Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

τι κουραγιο μου δινεις βρε ρανια μου 47 κιλα θα σκασω δεν θελω να φτασω τα 100 στο ακουσμα κ μονο της λεξης φρικαρω λεω να παρω μια κοπελα πρωτα ο θεος αμα παν καλα τα πραγματα ειναι 40-50 την εβδομαδα κ απο την αλλα λεω δεν μπορω να κανω μονη μου?ο γιατρος ειναι αυτα τα λεφτα μια επισκεψη.παιρνεις χαπι για τον θυροειδη?εγω παιρνω τ4 75 mg κ στις 19 κανω εξεταση TSH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παιρνω Τ4 των 150mg και 2 φορες την εβδομαδα των 125.καταλαβα πως αν υπαρχει θεληση ολα γινονται.εγω αφησα τα χρονια να περνουν και ολο παχαινα.μου φωναζαν οι δικοι μου,δεν με ενοιαξε ποτε για την εμφανιση.παντα ειμαι πολυ περιποιημενη και γεματη αυτοπεποιθηση.ειχα οποιον γκομενο ηθελα,οσο ψωνιστικο κι αν ακουγεται,γιατι ποτε κανεις δεν κοιταξε το βαρος μου,αλλα ολα τα υπολοιπα.το πηρα αποφαση να χασω τα κιλα για να μην εχω θεμα υγειας και τελικα νομιζω πως επαιξε κι αυτο το ρολο του στο να μεινω εγκυος.το παλευα 1,5 χρονο και ηρθε μολις ημουν πιο νορμαλ σε κιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Γεωργια!!!!!!!!!!!

Ειδες.....τσαμπα η αγωνια και ολα καλα!!!!!!Πολυ χαιρομαι!!!!! :)

Ωραιο θεματακι τα κιλα!!!!!

Εγω ημουν 58 κιλα με υψος 1,65 αφεθηκα πολυ κ εφτασα στα 75 κιλα :blink::blink: .Μετα μου παρουσιαστηκε ενα προβλημα στο στομαχι κ εφτασα στα 62 τα οποια τα εχω μεχρι και τωρα.

Το καλο ειναι οτι εχω δεν εχω γλυκα στο σπιτι δεν μου κανει αισθηση να φαω (και πριν και τωρα).

Προς το παρον κιλα δεν εχω παρει ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια σας ετχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που μου δειχνετε με συγκινειτε πραγματικα καλα κ ειναι κ το mammyland κ λεμε καμια κουβεντα κ περναει η ωρα.

μαρακι που εισαι σε εχασα.την ψυχοπλακωσα την προηγουμενη εβδομαδα την καημενη αλλα ειναι δυσκολη η θεση μου γιατι ειμαι 3 φορες παθουσα κ ποναω οταν τα σκεφτομαι.

θα κανω προβλεψεις ετσι μου ρθε-ρανια αγορι,νενα κοριτσι,μαρακι αγορι,θελω να γινω μαμα αγορι για τις αλλες δωστε μου λιγο χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ!!!!!!!

Georgia μπράβο κοπέλα μου! σου έφυγε ενα βάρος έτσι?? μπράβο -τέλεια χοριακή!

Εχω πολυ καλά νέα! εκάνα υπέρηχο και ήταν τέλεια η κουκιδίτσα μας!!

είναι 2,26 εκατοστά και η ανάπτυξη μάλιστα είναι 9 εβδομάδων, ενώ εγω μετράω κανονικά 8+4!!!!!!!! Γιούπι το ταυρί μου!!!!!!!!

αχ, κορίτσια όλη μερα καθε μερα το σταυρό μου κάνω για το μικρουλι μου- εχει γινει ένα μπαρμπαδάκι -ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Εβαλα τικεράκι καλό?! (το εφτιαξα απο την 1η στιγμή αλλά δεν τολμουσα να το βαλω στο προφιλ μου- ειχα πει μετα τα καλά νεα, ειμαι κ πολυ χ@στρα..)

Διαβασα και τα προηγουμενα που γραψατε :evil: - βρε κοριτσια, που να δειτε και κανενα πονηρο dvd δεν θα σας μαζευουμε!!!!!!!!χαχαχα

νομιζω ότι η κορυφωση -ασχετα απο το τι την προκαλει- :P ειναι αυτό που προκαλει πιθανες συσπάσεις και παραγει και κάποια υγρα (Θέλω να γινω μαμά αν θυμαμαι το είπε- σορυ κοριτσια λίγο μπερδευομαι ακόμα )

οπότε προσεχετε τι σκέφτεστε τα βράδυα και μετα εχετε πονηρα ονειρα~!!

Απο τηλεόραση εχω ξετιναξει με τον αντρα μου το CSI Las Vegas (που ειναι και πιο dark απτα υπόλοιπα 2 CSI!!)εχουμε δει τα παντα- Lost,Dexter,Heroes,το αλλο με τον μάναρο...Prison Break!!!!

κάτι άλλα ρε κοριτσια σορρυ κιολας τουρκικες σειρες (και ελληνικες) και άλλα τετοια - ουτε με χαμηλωμένη την ένταση δεν μπορω να παρακολουθησω!! :blink::blink: όσο για το Sex and the City θα συμφωνησω με την.. Θελω να γινω μαμά? (ή πάλι μπερδεύομαι??) ούτε Friends βλέπω - μου λένε που να γελάσω δυνατα και σπάζομαι... :lol:

ειμαι λιγο μυστήριο τρένο ε???

τι δεν είπα....α!

λοιπόν εγω είμαι λιποβαρης και ανησυχώ. 1.69 -51κιλα- σημερα με ζυγισαν.Τρωω ρε γ@μωτο, τρωω 5 φορες τη μερα- και μαλιστα πολυ κρεας για να ανεβασω το σιδηρο μου- αλλά αντι να βάζω- χάνω. και καθομαι ολη μερα- δουλεια δεν πάω! μηπως έχω τιποτα άλλο????

αυτά -τελειωσα την πάρλα μου- παω για υπνάκι.

α! καλε εχω γενεθλια σημερα!!!!αισίως 35 η παλιοκουκίδα!!!!!!!!χαχα :lol::lol:

σας φιλώ με ευτυχία και λουλούδια στην καρδιά

1232499t0uw42skdb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα την λολι δεν την ανεφερα γιατι της ειχα πει ημουν κ απ τις πρωτες που ρωτησε 2 αγορια η ενα κι ενα παντως οτι κ να ναι με το καλο να πανε ολα κ μετο καλο να ερθουν δεν ξερετε τι αγαπη στοργη κ ποσα συναισθηματα θα σας πλημμυρισουν στις καρδιες σας γιατι οντως ειναι ενα ΘΑΥΜΑ.ελπιζω να επεσα κοντα στις επιλογες σας δεχομαι κ ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε επιασε η πολυλογια σου και το καλο το αφησες για το τελος!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

να φερεις ενα πανεμορφο πλασματακι στον κοσμο(αγορι λεω) και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια να στε γεροι κ να κανετε κ αλλα κατσε δεν ειπιαμε οτι ειναι σιγουρο γερο μωρακι.μακαρι να ναι κοριτσακι να χει μια αδερφη η αναστασια μου.οταν γεννηθηκε ελεγαν μοιαζει τιν ανδρα μου κλαμα εγω θυμωνα κ μενα μοιαζει ελεγα τωρα ειναι ιδια ο ανδρας μου κ μετα απο αυτα που περασα δεν με νοιαζει καθολου.ελεγα καθομαι κ στεναχωριεμαι που δεν με μοιαζει κ ο θεος με τιμωρει αντι να πω γερο παιδακι μου εδωσε.

κουκιδα σεχω για κοριτσι κ σευχαριστω πολυ να σαι καλα.εχει μελανιασει η κοιλιτσα μου απο τις ενεσεις αλλα ουτε αυτο με ενοχλει ολα καλα να πανε.θα κανω υπομονη μεχρι την δευτερα την επομενη που θα παω τι να κανω δεν θα το σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! τι κανετε?? εγω επιτελους σημερα πηγα κ εβαλα την τελευταια ενεση proluton γιατι ειχα δει λιγο καφε στο εσωρουχο κ επιτελους μετα απο ενα μηνα κ κατι κλεισουρας, μπορω να βγω καπου χαλαρα να πιω ενα χυμο!! B)B)

κατα τα αλλα οσον αφορα το σεξ... παιδια υπαρχει θεμα... δεν ξερω εσεις... αλλα εγω... δεν κρατιεμαι!! :blush::blush::blush: και ο γιατρος μας το εχει απαγορευσει δια ροπαλου. Μεγαλο προβλημα. ο καημενος ο συζηγος στο μεταξυ τα εχει δει ολα... γιατι δεν τον αφηνω κ σε ησυχια...κανω...κανω...κανω... και μετα στα κρυα του λουτρου... :P:P:P χαχαχαχα... την τελευταια βδομαδα με απειλει οτι θα μετακομισει στον καναπε :unsure::unsure:

απο κιλακια καλα κρατιομαστε κι εμεις... 1.70 υψος κ 78 κιλα. πρεπει να προσεξω πολυ το τι τρωω.. :S:S:S κ ολο γλυκακια ζηταωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας παντως ο ντοκτορας ειπε σεξ κανονικα επιτρεπεται,αλλα ο δικος μου ουτε που να του τον δω!!δεν μου καθεται ρε κοριτσια,φοβαται.ολο βρισκει δικαιολογιες,σαν γκομενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ Κ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΡΑ Κ ΔΥΝΑΤΑ.τι πιο ωραιο δωρο κουκιδιτσα.να λετε βρε κοριτσια τα ονοματα σας με τρωει η αγωνια.

λολι-γιωτα με κανεις κ γελαω πολυ ο τροπος που τα λες εχει πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντε λιγο υπομονη βρε λυσσαρες για καλο ειναι μωρακια θα κανετε ενας μηνας εμεινε.τελικα οι ανδρες ειναι πιο ησυχοι οι γυναικες κωλοτριβονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ :

Οπως λεει ο γιατρος,ο υπερηχος,εγω :P και το τικερακι ειμαι 7εβδ+4ημερων. Σωστα μεχρι εδω? Σωστααααααα.

Δηλαδη ποσων μηνων ειμαι???? :blink::blink::blink:

Καλα οι εβδομαδες....οι μηνες πως μετριουνται? :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,οταν μου κωλοτριβοταν αυτος,ηταν καλα??θα δεις τι εχει να παθει!!!οχι,νομιζει πως θα τον καλομαθω στις π..ες!!χαχα!!θα του πω πως ανακατευομαι!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

ναι,οταν μου κωλοτριβοταν αυτος,ηταν καλα??θα δεις τι εχει να παθει!!!οχι,νομιζει πως θα τον καλομαθω στις π..ες!!χαχα!!θα του πω πως ανακατευομαι!!χιχι

Ο Λ Ο Σ Ω Σ Τ Η ! ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το ειπε ο αντρας μου στην πεθερα μου πως ειμαι εγκυος και με πηρε τηλ και εκλαιγε!!τοσο καημο το ειχαν ολοι ποτε θα κανω παιδι...του ειπα να της ξεκαθαρισει να μην αρχισει κλαματα και υστεριες οταν με δει,θα χεστουμε.ειναι υπερβολικη παντα στις αντιδρασεις της.θεατραλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μηνας εχει 4 εβδομαδες θα βαζεις σε πιο μηνα εισαι αναλογα με την εβδομαδα που διανυεις κ θα πολλαπλασιαζεις τις εβδομαδε με τον μηνα.στην ογδοη εβδομαδα κλεινεις τον 2 μηνα κ απο την εννατη μεχρι την δωδεκατη ειναι 3 μηνας(3*4=12).ελπιζω να βοηθησα γιατα απο μαθηματικα αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τους το ειπατε ακομα/εχουν εγγονακι αλλο/χαιρονται ρεσυ κ αμα γνωριζουν υην κατασταση λογικο ειναι.μονο οι δικοι μας το ξερουν γιατι ειναι δτσκολο μετα χτυπα ξυλο να παθεις κατι κ να σε ρωτανε κ τι να λες.εγω δεν μπορω να κρυφτω γιατι φαινιμαι ειμαι φουσκωμενη σαν 5 μηνων με ρωταν κ λεω οχι παχυνα λογαριασμο θα τους δωσω που να ξερουν τι τραβαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουν κι αλλα εγγονακια,αλλα πριν λιγους μηνες χασαμε τον αδερφο του αντρα μου,οποτε περιμεναν πως και πως ενα παιδακι...τελοσπαντων,περασαμε πολυ δυσκολα,εγω και ο αντρας μου ημασταν μπροστα οταν ξεψυχουσε...αστα,φρικη.δεν ηθελα απο τη μια να τους το πω,μηπως κατι στραβωσει και στενοχωρηθουν παλι.θα παρουν λιγο τα πανω τους τωρα με αυτο πιστευω.το μονο που θα μου τα πρηξουν,φαε,μη δουλευεις και τετοια,αλλα οκ,εχω συνηθισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...