Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ! ΘΕΤΙΚΗ ! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Βρε κοριτσια, δε σας προλαβαινω, πηρατε φορα και..... γκαστρωνεστε :P

Συγχαρητηρια κοριτσακι! Αυτο το καλοκαιρι τελικα αποδειχτηκε πολλη "καυτο" !!! Κανε και μια χοριακουλα για να δεις και ποσων εβδομαδων εισαι!!!! Με το καλο το νινακι :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι εγινε ρε κοριτσια???? Επιδημια???? Καθε μερα κ μια νεα φουσκολοιλιτσα!!!!!!!! :silly: :lol: :silly: :lol: :silly:

Συγχαρητηρια demie_14 :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

θα τρελαθωωωωω.....θα πηδηχτω απο το παραθυροοο.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θερμά συγχαρητήρια για το σποράκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια τέλεια χοριακούλα σου εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Υ.Σ.: Πολύ ωραίος ο τίτλος του post!!!!!!!

Πολύ-πολύ αισιόδοξος!!!!!! Εύγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειααααααααα! Ειδες demie_14 μου που τα λεγαμε? Να το το σπορακι !!!!!!! Πολυ ωραια, ελα και στο αλλο τοπικ που γραφουμε οι εγκυουλες του Ιουλιου! Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη καλη μου!!! Αντε να παιρνουν κι αλλες σειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσοχη! προσοχη! εκτακτη ειδηση!σοκ προκαλει ο ιος της γκαστριτιδας που εξαπλωνεται με ταχυτατους ρυθμους!για οσες επιθυμουν να κολλησουν συνιστουμε μια τεραστια δοση αγαπης,καθημερινη χρηση θετικης σκεψης κ τελος πολλες ενδοφλεβιες δοσεις ερωτα!γιουπιιιι πολλα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααα!!!!!Πόσο χαίρομαι

όταν ακούω για μωράκιαααααα!!!!!!!!!!!!!!

Sisi2007 είσαι τέλειαααααααα!!! :laugh:

Πολλά φιλιά,καλή συνέχεια σε όλες τις γκαστρούλες κ wannabe

γκαστρουλες!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: POPO TI TELEIA ANATRIXIASIA !!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

SYNXARITIRIA MPARBO !!! NA EXEIS MIA TELEIA EKYMOSINH !!! POPO DEN XERW TI NA PW !!!! :laugh: :laugh:

ANTE TWRA POY PEIRAME FORA NA EXOYME KIALES GKASTROYLES AUTO TO MHNA !!!!!!!!!!! AYTO TO KALOKAIRI THA SKISOUME!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα και αλλο μωρακι θαγεννηθει σε λιγους μηνες.Συγχαρητηρια!!!!Μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι.Τελικα αυτο το καλοκαιρι ειναι πολυ καρπερο η ειναι η ιδεα μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ειναι οντως θετικη η καλημέρα. σου ευχομαι να έχεις μια τελεια εγκυμοσύνη και να ειναι να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σου συχγαρητηρια σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!! :)

μαζι την ειχαμε την θετικη μερουλα σημερα.... εγω μετα απο μια παλλινδρομη πριν 4 μηνες σημερα εκανα χωριακη και βγηκε 203 πριν να εχω καθυστερηση...μακαρι να μας πανε ολα καλα!!!!!!!! το ιδιο για ολες της κοπελες.... φοβαμαι ομως πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, δεν έχω λόγια!!! Τώρα γυρισα σπίτι από το πρωί και συγκινήθηκα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ με τα μηνύματά σας! Όλα θα πάνε καλά για όλες τις υποψήφιες κ μέλλουσες μανούλες! Σύντομα να έχουμε και άλλα, πολλά άλλα σπορουλίνια! Συγχαρητήρια στις φρεσκογκαστρούλες!Πολλή μαγική καλοκαιρινή "εγγυόσκονη" στα υπόλοιπα κοριτσια!

Σήμερα τα έκανα όλα: πήγα για χοριακή (32η μέρα) και ήταν 1.152. Κατόπιν πήγα να με τσεκάρει ο γιατρός και είδαμε το μικρό ενδομήτριο ανερχόμενο σακουλάκι! Στα τέλη της επομενης, θα πάω να δω την τελική "εγκατάστασή" του.Φιλάκια πολλά! Κ πάλι ευχαριστώ για τις ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA100 σ'ευχαριστώ!

Η μέρα που πέρασε ήταν θετική! Πιστεύω ότι κ οι επόμενες θα είναι το ίδιο θετικές κ μοναδικές! Μη φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά :)

Συγχαρητήρια κ μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΕΤΣΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑ .ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ .......ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ...... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ό,τι πιο ευχάριστο να ακούσουμε πολλάαααα θετικά τεστάκια κ συνεπώς μπεμπάκια κ γερά, πολύ γερά μωράκια! μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία καλημέρα είναι αυτή καλέ???!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι μου! Μια σούπερ εγκυμοσύνη και

με το καλό το μωρό σου!!!!

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...