχει έντονη δυσφορία και πόνος..
    • Είμαι σε σοκ δεν το πιστεύω πως είχε τέτοια εξέλιξη η εγκυμοσύνη σου πραγματικά δεν το πίστευα και στην βδομαδα που είσαι λυπάμαι παρά παρά πολύ δεν ξέρω γιατί πρέπει να μείνεις τόσο στο νοσοκομείο, γνωρίζω κοπέλα που πήγε για αυχενική την βρήκαν θέμα με το μωρακι και έπρεπε να το πάρουν πήγε στο ΡΕΑ το έκανε και βγήκε την ίδια μέρα  επειδή μπαίνω και διαβάζω στην ομάδα που είσαι διάβασα όλο το στορι με τα πεθερικά σου και την ανησυχία σου για την αρνητική ενέργεια που έβγαλαν για το μωρακι σου πως δεν χάρηκαν και ότι μπήκατε νωρίς στην διαδικασία για δεύτερο μωρακι + τα έξοδα που θα έχετε και στεναχωρέθηκα όταν διάβασα το πως ένιωθες και ότι είχες ένα φόβο πως θα πας για αυχενική και δεν θα ακούσεις καρδούλα.. αλλά πραγματικά πίστευα πως οι ορμόνες που σε επηρεάζει να νιώθεις έτσι και ότι πιέστηκες που ήσουν σε έναν περιβάλλον που δεν ένιωθες άνετα και ευχάριστα..  Αλλά δυστηχως έκανα τόσο λαθος.. το είχες καταλαβει ότι κάτι δεν πάει καλά το ένστικτο σου έπεσε μέσα πραγματικά στεναχωρέθηκα σου στέλνω μια αγκαλιά παρε τον χρόνο σου κορίτσι μου να ξέρεις δεν εκανες τίποτα λαθος εσυ είσαι μια υπέροχη μανούλα για την κόρη σου και πολύ πολύ δυνατή θα δωσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου και όλα θα πάνε καλά 
    • Κορίτσι μου σε νιώθω τόσο πολύ και πραγματικά λυπάμαι που το βιώνεις και πάλι αυτό το πραγματικά δυσβάχτο και άδικο γεγονός.... Γνώμη μου, επειδή σε μένα δεν έδωσαν την επιλογή της απόξεσης τότε και πήρα τα χάπια (χ2 γιατί το πρώτο πρωτόκολλο δεν έπιασε γιατί ήμουν κι εγώ σχεδόν 11εβδ τότε), χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, είναι πολύ επώδυνη και κυρίως ψυχολογικά βαριά διαδικασία... Μπορώ να σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα την εμπειρία μου, αλλά να είσαι προετοιμασμένη ότι ίσως αυτή η οδός πολύ πιθανόν να σε κάνει χειρότερα ψυχολογικά και σωματικά... 😢  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...