Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


muriam

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΙΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ 1ΚΥΡΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΗΣΤΕΙΑ 3ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3ΜΕΡΕΣ Κ ΤΡΩΣ ΤΟ ΜΗΛΟ.ΜΠΗΚΑ Κ ΣΤΟ SITE Κ ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΓΙΑ Κ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΙΣ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΜΗΝΕΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΔΥΜΑ.ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ Κ Η ΑΓΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΛΩ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΛΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ.ΟΠΙΑ ΘΕΛΕΙ ΤΙΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΗΛΩ ΠΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ναι.......... ναι............

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για λεπτομέρειες.................

Θα πάμε κάποια στιγμή με τον καλό μου.........................

Θαρρώ γιορτάζει κιόλας την ερχόμενη Τετάρτη...... στις 28 του μηνός...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ναι.......... ναι............

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για λεπτομέρειες.................

Θα πάμε κάποια στιγμή με τον καλό μου.........................

Θαρρώ γιορτάζει κιόλας την ερχόμενη Τετάρτη...... στις 28 του μηνός...........

κοριτσακια επειδη η εκκλησια ειναι με το παλιο ημερολογιο,γιορταζει 10 Αυγουστου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααα................ ώστε έτσι??????????????????????

Ευχαριστούμε πολύ "μαμα Παναη" φουσκούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά μου είσαι????????????????

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ααααααααααααα................ ώστε έτσι??????????????????????

Ευχαριστούμε πολύ "μαμα Παναη" φουσκούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά μου είσαι????????????????

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

καλα ειμαι δοξα τον Θεο!!!!!

ειμαι Ειρηνη -Χρυσοβαλαντου γι αυτο το ξερω!!!!ειμαι ταμα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES KALHSPERA!! EXW AKOUSEI K EGW OTI KANEI 8AUMATA H AGIA EIRHNH-XRUSOVALANTW!MALISTA APO MIA KSADERFH TOU ANTRA MOU POU PROSPA8OUSE POLLA XRONIA MOLIS PHGE EKEI META APO POLU MIKRO XRONIKO DIASTHMA EMEINE EGKUOS STO KORITSAKI THS!! 8ELW K EGW NA PAW, MPOREITE NA MOU PEITE TH DIEU8UNSH??? KALH TUXH SE OLES K STHN KOPELA POU EINAI EGKUOS NA EXEI TELEIA EGKUMOSUNH KAI ME ENA UGIESTATO MWRAKI! FILIA! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΕΚ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΚΑΙ Γ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, ΚΑΘΟΔΟ ΣΤΑΣΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΛΟΓΚ: http://osiaeirinixrisovalantou.blogspot ... to_04.html

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 5 μηνες περιπου ειχα ανοιξει ενα παρομοιο ποστ.ετσι λοιπον μετα απο 3 αποβολες χωρις αιτια πηγα εκει μετα την τελευταΙα μου περιοδο κ πηρα με τον αντρα μου το μηλαρακι.προσευχηθηκαμε νηστεψαμε ταξαμε το παιδακι μας κατω απο την προστασια της οταν αυτο θα ερχοταν.κ δεν αργησε.εκεινο το μηνα που εμεινα εγκυος εκεινο το μηνα ειχα επισκεφτει το μοναστηρι!!ενιωσα μια ευχαριστηση μια γαληνη που δε περιγραφεται.τωρα δοξα το θεο μπαινω στον 4ο κ εχω ενα υγιεστατο κοριτσακι που το μελλοντικο της ονομα θα ειναι πρωτα ο θεος Ειρηνη Χρυσοβαλαντου!σας ευχομαι να ερθει κ σε ςας αυτο το υπεροχο πλασμα!καλη δυναμη κ καλο δρομο προς το ονειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι η αληθεια ειναι οτι το εικονιδιακι μου δεν ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ

με το ποστ που εγραψα αλλα ειμαι σιγουρη οτι η Αγ.Ειρηνη

το καταλαβαινει αφου με ξερει καλα!!!! :kiss:

ΚΑΛΛΙ...παντα βοηθεια σας η Αγ.Ειρηνη! Με το καλο το μωρακι σας. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΤΡΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.......ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ ΕΚΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΑΜΑ ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΣΕ PM ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΕΚ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΚΑΙ Γ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, ΚΑΘΟΔΟ ΣΤΑΣΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΛΟΓΚ: http://osiaeirinixrisovalantou.blogspot ... to_04.html

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!!! :kiss:

EUXARISTOUME ZAXARENIA MOU!!NA EISAI PANTA KALA!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας .αυτο το ποστ με συγκινησε και απορησα πως δεν το προσεξα πριν . και εγω ειμαι μια απο τις γυναικες που οφειλουν την εγκυμοσυνη τους στην ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ .και εμας μια φιλη μας ειχε πει γιαυτη και οταν αρχισαμε να προσπαθουμε πηγαμε στη μονη και αρχισαμε να προσευχομαστε να μας βοηθησει να αποκτησουμε ενα μωρο . περασε καιρος αλλα το θαυμα που μας εκανε ηταν μεγαλυτερο απο αυτο που περιμεναμε . αποφασισαμε να κανουμε εξωσωματικη μετα απο 3 μηνες αν δεν προεκυπτε με φυσιολογικο τροπο .προσευχηθηκα και παλι στην ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ και την παρακαλεσα να μεινω εγκυος χωρις εξωσωματικη και θα εδινα το ονομα της στο μωρακι μας .ο καιρος περασε και αρχισα τις διαδικασιες της εξωσωματικης ειχα λιγο απογοητευθει αλλα παλι προσευχομουν και πηρα παλι και το μηλο .την προηγουμενη μερα απο την ωοληψια πηγαμε παλι με τον αντρα μου στην μονη της . την αλλη μερα πηγαμε στον γιατρο για την ωοληψια και ανακαλυψαμε οτι τα ωαρια που ειχα κανει ηταν αδεια γιατι ημουν ηδη εγκυος με φυσικο τροπο :):):) αυτο ηταν το δωρο της ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ προς εμας .το σημαντικοτερο δωρο που μας εχουν κανει ποτε .ευχομαι καλη επιτυχια σε οσες προσπαθουν και καλη εγκυμοσυνη στις εγκυουλες .φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss: αν καποια θελει το μηλο η λαδακι ας στειλει πμ .εμεις παμε συχνα ευχαριστως να στειλω σε οποια θελει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΤΕ Κ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Η ΜΟΝΗ ΤΙΣ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΘΕ 2ΜΗΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΡΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΥΝΙΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΤΙΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΡΣΕΝΙΑ ΜΟΝΑΧΗ Τ.Θ.3603 Κ.Τ.ΑΘΗΝΩΝ 10210 ΑΘΗΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ muriam και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα .και να εισαι σιγουρη οτι καθε φορα που θα πηγαινω θα προσευχομαι για ολες τις μελλουσες μανουλες και θα αναβω και κερακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΙΣ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΑΕΙ.ΠΑΡΕ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΝ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΝΔΟΜΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΟΥΝ Κ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ.ΙΣΩΣ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...