Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ MOTHERCARE ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΓΕΘΟΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΙ ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ !!!ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΤΟΜΠΛΕΡ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑς ΠΕΙ!ΓΙΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΙΠΛΩΝΕΙ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑς ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariac βρηκα και τα coco-mat που ειναι πολυ καλα και εχει ΛΕΜΕΣΟ και ΛΕΥΚΩΣΙΑ. αν κανεις αναζητηση σε site θα δεις λεπτομεριες.

μαρυλου αντε αυριο θα μας ζυγισουν τα μωρακια μας και θα τα δουμε...όλα καλα σου ευχομαι. οσο για κρεβατακι ο μονος λογος που αξιζει να το παρεις τωρα ειναι μηπως και γλιτωσεις τιποτα απο εκπτωσεις..αμα κανουνε..3 μηνες διπλα μας θα κοιμουνται, οχι στην κουνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!!!! polla grapsate oles autes tis meres!!!!

katarxin mamounaki exw kai gw doppler aurio sto mitera! 12 para 10 nomizw, tha koitaxw tin wra kai tha sou pw me sigouria!!!!

to doppler ginetai apo 32h evdomada mexri 35h!!!

oswn afora tis erwtikes periptixeis einai apagoreumenes logw sispasewn edw kai enamisi mina...opote den thelw oute na skeftomai tetoia themata!!!!!! ;)

apo kila eimai sta +8 kai den mporw na pw oti prosexw, antithetws sto psigeio exw panw apo 5 geuseis pagwtou apo gelatomania!!!!alla eutuxws kila den exw parei!!!!!!

me ta pswnia teleiwsa....i valitsa mou menei gia to maieuthrio pou pisteuw mesa stin evdomda kiolas tha tin exw etoimi!!!! siga siga tha kopsw ta xapia opote o giatros ipologizei oti arxes septemvri me to pou mpw ston mina tha genissw kiolas!!!!

gia auto to logo exw idi plunei ola ta mwroudiaka kai mou xei meinei to sidero, pou euelpistw na me voithisei i pethera mou apo vdomada!!!

barbie mou esu ti ekanes telika me to ika???teleiwses???? prepei na paw tin tetarti egw... telika plirwnesai ekeini tin mera pou pas ena poso????

eri mou esu pws pas??? eida pws me anazitouses!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκές μου κοιλίτσες τι κανετε??? είχα πάρα μα πάρα πολυ καιρό να μπώ στο ιντερνετ γιατί αυτές τις μέρες καθαρίζαμε το δωματιο μου θα ετοιμάσουμε για το μωρό(το χρησημοποιούσαμε σαν αποθήκη)και δεν προλάβαινα.! περιτό να σας πώ ότι είχα μείνει στην σελίδα 20 και διάβαζα ποσες ώρες τα νέα σας!!!!!

Εγώ dobler θα κανω την άλλη εβδομάδα και πραγματικά δεν βλέπω την ώρα για να ξαναδώ το μικρό μου αστεράκι!

και εμέις σχεδόν τα αγοράσαμε όλα.. μας μενουν βραστήρας και μπυμπερο και μάλλον θα πάρω και εγω της philips avent. Αλήθεια χρειάζεται και βραστήρας? Εντομεταξύ το σπίτι έχει γεμίσει κούτες από το καρότσι και σακούλες με τα πράγματα του μωρού. Τα έπιπλά θα μας έρθουν το σεπτέμβρη και μέχρι τότε δεν μπορώ να τα πλήνω γιατι αν δεν μου έρθει η αλαξιέρα δεν θα ξέρω που να τα βάλω.

δεν βλέπω την ώρα!!!!!!!!!!!

Κορίτσια να σας εκμιστηρευτώ και κατι.... με εχει πιάσει μία μανία και θέλω να βγάλω απο την κούτα του το καρότσι και να αρχίσω να το κάνω βόλτες μεσα στο σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!έχε χάρεη που δεν θέλω να σκονιστεί! αν και δεν με βλέπω να αντέχω για πολύ.... μαλλον θα το ανοίξω και μετά θα το καλύψω με κανένα σεντονάκι !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso mou sxetika me ton vrastira...i fili mou pou gennise prosfata mou pe oti den kanei kalo o vrastiras!!!kalitera to neraki na to zesatinoume se mpriki giati o vrastiras mazeuei alata...ti na pw???pantws sxetika me to thema tou taismatos den exw parei kai polla mono mia 6ada mpimpero se diafora megethi...!helw na dw an tha thilasw prwta kai meta an den exw gala tha steilw ton antra mou na parei oti extra xreiastei!

oso gia to karotsi anoixe to kale!!!!!!pes oti to anoigeis gia na deis mipws exei kana elatwma!!!!!egw etsi tha kanw pantws tin deutera pou tha mou to feroun :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΛΕΜΕΣΟ ΚΑΙ ΛΕΥΚΩΣΙΑ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ DOPPLER!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

απο καουρες πως πατε ρε κοριτσια?????

ΕΙΝΑΙ ΝΥΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ....ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά μάλλον θα το ανοίξω έχεις απολύτο δίκιο! ΧΙΧΙΙΧΙ! δεν πρέπει να το τσεκάρουμε κιόλας? θα περημενω να έρθει ο άντρας μου απο την δουλεία και μετά θα κάνω ένα test drive!!!!!!!

μαλλον έχεις δίκιο με το βραστήρα. καλύτερα σε κατσαρολάκι ή μπρικάκι. απο μπιμπερο όυτε και έγώ θα πάρω πολλά. 2 μικρά έλεγα και 2 πιό μεγάλα για αρχή.νομίζω ότι φτάνουν!

με τις καούρες και έγω έχω απίστευτες! ποτέ δεν με έχει κάψει έτσι το στομάχι μου!

Α ξέχασα να σας ρωτήσω εσας τα μωράκια έχουν γυρίσει η ακομα? εμένα ο γιατρός μου πήγα την παρασκευή μου είπε ότι έχει γυρισει?

Δεν είναι λίγο νωρίς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ANLOU ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΤΟΠΛΕΡ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Ε?ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΤΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΡΙΟΠΑΝ ΤΖΕΛ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΚΙΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ.ANLOU ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΣΥ?

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΠΙΩ ΚΡΥΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΖΜΕΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΜΕ ΚΛΟΤΣΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!! :kiss::kiss:

Καλά τι κινητικότητα ήταν αυτή χθές το απόγευμα? Εγώ δεν έχω υπολογιστή στο σπίτι όποτε δεν μπορώ να μπω! Πολύ χάρηκα που άκουσα τα νέα από όλες τις κοπέλες!!

Σχετικά με τις καούρες έχω ακούσει ότι αν έχεις καούρες βγάζει μαλλάκια το μωρό! Τώρα κατά πόσο ισχύει τι να σας πω!

Mariac πωπω 2.700? Καλέ αυτή είναι πολύ μεγάλη? Τι την ταϊζεις? :P:P . Να πάρεις οπωσδήποτε στρωματάκι γιατί με την κουβέρτα δεν αναπνέει σωστά το παιδάκι! Το στρώμα του κοκοφοίνικα έχει πόρους και το αφήνουν να αναπνεύσει σωστά!

Ανλού μου τελικά ακόμα δεν έχω αξιωθεί να πάω στο ΙΚΑ! Μάλλον πήγα την Παρασκευή και ήταν κλειστά γιατί ήταν της Μεταμορφώσεως του Σωτήρα (γκαντεμιά). Οπότε θα πάω πρώτα ο Θεός αύριο! Πάντως από κιλά μια χαρά σε βλέπω! Και τρως και παγωτά? Εγώ αν και με είχε πιάσει λαιμαργία κάποια στιγμή κατά τον 5ο μήνα με τα παγωτά τώρα ούτε που μου κάνει όρεξη!

Σταγόνα και ανλου πως πάτε με τις συσπασούλες? Εγώ αύριο σταματάω τα χάπια να δω πως θα πάμε!

Βικουλίνι είπα και εγώ γιατί έχουμε μόνο μια μέρα διαφορά! Εσύ πότε έχεις κλείσει το επόμενο ραντεβού με το γιατρό?

Μαμουνάκι δεν ήξερα ότι τα Hondos είχαν και σουτιέν θηλασμού! Εγώ πήρα ένα από το Λητώ πολύ ωραίο με δαντέλα αλλά όπως είπες δεν είχε εκπτωση και έκανε 55Ε παρακαλώ! Αλλά θα πάω να δω εννοείται της Triumph γιατί είχα πάρει όταν έμεινα έγκυος απλά σουτιέν χωρίς μπανέλα και με βολέψαν αρκετά!

Μιρια καλά κάνετε και βολτάρετε τώρα γιατί μετά θα είμαστε κεκλεισμένων των θυρών για λίγο καιρό!! Οπότε κορίτσια όποιες μπορείτε εκμεταλλευτείτε το!

Μαριασο και εμένα η μπέμπα μου έχει πάρει θέση αλλά ποτέ δεν ξέρεις με αυτά τα ζουζούνια μπορεί και τελευταία στιγμή να αλλάξουν πάλι! Και όχι δεν είναι νωρίς για να γυρίσουν! Είναι φυσιολογικό!

Ερη μου μια χαρά σε βλέπω μακάρι και εγώ να είχα τη δυνατότητα να ήμουν στη θάλασσα!

Κοριτσάκια σήμερα περιμένουμε νέα για τα μωράκια σας που θα πάτε να τα δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! Πως πάτε απο ζέστη? Εγω σκάω....

Σχετικα με τον βραστήρα...πως έτυχε :lol: χθες ρώτησα την κουμπάρα μου, η οποία απέκτησε πρόσφατα το 2ο παιδάκι της, και μου είπε ότι δεν χρησιμοποιούμε βραστήρα αλλα βράζουμε το νεράκι για τουλάχιστον 10 λεπτά να κάνει μπουμπουλήθρες και το βάζουμε στον θερμό...

αυτάααα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia έγραψε:

Kαλημέρα!!! Πως πάτε απο ζέστη? Εγω σκάω....

Σχετικα με τον βραστήρα...πως έτυχε :lol: χθες ρώτησα την κουμπάρα μου, η οποία απέκτησε πρόσφατα το 2ο παιδάκι της, και μου είπε ότι δεν χρησιμοποιούμε βραστήρα αλλα βράζουμε το νεράκι για τουλάχιστον 10 λεπτά να κάνει μπουμπουλήθρες και το βάζουμε στον θερμό...

αυτάααα... :P

Ναι και εγώ αυτό ε΄χω ακούσει ότι δεν κάνει στο βραστήρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημεραααααα!!!

τωρα γυρισαμε απο την εξεταση doppler..5 λεπτα υποθεση ηταν..μετρησαμε κοιλια, ποδια, κεφαλι, αμνιακο υγρο και ομφαλικη αρτηρια.

ολα πανε μια χαρα, το κοριτσακι μου εχει παει 1842 gr (πηρε μισο κιλο σε 15 μερες)

το κεφαλακι του ειναι κατω, α και εχουμε μακρια ποδαρακια..στην ανωτερη τιμη..αντε στις πασαρελλες θα τρεχουμε!

μουριτσα δεν ειδαμε καθολου!

barbiepa βαλε ιντερνετ σπιτι σου... :dry: πως θα μαθαινουμε νεα σου τωρα που θα βγεις αδεια?

mariaso ανοιξε το καροτσι και κανε βολτες μες το σπιτι...τρελλομαμαδες ειμαστε ολες..μη μασας! :P

ανλου μου εγω πινω ανθρακουχο νερακι και ηρεμω λιγακι απο καουρες. που να παει κιαυτο το στομαχακι? στο λαιμο κοντευει να μας φτασει :S οσο για doppler εγω ειχα 9.00 το πρωι.καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

κοριτσακια καλημεραααααα!!!

τωρα γυρισαμε απο την εξεταση doppler..5 λεπτα υποθεση ηταν..μετρησαμε κοιλια, ποδια, κεφαλι, αμνιακο υγρο και ομφαλικη αρτηρια.

ολα πανε μια χαρα, το κοριτσακι μου εχει παει 1842 gr (πηρε μισο κιλο σε 15 μερες)

το κεφαλακι του ειναι κατω, α και εχουμε μακρια ποδαρακια..στην ανωτερη τιμη..αντε στις πασαρελλες θα τρεχουμε!

μουριτσα δεν ειδαμε καθολου!

barbiepa βαλε ιντερνετ σπιτι σου... :dry: πως θα μαθαινουμε νεα σου τωρα που θα βγεις αδεια?

mariaso ανοιξε το καροτσι και κανε βολτες μες το σπιτι...τρελλομαμαδες ειμαστε ολες..μη μασας! :P

ανλου μου εγω πινω ανθρακουχο νερακι και ηρεμω λιγακι απο καουρες. που να παει κιαυτο το στομαχακι? στο λαιμο κοντευει να μας φτασει :S οσο για doppler εγω ειχα 9.00 το πρωι.καλα αποτελεσματα!

Μπράβο μαμουνάκι!! Μια χαρά η μπέμπα! Εμένα το μόνο που μου είπε ήταν ότι την έχω μεγαλώσει μια χαρά!! Άντε με το καλό να την κρατήσεις αγκαλίτσα!

Ιντερνετ έχω υπολογιστή δεν έχω! Τον έχει μαζί του στη δουλειά ο άντρας μου και τον φέρνει που και που στο σπίτι! Αλλά έχει και ο μπαμπάκας μου δίπλα οπότε θα μπαίνω από εκεί τα απογεύματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω barbiepa. και συ με το καλο! A ωραια πες στο μπαμπακα σου οτι θα χρειαστουμε για κανα μηνα τον υπολογιστη του μεχρι να γεννησουμε...μετακομισε τον.. χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

ευχαριστω barbiepa. και συ με το καλο! A ωραια πες στο μπαμπακα σου οτι θα χρειαστουμε για κανα μηνα τον υπολογιστη του μεχρι να γεννησουμε...μετακομισε τον.. χιχι!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMOUNAKI ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 60 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ.ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ 27 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ 2.ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ ΕΠΙΜΕΛΙΤΗΣ.ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΜΗΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!!Mamounaki μια χαρα η μπεμπούλα!!!Αντε να δω κι εγω ποσο εχει παει το καμαρι μου!!!Σημερα μου ηρθαν κατι ρουχαλακια που ειχα παραγγειλει απο το internet και ειναι τελεια!!!Αντε σιγα σιγα να τα ταακτοποιω!!!Κατα τα αλλα ζεστη, αν και σημερα εκανα πιο πολλες δουλιτσες, τα υπολοιπα το απογευμα!Barbie πες στον μπαμπα σου οτι το παρεακι σου θα σε χασει οποτε θελουμε τον υπολογιστη του!!!Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είστε σίγουρες ότι ο μπαμπάκας μου δεν θα μου χαλάσει χατίρι! Βλέπετε είμαι η πιο μικρή από τις τρεις του κόρες και μου έχουν λίγο παραπάνω αδυναμία!

Κορίτσια επιτέλους!!! Μάλλον την Πέμπτη είναι η τελευταία μου μέρα στη δουλειά! Αν όχι τότε την Παρασκευή! Μετά σπιτάκι, δουλίτσες και ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Τι κάνετε?Βλέπω γεμίσατε πολλές σελίδες όσο έλειπα!Θα μπω τώρα που έχω ελεύθερο χρόνο να διαβάσω τα νέα σας.Εγώ καλά,αν και λίγο κουρασμένη με τις δουλειές :S .Χθες το πρωί είχα ραντεβού για το doppler αλλά τελικά ακυρώθηκε γιατί ετυχαν δύο γέννες στο γιατρό μου.Θα πάω τώρα την Παρασκευή το μεσημέρι να δω το κοριτσάκι μου.Ανυπομονώ!!!

Stacey με γεια τα ρουχαλάκια!Από ποιο site τα παρήγγειλες?

Barbiepa επιτέλους τελειώνεις και θα ξεκουραστείς!Πλησιάζουν οι μέρες.

Sorry που δεν γράφω για τις υπόλοιπες κορίτσια αλλά δεν έχω προλάβει να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες.Πάω να ενημερωθώ και θα επιστρέψω.Φιλιά προς το παρόν! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...