Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


muriam

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΟΝΗ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ ΜΕ ΜΗΛΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΝΥΣΤΕΨΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ..ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΧΕ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΙΝ ΖΩΝΗ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΟΝΗ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΤΥΧΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΙΣ.ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΝ ΖΩΝΗ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΝ ΦΟΡΕΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν το πιστευεις πραγματικα τοτε να το κανεις!φορα την ζωνη και πιστεψε στην χαρη της!κι εγω την εχω και εχει καποιες μερες που ειπα να την βαλω και ηθελα να ρωτησω:την φοραμε στην κοιλια?δεν ενοχλει?

muriam ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν το πιστευεις πραγματικα τοτε να το κανεις!φορα την ζωνη και πιστεψε στην χαρη της!κι εγω την εχω και εχει καποιες μερες που ειπα να την βαλω και ηθελα να ρωτησω:την φοραμε στην κοιλια?δεν ενοχλει?

muriam ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας!

ti ennoeis den enoxlei???

ean to pisteueis to foras...den tha skefteis an enoxlei...

kalh sou epityxia :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια μου εμενα προσωπικα επειδη ειμαι παχουλη μου ειναι ισα ισα η ζωνη!οπως καταλαβαινεις αν ειναι να σκασω ή να μην "κουμπωνει" οσο και να πιστευω δεν μπορω να κανω κατι!αυτο εννοω!

σ'ευχαριστω για την ευχη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια μου εμενα προσωπικα επειδη ειμαι παχουλη μου ειναι ισα ισα η ζωνη!οπως καταλαβαινεις αν ειναι να σκασω ή να μην "κουμπωνει" οσο και να πιστευω δεν μπορω να κανω κατι!αυτο εννοω!

σ'ευχαριστω για την ευχη σου!

a katalava :) ....egw pantws eixa dei mia gynaika me ton antra ths kai pragmatika sigkinithika...eixa paei edw sthn thessaloniki...sto monastiri tou pater Paisiou...kai forouse auth thn zwnh...eskipse na proskynhsei ton tafo tou pater Paisiou kai evgale thn zwnh ths apo thn mesh thn akoumphse panw ston tafo toy kai thn ksanaevale meta....kai dakryze... :cry::cry::cry:

poly sigkinitiko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΗΣΤΕΙΑ Κ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΝ ΖΩΝΗ...Κ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...Κ ΣΕ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia m k gw exw xekinisei programma exwswmatikis kai tin foraw tin zwni kai nisteuw kiolas!euxomai ta kalitera apotelesmata gia oles mas!euxomai na apoktisoume oles to pothito apotelesma!

piga kai sto Monastiri tis Agias Eirinis tis Xrusovalantw stin Lukovrisi to kalokairi!einai toso omorfo monastiri kai sugkinitiko!

euxomai na mas voithisei oles i Xari tis na petixoume egkimosines me gera mwrakia kai ugiestata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 84 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!!!!!Κ ΓΩ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΥΧΗΣΗ.Κ ΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ Κ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ Η ΜΟΝΑΧΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΧΑΡΗ ΤΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΙΣ ΜΟΝΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ.ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai mena muriam mou, mou to stelnoune kathe 3 mines an dn kanw lathos!

exei sigkinitikes k thavmatourges istories mesa pou i xari tis Agias Eirinis tis Xrusovalantou voithise para polles kopeles na meinoun egkios kai na feroun stin zwi ta aggeloudia tous:)

as mas voithisei oles ma oles na apoktisoume ta mwrakia mas:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera.EDW KAI KAIRO EXW MA8EI KATI ...H GEITONISSA MOU DE MPOROYSE NA KANEI PAIDI EIXE PAEI 40 XRONWN KAI TIPOTA..H GIAGIA MOY THS EIPE OTI STA PALIA XRONIA BRAZANE MIA KATSAROLA ME MENTA KAI KA8ONTOYSAN APO PANW ,AYTO TO KANAN EPI ENA MHNA XWRIS KAMMIA EPAFH ME TON ANTRA TOYS,META STON EPOMENO KYKLO EIXAN EPAFES.TO EKANE H GEITONISSA KAI EMEINE EGKYOS EXEI HDH ENA PAIDI!!!!TWRA SYMPTWSH???DE KSERW..ALLA SIGOYRA STA PALIA XRONIA EIXAN BREI FYSIKES ME8ODOYS..TWRA OLA 8YSIAZONTAI STO BWMO TOY XRHMATOS...,8A TH RWTHSW LEPTOMEREIES.BOTANOLOGIA...,KSEBOYLWNEI TA PANTA MESA KAI H GYNAIKA EINAI PIO GONIMH..TWRA DE KSERW KATA POSO 8A BOH8HSEI AYTO EMENA POY EXOYME PROBLHMA ME TO SPERMA..

MAKARI H PANAGITSA NA MAS BOH8HSEI KAI NA MAS STEILEI TO PIO OMORFO DWRO POY EXW LABEI POTE....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΝ ΠΑΡΕΤΕ ΒΟΤΑΝΑ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΟΓΟ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΠΙΕΣΗ ΚΛΠ.ΜΙΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ Κ ΠΑΘΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 84 ΚΑΘΕ 2ΜΗΝΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΚΙΝΙΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ. ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΥΛΑΓΜΕΝΟ. ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΨΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΕΣ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑ. ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΟ. ΝΗΣΤΕΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕ Η ΜΟΝΑΧΗ.ΠΙΣΤΕΨΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΖΩΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕ Η ΜΟΝΑΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΟΛΙΣ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΑΣΑ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΧΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΚΙΝΙΤΙΚΟ.Κ ΓΩ ΝΥΣΤΕΨΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΚΛΠ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΑΦΑΝΤΗ....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑΜΑ ΣΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΝ ΧΑΡΗ ΤΙΣ ΝΑ ΑΝΑΨΩ 1 ΛΑΜΠΑΔΑ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΚΟΙΜΗΤΗ ΚΑΝΤΗΛΑ ΤΙΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΜΑ ΣΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως οτι εταξες κι εσυ μονο που εγω εταξα ακομα να δωσω στο μωρο και το δικο της ονομα!

ειμαι σιγουρη οτι θα το κανει το θαυμα της και σε μας απλα "θελει να βρει την καταλληλη στιγμη"!εχθες παραλιγο θα ζουσα το ονειρο αλλα...!!!!!!!με αστατο κυκλο και 3 υποτιθεμενες μερες καθυστερησης πηγα στο γιατρο για να διορθωσουμε τον κυκλο και στον υπερηχο ειδε μου ειπε ενα ενδομητριο το οποιο θα μπορουσε να ειναι εμβρυακι αλλα δεν φαινοταν καθαρα γιατι ειναι πολυ νωρις!κοντεψα να παθω συγκοπη απο τηνχαρα μου αλλα με εβαλε να κανω ενα τεστ και...αρνητικο για ακομα μια φορα!!!!!!τωρα περιμενω να μου ερθει περιοδος!!!!αλλιως μου ειπε να παρω πριμουλατ(αν δεν κανω λαθος στο ονομα)!!!!!

εσυ προσπαθεις καιρο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε γιωργο τι ομορφα λογακια ειναι αυτα που γραφεις!την μαριανα δεν την ξερω αλλα οπως σου εχω ξαναγραψει και μονο για τον μπαμπα που θα χει αυτη η ψυχουλα που θα φερετε στον κοσμο θα ειναι πολυ πολυ τυχερο!!!!!!!μετο καλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...