Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σας κοριτσάρες!!τι μου κάνετε?απο όσο διάβασα πάνω κάτω είστε όλες καλά και δεν είχαμε κάτι απρόοπτο...Αναστασία για σένα το λέω.. :whistle:

Εγώ σήμερα είχα πόνο στο στομάχι και αναστέναζα όλο το απόγευμα...(δεν θα ξαναφάω σαν την αγελάδα..το υπόσχομαι!!! :blush: )Αφου δε χάρηκα και την κούνια που μου φέρανε... αύριο και μεθαύριο θα έρθουν και τα υπόλοιπα και να ετοιμάζω βαλίτσα και εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εφυγαν επιτελους!ηρθαν με πολυ θρασσος μπορω να ομολογησω!τους ειπα μισοαστεια μισοσοβαρα που ειστε ρε?και μου λεει το ενα μπαζο:ε συναντησαμε μια στο δρομο και μιλουσαμε..καλα ρε λεω (απο μεσα μου) ειναι δυνατον?πανε σε εγκυο γυναικα επισκεψη και η δικαιολογια τους ειναι να μου πουν οτι τους καθυστερησε μια στο δρομο?θα τρελαθω ρε κοριτσια!εχω αδικο?και μου στρογγυλοκαθισαν ποσες ωρες!αα+το καλυτερο.ειχαν φερει επιτραπεζιο μαζι(φυσικα δεν παιξαμε κολλησαν στην ελληνικη τηλεοραση γιατι αυτοι δεν εχουν) και λεει η μια στην αλλη κοπελα: (η οποια φευγει για ελλαδα),θα μας το αφησεις ε?θα ερχομαι εδω σε σενα Αναστασια και θα παιζουμε μαζι με την μπεμπα.αα!της λεω!δεν θα εχω χρονο με τπτ.ααα!!!!να ουρλιαξω μου ηρθε!αι σιχτιρ πια!σου εδωσε καλε εγω αυτο το θαρρος?απο που και ως που?ουφ!τα ειπα και ξαλαφρωσα!

Μαρια με την θεραπεια ολα καλα θα ειναι!τα κιλακια της μπεμπας σου ειναι μια χαρα.αλλωστε οι μετρησεις των γιατρων δεν ειναι εντελως αντικειμενικες,παντα υπαρχουν σφαλματα.να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!να τα 100στησει!!!!!

Κατρινα μου ολα τα δοκιμασα..τπτ δεν πιανει βλεπω..απ'οτι βλεπω τπτ δεν θα εχουμε σημερα.. :( καλο δρομο κοπελα μου και να περασετε τελεια!!!!με το καλο να ανταμωσεις με το κοριτσακι σου!σε καλη μερια το επιδομα!!

μαντρε , τα αγορακια σου ειχαν πεισμα!τα καταφεραν υπεροχα!τα πονακια ειναι φυσιολογικα,μην αγχωνεσαι!!!

Αννα μου χαρηκα για τις εξετασεις σου!οσο για τον αιματοκριτη οσο μπορεις τρωγε κρεατακι,πρωτεινη,σιδηρο.βοηθανε αυτα.στις δουλειες εννοεις πως θα ξεπερασω την Κατρινα μας?το σπιτι το εχω γλυψει στην κυριολεξια και καθε μερα καθαριζω τα καθαρα.τι σημαινει κανταρια? :blush:

Κατερινα(κυο)βλεπω η αναισθησια εχει γινει μοδα απο καποιους..δεν καταλαβαινουν οτι πανε σε εγκυο?σε σενα ακομα χειροτερα που ειναι και σοι.αν οι ιδιοι δεν καταλαβαινουν τι να πω. :angry:

Βασιλικη μεγεια τα καινουρια πραγματακια που πηρες!

Βασουλα πολυ γελασα με το υποκριτικο χασμουρητο που μου ειπες να υποδυθω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με το καλο το νινακι σου!μεγεια τα πραγματακια σας!εγω ψωνιζω συνεχεια απο το h&m(σουηδικα ειναι) κ οντως εχουν εκπληκτικα πραγματα.

γεια σου μαρακι σουιτ!με το καλο το νινακι σου!το πρωτο ειναι?δεν μπορω να σε ενημερωσω σχετικα γιατι εγω θα γεννησω στο εξωτερικο.ευχομαι να βγαλεις ακρη.μωρε εσυ εισαι μικρουλα!!

Βασωμιτς μπραβο που ολα ειναι καλα με το μπεμπακο σου!!

Κατερινα(φουφου)το θεμα των επισκεψεων βλεπω σε ολες μας εχει γινει τραυματικη εμπειρια..γατι δεν εισαι καλα???καληνυχταααα!!! :kiss:

Ντορα μεγειεςςςςς!!!!!

Γιελιζ μου!!!!μολις θα εγραφα για σενα τωρα και ευτυχως με προλαβες!!!!τι να κανω μωρε κοριτσακι μου???η δικια μου δεν βιαζεται καθολου βλεπω..με το αλλο δεν βολευομαστε καθολου ασε!ρε κοριτσια υπαρχουν και αλλες νυφες..ολες στην Αλκμηνη πεσατε?? :blush: (Κατερινακι τι της δινεις και εχει τοσο μελι??η δικια μου ειναι η καραμελιτσα αλλα στην κορακλα σου κολλησαν ολοι οι γαμπροι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) πως τα περνας Γιελιζ μου?????το σκ θα πας σπιτι σου ε?να περνατε καλα αυτο εχει σημασια!!! :kiss:

Σταυρουλα μου περαστικα κοπελα μου..και μενα με πιανουν γουρουνιες κατι φορες και μετα υποφερω. :x

τπτ απροοπτο δεν ειχαμε δυστυχως! :(

μεγεια την κουνια σας!!!!να γεμισει με γελακια και χαρουμενα κλαμματακια(πεινας) :lol::lol::lol::lol::lol:

με το καλο και τα υπολοιπα!καληνυχτα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα λέω να κάνω αρκετές δουλίτσες μπας και χωνέψω τα χθεσινά...:laugh:

Είχατε επισκέψεις οι πιο πολλές ε?Και εγώ είχα αλλά έφυγαν νωρίς σαν κύριοι..μερικοί άνθρωποι δε καταλαβαίνουν από ευγένειες και καλύτερα να τους τα λέμε χύμα. Εξάλλου είμαστε εγκυούλες και δε πρέπει να μας παρεξηγούν.Αν και τα τελευταία χρόνια φωνάζω μόνο καλούς φίλους και όχι όποιον να 'ναι όπως παλιά.

Κυούλα έχεις δίκιο.Εχω ένα άρρωστο λουλούδι στο μπαλκόνι αλλά το λυπάμαι και προσπαθώ να το σώσω..Αν όμως είναι η πηγή του προβλήματος θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα το ξεριζώσω.Αρκεί να μη δω ξανά μυρμήγκι.

Ετοιμάζεσαι σιγά σιγά?Λες αύριο να κρατάς την Αλκμήνη σου?Όλα θα πάνε καλά.Και για το βαρος μην ακούω χαζά.Ο ξάδερφος μου γεννήθηκε 900γρ και τώρα είναι ένας αγόραρος 1.90 και πρώτος μαθητης στο σχολείο... ;):kiss:

foufou μου τι έπαθες?όλα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!το βραδυ ευτυχως δεν ειχαμε τιποτα...πηρα μισο χαπι,απο Δευτερα θα κανω και ενεσεις κορτιζονης μου πε για να ειμαστε σιγουροι σε περιπτωση που βιαστει πολυ ο μπομπιρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Wendάκο, πού είσαι εσύ βρε; Πολύ χάρηκα που όλα είναι τέλεια. Ο μπεμπάκος το τρώει όλο το φαΐ του ε; :laugh: Μακάρι να συνεχίσει και όταν βγει στον έξω κόσμο!

Κατερίνα φουφού, τι έπαθες χθες βρε; Ελπίζω να ξυπνήσεις καλύτερα σήμερα! Κι εσύ κουνιαδόπληκτη ε; Εμένα είναι πολύ καλή κοπέλα γαμώτο, αλλά αυτό με τις ώρες και την αργοπορία... αναρωτιέμαι ώρες ώρες μήπως είμαι η περίεργη.

Βασούλα μου :kiss:Επιβάλλεται να κάνει την αρχή ο Νεκτάριος! Αν η μπεμπούλα κάνει την έκπληξη... τι να πω. Θα ειδοποιήσουμε εγκαίρως πάντως αν μας κρατήσουν αύριο :blink::P Αφού σου την έχω τάξει βρε, κι ας πετάει συνέχεια σπόντες η Ντόρα για προίκες και τέτοια! Εμείς άλλα πράγματα κοιτάζουμε :P:P:P:P

maraki_sweet, με το καλό το κοριτσάκι σου! Δεν ξέρω από Έλενα αλλά γιατί δεν... διευρύνεις λίγο την αναζήτησή σου και στα υπόλοιπα μαιευτήρια μήπως βρεθεί γιατρός πιο γρήγορα;

Γελίζ, σ' ευχαριστώ :) Πω πω ανταγωνισμός για Αλκμήνη και με βλέπω σε ρόλο κακιάς πεθεράς! Εμείς δεν είπαμε πως θα γατοσυμπεθεριάσουμε βρε; :P Πώς περνάς εσύ; Τα νέα σου!

Σταυρούλα, το φαγητό την έκανε τη ζημιά; Κορίτσια, εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα; Καλύτερα σήμερα τουλάχιστον; Καλά, 900 γρ. ο ξαδερφούλης σου; :huh: Αυτή κι αν είναι ενθαρρυντική ιστορία! Μπράβο στο παιδί και στους δικούς του που πρέπει να λαχτάρησαν... Λες αύριο να είναι η μέρα; :ohmy:

Τι λουλουδάκι έχεις άρρωστο; Ελπίζω μόνο όχι γαρδένια! Τη δική μας είδαμε και πάθαμε να τη συνεφέρουμε.

Αναστασία, πω πω μια τσαντίλα :laugh: Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ευτυχώς εμάς δεν μπαστακώθηκε όλο το βράδυ! Μπορείς πάντως να γίνεις και πιο άμεση. "Τι έγινε; Χάσατε το δρόμο;" είναι μια καλή ατάκα, αν συνοδεύεται από ειρωνικό χαμόγελο :P

Μπέλλα μου :kiss: Ξαναμίλησες με τη γιατρό και σου είπε για τις ενέσεις; Το ότι δεν είχες άλλες συσπάσεις είναι σούπερ πάντως. Μακάρι να ήταν απλώς από την κούραση (που θα ήταν και πολύ λογικό εδώ που τα λέμε) και με λίγο άραγμα να μην επιστρέψουν :kiss: Πάντως παρά το άγχος της υπόθεσης, πρέπει να είναι ανακουφιστικό να έχει κάνει κανείς αυτές τις ενέσεις ε;

Κορίτσια, 4 ώρες ύπνο σήμερα. Κάθε μέρα και χειρότερα. Λέω να ετοιμαστώ για καλό και για κακό, μη μας κρατήσει αύριο... Πείτε γνώμες: λέω να πλάσω κανένα μπιφτέκι για κατάψυξη, ώστε να μην το ρίξουμε στα ετοιματζίδικα μετά. Καμια άλλη ιδέα εκτός από μπριζολίδια και τέτοια πράγματα;

Επίσης η μπεμπούλα έχει αποτρελαθεί από χθες! Με το που κάθομαι λέω "τώρα θα βγει αυτό"! Σαν παλαβό κάνει, αν και θεωρητικά δεν έχει πια τόσο χώρο. Υπάρχει περίπτωση να δυσφορεί ή κάτι τέτοιο; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι σε θέλω..Δε θα βγει καλέ νωρίτερα,μη στεναχωριέσαι..Σαν ευγενικό forum που είμαστε θα κρατηθεί η σειρά προτεραιότητας :P

Σύμφωνα με τη λίστα της Kuo έχεις το νούμερο 22!!!Στην σειρά σου κυρία μου!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Μαράκι, thank you! Το βάρος είναι σχετικά ΟΚ, το doppler ήταν πολύ τσιμπημένο. Το πολύ πολύ το Σάββατο να μας κρατήσουν μέσα. Ίδωμεν :) Εσένα ποιοι σε ταλαιπώρησαν; Οι του ΙΚΑ υποθέτω ε; Είναι πού θα πέσεις μάλλον και υποθέτω ότι έχει πέσει γραμμή να είναι πρήχτες :dry: Περαστικά σου για το άλλο... Μάλλον είναι "υποχρεωτικό" να κολλάμε και τέτοιες χαζομάρες στην εγκυμοσύνη :angry: Στην αγορά κοιτούσες για κάτι συγκεκριμένο; Με βαλιτσούλα τελείωσες;

Κατερινάκι το Σάββατο θα είσαι 37 εβδομάδα, μην σε φοβίζει τίποτα!

Ήταν ένα ελεγκτής του Δημοσίου (είμαι ασφαλισμένη πάνω στον άντρα μου) και με έβγαλε την ψυχή, και ενώ με είδε και έγκυο μου λέει να σε ταλαιπωρείσω λίγο? άντε να σε ταλαιπωρείσω :blink::blink: μόνος του τα έλεγε μόνος του απαντούσε :ohmy: και δεν το άνοιξα και εγώ γιατί αν δεν μου έκανε την δουλειά έπρεπε να τρέχω θεσσαλονίκη στην άλλη άκρη :angry:

Το άλλο ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό, απλά μου έδωσε lactal για να ενισχύσουμε τους γαλακτοβακύλους (αν η μικροβιολόγος μου δεν έκανε παραπάνω εξετάσεις από αυτές που της ζήτησε δεν θα φαινόταν ούτε εγώ είχα κάποια ενόχληση, οπότε δεν αγχώνομαι αλλά μου την δίνει με αυτό το τζελ ;) )

Στην αγορά κοιτούσα για κανένα φορεματάκι απλό για εμένα και καμιά παντοφλίτσα γιατί την Κυριακή έχω ένα γάμο και δεν ξέρω τι θα βάλω και ήθελα και κάτι για να βγάλω την μπουμπού από την κλινική. Τίποτα δεν βρήκα :(

Όσο για την βαλιτσούλα τα περισσότερα τα έχω αλλά εκτός βαλίτσας :blush: και με ρωτάει ο γιατρός έτοιμη η βαλίτσα? και του λέω μμμμ ναι κάπως .... μου λέει κατάλαβα έτσι είναι στα δεύτερα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 περιμένουμε τα νεάκια σου σήμερα. Εύχομαι ο αιματοκρίτης σου να μην είναι πρόβλημα, ρώτα και τον γιατρό σου.

αχ δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα υπόλοιπα νεάκια σας , θα επανέλθω γιατί ξύπνησε η μικρή μου τώρα και θέλει την φροντίδα της!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία.Τουλαχιστον τελειωσες ε? Καλά ψώνια τώρα!!Έχει ωραία πραγματα έξω.

Και εμένα κάθε φορά που μου έρχεται πρόσκληση για γάμο μου πιάνει αγχος.Είμαστε και μικρή πόλη και δε μπορω να φοράω τα ιδια.. :angry:

Κυο αυτό που κάνω εγώ συχνά για να έχω έτοιμο φαγάκι είναι να μεγειρεύω αρκετο κιμά για μακαρόνια και να το χωρίζω σε 2 3 μερίδες.όποτε έχω δουλειά το ξεπαγώνω βράζω και μακαρονάκια και έτοιμο!!! ;)

Επίσης πολλές φορές κρατάω φασολάκια στην κατάψυξη.Είναι και εποχής τώρα.

Α!! Επίσης μπορείς να έχεις κοκκινιστό κρέας έτοιμο και να βράσεις μόνο κανένα ρυζάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστή η Σταυρούλα :) Θα παίξουμε με κιμά λοιπόν, thank you!

Μαράκι καλημέρα σε σένα και στη μικρούλα σου. Πω πω τώρα συνειδητοποίησα πως σας ταράζω στις ερωτήσεις γαμώτο. Σαν να κάνω ανάκριση. Καλά κάνει ο άντρας μου και με δουλεύει... "α ρε δημοσιογράφοι" και τέτοια :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια, ειστε ολες καλα βλεπω...

Κατερινοκουακο καλα κανεις και μας ρωτας, οτι μπορουμε η μια για την αλλη εδω! Πως ειστε σημερα μαμα+κορη?

Αναστασια καλα, δεν παιζονται οι επισκεπτες σου... :angry: Τετοιο θρασος??? :ohmy: Εμεις θελουμε την κορη σου για νυφη, ολες συμπεθεριαζουν εδω, γιατι οχι και εμεις, αν η κορη σου θελει αντρα μεσογειακης ομορφιας (Ελληναρα :woohoo: ) μα πανω απο ολα καλο παιδι, εδω ειμαστε! Εχω και 2ο on the way, δεν ξερω πως θα ειναι ομως εμφανισιακα, μπορει να παρει απο εμενα και να ειναι πιο ανοιχτοχρωμος...Σε λιγο θα ξερουμε! :P

Βασουλα (Vasomits)ακομα τιποτα ε? Oπου να ναι παντως θα σκασει μυτη! :woohoo:

Κατρινα καλες διακοπες και καλη ανταμωση με την κορη σου! Ειμαι σιγουρη ποσο πολυ θα σου εχει λειψει!

Βασιλικη με γεια τα ψωνια! (Πολυ καλες οι τιμες!)

Αννουλα και εσυ χαμηλο αιματοκριτη? Και εγω τα ιδια... :( Αλλα αφου δεν ανησυχει ο γιατρος μου, θα ανησυχησω εγω??? :silly:

Κοριτσια ουτε εγω εχω ετοιμασει βαλιτσα ακομα, με βλεπω να τρεχω τελευταια στιγμη (με τα νερα σπασμενα... :woohoo: )

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες (καποιες μου διαφευγουν, αλλα ουτε αυτο δεν θυμαμαι... :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια εγραφα τοση ωρα κ με πεταξε.... :angry::angry::angry::angry::angry:

σας ελεγα οτι πλεον ξυπναω οπως στις αρχες απο τις 6-7 το πρωι κ το ματι γαριδα κ καθομαι κ κανενα 2ωρο κ γυρναω σβουρες στο κραβατι...

σημερα ειναι να παρω τον γιατρο μου να του πω πως παω με τις συσπασεις...δυστυχως δεν σταματησανε κ δεν το γλιτωνω το ytopan :(:(:(:(:(:( ενω στην αρχη μειωθηκανε τουλαχιστον δεν ειχα τα πρωινα εχτες κ προχτες το βραδακι εκανα την μια πισω απο την αλλη :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: αφου σταματησα να κανω οτιδηποτε γιατι να εχω ακομα?????

μηπως επειδη πηγα για ψωνια κ περπατησα????

δεν εκανα κ καμια τεραστια αποσταση... :dry::dry::dry:

κ τις αλλες 2 μερες που ημουνα καναπε κρεβατι γιατι να κανω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...