Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας και απο μένα

είμαι πολύ χαρούμενη, ο Παυλάκος μου έκανε τα πρώτα του βηματάκια χωρίς βοήθεια!!!

σήμερα το μεσημέρι

τρελάθηκε ο μπαμπάς μας

ο μικρός στέκεται όρθιος, αλλά οταν πάει να κανει βηματάκι κωλοκάθεται

φοβάται ο μικρόυλης μου

Καλυψώ καλά να περάσεις!

αντε να χαλαρώσετε λίγο

Σωσω καλώς ήρθες

εγώ πάντως για τα κουνούπια βάζω υγρό στην μπρίζα και δεν μας ενοχλεί τπτ

για το δώρο της κουμπάρας, να σου πω

απλά επειδή είναι και φίλη μου θέλω να την ευχαριστήσω, τόσα έξοδα θα κάνει και αυτή

επίσης είμαι άνθρωπος που δεν με ενδιαφέρουν και πολύ τα λεφτά, εκει που είναι να δώσω θα δώσω

δε θα τα μετρήσω, δεν είμαι ομως και σπάταλη

τώρα για τη βοήθεια που λέγατε πριν

έτσι ημουν και γω με τη μεγάλη μου κόρη, δεν ήθελα να με βοηθάει κανείς, δε δούλευα κιόλας

με το δεύτερο παιδί ομως όλα αλλάζουν, θα χρειαστείτε βοήθεια..

καλά με το 3ο και 4ο δεν το συζητώ

και για τις δουλειές του σπιτιού πιο πολύ, μη φανταστείται οτι κάνω και πολλά για τον εαυτό μου..

αυτά

αχ είμαι πολύ χαρούμενη

σα χαζή κάνω

το Παυλί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε βαγκ αληθεια σου λεω..εννοειται πλακα εκανα..φιλες;;χαχαχα

μπραβο το παυλη..το πρωτο μωρακι που ..περπατησε..μπραβο!!!

φανταστειτε ρε παιδια η μαρκατ το βλεπει για τριτη φορα και κανει σα τη χαζη..με το μπαρδον...εμεις τι θα κανουμε;;α κλανουμε....δουλειεες;;χαχαχα

αηστε με να παω για καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαααααα!!!!!!!!!!καλε γλυστριδα φαγατε?λυσσαρεεεςςς!!!!γλωσσοκοπανες!!

Το ανορεξικιες θα κανω οτι δεν το διαβασα ακους Νανα???Ανορεξικιες μας λενε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: επειδη προσεχουμε λιγο βρε παιδι μου και οχι οτι κατα βαθος θελουμε να καταβροχθισουμε οτι υπαρχει μεσα στο ψυγειο!!!Ε ναι λοιπον και τωρα που σας γραφω τρωω καπμποναρα!!

Το μυστικο ειναι να κανεις μια καταχρηση την ημερα οχι απο το πρωι μεχρι το βραδυ!! :laugh: :laugh: :laugh:

Το διαβασατε ετσι???Η Σωσω εχει και αλλες διασυνδεσεις εκτος απο μας!μας απαταει κανονικα σας λεω!!Ελενη δεν βγαινει μονο μαζι σου θα βγει και με μια σακουλινα λεει...Ε ρε και να μας ειχες ολες κοντα εμας τις Οκτωβριανες θα σου'λεγα εγω αν προλαβαινες να βγεις και απο αλλο καφενειο! :woohoo:

Κατα τα αλλα τα γνωστα ξερετε μην σας πρηζω με την διαφορα οτι σημερα το μεσημερι κοιμηθηκα 3 ωρες σερυ!

Τα φιλια μου σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

markat χαιρομαι για τον γιοκα σου....ο δικος μου κανει βηματακια μονο οταν τον κραταω....χθες πηγαμε τζαμπο...και του πηρα διαφορα παιχνιδια και πραγματακια..Σωσω ζηλεψα και του πηρα ενα καλοκαιρινο καροτσακι....ειναι πολυ ελαφρυ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

βαγκ μου σε ευχαριστω....Σωσω το κρεβατακι του το ειχαμε στο δωματιο μας αλλα σημερα το βγαλαμε δυστυχως....

Γιατί δυστυχώς;Με τέτοιο κλανίδι τι σας φταίει το κακόμοιρο;

Αχ δε μπορώ το δάκρυ κορόμηλο από τα γέλια,κοιμούνται και οι άντρες και δε μπορώ να γελάσω,όπως στο σχολείο την ώρα του μαθήματος

Σουζανίτα δε παλευεσαι σημερα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofibell έγραψε:

Το διαβασατε ετσι???Η Σωσω εχει και αλλες διασυνδεσεις εκτος απο μας!μας απαταει κανονικα σας λεω!!Ελενη δεν βγαινει μονο μαζι σου θα βγει και με μια σακουλινα λεει...quote]

Καλέ!Σακουλίνα πατατάκια εννοούσε...

αχ κορίτσια δε μπορώ...κοντεύω να σκάσω από τα γέλια..πρέπει και να κρατιέμαι να μην ακουστώ και έχω ρίξει κάτι κλαμματα...σε καλό να μου βγει

Μαρκάτ!!!Συγχαρητήρια!!!Μπραβοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη ντομ μονη σου παραληλεις και γελας?

Πω πω ουτε ενα λαθος δεν μπορουμε να κανουμε πια!μας εχετε παρει στο ψιλο!ακους εκει τρωω τον καμπο! :laugh: αλλα το δικο σου σουζα δεν παιζεται ακους εκει κλανουμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σου ρε σουζαν με τα νυχτερινα σου...αστεια....

καλα ντομ δεν ειναι σα και μας..μη λεμε χαζα..θα πρεπει να φαει πολλα γλυκα και πιτες..

ντομ γελα ρε..γιατι σε λιγο σε βλεπω να κλαις...

βα-βα-βαφτιση!!

βγηκαμε και περασαμε πολυ ωραια..ολυ καλη κοπελα..δεν ειναι κρητικια γι αυτο.χαχαχαχαχα

ελενη εσυ εισαι εξεραιση..πως σκατα γραφετε;;

βαγκ φιλες ;;δε μου ειπες;;;

καλε σοφη αυτη δεν ειναι απο καπου..ανεξαρτητη κατεβαινει στο μαμυ..καλα δεν ητΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΜΕ 1 ατομο και τη μικρη ση καρεκλα του καφε και να τρωει και να σκιζει χαρτια..

εκανα ομως 2 τσιγαρα..δε μπορω να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλησπέρα...

Καλε τι πάθατε??

Διαβαζω..διαβάζω..τον ατελειωτο!

Καταρχην μπράβο στον Παυλάκι..ειναι πολύ συγκινητικό όσες φορες και να το δεις..

Σοφακι..ειδα τα φορεματα της βαφτισης..Το δευτερο ειναι σαφως καλυτερο απο το 1ο..

Δε μου αρεσουν τα στημενα φουστανακια..ειδικα για μικρα μωρακια..

Μπορεις να το ταιριαξεις και με ενα πλεκτο σκουφάκι σαν αυτο που φορεσα στην Ιολη για να την παω στην εκκλησια..θα σου βαλω φωτο να δεις τι εννοω..ταιριαζει πολυ στο στυλ..

Ελένη τυχερη η ειρηνουλα με το κερμα..ευτυχως το μωρακι..

Εμενα προχθες καπαπιε ζελατινε..μια ωρα εκλαιγε και δεν καταλαβαιναμε απο τι..

Σωσωκα παλι εξω ήσουν???

Δομ??Φιλακια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!!

Πόσα γράψατε σε 1/2 μέρα;

Κατ' αρχάς, μπράβο στον Παυλάκο μας!!!

Άντε... και στα δικά μας... χαχαχα!!!

Καλά, το Ιολάκι... σούπερ!!!

Φτου φτου φτου!!!

&πολύ καλλιτεχνική φωτό...

Ρε κορίτσια... τι γίνεται με τις εγκυμοσύνες;

Η κουμπάρα μου (από την Κύπρο) είναι έγκυος στο 2ο!!!

Η κόρη της είναι 7 μηνών!!!

Τη φάγατε τη Σουζανίτα...

τόνο ήθελε να βάλει και μπήκε το λ που είναι δίπλα...

Σούζαν... μην ξαναβάλεις τόνους...

Έτσι είναι οι ανορεξικιές ρε Σωσώ;

Ρε Ντομ... στο ξαναλέω...

Άσε το μωρό στο πάτωμα να ανακαλύψει τον κόσμο!!!

Είναι πολύ κρίμα να τον έχεις περιορισμένο σε 1 κρεβάτι...

Εσένα θα σου άρεζε να σε είχανε πάντα σε 1 καρέκλα;

Δεν παθαίνει τίποτα αν τον ακουμπήσει λίγη σκόνη... τον κάνεις μπάνιο και όλα καλά!!!

Εγώ που είμαι... ήμουν δηλαδή... υστερική με την καθαριότητα... και με τον Άνθιμο είμαι πολύ χαλαρή!!!

Τον αφήνω να κάνει ό,τι θέλει!

Να νιώθει οτι είναι ελευθερος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλόοοοοοοοοχα!

Τι μου κανετε?

Σας ελειψα?

Ελπιζω ναι!

χαχαχαχαχαχα

Διαβαζω ευχαριστα ειχαμε τα πρωτα περπατηματακια!Μαρκατ!!!!!Τι καλα!Πολυ ωραια νεα!

Ισμηνη θεα η μικρη!Και πολυ τρεντυ!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχχιχιχιχιχι!

Ντομ ασε το παιδι φρι του γκοου!χαχαχχαα!Εγω εχω λιωσει στο σκουπισμα-σφουγγαρισμα αλλα εχει μαθει και οργωνει ολο το σπιτι!Σπιντι γκονζαλες!Βασικα σφουγγαριζω μερα παρα μερα σπανιως καθημερινα ΑΛΛΑ δεν αφηνω κανεναν να πατησει με παπουτσι!Κοβω ποδαρακια λιαν επιεικώς... Εννοω σε παππουδες,γιαγιαδες κλπ...οχι σε καλεσμενους!

Εμενα το ταρζανακι εσπασε 2 βαζα.Το ενα ητανε μαπα δεν το γουσταρα και να σας πω καλα του κανε.Το αλλο ομως ητανε βερσατζε.....παει ο βερσατζες!Να τανε κι αλλος.....Τον εκλαψα χθες!

Πεταχτηκανε κομματακια απο την πορσελανη και κοπηκε το μαναρακι μου λιγο στο στηθακι γμτ...Αλλα ολα καλα.

Παμε για μπανακια!Ωραια περναμε.Μαυρισα και λιγο!χεχεχεχεχεχε!

Σοφι και μενα το δευτερο φορεματακι μου αρεσε! :P:P:P

Σουζαν τελικα εισαι αληθινη!Πολυ χαρηκα και γι'αυτο!χαχαχαχαχαχαχα!Πλακα κανω βρε!Μονο που σκεφτομαι πως την ειχαμε πει ντρεπομαι :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αλλα κραταω τις επιφυλαξεις μου!χαχαχαχαχαχα! :laugh: :laugh: :laugh: Ξανακανω πλακα!

Μα και συ!βρε παιδι μου!Ησουνα πολυ καλη για να εισαι αληθινη!

Ααα βρηκα φορεμα για τη βαπτιση! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι απο οτι βλεπω..και σεις...εχετε το κατιτις σας..1 κομποδεμα βρ αδερφ..βερσατσε,ε;;εμεις δεν εχουμ ουτε του ικεα..αλλα απο επιλογη..συχαινομαι τα λουλουδια..σας το ειπα;;

που ειναι το φορεμα,οεο;;

για κανε πασαρελα και συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα.εκτος οτι λετε πολλα εχετε κ αυτη την τελεια χημεια μεταξη σας κ σας διαβαζω κ ειναι σαν να σας ξερω απο χρονια ...

Το μικρο μου κανει νανακια ,σημερα της ειπα κανε παλαμακια κ εκανε κ γελουσε με την ψυχουλα της το πουλι μου!!!! η γλυκουλα μου η Αγγελικουλα μου..μονο αυτο το ονομα της ταιριαζει Αγγελικη!

οχ! ηΜαρια μου κατι θελει παω κ επανερχομαι εαν βρω κ κανεναν τετοια ωρα κ δεν το κοψετε στον υπνο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοχα Μαρακι!!!

Θες να πεις οτι το αγορασες το φορεμα?θελουμε φωτο.καλε ποτε ειναι η βαφτιση σας?

Ευτυχως που δεν κοπηκε ο μικρος απο το βαζο....γαμωτο ξερετε πως φοβαμαι γενικα?χιλια δυο μπορουν να συμβουν!

Ισμηνη το πρωτο φορεμετακι δεν ειναι στημενο πεφτει και αυτο, απλωσ στην φωτο το εχουν κανει ετσι φουσκωτο.Την Δευτερα θα την παρω τηλ να την ρωτησω αν μπορει να γινει αλλαγη μην κανω τζαμπα ονειρα.

Εφαγα καρπουζι με τυρι και λεω να την πεσω σε λιγο.Αυριο το απογευμα ερχεται ο αδερφουλης μου και εχω πραγματικα του κοσμου τις δουλειες.Το πρωι θα βγουμε βολτα στα μαγαζια για ενα τελευταιο σοπινγκ θεραπυ μετα για καφε ,σουπερ μαρκετ και σπιτι για φασινα!

Κληνυχτα κοριτσαρες μου τα λεμε μορνιγκ.Να εχουμε ενα ησυχο βραδυ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ αλεκα 234 που εισαι;;;αγελικη λενε και της καλυψως αλλα δε της παει καθολου..πιστεψε με..

κατι σε εξορκιστη ισως αλλα αγγελικη με τιποτα:!!

αλεκα 234 βαλε καμια φωτο και συ.αν δε ξερεις πως μπαινει..δε πειραζει..αστο γι αλλη φορα:::

χαχα..

παιδια παω γι υπνο.εχειε τρελη ζεστη .ηδη ξυπνησε 4 φορες..ε ρε γλεντια εε ρε γλεντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρες μου τωρα βρηκα ευκαιρια να σας διαβασω και να γραψω...αχαχαχαχαχαχαχαχαχα ακομα γελαω με την βλακεια μου...καταλαθος πατησα το λ...σε ευχαριστω Νανουκα για την υποστηριξη...αυτες εδω θα με φανε...μαρακι-1978 δεν πειραζει οπως και να με ειπατε....δεν σκεφτομαι ποτε τα παλια γιατι η ζωη πρωχωραει και δεν μ'αρεσει να κραταω κακια,αλλωστε με το δικιο σας να ειχατε αμφιβολλιες..δεν ξερω αν ειμαι τοσο καλη η κακια αλλα ετσι ειμαι εγω ... :):kiss: σωσωωωωωωωωωωωωω δεν μ'αρεσουν τα γλυκα(αληθεια).....σιγα καλε την διαφορα που εχουμε στα κιλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...