Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σοφη εμενα μου αρεσει το πρωτο!!!το δευτερο ολυ ομορφο αλλα οι ροζ οι ριγες...αλλο στυλ..το δευτερο μου κανει λιγο μανταμε...

λεω εγω τωρα..

ναι ρε σοφη..καθε μερα μπανιο..15 εχουμε κανει ως τωρα..και συνεχιζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από μας

έκλεισα μπομπο και προσκλητήρια, μόλις τα πάρω θα σας τα βάλω,

πήρα πουκάμισο και γραβάτα για τον άντρα μου, παντελόνι έχει

φορέματα και παπούτσια για τα κορίτσια

παπούτσια και άσπρο πουκάμισο για τα αγόρια

ξεπαραδιάστηκα

αυτοί είναι κομπλέ, μόνο εγώ έμεινα..

ήπια και καφέ

για δώρα κουμπάρων δεν πρόλαβα, αύριο πάλι..

Σόφη μου αρέσει πιο πολύ το πρώτο..

γενικά μου αρέσουν πολύ τα πλισέ, αλλά το συγκεκριμένο δε μου κάθεται καλά..

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σόφη το πρωτο το φοραει κοριτσακι ενω το δευτερο το βλεπεις μονο του σε κρεμαστρα και δεν μπορεις να συγκρινεις πως θα ειναι φορεμενο.Εμένα το δευτερο μου αρεσει.Πάντως εκει που ο αντρας σου σε πιεσε να πας να ψωνισεις νομιζω οτι οταν το διαβασα ενα δακρυ κυλησε απο το δεξι μου ματι.Δε γινονται ρε πουστη αυτα!Δεν υπαρχουν αυτα που διαβαζω,ειστε ψευτικες,ειμαι στο ματριξ! :(

Μαρκατ μου μετα διαβασα εσενα και επανηλθα στην πραγματικοτητα!Το καλυτερο φορεμα κοιτα να παρεις κοριτσι μου!

Πού ειναι οι υπόλοιπες καλέ;Αλέκες κουραγιο,Αλέκα1 λες αλλεργια τελικα ή απο τη ζεστη;Λατρεία;Βαγκ;Μαράκι;

Για τη Σωσω δε ρωταω,μιλαει στο τηλ 3 ωρες

Τρις ηρεμησε τωρα όλα πηγαν καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσι!!!απο την ζεστη τα εβγαλε...μονο μετα απο το μπανιο να βαζουμε λιγο ταλκ!

Τα φουστανακια μου αρεσαν κ τα δυο παρα πολυ! το δευτερο ειναι πολυ ιδιαιτερο στυλ κ πρωτοτυπο για πολυ σικ μωρακια

Εχει βγαλει εναν τρελο αερα θα μας παρει το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka1 έγραψε:

Ελα κοριτσι!!!απο την ζεστη τα εβγαλε...μονο μετα απο το μπανιο να βαζουμε λιγο ταλκ!

Τα φουστανακια μου αρεσαν κ τα δυο παρα πολυ! το δευτερο ειναι πολυ ιδιαιτερο στυλ κ πρωτοτυπο για πολυ σικ μωρακια

Εχει βγαλει εναν τρελο αερα θα μας παρει το σπιτι.

ε τοτε παρε και τα 2... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το σπιτι θα σας παρει;;το μαγαζι να μεινει στη θεση οτυ...

παιδια εχω ορεξη σημερα..αλλα κσας καληνχτω!αφιερωσα σε αλλα θεματα:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa.kalhmera.σημερα με πιασαν τα παραπονα 5 το πρωι.κοιμηθηκαμε 9..την ακουω κλαει..λεω..πλακα κανει;;σηκωνομαι ορθια..νιοαυριζε..της λεω νανι.φευγω..κλαει..ξανα ..τα ιδια..μετα την φωναξα λιγο..συνχιζε αυτη..5.30 ανακαλυπτω οτι εναι τιγκα στο σκατο..και γω το μαλωνα η γαλλιανδρα..

και μετα εφαγε..8 στο ποδι..μετα βεβαια ηθελε παιχνιδι..περα του οτι ξυπνησε 5 φορες πιον πριν τις 5..

και παω στις 8 να την αλλαξω..η αλλαξιερα ειναι 1μετροπανω απο τη γη..και ειμπα διπλα. και γυρναει να πιασει κατι και μο πεφτερι..εβαλα το ποδι μου και την επιασα σχεδον οταν ειχε κατσι..πωπω φρικη!!

αυτη εκλαψε απο τη τρομαρα της..αλλα αν δεν την προλαβα;ινα..θα ανηγε το κεφαλι σα καρπουζι!

καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας.

Γεια σου ρε Σωσω με τα κατορθωματα σας πρωι πρωι!

Εμεις κοιμηθηκαμε 11μιση και ξυπνησαμε 9μιση.Κασλουτσικα μπορω να πω.Καλα ξυπνησαμε παλι 100 φορες το βραδυ για μαμ αλλα εμενα ευτυχως δεν κλαιει απλα ψαχνει βυζι της το χωνω στο στομα τρωει και ξανακοιμαται αμεσως.

Ντομ κοριτσι μου οταν εγραψα αυτο για τον αντρα μου δεν ηθελα να σε πληγωσω...αληθεια...ελπιζω με τον αντρουλη σου να καλυθτερεψανε τα πραγματα.

κοριτσια με το φορεμα εχω μπερδευτει πολυ.Ο αντρας μου θελει το πρωτο.Εγω ειμαι ακομα σε διλλημα...

Το Σαββατο ερχεται ο αδερφουλης μου με την κοπελα του για διακοπες!

Σημερα νιωθω καλυτερα,λιγοτερη κουραση.

Markat και εγω δεν εχω βρει φορεμα για μενα ακομα.Εδω που εριξα μια ματια δεν βρηκα κατι ελπιζω να βρω στην Αθηνα.

Παω για τα καθημερινα και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μην την πιστευεται τη ντομ..αντρα διαμαντι εχει..απλα του κανει νερα..ξερετε ..γυναικεια πραγματα..

να σας ω και κατι που μου την εδωσε;;παμε αγ νικολαο..

και γω νομιζω οτι θα ειμαστε 12...και πως μ κοβει και παιρνω τηλ..και λεει 2..και λεω τι 2;;και λεει 2 να ειστε εδω..

μου μιλαει 1 ρωσσο..και λεει μιλατε αγγλικα κα λεω οχι..και μου δινει σε 1 αλλα ρωσσο που μιλουσε ελληνικα..

και της λεω το δωμαιο..και μου λεει δεν ειναι αυτο..μου το αλλαξανε..

και το θεικο..ατο ιντερνετ λεει 45 τη βραδυακ ια αυτοι λενε 55..και λεω μα στο ιντερνετ γραφει 45..και λεει.τον αυγ αλλαζουν..

ε ρε γλεντια αμα αω εκει..

και με προκαλσεδουν εννοω..

μονη μου καβγα δε κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!

Σωσω σκισ΄τους!!! στο σάιτ δεν εγραφαν τις τιμες του Αυγουστου;;; να τους πεις θα τους καταγγειλεις στην Τουριστικη Αστυνομια και στο Ινστιτ. Καταναλωτων! καλα κανουν στο Υπ.Οικον. και θα κανουν φιλο και φτερο τους επαγγελματιες, που ο Θεος να τους κανει, στην Κρητη! τοσοι ελληνες ψαχνουν δουλεια και αυτοι να εχουν ρωσους!!!

αποψε αλλαξε το τροπαριο... η Μαριαννα ειχε τα δοντια της μαλλον και ξυπνησε το Σπυρο που ειχε πει ο κακομοιρης να κοιμηθει καλα... θα τους χωρισουμε δωματιο λεμε και ο αντρας μου θα κοιμαται σε κρεβατι εκει που θα ειναι ο Σπυρος. θα μας χωρησει το σκατο...

αυτα προς το παρον γιατι ξυπνησαν...

seeyou later aligator...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα περα για περα

σωσω και εγω ετσι την εχω γλιτωσει εδω στην χαλκιδικη πολλες φορες. με το ποδι λιγο πρωτου σκασει στο πατωμα.

για τα δωματια ειναι καινουργιο αυτο. στις 2 τα δινουν πλεον στα πιο πολλα. τα μαθαινω απο τον αδερφουλη μου που ειναι ταξιδιαρικο πουλι.

σωσω γερα με τσαμπουκα. αν θες περνω τηλ να τους βρισω, με τα νευρα που εχω. αλλιως την μαρκερ προσφερεται παντα :)

και εμενα και τα δυο μου αρεσαν σοφη αλλα λιγο παραπανω το 2ο. θυμιζει αλλες εποχες.

μαρκατ και αλλα ψωνια σημερα? περιμενουμε νεα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς να δεχτείς τον αδερφούλη σου Σόφη μου!!!

Άντε, να ανέβει η διάθεση σου!!!

Εμένα μου έμεινε 1 μήνας ακριβώς!!!

Ελπίζω να περάσει γρήγορα!!!

Σωσώ καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Νανουκα μου!Θα περασει και για'σενα ο καιρος γρηγορα θα δεις!

Σωσω επειδη δεν καταλαβα θα φυγεις?ποτε?και για ποσο?

Αλεκακι γεια σου!!!!

Vag :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ... φαγανε, παιξανε, χεσανε, ξανακοιμηθηκαν... ελπιζω να ξυπνησουν κατα τις 2...

Σοφη, αμενα και τα 2 ου αρεσαν, ισως ως πιο βολικο να προτειμουσα το 1ο, γιατι ειναι πιο "στητο" και οταν θα την εχετε αγκαλια δε θα μαζευεται να γινεται μπλουζα. ενω το 2ο πιστευω θα μαζευεται συνεχεια. εγω γι'αυτο, δε μ'αρεσει να τη φοραω φουστανια τωρα που δεν περπαταει. στην αγκαλια ολο το τραβαω να εθει στη θεση του και στο καροτσι επιδη ειναι συνεχεια με τα ποδια στα χερια ή στο στομα, ή κοπαναει τα ποδια του αδερφου της, ολο μαζεμενο ειναι. της φοραω το βρακι απο τη βαφτιση να μη φαινεται η πανα.

Αλεκα και εγω μια δυο φορες απο την πατουσα τους τσακωσα πριν κανουν τη βουτια. φοβαμαι μην τους βγαλω και κανενα ποδι...

απο χθες ποναει η κοιλια μου χαμηλα και πιο πριν ειχα κατι τραβηγματακια. αντε να μου'ρθει περιοδοσ κανονικα αυτο το μηνα...

χθες βραδυ εβαζα παγο στο γονατο.. τα κακα του χαλια εχει και αυτο... δεν μπορουσα να πατησω. σημερα ειναι καπως καλυτερα προς το παρον... αν ξαναρχισει θα αρχισω το κοκτέιλ... norgesic+voltaren

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη, η Σωσώ θα πάει Άγιο Νικόλαο για 1 μέρα.

Δεν μπορεί παραπάνω γιατί δουλεύει ο Λευτεράκης της...

Σωσώ, μη σχολιάσεις...

Βαγκ, είναι 2!

Κοιμηθήκανε καλά;

Σήμερα έχω τη γυναίκα, οπότε δεν έχει ύπνο για μένα...

Παρατήρησα και κάποιες απροσεξίες της και θέλω να την κάνω παρατήρηση...

Αυτό μου τη δίνει...

Στην αρχή ήταν τέλεια και σιγά σιγά χαλάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag μου τα δυο μας μειναμε?

Και 'μενα κοιμαται απο τη μια πιστευω και'γω μεχρι τις δυο.

Σημερα δεν μαγειρευω εχω απο χθες κοτοπουλο θα φτιαξω και λιγο πιλαφακι για συμπληρωμα.

Μπορει να παμε θαλασσα το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχισε τις τσαπατσουλιες Νανα μου?

Να μην την αφησεις!Και βεβαια να της το πεις.Αμα ειναι να τα ξανακανεις απο πισω δεν εχει νοημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχθές χρειάστηκα τη σκούπα και διαπίστωσα οτι δεν ήταν καθαρή...

Προφανώς σκούπισε και μετά δεν καθάρισε τις τρίχες από πάνω... ενώ τις πρώτες φορές την έπλενε κι όλας...

Επίσης, έχω την εντύπωση οτι την τελευταία φορά πρέπει να ξεσκόνισε τα υπνοδωμάτια με το βετέξ που καθάρισε τα μπάνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofibell,να ρωτησω κατι ...καλα τα φουστανακια μου αρεσαν πολυ!!!!! αυτο θα ειναι το βαφτιστικο της η' το φουστανακι που θα φοραει οταν πατε με το καλο για μπλουμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...