Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Λένε πως απαραίτητο είναι κ αυτό το μαραφέτι που είναι σαν φούσκα και ρουφαει τις μυξούλες του όταν είναι βουλωμένη η μύτη.

Αλλοι βέβαια δεν το προτείνουν αλλά εδώ που τα λέμε δεν επείγει κιόλας!

Μαμουνάκι σαμπουάν κ αφρόλουτρο είναι το ίδιο σ'αυτή την ηλικία!! Αυτό έλειπε να τους βάλουμε κ μαλακτικό :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lenitsa έγραψε:

Μαμουνάκι σαμπουάν κ αφρόλουτρο είναι το ίδιο σ'αυτή την ηλικία!! Αυτό έλειπε να τους βάλουμε κ μαλακτικό :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΩ ΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!!!BARBIE ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ANLOU ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ TO DOOPLER ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΔΙΑΟΠΕΣ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΡΩ ΚΕΝΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10-9.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ερη και υπολοιπα κοριτσακια!

τσαντιστηκα τωρα με το γιατρουλη σου.μα ειναι δυνατον να μην μπορεις να τον βρεις? κινητο δεν εχει? να παιρνεις τηλ συνεχεια μεχρι να το σηκωσει καποιος ή ζητα απο νοσοκομειο να βρεις κινητο του..σκεψου αν τον χρειαστεις για κατι πιο σοβαρο δεν θα μπορεις να τον βρεις?

για το doppler μηπως θα μπορουσες να κλεισεις μονη σου ραντεβου στο νοσοκομειο?και να του δειξεις μετα τα αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι με εκανες και γελασα :lol::lol::lol:

βρε εμεις θα εχουμε πολλα πολλα μαλλια..με κοτσιδακια απο την πρωτη μερα θα μαστε...το χει δει γιατρουλης μου απο 6ο μηνα! :laugh:

barbie βιδωνετε το λικνο? βαλε μας φωτο να το χαρουμε!

σταγονιτσα, μαριασω χαθηκατε.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες με τα μωρακια!!!!!τι κανετε???

εγω ουτε σημερα δεν πηγα για ψωνια....κολλησα στο κρεβατι...πολυ ζεστη!!!!!!! μολις εκανα ενα μπανακι και περιμενω τον αντρουλη μου να φαμε επιτελους!!!!!

ερη μου ευχαριστω πολυ....η φωτο ομως ειναι ενα μηνα πριν την εγκυμοσυνη...last year!!! φετος προσθεσε καμια δεκαρια κιλα και μπολικο πρηξιμο :woohoo: :woohoo: :woohoo: χαχαχαχα !!ουτε εγω βαζω κατι στο στηθος μου, μαλιστα ο γυναικολογος μου πε να μην το πειραζω καθολου :( τι να πω??? αυτος ξερει πιστευω! το doppler θα το κανεις στο ιατρειο του γυναικολογου η αλλου??? παντως το κινητο που δεν το σηκωνει ειναι αδιανοητο!!!!! Δηλαδη τι θα γινοταν αν ειχε γινει κατι σοβαρο????

μαμουνακι εκτος απο την κορακλα σου και ο γιος μου μεσα στην τριχα ειναι....αφου ο αντρας μου λεει θα παρει και τζελ για να του κανει καρφακια κατα την εξοδο απο το νοσοκομειο!!!αχαχαχαχαχα παντως σχετικα με το μπανακι του εγω πηρα της chicco ενα σαμπουαν-αφρολουτρο...αν ειναι καλο θα δειξει!

barbie στο λητω που θα πας εχει ενα νεσεσερακι με ολα τα απαραιτητα οπως νυχοκοπτη για μωρακια, θερμομετρο, αυτο για την μυτουλα του, δοσομετρητη αν χρειαστει φαρμακακι...κτλ..ριξε μια ματια!!!οσον αφορα τις συσπασεις μακαρι να χα μονο 4 με 5.... ακομα δεν εχω κοψει τα χαπια και οι συσπασεις ειναι σιγουρα 2 την ωρα...αλλα πολυ πολυ μικρες και ανωδυνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΑΠΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ DOOPLER?ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΩ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να με και γω! παλυ χαθηκα! οχι..οχι δυστηχως δεν ειχα παει διακοπες... απλα στο δωματιο που εχουμε τον υπολογιστη κανει αφοριτη ζεστη και λόφω καυσωνα απέφευγα να μπαίνω μέσα.!!!

ERI προσπάθησε και σήμερα και άυριο μπορεί να λείπει αυτή την εβδομάδα λόγω του ότι ήτανε ο δεκαπενταύγουστος. Εγώ θα σου πρότεινα να ρωτουσες τον γιατρό σου να σου συστήσει που αλλού θα μπορούσες να πας ή διαφορετικά αν συνεργάζεται μόνο με αυτήν τότε πες του να την πάρει εκέινος ένα τηλέφωνο αν έχει το κινητό της και να συνενοηθεί ο ίδιος. Διαφορετικά θα σου πρότεινα να πας από μονη σου ή στο Ιασο ή στο Μητέρα και να κλείσεις ένα ραντεβού να κανεις το doppler.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την μαριασω...περιμενε μια δυο μερες και ρωτα και τον γυναικολογο σου!Και εμενα το μικροβιολογικο εργαστηριο που κανω εξετασεις ειναι κλειστο μεχρι και αυτη την βδομδα και θα ανοιξει απο δευτερα...παρολα αυτα το ντοπλερ μπορεις να το κανεις και στο medimall, ειναι στους αμπελοκηπους, στον πυργο αθηνων!μεσογειων 2-4 και αν θες να κλεισεις ραντεβου πες μου να σου δωσω το τηλ, σου λεω σε αυτο γιατι ειναι λιγο πιο φθηνο απο μητερα και ιασω! κοριτσακια παω σουπερ μαρκετ, θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ειπα και γω...για χαλκιδα ερη μου δεν εχω ιδεα..εγω στο μητερα εκανα και πηγε 110 ευρω. δεν εχει τιπτα εκει στη χαλκιδα μαιευτικο-διαγνωστικο που να κανει υπερηχους?να μην τρεχεις κιολας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριασω τραβα τα καλωδια με pc στο μπαλκονι..χαχα!θελουμε παρεα κοριτσια μη χανεστε...

σημερα το απουσιολογιο εχει φουλαρει...μεχρι και η barpiepa την εκανε σημερα...

καλα ε σημερα εχει βαλει ενα αερακι σουπερ...επιτελους να δροσιστουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου μανούλες τι κάνετε?

Εγώ χάθηκα σήμερα γιατί ο αντρούλης μου είχε πάρει μαζί του τον υπολογιστή και δεν είχα πρόσβαση! Άσε που σήμερα βγήκα και για ψωνάκια!

Σήμερα οδήγησα :woohoo: ! Πήγαμε με τη μαμά μου στο σουπερ μάρκετ και μετά από ενάμιση χρόνο επιτέλους αξιώθηκα να πάρω το άλμπουμ του γάμου μας! Πήγα και στα Hondos να δω για σουτιέν θηλασμού, αλλά είχε μόνο ένα σχέδιο της Triumph και δεν μου άρεσε, άσε που δεν είχε και στο νούμερο μου!

Μόλις γύρισα σπίτι με πήρε ο άντρας μου και του είπα ότι είχα βγει έξω με το τουτου και με έκραξε! Δεν θέλει να οδηγάω πια! :(

Το μεσημέρι ήρθε η αδερφούλα μου και φάγαμε μαζί με τους γονείς μου σουτζουκάκια με πουρέ που είχα φτιάξει και μετά πήγαμε στα Λητώ!

Άρχισε η αδερφή μου μην παίρνεις από τώρα σαμπουάν και τέτοια γιατί μπορεί να σου κάνουν δώρο! Εκείνης της τα είχαν κάνει δώρο μαζί με ένα μπανιερό! Αλλά εγώ εννοείται δεν την άκουσα γιατί θέλω να τα έχω όλα έτοιμα όταν έρθει η πριγκιπέσσα μου σπίτι! Οπότε πήρα μπιμπερό της Nuk με θηλή καοτσούκ, πιπίλες 2 διαφορετικές, θήκη πιπίλας και αλυσιδίτσα για την πιπίλα, σαμπουάν,κρέμα ενυδατική για μετά το μπάνιο, υγρό για τα πιάτα της Proderm, το στρωματάκι του λίκνου που δεν το είχα πάρει, ένα σουτιέν θηλασμού που μου άρεσε, βούρτσα για μπιμπερό, ψαλιδάκια βούρτσες και τέτοια δεν πήρα γιατί μου λέει η μαμά μου ότι θα τα πάρουμε με αλλαγές που θα κάνουμε από δώρα που θα σου πάρουν.

Επίσης είδα κάτι ωραία πραγματάκια όπου θα πω να μου πάρουν όσοι με ρωτήσουν τι θέλω! Είδα μια πολύ ωραία τσάντα - αλλαξιέρα η οποία είχε 76Ε, ένα μπανιερό το οποίο μπαίνει και πάνω σε βάση που το θες για την αρχή και αργότερα όταν μεγαλώσει το μωρό μπαίνει και στην μπανιέρα σύνολο με τη βάση 50Ε σύν την πετσετέ βάση που ακουμπάς μέσα για να βάζεις το μωρό άλλα 9,5Ε. Επίσης είδα ενδοεπικοινωνία της Philips Avent με 120Ε ή 150Ε ή 180Ε, αποστηρωτή πιπίλας φορητό 25,5Ε και ριλάξ με παλμική δόνηση της Chicco μου φαίνεται το οποίο παίρνει mp3 και μπορείς να του βάζεις ότι μουσική θέλεις να ακούει 80Ε. Αυτά!

Έγραψα πάλι ένα κατεβατό! Ελπίζω να μην σας κούρασα! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

μαριασω τραβα τα καλωδια με pc στο μπαλκονι..χαχα!θελουμε παρεα κοριτσια μη χανεστε...

σημερα το απουσιολογιο εχει φουλαρει...μεχρι και η barpiepa την εκανε σημερα...

καλα ε σημερα εχει βαλει ενα αερακι σουπερ...επιτελους να δροσιστουμεεεεε

Μη μου τη χρεώσετε την απουσία εδώ είμαι!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa μεγια τα πραγματακια σας! πες στο καταναλωτικο μαμουνακι:

1. τι μαρκα καλυυντικα πηρες τελικα?

2. γιατι μπιμπερο με καουτσουκ?εγω πηρα με σιλικονη εντελως στην τυχη..

3. μπανιερακι με βαση στη μπανιερα ή αυτα που ειναι σαν απλωστρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου εγώ έκανα το doppler στον Embryocare στη Λ. Αλεξάνδρας 100Ε έδωσα. Αν θέλεις τα τηλέφωνα και τη διεύθυνση μπες στο site τους και θα τα βρεις!

Μην αγχώνεσαι όμως κοριτσάκι, μίλα και με το γιατρό σου να σου πει και εκείνος την άποψη του!

Μαριασο σε καταλαβαίνω και εγώ αυτό είχα πάθει την Παρασκευή που μας πέρασε που σταμάτησα από τη δουλειά που είχα το a/c και ήμουν σπίτι! Ο υπολογιστής είναι στην κουζίνα γιατί εδώ με βολεύει και όσο καθόμουν έλιωνα! Οπότε αναγκάστηκε ο αντρούλης μου να μου βάλει ένα a/c και σώθηκα! Τώρα τις περισσότερες ώρες εδώ τις βγάζω είτε μαγειρεύοντας είτε με εσάς εδώ! :kiss:

Α, να μην ξεχάσω! Ο άντρας μου ακόμα να μου συναρμολογήσει το λίκνο! Ο καημένος τρέχει τώρα σαν Βέγγος γιατί με τη ζέστη όλοι θέλουν κλιματιστικό εδώ και τώρα! Πως πάντα τα καταφέρνουμε εμείς οι Έλληνες και είμαστε της τελευταίας στιγμής? :side:

Ανλού ακόμα έχεις συσπάσεις ε? Και εμένα είναι σαν εκείνη τη στιγμή να με φουσκώνουν στην κοιλιά με τρόμπα! :laugh:

Σταγόνα μου εσύ πως πας με τις συσπάσεις σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαζω και δικιολογημενες απουσιες..χιχι

για αυτοκινητακι κ μενα μου φωναζει αλλα λεω οτι ακομα ειναι αδειοι οι δρομοι και προσεχω πολυ...αλλα καλο ειναι να τα παρκαρουμε μονιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

barbiepa μεγια τα πραγματακια σας! πες στο καταναλωτικο μαμουνακι:

1. τι μαρκα καλυυντικα πηρες τελικα?

2. γιατι μπιμπερο με καουτσουκ?εγω πηρα με σιλικονη εντελως στην τυχη..

3. μπανιερακι με βαση στη μπανιερα ή αυτα που ειναι σαν απλωστρα?

Ευχαριστούμε πολύ!!

Τελικά πήρα της proderm καλυντικά, δηλαδή σαμπουάν και κρέμα ενυδατική για μασαζάκι μετά το μπάνιο. Όσο για τα μπιμπερό ξέρω ότι η καοτσούκ μοιάζει πιο πολύ με τη θηλή μας οπότε αν χρειαστεί να δώσω κάποια στιγμή μπιμπερό (που ελπίζω να μη χρειαστεί και να θηλάζω αποκλειστικά) τα μωρά δεν μπερδεύονται στην αλλαγή! Τώρα μπορεί και να μην ισχύει, αλλά και μιας φίλης μου που γέννησε πριν 2 χρόνια περίπου ο παιδίατρος της πρότεινε τα μπιμπερό της Nuk με θηλή καοτσούκ για αυτό τον λόγο!

Το μπανιερό είναι από αυτά τα απλά που μπαίνουν πάνω στην μπανιέρα, το οποίο παίρνει και βάση αυτή σαν απλώστρα που λες και εσύ! Τη βάση τη θέλω γιατί μου είπε η αδερφή μου ότι τον πρώτο καιρό δεν μπορείς να σκύβεις στην μπανιέρα γιατί πονάς, και δεύτερον θέλω να ταιριάζει και στην μπανιέρα γιατί μου είπε μια φίλη μου ότι είχε πάρει μπανιερό με βάση και μετά που μεγάλωσε το μωρό επειδή δεν ταίριαζε πάνω στη μπανιέρα αναγκάστηκε και πήρε άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω για τις χρησιμες πληροφοριες. ειμαι ενα μπερδεμενο μαμουνι...

4 μπιμπερο με σιλικονη πηρα γκρρρ...

θα περιμενω απο βδομαδα την πεθερα μου να παμε να μου παρει και μενα μπανακι και να παρω καλλυντικα και οτι αλλο μου λειπει..

καλυνυχτα κοριτσακια..

φιλακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κατάφερα επιτέλους να μπω!

Τι μου κάνετε πήγατε για ύπνο;;

Με γεια τα ψωνάκια Barbiepa!! Εγώ είχα πάρει 2 μπιμπερό (1 μεγάλο κ 1 μικρό) της Nuk και 2 της Chicco γιατί δεν ξέρω ποιό υλικό ή μάρκα θα βολέψει τελικά. Ελπίζω μία από τις 2 μάρκες τουλάχιστον να το βολέψει.

Σκοπεύω βέβαια να κάνω αποκλειστικό θηλασμό αλλά άκουσα ότι που κ που πρέπει να του δίνουμε το μητρικό κ από το μπιμπερό ώστε όταν έρθει η ώρα να πάμε στη δουλειά και να βγάζουμε με το θήλαστρο, να έχει ήδη μάθει κ την ψεύτικη θηλή.

Εσείς τι σκοπό έχετε με το θηλασμό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ .ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ????ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ.BARBIE ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΚΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΞΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΡΗΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΩΡΑΝΕ.ΣΑΝ ΤΟ ΓΥΦΤΑΚΙ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ!!!ΛΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ????ΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσακια μου!

ερη και μενα τα ποδαρακια μου εχουν γινει πατουσακια ελεφαντα, ασε που λυγιζω τα δαχτυλα μου και πονανε..μαλλον απο το πρηξιμο..εκοψα και τα πατατακια κλπ αλμυρα αλλα τιποτα...και δεν μπορω να πω οτι εχω παρει πολλα κιλα..10 κιλακια!

οσο για οδηγηση με το καλο απο το χειμωνα θα παιρνεις το αμαξακι και θα κανεις γυρω γυρω τη γειτονια με τον αντρουλη σου..προς το παρον το ξεχναμε το σπορ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Εγω ετοιμαζομαι επιτελους για ψωνια, γιατι εκανα το doppler και ειναι ολα μια χαρα!!!1638 γρ ειναι το καμαρι μου, μονο που ερχεται με τα ποδια προς το παρον!!!

Μην μου βαλετε απουσια, σας διαβαζω απο το i-phone αλλα δεν μπορω να σας γραψω και πολλα απο εκει!!!

Θα ψαξω να βρω κι εγω λιστες με ψωνια ή οτιδηποτε αλλο χρησιμο και θα σας πω!Φιλια προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα stacey! μπραβο το μπεμπακι μας μεγαλωσε..ακομα ειναι νωρις για να παρει θεση..μην ανησυχεις εχουμε χρονο..πες του και συ κατι..."γυρνα-γυρνα"!!!

με το καλο τα ψωνια σας και οτι βρεις, το καταναλωτικο μαμουνακι θελει να το ξερει!

και γω θα στη σβησω την απουσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...