Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

anna10019 έγραψε:

Καλώς τη Μαρία. Δε χρειάζεται ραντεβού για να πάρεις τον ασκό συλλογής. Το ραντεβού είναι για τα σεμινάρια που γίνονται κάθε Τετάρτη στις 12:00.

Γιούλη μου, ξέρω για τις χρεώσεις. Πήγσμε στο διαβαλκανικό και ξεναγηθήκαμε οπότε μας το είπανε. Εσάς τελικά τι σας συμβούλεψε ο γιατρός σας για τα βλαστοκύτταρα; Αυτός σας επηρέασε για δωρεά;

Άννα ο γιατρός απλώς μας ενημέρωσε ότι υπάρχουν πολλές ιδιωτικές τράπεζες που δεν είναι αξιόπιστες. Επίσης ακόμα δεν έχει αποδεχτεί η χρησιμότητα των βλασστοκυττάρων σε πολλές ασθένεις καθώς και αν θα είναι ακόμα "ζωντανά" όταν θα τα χρειαστούμε 20-30 χρόνια . Και αυτός μας πρότεινε να τα δορίσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσια γεννησε η Κατερινα(κυο)!!!!!!!!!!!!!!!!να σας ζησει το κοριτσακι σας κοπελα μου!!!γερη και καλοφωτιστη να ειναι!!!!!!!!!!!καλη λοχεια κοριτσακι μου και καθε ευτυχια στην οικογενεια σας!!!!φιλακια πολλα και στα μπουτακια της μπεμπας σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Κύο μου να σας ζήσει!! Πω πω συγκινήθηκα κμαι με πήραν τα ζουμιά.

Κορίτσια πείτε μου λεπτομέρειες όποια ξέρει.......

Δεν έχω Facebook για αυτό όποια επικοινωνήσει μαζί της πείτε της σας παρακαλώ και από μένα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Τέλεια η πρώτη μας γέννα... Ούφ ξεκινήσαμε..

Άντε Αναστασία σειρά σου τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα τα νέα λοιπόν για την Κατερίνα. Να σας ζήσει το νέο μέλος της οικογένειας. :kiss::kiss::kiss: Φαντάζομαι ότι τελικά ούτε θερμοκοιτίδα θα χρειάστηκε ούτε τίποτα.

An-n έκανα καισαρική γιατί είχα δίδυμα, σπάσαν τα νερά νωρίς κι έπρεπε να τα πάρουν γρήγορα. Εγώ πάντως μόλις ξύπνησα από τη νάρκωση, πέρα απο το γεγονός ότι ήμουν σαν μαστουρωμένη και δεν ήξερα τι μου γινόταν, ένιωσα τρομερή πείνα, λες και είχα να φάω μήνες. Χαλάρωσε φαίνεται το στομάχι μου που πιεζόταν τόσο καιρό, οπότε κοίταξα τη νοσοκόμα με ύφος και της είπα. Φωνάξτε τον άντρα μου. Θέλω ένα Green burger άμμεσα!! Έπρεπε να την βλέπατε! Γούρλωσε τα μάτια και μου είπε σοβαρή σοβαρή. " Για τις επόμενες 3 μέρες κοπέλα μου, δεν επιτρέπεται να φας τίποτα" Εκεί τα είδα όλα!! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοκουακο να σας ζησει η μπουμπουκα και απο εδω! Να ειναι γερη, τυχερη και ευτυχισμενη στη ζωη της! Και εσυ καλη λοχεια να εχεις!

Περιμενουμε συντομα νεα σου και εννοειται φωτογραφια της μικρης!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα ολα τα νεακια σας, αλλα με τα χαρμοσυνα νεα της Κατερινας μας, ξεχασα τα περισσοτερα!

Ντορακι ελπιζω να μη χρειαστει να νοσηλευτεις στο νοσοκομειο, και οι συσπασεις απο μονες τους δε λενε τιποτα. Θετικη σκεψη πανω απο ολα!

Γιουλη καλες διακοπες!

Μμμμμ...τι αλλο ειδα...κιλα ειδα, δωρεα βλαστοκυτταρων ειδα...δυστυχως δεν θυμαμαι αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το 14 είχε τα πρώτα γεννητούρια!!!!! Πόσο πολύ συγκινήθηκα...

Φαντάζομαι το Κατερινάκι κι όλη την οικογένεια να πλέουν σε πελάγη ευτυχίας....Συγχαρητήρια κι από εδώ κοριτσάκι μου!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΑΛΚΜΗΝΗ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα μου χίλιες ευχές για το μωράκι σας! :):)

να ειναι γερη,τυχερη σε ολη της την ζωη... :):)

περιμενουμε αναλυτικη περιγραφη της γεννας σου :kiss::kiss::kiss: [

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπεροχα !!! εγινε η αρχη απο την κατερινα μας!!!!

να σου ζησει η κουκλαρα!!!!

αντε κοριτσια μπητε στη σειρα :P

ντορα μου μην αγχωνεσαι, πρεπει να χαλαρωσεις!!! ειπαμε το αγχος ειναι συμμαχος τους ;)

διαβασε και, ασχολεισου με κατι αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :angry: :angry:

προσπαθω να βαλω κατι ροζ μαλονια φωτο για την κατερινα μας και δεν μπαινει.... :angry:

εσεις μπορειτε να βαλετε φωτο ? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

εεεεεεεε ψιιιιιιιτ εσυ Μαρι@ πως εβαλες εικονα ???? :dry:

θα μας τρελανεις ???? :blink:

:laugh: :laugh: :laugh:

καλέ τελικά έβαλες ή όχι γιατί δεν φαίνετε τίποτα :blink: εγώ πάτησα στο εικονάκι για τις εικόνες, έβαλα το url και μετά πάτησα εισαγωγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι να σας ζήσει κοπελάρα μου!!!! Να είναι γερή και καλότυχη και να την πάρετε σύντομα στο σπίτι σας.Αλκμήνη σε φιλούμε :kiss::kiss::kiss::kiss:

Είμαι πολύ συγκινημένη. Αναστασία μου, με το καλό κι εσύ κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Βρε κοριτσια πειτε μου και εμενα πως βαζετε εικονες! :ohmy:

Λυπηθειτε με την ασχετη... :(

βρίσκω από τις εικόνες του google την φωτογραφία που θέλω, κάνω κλικ και μετά από δεξιά επιλέγω εικόνα σε πλήρη οθόνη. Αντιγράφω την διεύθυνση της στην απάντηση μου ως εξής: πατάω το εικονάκι για την φωτογραφία (ένα τετράγωνο με μια αλυσιδίτσα κάπως είναι)και κάνω επικόληση στο URL (αφού σβήσω το ήδη http:// που γράφει) την διεύθυνση που έκανα αντιγραφή και μετά πατάω εισαγωγή και να τη!!!! ελπίζω να βοήθησα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

βρίσκω από τις εικόνες του google την φωτογραφία που θέλω, κάνω κλικ και μετά από δεξιά επιλέγω εικόνα σε πλήρη οθόνη. Αντιγράφω την διεύθυνση της στην απάντηση μου ως εξής: πατάω το εικονάκι για την φωτογραφία (ένα τετράγωνο με μια αλυσιδίτσα κάπως είναι)και κάνω επικόληση στο URL (αφού σβήσω το ήδη http:// που γράφει) την διεύθυνση που έκανα αντιγραφή και μετά πατάω εισαγωγή και να τη!!!! ελπίζω να βοήθησα :dry:[/quote:mkqefocx]

Ευχαριστω πολυ Μαρια μου για την αμεση και διευκρινιστικη απαντηση σου. Που βρισκω ομως τις εικονες του google για ευχες τοκετου? (Eιπαμε, ειμαι ασχετη! :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...