Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια κ εγω που τον ρωτησα μου ειχε πει οχι το πρωτο τριμηνο αν θελετε να κρατησετε το μωρο σας κ μετα απο το τριμηνο με πολυ προσοχη κ ηρεμα πραγματα.τακουσε αυτα ο ανδρας μου στην κορη μου κ ειπε τελος κ ηρθε κιολας μετα που γεννησα το καναμε μετα απο 4-5 μηνες εκλαιγε η μικρη κουραζομουν εγω αστα να πανε.χαλαλι θα χετε ολο τον καιρο μπροστα σας μετα με το καλο.σε λιγο παω για χοριακη δευτερη εκανα την παρασκευη κ ξανα σημερα.τρεμουν τα ποδια μου ας με λυπηθει ο θεουλης να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!!

Γεωργια καλα αποτελεσματα!!!!!Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια :kiss::kiss::kiss:

Νενα σε ψηφιζω για φουσκοκοιλιτσα-μοντελο!!!!Φτου φτου φτου!!! :woohoo:

Κουκιδα κ ο δικος μας γιατρος εκανε χιουμορακι με το θεμα του σεξ,αλλα επειδη ειναι και φιλος μας το "προχωρησε" περισσοτερο.....

ειπε στον αντρα μου: <μπορεις να πας με οποια θες,αλλα πρωτα θα την φερεις απο μενα να την "ελεγξω"!!!> :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θελω να γινω μαμα ετσι ακριβως ειναι!!!!Υπαρχουν περιπτωσεις που επιτρεπετε η επαφη αλλα κ σε αυτες τις περιπτωσεις χρειαζεται προσοχη στο θεμα της διεισδηδης και της εντασης. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...τι κανετε??Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κανενα προβλημα στην εγκυμοσυνη απο τα παρακατω,απλα μου το απαγορευσε.Μου ειπε στον τεταρτο και με μαλακες κινησεις και οχι ελευθερα να μη μπει καθολου σπερμα...lollipop σε ευχαριστω ειναι απο το γαμο μου η φωτωγραφια...Αυτο για την κορυφωση καλε δεν το ηξερα...Τ ι κριμα :blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια :)

δεν έκλεισα μάτι όλη νύχτα...ξυπνάω για να πάω στην τουαλέτα και δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά. επίσης με πονάνε πολύ τα πόδια μου (μηροί και γάμπες). έχει καμία σας πόνους στα πόδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

καλημέρα κορίτσια :)

δεν έκλεισα μάτι όλη νύχτα...ξυπνάω για να πάω στην τουαλέτα και δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά. επίσης με πονάνε πολύ τα πόδια μου (μηροί και γάμπες). έχει καμία σας πόνους στα πόδια?

κι εγω δεν εκλεισα ματι ολη νυχτα...σβουρα ολο το βραδυ στο κρεβατι.σημερα καπως καλυτερα τα πραγματα κ μακαρι να συνεχισουν ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Κι εγώ είχα αϋπνίες χτες βράδι. Κατά τις τρεις κοιμήθηκα και ξύπνησα κάποιες φορές για τουαλέτα. Το αποκορύφωμα ήταν όταν ξύπνησα στις 9.30 με πόνο στην κοιλιά. Το θέμα είναι γιατί είχα πόνο; Επειδή, έβλεπα όνειρο ότι ήμουν η Κάρι με τον Μίστερ Μπιγκ και το κάναμε (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται) και είχα οργασμό στον ύπνο μου. Σας έχει τύχει ποτέ; Εμένα αρκετές φορές, κυρίως όταν είχα περίοδο. Τώρα στην εγκυμοσύνη μου έχει τύχει 2-3 φορές, μπορεί και 4. Οπότε, τέλος το Sex and the City τα βράδια!

Τέλος πάντων, ξύπνησα με πόνο, πήγα τουαλέτα, ξανακοιμήθηκα, ξαναξύπνησα, ξανακοιμήθηκα, τελικά σηκώθηκα με το ζόρι έντεκα παρά, επειδή έπρεπε να πάμε για τη σύνδεση του τηλεφώνου...

Ταλαιπωρήθηκα αρκετά, και τώρα με πονάει η μέση μου.

Θα την πέσω το μεσημέρι, κι ελπίζω να τα καταφέρω να πάρω έναν υπνάκο και να ξεκουραστώ, παρ' ολο που δεν το βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι δεν μπορουσα νακοιμηθω απο την πολυ ζεστη κατα της 4 το πρωι με πηρε ο υπνος..Θελω να γινω μαμα τι ονειρα ειναι αυτα?????? :woohoo: :woohoo: χαχαχαχαχαχαχαχ samantha εμενα μου πονανε μονο οταν κουραζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν το σχολιαζω το ονειρο!!!Γελασα παρα πολυ!!!Θελω να δινω μαμα ωραιος ο Μιστερ Μπιγκ ε???Κουκλι!!!!!!

Χτες ελεγα στην πεθερα μου οτι τα γευματα μου πρεπει να ειναι μικρα και ελαφρια!!!Μου τηλ το βραδυ κ μου λεει να μην μαγειρεψω κ τωρα μου ηρθε αγκαλια με 2 ταπερ....τα ανοιγω και τι να δω...????

το ενα ταπερ ειχα μουσακα και το αλλο σπετζοφάι!!!!!!!!!!!!

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Εδω τοστ τρωω κ κανω αμαν για να χωνεψω :P:P:P:P:P

Ευτυχως καταλαβαινομαστε.....της ειπα ελαφρια γευματα κ εγινε!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσούδια !

ούτε εγώ κοιμήθηκα καλά ψες...! κοιμήθηκα χωρίς air condition γιατί ειχα ενα πιάσιμο στην αριστερή μεριά της πλάτης που με πέθαινε...

ευτυχώς σήμερα σχεδόν εξαφανίστηκε ο πόνος !!!!

οσο για το σεξ... θα παει το στοματικό γόνατο μου φαίνεται...

ρανια σεξουάλααααααααααα που είσαι ;;;;;;;;;;;!!!!!

δεν ήξερα οτι για να μεγαλώσει η οικογένειά μας θα πρέπει να μας φυτρώσουν κέρατα στην κεφάλα.....!!!!! :angry::angry::angry:

--τι ; εγώ ζηλιάρα ;;;; θα αστειέυεστε...!!!--

:P:P:P:P:P:P:P:P

teshaki !!! αισθάνεσαι καλύτερα σήμερα ;; :kiss::kiss::kiss:

Αννα Μαρία εγώ περνάω την ώρα μου με Φιλαράκια ... που είναι αθώα χιχιχιχι...

Lolli, Koukida, nena, georgia και σε ΟΛΑ ΤΑ φουσκωκοιλάκια, καλησπέραααααα !!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

δεν ήξερα οτι για να μεγαλώσει η οικογένειά μας θα πρέπει να μας φυτρώσουν κέρατα στην κεφάλα.....!!!!! :angry::angry::angry:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Μαρακι σκεψου οτι η οικογενεια μπορει να μεγαλωσει ακομα περισσοτερο με την γκομενα :laugh: :laugh: :laugh: Δηλ, ειστε 2 και προσεχως 3 με το μωρουλι συν τη γκομενα ...συνολο 4 :P:P:P:P:P

Βλεπω τα dvd πανε κι ερχονται!!!!!!Εγω βλεπω σε dvd παλια ελληνικα σιριαλ (2 ξενοι,οι μεν κ οι δεν,3 χαρητες,εισαι το ταιρι μου,παρα 5κτλ).Τα κατεβαζα απο το ιντερνετ κ τελικα μου φανηκαν πολυ χρησιμα!!!Τον εχω λιωσει τον ντιβιντο-παιχτη :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Η Γεωρτιτσα δεν μπηκε ακομα να μας πει για την χοριακη της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι, έπρεπε να έχεις τη μάνα μου. Σήμερα έκανε τουρλού, και είπαμε να φάμε κι εμείς, μη μαγειρεύουμε, αφού και μας αρέσει, και δεν είχαμε χρόνο για μαγείρεμα. Το αποτέλεσμα: ξέχασε να βγάλει αλάτι, και, παρ' όλο που προσθέσαμε από πάνω, δεν τρωγότανε. Πώς τα καταφέρνει και όλα τα φαγητά τα κάνει άνοστα, δεν το καταλαβαίνω.

To Sex and the City μου τη σπάει, γιατί παρουσιάζει τις σχέσεις χωρίς κανένα βάθος και βγάζει όλα τα κόμπλεξ του- υποτίθεται μορφωμένου- Αμερικανού. Γενικά μου βγάζει μια μιζέρια ανθρώπων που είναι ανίκανοι να αγαπήσουν και, παρά τη λάμψη της ζωής τους, είναι πολύ δυστυχισμένοι. Απλά χτες βράδι έτυχε να δω μισό επεισόδιο και ιδού τα αποτελέσματα! Μαρία, κι εγώ προτιμώ τα Φιλαράκια, αλλά έπρεπε να βολευτώ με ό,τι υπήρχε. :P :P :P

Τώρα περιμένω να χωνέψω λίγο το απαίσιο τουρλού για να πάω να την πέσω. Τι να χωνέψω δηλαδή, πριν μισή ώρα έφαγα και ξαναπείνασα. Εμ, φαΐ ήταν αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli ααααν υποψιαστώωωωωω οτι θα μπει στην οικογένεια και η γκόμενααααα... θα πεθάαααααααανωωωωωωω !!!!

Αννα Μαρία μου κουράγιο (για το φαί)... συμφωνώ μαζί σου για το αμερικάνικο πρότυπο... σαν ΠΟΛΥ cool μας το παίζουν αυτά τα κορίτσια και δεν παίζουν αυτά in real life...!!!!!!

Lolli...ΖΗΛΕΥΩ με τον μουσακά !!!!!

εγώ σημερα τρώω πενες με κοκκινη σαλτσα με πιπεριά και λουκανικάκια γαλοπούλας... γενικά μαγειρεύει πολύ ο αντρας μου και εχει τρελές εμπνεύσεις... ευτυχώς προσέχει απο μόνος του να μην είναι βαριά (αλάτια, λάδια κλπ) γιατί εχει πολύ ευαίσθητο στομάχι...

teshaki πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα !

γεωργίτσα καλή επιτυχία με την χοριακή !!!!!!!

αν και πιστεύω οτι αδικα ανησυχεί τόσο... ΟΛΑ καλά θα της πάνε!!!

παω να κανω μαμ και μαλλον -αυτόματα- θα πεσω σε λήθαργο μετά...

καινουριο κουσούρι αυτό...!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, τώρα που το θυμήθηκα, samantha, το φυλλάδιο που αναφέρω είναι ένα ενημερωτικό που έχει ετοιμάσει ο γιατρός μου και το δίνει σε όλες τις καινούριες εγκύους! Γράφει μέσα για τα πάντα: διατροφή, σεξ, εργασία, οδήγηση, ένδυση, γυμναστική, κολύμβηση, ταξίδια, συμπτώματα ανησυχητικά και μη ανησυχητικά, ουσίες που βλάπτουν. Δηλαδή, καλύπτει όλες τις απορίες που μπορεί να έχει μία έγκυος κατά την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό.

Είχα πάει με ένα σωρό απορίες, και απαντήθηκαν όλες όταν μου έδωσε το φυλλάδιο, έτσι δε χρειάστηκε να ρωτήσω σχεδόν τίποτα!

Πάντως, το βιβλίο που αγόρασα (Η Βίβλος της Εγκυμοσύνης) έχει ειδικό κεφάλαιο για το σεξ, και συστήνει και συγκεκριμένες στάσεις!!!!!

Πάντως εγώ φοβάμαι πάρα πολύ να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμένα!!!

Εγώ που λέτε περνάω την ώρα μου με Simpsons...από ότι βλέπω οι σειρές δίνουν κ παίρνουν....

Χθες κάναμε το λάθος να νοικιάσουμε θριλεράκι 'κάτι τρέχει με την Έσθερ'...ωραίο θριλερακι αλλά δεν το συνιστώ σε μέλλουσες μανούλες ;)

Θέλω να γίνω μαμά μου έχει συμβεί αυτό που λες με τον ...οργασμό στον ύπνο... και μάλιστα την προηγούμενη εβδομάδα για αυτό και δεν άντεξα χθες και αποπλάνησα το μωρό μου ( η μάλλον με αποπλάνησε εκείνος). αλλά τώρα κομμένο το σεξ αφού και καμιά σας δεν κάνει...τι θα είμαι εγώ η εξαίρεση???? :P:P:P

μετά το 1ο τρίμηνο!!!

αντε κοριτσακια καλή όρεξη σε όσες δεν έχετε φάει ακόμη.

Ά και για να αποφύγω τα φουσκώματα έκοψα τελείως τα μακαρόνια, το ρύζι και περιόρισα πολύ το ψωμί! Και πραγματικά είδα μεγάλη αλλαγή!!

φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά πολύ οργανωμένο τον βρίσκω τον γιατρό σου!!

Εγώ έχω από βιβλία το :What to Expect When You're Expecting και μου αρέσει αρκετά!

γιατί όμως φοβάσαι? Πως θα αντέξουμε βρε κοριτσιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!μολις γυρισα απο δουλεια,εφαγα και ξααπλα!!δεν την παλευω με τη δουλεια ρε γμτ,ολο αναγουλες και εμετους ημουν...

μαρεσει που ειπα απο σημερα να ρυθμισω τα γευματα μου για να μη με ενοχλει και εχω φαει μισο τοστ,μια μπανανα,μισο κρακερακι και ειπα να φαω ελαχιστα τωρα για μεσημερι,εφαγα 3 πηρουνιες φασολακια και τωρα πλακωσα κατι amaretti που τα λιγουρευτηκε προχτες ο αντρας μου και μεχρι να ερθει δεν θα του εχω αφησει τπτ...δεν ξανατρωω βλακειες...εχω παρει και 1,5 κιλο ρε π...τη μου και πρεπει οπωσδηποτε να τα χασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια για εμένα το 'κόλπο' είναι να μην τρώω τίποτα με άμυλο αλλά να συνδυάζω τα πάντα με λαχανικά. Πήρα στην αρχή 1 κιλό και τώρα έχω σταματήσει εκεί. Τρώω πχ ψάρι με κολοκυθάκια βραστά αντί για πατάτες ή ρυζι, μετά τρώω κοτόπουλο με αρακά αντί για πουρέ ή μακαρόνια και είδα τεράστια διαφορά!!Α και πάντα τρώω και μια σαλάτα. Μου το είπε και ο γιατρός ότι για να μην παχύνω πρέπει να μην τρώω ψωμι, μακαρόνια και ρύζι. Πριν μου το πει και πριν το εφαρμόσω τα θεωρούσα πάρα πολύ αθώα αυτά και υγιεινά. Μόλις όμως το εφάρμοσα κατάλαβα την διαφορά!

Πόσα κιλά είσαι τώρα? Εγώ ξεκίνησα 53 (με υψος 1,63) και πήγα 54 και έμεινα εκεί. Κανονικά είμαι 51 είχα πάρει 2 κιλάκια που χάνω συνήθως το καλοκαίρι γιατί δεν ήθελα να κάνω δίαιτα για να μείνω πιο εύκολα έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

53????????????μην πω τα δικα μου,θα τρομαξεις!!τωρα ειμαι 88,5 απο 87 με 1,73 υψος.βεβαια δεκεμβρη περιπου που ξεκινησα με διατολογο ημουν 115!!οποτε οπως καταλαβαινεις δεν συνδυαζω ζυμαρικα με κρεατα και τετοια,αφου συνεχαζω ακομα προγραμμα,αν και ψιλοξεφευγω...απλα πρεπει το πρωτο τετραμηνο να μην παρω καθολου,αν οχι να χασω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κουκλίτσα αλλά είσαι και 1.73 και εγώ 1,63! Κάτσε, υπάρχει μια διαφορά :cheer:

Δεν ήξερα ότι μπορείς να χάσεις κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης...καλά αν έχεις πρόγραμμα από διαιτολόγο και τον τηρείς κατά 80% τουλάχιστον πιστεύω ότι θα πάρς πολύ καλά! ε καμιά παρασπονδία δεν βλάπτει! έγκυος είσαι δεν θα βγεις για φωτογράφιση στην παραλία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,κι εγω ηθελα να παω στο next top model...κλαψ!!το χανω και φετος ρε γμτ...

ναι,μου ειπε και ο γιατρος που δεν πιστευε πως ειμαι τοσα κιλα(ευτυχως δεν μου φαινεται) και ο διαιτολογος,πως μπορω να ψιλοχα;σω τους πρωτους μηνες.μη φανταστεις,εστω ενα κιλο το μηνα..μωρε,να μην παρω τουλαχιστον..

φοβαμαι πολυ και για σακχαρο και τετοια.ειχα 99 πριν κανα μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του χρονου το next top model!!!! θα είσαι και η 'μανούλα' διαγωνιζόμενη και θα σε βλέπουν με άλλο μάτι χιχι...εγώ πάντως ανυπομονώ να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη και να γεννήσω με το καλό και να διατηρήσω όλες τις καλές συνήθειες της εγκυμοσύνης όπως η σωστή διατροφή και το να μην καπνίζω!!!

ε και έχουμε χρόνο τότε να κάνουμε δίατα και διατροφή για να βγούμε στις παραλίες το 2011!!!! (Μάρτιο γεννάμε ε, μέχρι τον Άυγουστο θα τα έχουμε χάσει!!! :P:P μήπως παρα-είμαι αισιόδοξη??? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw κοριτσια εκανα χοριακη σημερα κ εχω 13.495 μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι πολυ καλα κ δευτρα εχω ραντεβου ειναι μια εβδομαδα αλλα τινα κανω ετσι μου ειπε κ αυτο θα κανω.εγω εχω υψος 1.77 κ τωρα ειμαι με τον υποθυροειδισμο που το ανακαλυψα μονη μου 87 κιλα παρακαλω που ποτε δεν ημουν ετσι. απο την τελευταια εγκυμοσυνη κ μετα πηρα 10 κιλα κ δεν ετρωγα οπως πριν.δεν θελω να παρω πολλα κιλα τωρα κ η αληθεια ειναι οτι πειναω αλλα τρωω οτι πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε γιωργια!!τσαμπα ειχες αγχωθει για τη χοριακη!ολα καλα λοιπον,μπραβο!!

κι εγω με θυρεοειδη και με αντισσυληπτικα λογω πολυκυστικων πηρα 47 κιλα παρακαλω!!!μου ειχαν μεινει αλλα 19 για να χασω και να ερθω στα ισα μου,αλλα τωρα θα παω λιγο πισω.δεν πειραζει,χαλαλι,καλα να ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...