Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

vaster έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

καλα ο γιοκας σου τυπακος!!και το δωρακι σας με την κορδελιτσα τελειο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:10ldg3ck]

Αννούλα μου πραγματικά υπέροχη!!! Δεν έχω λόγια! :woohoo:

Συγχαρητήρια για την όμορφη οικογένεια σου και να είσαι πάντα τυχερή :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσια που ειναι η Αναστασια μας? Λετε να το πηρε αποφαση η καραμελιτσα? (με τοσο μπουρου μπουρου για εκεινη... :silly: )

Αναστασια πες μας νεα σου! Οσο δεν μπαινεις, τοσο νομιζουμε οτι γεννησες, μολις μπορεσεις ενημερωσε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω με πιεση 9 με 6,μια ζωη ημουν κρυουλιαρα,και τωρα δεν δροσιζομαιιιιι!!!μιλαμε πολυ βασανιστηριο,ειδικα το βραδυ,φουλ ο ανεμιστηρας οαντρας μου κουκουλωμενος και γω να κανω σβουρες(μιση ωρα να γυρισω πλευρο!!!)και να αναρωτιεμαι''ειναι δυνατον;;;;;"μα δεν σκαει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εγω με πιεση 9 με 6,μια ζωη ημουν κρυουλιαρα,και τωρα δεν δροσιζομαιιιιι!!!μιλαμε πολυ βασανιστηριο,ειδικα το βραδυ,φουλ ο ανεμιστηρας οαντρας μου κουκουλωμενος και γω να κανω σβουρες(μιση ωρα να γυρισω πλευρο!!!)και να αναρωτιεμαι''ειναι δυνατον;;;;;"μα δεν σκαει;;

και εγώ εχθές το βράδυ έσκαγα, δεν βολευόμουν, ζεσταινόμουν και ο άντρας μου δίπλα κουκουλωμένος με το σεντόνι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou en to metaksi o giorgakis karmpon tou mpampa tou :P

na doume o deuteros tha sou moiazei??? :woohoo:

na sas pw twra kai gw ton provlimatismo mou, mexri kai proxtes akouga ti mpempa para polu entona, milame gia klotsies gia tentomata, afou elega kala pou vriskei toso xoro

apo xtes omws den tin polu akouw :dry: isa isa pou noiwthw kana fterougismataki, eimai kata stenaxwrimeni :(

kai san na mi mou ftane i stenaxwria anoigw to laptop me to pou ksipnaw kai peftw panw sto analogo thema pou anoikse simera mia kopela, fisika auti einai ston evdomo

lete na exei pathei tpt i mikri mou??? :(:(:(:(

de mporw tremw sti kirioleksia autes oi vdomades einai oi poio vasanistikes gia mena :dry:

sygnwmi an sas maurisa ti psixi, gia auto de to eipa xtes, lew mera einai tha perasei, aurio tha ksana einai zwiri alla mexri twra tpt :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα μου και εγω μια απο τα ιδια...Μια ζωη κρυουλιαρα και ο αντρας μου να σκαει με το τιποτα! Τωρα αντιστραφηκαν οι ρολοι, εγω ζεσταινομαι και εκεινος κρυωνει! Μεχρι που κοιμομαστε χωριστα (αχ, μωρακι τι κανεις στους γονεις σου) γιατι δεν αντεχει αλλο το κρυο απο το αιρ κοντισιον! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

annoula mou en to metaksi o giorgakis karmpon tou mpampa tou :P

na doume o deuteros tha sou moiazei??? :woohoo:

na sas pw twra kai gw ton provlimatismo mou, mexri kai proxtes akouga ti mpempa para polu entona, milame gia klotsies gia tentomata, afou elega kala pou vriskei toso xoro

apo xtes omws den tin polu akouw :dry: isa isa pou noiwthw kana fterougismataki, eimai kata stenaxwrimeni :(

kai san na mi mou ftane i stenaxwria anoigw to laptop me to pou ksipnaw kai peftw panw sto analogo thema pou anoikse simera mia kopela, fisika auti einai ston evdomo

lete na exei pathei tpt i mikri mou??? :(:(:(:(

de mporw tremw sti kirioleksia autes oi vdomades einai oi poio vasanistikes gia mena :dry:

sygnwmi an sas maurisa ti psixi, gia auto de to eipa xtes, lew mera einai tha perasei, aurio tha ksana einai zwiri alla mexri twra tpt :dry:

Αγγελικουλα απο δω και περα δεν εχουν χωρο πραγματι,μην αγχωνεσαι αφου παλι κατι αισθανεσαι,αν παλι ανησυχεις κανε ενα τηλ.στον γιατρο σου,μην στεναχωριεσαι μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

annoula mou en to metaksi o giorgakis karmpon tou mpampa tou :P

na doume o deuteros tha sou moiazei??? :woohoo:

na sas pw twra kai gw ton provlimatismo mou, mexri kai proxtes akouga ti mpempa para polu entona, milame gia klotsies gia tentomata, afou elega kala pou vriskei toso xoro

apo xtes omws den tin polu akouw :dry: isa isa pou noiwthw kana fterougismataki, eimai kata stenaxwrimeni :(

kai san na mi mou ftane i stenaxwria anoigw to laptop me to pou ksipnaw kai peftw panw sto analogo thema pou anoikse simera mia kopela, fisika auti einai ston evdomo

lete na exei pathei tpt i mikri mou??? :(:(:(:(

de mporw tremw sti kirioleksia autes oi vdomades einai oi poio vasanistikes gia mena :dry:

sygnwmi an sas maurisa ti psixi, gia auto de to eipa xtes, lew mera einai tha perasei, aurio tha ksana einai zwiri alla mexri twra tpt :dry:

Λοιπον Αγγελικη μου, εισαι η 100000000η που μου το λεει αυτο, πρωτη απο ολους εγω, ο Γιωργος ειναι κλωνος του μπαμπα του, το λεω απο την 1η στιγμη που τον γεννησα και τον ειδα και φυσικα συμφωνουν ολοι μαζι μου. Εγω να δεις τι αγωνια εχω να δω που θα μοιαζει ο 2ος! Ε, ας παρει κατι απο εμενα τουλαχιστον αυτος, ενα και ενα, δικαια πραγματα!

Οσο για την μπεμπουλα σου, μην ξεχνας οτι εισαι πλεον στον 9ο, και ο χωρος μεσα στη μητρα ειναι περιορισμενος για κινησεις πλεον! Το ιδιο ισχυει και για μενα, αν αυτο σε καθησυχαζει, οποτε μην αγχωνεσαι! Ποτε εχεις παλι ραντεβου με τον γιατρο σου? Ειμαι σιγουρη οτι ειναι μια χαρα το κοριτσακι σου! :) Και εγω χθες πηγα, τον ειδα οτι ειναι μια χαρα και ηρεμησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΖΟΥΛΗΞΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΙΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΝΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου δεν ειναι καθε μερα το ιδιο κινητικα ετσι κι αλλιως!!!

αφου τη νιωθεις εστω και λιγο μην ανησυχεις!!!!

κι εμενα αλλες μερες με πονανε απο τις κλωτσιες και τις μπουνιτσες και αλλες ισα ισα που τα νιωθω....

και ειδικα η μικρη με τη θεση που εχει τη νιωθω πολυ λιγοτερο και πολλες φορες μπερδευομαι κιολας :blush:

αλλα τωρα πια ο χωρος περιοριζεται...

μην ανησυχεις παντως ;)

κοριτσια απο θεμα κλιματιστικου το βραδυ εμενα ο αντρας μου φετος που ζεσταινοναι το εχει ευχαριστηθει :P:P:P:P

καθε καλοκαιρι τσακωνομασταν γιατι εκεινος εκανε το δωματιο ψυγειο κι εγω κρυωνα..

φετος το κανω ψυγειο εγω και φχαριστιεται υπνο :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και πάλι. Κορίτσια, δεν ξέρω τι συμβαίνει, αλλά αυτό το παιδί με αφήνει και μπαίνω mammy (βέβαια είμαι με 1 ώρα ύπνο ή κάπου εκεί, αλλά εντάξει) :P Τώρα την έχει αγκαλιά ο μπαμπάς της κι έχει λιώσει μιλάμε!

Βασιλικούλα, και στα ΚΕΠ ανοίγεις οικογενειακή μερίδα :) Τα δικαιολογητικά:

α. Aίτηση / υπεύθυνη Δήλωση (χορηγείται από την υπηρεσία και το Κ.Ε.Π.)

β. Αστυνομική Ταυτότητα

γ. Εξουσιοδότηση σε περίπτωση που δεν παρευρεθεί ο ίδιος

δ. Αντίγραφα φορολογικών δηλώσεων δύο (2) ετών

ε. Αντίγραφο λογαριασμού ΔΕΗ/ΟΤΕ

στ. Πιστοποιητικό Γέννησης

ζ. Ληξιαρχική Πράξη Γάμου

η. Ληξιαρχική Πράξη Γέννησης

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

Στην υπεύθυνη δήλωση πρέπει να συμπεριληφθεί το παρακάτω κείμενο :

«Με ατομική μου ευθύνη και γνωρίζοντας τις κυρώσεις, που προβλέπονται από τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου 22 του Ν. 1599/1986, δηλώνω ότι δεν έχω ανοίξει οικογενειακή μερίδα σε άλλο δήμο».

Εμείς τα μαζέψαμε όλα, αλλά τελικά μόνο ταυτότητες μας ζήτησαν, ληξιαρχική πράξη γάμου και τις φορολογικές δηλώσεις.

Τα βλαστοκύτταρα -λόγω του έκτακτου της υπόθεσης- έτρεχε ο άντρας μου τελευταία στιγμή να πάρει τον εξοπλισμό... Αν ενδιαφέρεσαι είναι κάπου πίσω από το νοσοκομείο Σωτηρία (λίγο μπέρδεμα). Τα κρατήσαμε σε ψυγείο στο Μητέρα και το επόμενο πρωί τα πήγε ο ίδιος στη δημόσια τράπεζα. Σε 5-7 εβδομάδες σου λένε αν έγινε δεκτό το δείγμα.

Άννα μου οι φωτογραφίες είναι μία και μία. Είναι φανταστικές! Υπέροχο να έχουν απαθανατιστεί επαγγελματικά κάποιες από τις πιο σημαντικές στιγμές της ζωής σου :) Για το Μητέρα ρώτα ό,τι θέλεις! Ως προς το θηλασμό, τα έχω γράψει και στο αντίστοιχο υπο-φόρουμ. Αν έχεις όρεξη, δες κιόλας μήπως και μπορείς να μου πεις τι κάνουμε :dry:

Δεν τα διάβασα όλα. Θα επανέλθω σε λίγο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simfono kai ego ston 9o eimai alla i dikia mou einai periptosi....oli mera oli nixta klotsaei....kai an gia kamia oritsa den kounithei anisixo :P alla mou exei pei kai o giatros oti kai na min tin niotho sinexeia den trexei tipota giati tora den exei xoro ...to fisiologiko einai na tin niotheis 10 fores tin mera peripou..oxi klotsies esto kai auto to fterougisma...alla kai emena ton perasmeno mina eixe mera pou den tin eniosa kai katholou...faei mia sokolatina i kanena pagotaki kai tha einai ok pisteuo :) an oxi rotise ton giatro sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αγγελικη μου δεν ειναι καθε μερα το ιδιο κινητικα ετσι κι αλλιως!!!

αφου τη νιωθεις εστω και λιγο μην ανησυχεις!!!!

κι εμενα αλλες μερες με πονανε απο τις κλωτσιες και τις μπουνιτσες και αλλες ισα ισα που τα νιωθω....

και ειδικα η μικρη με τη θεση που εχει τη νιωθω πολυ λιγοτερο και πολλες φορες μπερδευομαι κιολας :blush:

αλλα τωρα πια ο χωρος περιοριζεται...

μην ανησυχεις παντως ;)

κοριτσια απο θεμα κλιματιστικου το βραδυ εμενα ο αντρας μου φετος που ζεσταινοναι το εχει ευχαριστηθει :P:P:P:P

καθε καλοκαιρι τσακωνομασταν γιατι εκεινος εκανε το δωματιο ψυγειο κι εγω κρυωνα..

φετος το κανω ψυγειο εγω και φχαριστιεται υπνο :P:P:P:P:P

Βασιλικη εσυ, διπλη κυηση, διπλο αγχος!

Κοριτσια, απ οτι βλεπω, ολες εχουμε προβλημα με τη ζεστη, γενικο το φαινομενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!!!δινουμε το παρων και σημερα στην αγαπημενη μας παρεα!

Ελενα φρεσκοσιδερωμενα ρουχαλακια??μμμ!!!μπραβο σας!!!!περιμενουμε πως και πως φωτογραφιες!!ναι μας εοχυν συμβει πολλα τον αυγουστο και ειπε η μπεμπα να τηρησει την παρασοδη.αρραβωνιστηκαμε,παντρευτηκαμε+πρωτα ο Θεος θα γεννησω!ολα τα καλα μαζι!

Κατερινακι μου τι καλο νινι που εχεις?????μωλε μου!!!πολυ μου αρεσε που το χερακι της το εχει διπλα απο το κεφαλι της.και γω ετσι κοιμαμαι..αντε να βγει ν'ανοιξουμε θεμα να συζηταμε για τα νινακια μας!!ποσο μου αρεσει να βλεπω φωτος απο νεογεννητα..ειδικα απο κοπελες που γνωριζω!!!να ειναι παντα ευτυχισμενη η κορουλα σου!!!

Αννουλα μου συμπεθερουλα μου!!!παρουσαααααα!!!!δεν μας κανει τη χαρη να βγει...σου λεει κατσε να περιμενω να μην εχω μεγαλη διαφορα με τον καλο μου!!τι?να με λενε τεκνατζου????? :blush: ντλεποματσε καλε!!

Σταυρουλα&Ελενα συμπεθεριασατε ε????καλε!!!!το μαμμυ πρεπει να αλλαξει ονομα... σε προξενητοχωρα!!

Μαρια μου υπομονη με τη ζεστη και τον υπνο..ελα καμια βολτα απο εδω..ευτυχως εχει δροσισει...

Αγγελικη μου πολυ καλη η ιδεα σου αλλα να μας πεις κιολας πως παραθετουμε το βιντεο στο μαμμυ.τις φωτος μετα απο πολυ καιρο εμαθα να τις βαζω. :woohoo: το μωρακι σου ξεκουραζεται,να μην ανησυχεις.αν περασουν 2-3 ωρες και δεν τη νιωσεις πηγαινε να κανεις εναν υπερηχο.ετσι μου ειπε ο γιατρος μου που του ειπα οτι δεν την ενιωθα πολυ.πιες κρυο νερακι.θα τη ξυπνησει.γυναικολογος μου το ειπε.

Μπελλα πολυ γελασα με αυτο που ειπες!!!! :kiss::lol::lol::lol::lol::lol: το θηλαστρο οι περισσοτερες το χρησιμοποιουν απο τα μωρακια ιουλιου που ξερω.φολα αλλα αν δεν γινεται αλλιως..και γω δεν εχω παρει ακομα..

κοριτσακια μου οπως θα καταλαβατε εμεις ακομα εδω!αν τυχει τπτ θα σας ενημερωσω αμεσως!!!Αννουλα μου ευχαριστω για τονενδιαφερον σου οπως και λες τις κοπελες!!!!!!!παμε μια βολτιτσα εξω πριν βρεξει!!!!μακιααααααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουακο μου ευχαριστω πολυ και παλι. Εισαι η 1η που τις εκανε like στο φεις! Ειναι ισως οι πιο ομορφες φωτογραφιες που εχω βγαλει στη ζωη μου, αισθανομαι πολυ τυχερη γι αυτο!Τις βλεπω και τις ξαναβλεπω ολη την ωρα!

Οσο για τα βλαστοκυτταρα πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου, γιατι σκοπευαμε και εμεις να τα κανουμε δωρεα στη δημοσια τραπεζα και θελαμε καποια ενημερωση. Μεσα στις επομενες μερες θα παμε και απο εκει. Που ειναι το υποφουρουμ σου για το θηλασμο? Θα ηθελα να το διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου σε ευχαριστω που παρα την πανεμορφη που εχεις διπλα εχεις και μυαλο να απαντας!!!

αναστασια παλι εδω?????????

ασε αννουλα απο αγχος τωρα ειμαι καλα!

οταν πρωτοεμαθα οτι εχω διδυμα ειχα μια εβδομαδα τσιμπηματα στην καρδια και εκλεισα ραντεβου σε καρδιολογο...

μεχρι να το χωνεψω ηταν αυτο.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες καπου διαβασα για την βλεννη οταν φευγει μπορει μετα απο 2 εβδομαδες να αρχισει ο τοκετος......αχαχαχαχα!Αναστασια φανταζεσαι!!!δεν ηθελα να σου το πω εχθες αλλα δεν κρατηθηκα σημερα!!ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΝΕΑ ΚΙ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ PUSH PUSH ΚΑΙ ΤΑ 12ΜΗΝΑ ΦΑΝΤΑΡΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ!!!

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΙΠΑΚΙ ΜΟΥ ΑΟΥΤΣ!ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΧΤΕΣ ΒΑΨΑΜΕ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΙΣΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ασε τα θηλαστρα και τους αποστειρωτες και κοιτα να βρεις ενα καλο λυκειο για την κορουλα σου γιατι οταν γεννηθει ετοιμη θα ειναι :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...