Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας και απο μας!!!

καλα μη μιλατε για Ρωμη!! την ειχα ερωτευτει οταν πηγαμε 7ημερη με το σχολειο το γυρο της Ιταλιας!!! και λεγαμε με τον αντρα μου να ξαναπαμε αλλα μας προλαβαν τα διδυμα!!! :laugh: τζαμπα εριξα το κερμα στη Φοντανα Ντι Τρε Βι;;;

Ρε Σωσω εισαι και Baywach τελικα! μπραβο για την ψυραιμια σου! καλα η γιαγια πρεπει να χεστηκε απο το φοβο της, αλλα το επαιζε κουλ! αυτες οι σαμπρελες τελικα δεν ειναι ασφαλεις. εχω ακουσει και αλλες παρομοιες φασεις.

Φροσω γιατι δεν εκανες χαρτια για συνυπηρετηση;;; αφου ο Αστυνομικος Τραβαει Εκπαιδευτικο! η ξαδερφη μου που εκανε το χειμωνα το 3ο παιδι, τοσα χρονια κανει συνυπηρετηση με τον αντρα της. και ενας συναδελφος που ειμασταν μαζι στο γραφειο, πριν μεινω εγκυος,η γυναικα του διοριστηκε με επετηριδα φιλολογος στην Ορεστιαδα. εκατσε εκει μονο 1 μηνα με την κορη τους σε ξενοδοχειο και μετα ηρθε Θεσσαλονικη.

Νανα αποψε ποιον θα μιμιθει ο γιοκας σου;;; δε συνηστω τον δικο μου. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

εφερα και τη μαμα μου σημερα. θα κατσει ως Τριτη ή Τεταρτη. να κανω καμια οδυλεια.

χθες βραδυ ειχε μια καταιγιδα!!! πολυ νερο και μπουμπουνιτα! ξυπνησε ο Σπυρος αλλα ευτυχως ξανακοιμηθηκε. και τωρα ψιχαλισε λιγο και δεν εχει ανοιξει ο καιρος. βλεπω το βραδυ να μη γινεται η συναυλια το Αβαγιανού (που λεει τα παραδοσιακα) στην πλατεια Λαγυνων. δε θελω σχολια.... κανουνε πολυ συχνα εκδηλωσεις εδω. δεν ειμαστε οπου κι οπου! χιχιχι!

Α!!! τελικα μαθαμε απο γειτονες, οτι την κολητη απο πισω μας μεζονετα, που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οπου να'ναι τελειωνει, την αγορασε μια απο τις νηπιαγωγους που ειναι εδω. και λεει ο αντρας μου: φτου! δε θα μπορουμε να μαλωσουμε αν κανουν φασαρια μεχρι να τελειωσουν τα μικρα τα νηπια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειααααααα

εμεις χαλια αρρωστη και οι τρεις εγω κομματια δεν μπορω να αναπνευσω πολυ μπουκωμα, και ο μπεμπακος πολυ μιξα.

νανα εμεις αυτο με την τσιριδα το εχουμε εδω και καιρο, εχουμε και ενα παπαγαλο και μιμιτε τον μπεμπη,δεν ξερεις τη να κανεις οταν το κανουν και τα δυο μαζι χαχαχαχα

φροσω το μονο που μπορω να πω ψυχραιμια ειναι το μονο που μπορει να σε βοηθησει να σκεφτεις σωστα.

γεια σου vagman

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα ευτυχως εμεις κατοικιδια (εκτως απο τον αντρουλη μου, χιχι!) εχουμε ψαρια και χαμαιλεοντα που δε βγαζουν αχνα!!! δε θα αντεχα δευτερο Σπυρο εδω μεσα!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο που να ξεκινησω....

Καταρχας!

Σωσω μου μπραβο για τη ψυχραιμια σου!Και το μικρουλι απο σενα θα πηρε! :P Ευτυχως ολοα καλα!Σκεφτομαι το σκηνικο και τι τρομαρα θα πηρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενω το βιντεακι απο τη συναυλια!!!!!!

Φροσω μου πακετο......Αυτο που σου λεει η Βαγκ το εχει κανει και μια φιλη μου που εχει αστυνομικο σύζυγο.Ελπιζω να βρειτε ακρη!

Λοιπον χθες πηγαμε για νυχτερινο μπανακι.Εχω βαλει και φωτο στο φεισμπουκ.Καλα....Φαγητο και μετα μπλουμ μπανακι κατα τις 12....Ενα θα σας πω!Καναμε τρελιτσες μεσα στη θαλασσα!χιχιχιχιχιιχιιχιχιχι! :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:Ντροπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!

Το μωρο το κρατησε η πεθερα.Ερχεται σπιτι μας και το κραταει.Κατα τις 2 γυρισαμε.

Και τωρα για μπανιο ημασταν.Πριν απο λιγο γυρισαμε.Παλι εβαλα στο φεισ φωτο με μπεμπη.

Παω παω!Επανερχομαι το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia inai apisteυτο ποσο πολυ μπορουμε να κρατησουμε τη ψυχραιμια μας..βεβαια αμα δε το εβρισκα δε ξερω τι θΑ ΕΚΑΝΑ..

και να σας πω.η πεθερα ειναι καλη αλλα στο κοσμο της..πραγματικα το ειδε χαλαρα..

και οταν λετε να με ξεκουρασει τι ακριβως εννοειται;;γιατι δε κανει ποτε καμια δουλεια..μαγειρευει συνεχεια..αν ειναι να με κανει σα ντουλαπα,καλυτερα να πιασει 1 σκουπα!!!χαχα

ειναι χαλαρη..ξαπλωνει 5 λεπτα 10 φορες ην ημερα..αφου λεω καμια φορα στα λατομεια δουλευει;;

πηγαμε τυμπακι στη θεια.ακους βαγκ;;

και σε λιγο θα παμε για παγωτο με παιδοτοπο..

ε λεω να μη κατσουμ μεσα..ξερετε εσεις..

μαρακι ντροπη...μας το λες κιολας..δεν ειμαι η λουκα ,αλλα ελεος..

ευτηχως δε το συνεχισες..

και ας ερθουμε στο θεμα που μας καιει...ασδφαδφσφγνρτ

φροσω αληθεια δε παιρνεις μεταθεση;;ποτε το μαθατε;;καντε χαρτια;;

απιστευτο..δε μπορω να σου πω τι θα κανεις αλλα οι και να κανεις ,καλο θα ειναι μαλλον..αναγκαστικα..

τσιριζει νανα,ε;;ε δε πειραζει..να καταλαβετε οτι εχετε μωρο!!

βαγκ τελειωνει σιγουρα η μεζνετα;;καλα μη νομιζεις οτι και αυτες ειναι ολες σωες..ο νηπιαγωγοι..εχει και κατι λολες...

χρουσουλα καλως ηρες..να εκμεταλλευτεις καθε ευκαρια για ξεκουραση..

τι νμας πηρες;;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκατ μην ανυσηχεις.Εγω ημουνα πολυ κακοφαγωτο παιδι.Ειμαι 70 κιλα και 1.76.Το ξερω...ετσι ειμαστε οι μαμαδες.Πρεπει να τρωνε ολο το φαγακι.Αν πεινασει θα φαει.Ειναι και η ζεστη......

Σαν ορθιο μακαρονι ημουνα.Ψηλη πολυ και αδυνατη.Με ετρεχε και η μαμα μου για εξετασεις.Ολα καλα.Λιγο χαμηλο σιδηρο ειχα μετα στην εφηβεια.Εοχα και πολυ αιμα στη περιοδο.Μετα εστρωσα.Αλλα φαι τιποτα.Μεχρι τα 22.Μετα αναθεωρησα.χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Χρυσουλα τελεια η Ρωμη! ;)

Αντε τωρα και με το νινι διακοπουλες.

Χαρουλα περαστικα σας!

αααα σημερα καναμε καταγγελια σε εναν λεωφορειατζη που παραλιγο θα μας εκανε πιτα....

Προσπερασε ενα ποδηλατο βγηκε στο αντιθετο ρευμα,μας εβγαλε απο τη πορεια μας,μιλαγε στο κινητο,περασε απο κοκκινο...Τον ακολουθησαμε για να παρουμε πινακιδα.Πηραμε τροχαια.Ειπαμε το σκηνικκο και αυριο απο κοντα θα κανουμε την καταγγελια!Εεεε αη σιχτιρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, ελπίζω να μη μιμηθεί το Στεφανάκο που είναι άρρωστος...

Ευτυχώς, κοιμήθηκε...

Δεν παλευότανε σήμερα...

Μπράβο ρε Μαράκι που περάσατε ωραία... :P

Τι μου θύμησες.. είχαμε κάνει κι εμείς τρελίτσες μέσα στη θάλασσα... και μάλιστα μέρα μεσημέρι... εεε, είμασταν φοιτητάκια τότε...

Αφήστε ρε κορίτσια... μ' αυτές τις κ@λ#βάρδιες κοντεύω να ξεχάσω το άθλημα...

Σωσώ μη μας αφορήσεις!!!

Όταν λέμε να σε ξεκουράσει η πεθερ΄, εννοούμε να σου κρατάει οτ μωρό κι εσύ να κοιμάσαι... να πηγαίνεις στην αισθητικό... κ. α. πολλά...

ρε φρόσω... ξέχασα...

Είχες πει για το Χριστοφοράκο που δε στέκεται... μην αγχώνεσαι... πάει φυσιολογικά το μωρό...ο άλλος ο ταλιμπάν τα κάνει όλα πιο γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωωωω

βρε μαρακι ντροπηηηηηηηηη!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα σε διαβαζει και η σωσω....

ο μπεμπακος χαλια, δεν μπορει να φαει, απο το μπουκωμα και κλαιει, πειναει το μωρακι μου, την παλιο ξ.......α αν την πετυχω θα της τα πω απτην καλη. μας κολλησε και τους τρεις, και δεν με νοιαζει για μας οσο για το μπεμπακο, δεν φταιει σε κατι, πεστο μωρη οτι εχεις μικροβιο, και περνεις και μωρο αγκαλια, παλι τα θυμηθηκα και συγχηστικα.

χρυσουλα φωτο να βαλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ

ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΑ ΕΧΩ..... ΣΩΣΩΑΚΑ ΜΗΠΩΣ?

τι διαβαζω σε αυτη την σελιδα?

χαρα μου παλι αρρωστουλης ειναι?

οι υπολοιπεσ γυρισανε απο τις διακοπες? πως τα περασατε?

εγω εκτος του οτι τα εχω τον δημητρη ακομη με τρελο βηχα και την μικρη με τρελο μπουκωμα ειμαι ενα πτωμα απο τους φιλοξενουμενους που ειχαμε

η κορη τους τσιριζε καθε μερα το μισο βραδυ, ξυπνουσε και τα υπολοιπα.....

και τα περιμεναν ολα στο χερι... ενω ειναι τοσο φιλοι μας ΔΕΝ ΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ. ολα απο εμας λες και εχουμε ξενοδοχειο. επισης το χερι δεν μπηκε στην τσεπη λες και εμεις ειμαστε οι χορηγοι και ο γιωργος δουλευει και βγαζει ΤΑ χρηματα. τι να πω

μονο χθες ετσι πως το κανε ο γιωργος και τους την εφερε μας "κερασαν " με απο ενα σαντουιτς.

τα νευρα μου

αρκετα σας ζαλισα

αυριο παω θεσσαλονικη κυριως για να τα παω παιδιατρο αλλα και αγορα αν προλαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα δε βαριεσαι...χαλαρωστε και μην σκεφτεσαι οτ ηρθαν..να σκεφτεσαι οτι εφυγαν...

Χαρα περαστικα σας!!!!

Βαγκ να πατε οπωσδηποτε...σε λιγο τα διδυμα θα εχουν μεγαλωσει...

Νανα η αληθεια ειναι οτι ο μικρος μας ελειψε πολυ αλλα σε ολα τα ζευγαρια χρειαζεται και λιγος χρονος χωρις τα παιδια...οχι για να να ξανανιωσουν τον ερωτα που λενε πολλοι αλλα περισσοτερο γιατι υπαρχουν πραγματα που με τα παιδια δεν μπορεις να τα κανεις..

Μαρακι ωραια τα οργανωνετε τα πραγματα εκει στο ιονιο νησι!!!χαχαχα!!

Σωσω παει περασε ..ξεχασε το!!!!μπορει σε αυτο το περστατικο να μη σου αρεσε που η πεθερα ηταν χαλαρη αλλα πιστεψε με σε αλλα , φυσικα οχι επικινδυνα, θα το εκτιμησεις πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά περαστικά!

Αλέκα κουράγιο!

Αθηνά ευχαριστώ για την απάντηση. Νομίζω ότι οι βροχιολίτιδες τον πήγαν πολύ πίσω.

Βαγκμαν εννοείται πώς έχω βάλει και την συνυπηρέτηση στην αίτηση.

Έχω τα περισσότερα μόρια από όλους και εχω και την τριτεκνία.

Το καθένα από αυτά είναι λόγος και μετάθεσης και απόσπασης.

Έλα όμως που δεν δίνει το Υπουργείο τις θέσεις...

Ο δον μου έχει σπάσει τα νεύρα. Είναι πλέον εκτός ελέγχου.

Κυκλοφορεί όλη μέρα με ένα πατίνι και όπου βρει μωρό το σπρώχνει με δύναμη. Χτυπάνε το κεφάλι τους στο πάτωμα τα καημένα.

Δεν ξέρω τί να τον κάνω. Μάλλον θα πρέπει να πάει σε ειδικό.

Σήμερα χτύπησε με το κεφάλι του τη μύτη μου (που τα έχει δει αυτά; και μου είπε να φύγω ότι δεν με θέλει και τέτοια. Ήταν στη γιαγιά.

Κι όταν έφυγα μετά από 5 λεπτά με πήρε η μάνα μου ότι ύρλιαζε να τον πάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να μη μας το ελεγες...μας μυρισες!!!

Φροσω Ο Αλεξ εχει προφανως πολλη ενεργεια που θελει να εκτονωσει...από την αλλη ζηλευει λογικα κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορτισια να ειμασταν κοντα να σας εδινα κανενα καρπουζακι η πεπονακι..οι γειτονες εχουν δικα τους και μας εδωσαν 4 καρπουζια και 2 πεπεονια...να τα βαλω και γω σε κληρωση;;θα κανω αυριο μαλλον καρπουζι γλυκο..αλλα γινεται με τη φλουδα..αρα ποιος θα φαει 4 καρπουζια;;ο λευτερης δε μπορει λεει ..ρευεται..αλλο παλι και αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο μπεμπακος δεν ειναι καλα, δεν μπορει να αναπνευσει και πηρα τον παιδιατρο δεν απαντα.

βραζει το στηθος του η μυτη τελειος μπουκωμενη, τι να κανω;

ειμαι μονη;

θα τρελαθωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Χαρα!Ξαναπαρε!Θα δει τις κλησεις πιστευω.....

Για μηπως σου πουνε οι αλλες οι μαμαδες που ειναι πιο εμπειρες τι να κανεις! :(

Βγαλε μυξα συνεχεια!Εχεις ευκαλυπτο?Μηπως τον ανακουφισει!Εστω και βιξ σε νερο σε μπολακι.Τι να πω!Δεν ξερω αν κανει!Απλα για την ατμοσφαιρα!

Α ρε γαμωτο!Θα περασει χαρουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βοηθηστε τη φιλεναδα μου........εγω δε ξερω..θελεις να σου πω χαρα πως γινται το καρποθζει γλυκο;;χαχα..λεω και καμια μαλακια να σπασει ο παγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δε σας ειπα..η μικρη παιδια δε μασαει πουθενα σας λεω

μπουσουλαει στις καμενες πετρεσ,στην αμμο

τρωει αμμοβοτσαλακια..τι να πω..πειραζει πολυ;;ε πειτε μου..εγω την αφηνω

τι να την καω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κ απο μενα ! mpempakos νομιζω κ εγω οτι με πολυ ορο θα καθαριση καθε μισαωρο βαλε συνεχεια!!!!! κ αυριο πρωι πρωι στον γιατρο!!!!! για οσα κοριτσια δεν με ξερουνε ειμαι η Αλεκα1 απο Αλοννησο κ εχω 2 κοριτσακια κ η μικρουλα μας ειναι γεννημενη 13-10-2009,οποτε θα τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...