Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.Καιρό έχω να μπω να σας διαβάσω κ τελειώσατε κ το 14. Για πολύ μπλα μπλα... Ακόμα Πάτρα είμαι κ ξεκουράζομαι τώρα που ο μικρός μου πήγε διακοπές με παππού κ γιαγιά. Γυρίζω 1/8 και στις 4/8 έχω εξετάσεις για το ζάχαρο.Στις 9 συνάντηση με το γιατρό κ μου δίνει τελι8κή ημερομηνία τοκετού (έχουμε πει για 27/8) απλά θα το επιβεβαιώσουμε!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.Πάω να σας διαβάσω (όσο προλάβω γιατί κόβεται κ το ρεύμα συχνά-πικνά σήμερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

anna10019 έγραψε:

Madre (Χρύσα δεν είπαμε; Ελπίζω τόσο καιρό που σου απευθύνομαι έτσι να μην κάνω λάθος :blush: ) σ'ευχαριστώ πολύ. Θα ψάξω να τη βρω. Εύχομαι σήμερα να πάνε όλα καλά και σύντομα να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά.

Ρόζη μου, και σ'εσένα κορίτσακι μου εύχομαι τα αντίστοιχα. Όλα κατ'ευχήν.

Γιούλη μου, οδηγάω (αν και όλοι φωνάζουν) αλλά σε κοντινές αποστάσεις. Έχω γίνει αρκετά δυσκίνητη και φοβάμαι μην προκύψει κάτι αιφνιδιαστικό εκείνη την ώρα και αντιδράσω άσχημα.

Loulou, νομίζω ότι λίγο πολύ όλες το έχουμε το πρόβλημα. Προσπάθησε να τρως όσο δυνατόν περισσότερα φρούτα και λαχανικά μπορείς.

Ναι Χρύσα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

niakoylinaki έγραψε:

Που με το καλό???[/quote:2hmjfg4i]

gia gytheio leme gia arxh exoyn paei kapoioi filoi kai mas perimenoyn kai meta mallon kalymno kai tha pame kai merikes meres mykono semptevrh omws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...