Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε κοιμαστε ολες;;;

Σωσω η Μαριαννα που με ειδε να κοιμαμαι μπρουμιτα και το κανει και αυτη;;; οσο για το Σπυρο...αυτος γεννηθηκε νευροσπαστο και τσατιλας! απο τις πρωτες μερες τον πηραμε χαμπαρι.

οτι το καθενα εχει το δικο του χαρακτηρα, φυσικα. το βλεπω μπροστα μου! ηταν στην ιδια κοιλια, το ιδιο χρονικο διαστημα, με την ιδια δικια μου ψυχολογια, που λενε οτι επιρεαζει η ψυχικη διαθεση της μητερας το εμβρυο! ειναι μερα με τη νυχτα! τοσο μοιαζουν!

βγηκε νεο διπλο cd live του Κοτσιρα!!! ειναι ο αγαπημενος μου!!! αρα βρηκα τι δωρο θα μου παρει ο αντρουλης μου για τα γεννεθλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωωωωω...

στο μέιλ που μου ειχες στειλει... σεξ και θερμιδες... η σταση "ιταλικος πολυελαιος" πως γινεται;;;

οχι τιποτ'αλλο, καις και πολλες θερμιδες! :laugh:

εφαγες και πολλες σοκολατς πριν... ;)

αληθεια παντως δε μπροω να φανταστω πως και απο που πρεπει να κρεμαστει για να κανει τον ιταλικο πολυελαιο... :huh:

Ντομ, Νανα, Καλυψω... κοριτσια... μηπως εχετε καμια ιδεα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re βαγκ σε προσκυνω..ε καλα δε τρωω δε σημσινει οτι τι σιχαινομαι κιολας...οταν με πιανει.....

χαχα..

ιταλικο πολυελειος ,ε;;δε ρωτας τη καλυψω;;η το μαρακι;;;κατι θα ξερουν..

και η νανα μπορει να ξερει αλλλ..να κανει την παπια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, το απο πού πρέπει να κρεμαστεί,το προδίδει ο τίτλος, από τον πολυέλαιο, το πώς με προβληματίζει, αλλά όχι πολύ, αφού γνωρίζω πολύ καλά πως κανένας πολυέλαιος δε θα άντεχε εμένα! :) Πάντως όχι και να τη βγάλει με ένα cd για τα γενέθλια σου ο άντρας σου, βρες κατι πιο ακριβό!

Γράφω στο τσατ στη Σωσω αλλα δεν εχει παρει χαμπαρι,θα είναι στην τουαλέτα από τις σοκολάτες.

Δημητράκι καλή χριστιανή η κορούλα σου και καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Βαγκ... κι εγώ το είχα απορία...

Το "ιταλικός" πού κολλάει;

Ντομ για να χάσεις πολλές θερμίδες άκου τι θα κάνεις...

Θα πεις στον άνδρα σου να σου βγάλει τα ρούχα κι εσύ να το παίζεις δύσκολη...

Αν δεν μπορείς να κάνεις το πολυέλαιο... πάνε απλά από πάνω και κουνήσου... ξέρεις εσύ...

Πες του να σου δίνει και κανένα χαστουκάκι στο κωλί... για μασάζ...

Μετά, πες του να σηκωθεί να φύγει από το δωμάτιο κι εσύ να νευριάσεις και ν' αρχίσεις να φωνάζεις σαν την υστέρω!!!

Αυτά δεν τα λέω εγώ αλλά η Σωσώ... η παρθενοπιπίτσα...

Εγώ πρόσθεσα το χαστουκάκι μόνο...

Αχ, κορίτσια... πολύ ζέστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τσοντα το κανατε εδω μεσα?Ου να μου χαθειτε!δε ντρεπεστε!

Μετα λετε για μενα!Ειπα να δροσιστω και γω μια φορα και φαγωθηκατε!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαααααααααααααααα! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Για να μαθετε ομως .........

ο ιταλικός πολυέλαιος είναι το περιβόητο 69, στα όρθια όμως, δηλαδή, η γυναίκα είναι σε κατακόρυφο στάση. Η στάση αυτή, σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, προυποθέτει μινιόν παρτενέρ (τη θηλυκή) ή έστω σε πολύ καλή φυσική κατάσταση και μπρατσαρά αρσενικό παρτενέρ.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα!

μπορω να σας περιγραψω και την παρτουζα του 8φωτου!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχαχα!

Λιωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala re pate kala;;;ρε μαρια και σε ενοχλει μετα το επιθετο;;;τι να πω!!!ενημερωμενες σας βρισκω..και γω εχω μεινει στη τζοντα της τζουλιας..που δεν την εχω δει ακομα..μολις εσπασα το καπακι απο το κατσαρολακι..σκατα..καινουργιο ηταν..και εγινε 1000 κομματια..

νανα..καλη εισαι και του λογου σου..

θα ανοιξω θεμα στο μαμυ..και αν θελετε απαντατε..

οχι για το σεξ..ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααα

κοριτσια δεν υπαρχει περιπτωση να σας διαβασω, ειναι πολλα....

αν ειναι ευκολο η αργυρω μπαρμπαριγου να μου κανει μια περιληψη χαχαχαχα

λοιπον στην δουλεια ολα καλα, με υποδεχτηκαν με ανοιχτες αγκαλες.

το σκ μου εδωσε ρεπο μετα μεχρι και το πρωτο σκ του σεπτεμβρη χωρις ρεπο, 5 σεπτεμβρη που ειναι η βαφτιση μου δινει ρεπο, ολα καλα, θα φευγω στις 1 αντι 3 για 15 μηνες. μονο αν εχει δουλεια θα καθισω λιγο παραπανω. και ολα αυτα που μου ειχε πει ο διευθυντης τα αλλαξε, ευχομαι να μην αλλαξει παλι γνωμη, και να πανε ολα καλα.

τωρα ο μπεμπακος!!!!!!!!!!! την πρωτη μερα καλα, μια χαρα με τον μπαμπα του, αλλα σημερα μου εκανε κατι κολπακια, δεν ηθελε να τον κοιμησω το μεσημερι, ηθελε τον μπαμπα του, και εμενα με εσπρωχνε, ενιωσα τοσο ασχημα, ηθελα να βαλω τα κλαμματα.... προσπαθω να τον καλοπιασω αλλα δυσκολα, εσεις που εχετε παει για δουλεια πως το αντιμετωπισατε αυτο;

τον καταλαβενω δεν με θελει.

και το αλλο δεν προλαβαινω με το σπιτι, με της δουλειες μεχρι να μπω σε ενα προγραμμα. και εχω και τη βαφτιση να δωσω προσκλησεις.

αχ μου λειψατεεεεε :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα περιληπτικα..γιατι δε λειπεις και κανενα μηνα1!!καλομαθατε βλεπω..

νανα μαρακι...διαγωνισμο ποιος ξερει περισσοτερο στο σεξ..η βαγκ εκτελει..

οτι της πουν οι αλλεσ 2..

η δημητρα μπηκε βγηκε.βαφτισε τη μικρη..

η ελενη σκ πηγαν γιατρο και ειπε γαστριτιδα και παλλινδορμηνση..

ηη ισμηνη καλυτερα λεει.η φροσω διακοπες..

η ντομ με ζηλευει,η αλεκα 234 ψαχνει υποβρυχιο γιατρο..γιατι εκει που ειναι..δυσκολα τα πραγματα..

η αλλη αλεκα..καλα νομιζω..

ποιος αλλος;;;στερεψε η παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω δεν ηθελα να σε κουρασω. αλλα απο τον υπολογιστη στη δουλεια πονουν τα ματακια μου.

ελενη περαστικα.

καλε ντομ να αφησεις υσηχη τη φιλεναδα μου.

αλεκα 234 πως ειναι ο υποβρηχιος γιατρος; χαχαχαχα

δημητρα καλοφωτιστη, να σου ζησει.

και δεν σας ειπα και το αλλο σχολασα το μεσημερι πηγα στο αμαξι, και τη να δωωωω μου το ειχα κουφωσει πισω απο την πορτα το συνοδηγου, απαπαπαπα

επαθα ενα εγκεφαλικο εγω, και δυο ο πετρος, το πρωτο οταν του το ειπα, και το δευτερο οταν το ειδε. πρωτη μερα πηρα το αμαξι και του το εφερα μισο. απαπαπαπαπαπαπαπα

παω να φτιαξω το φαγητο του παιδιου για αυριο και ερχομαι παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Μαράκι... σε θαυμάζω!!!

Όλα τα ξέρεις πια!!!

Πάνε δρόσίσου κοπέλα μου!!!

Άσε τη Σωσώ την παρθενόπη...

Είμαι σίγουρη οτι αυτή κάνει χειρότερα και μας τα κρύβει!!!

χαχαχα!

Χαρά μου μην αγχώνεσαι...

Είναι ο μπαμπάς του...

Μια μέρα πήγα να πάρω τον Ανθιμούλη μου και τον είχα στην αγκαλίτσα μου...

Σε κάποια φάση χτύπησε το χεράκι του με 1 παιχνίδι... άρχισε να κλαίει και άπλωσε τα χεράκια του στη θεία Ανθούλα :(

δε φαντάζεσαι πώς ένιωσα...

Ευτυχώς, αμέσως άπλωσε τα χεράκια να ξαναέρθει σε μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα δε σου απανταω!νυχτιατικα::

μαρακι που εισαι;;

σε κανενα πολυελαιο;;

βαγκ;;;μιλας μεε το μωρακι για λετομερειες;;

νανα..δεν επεσες ακομα;;που ειναι ο πετρης;;;χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπου χα χα!

Αντε βρε πλακα σας κανω!

Βαλτε εκει στο γουγλη "ιταλικος πολυέλαιος σταση" και θα σας βγάλει οοοοοουυυυυυυυυυ ενα σωρο πλεροφοριες!

Λοιπον να σοβαρευτω λιγο...

Πηγα ντοκ σημερα για τι ματακι του ζουζουνακιου.Μας αλλαξε κολλυριακι.Μας εδωσε τομπρατεξ.για 4 μερουλες.Ηδη με μια φορα ειναι πολυ καλυετρα.ΚΑμια σχεση.

Ρε παιδια.Ητανε και μια μαμα εκει στον γιατρο με ενα νεογεννητο 10 ημερων μια σταλιτσα.Αχ λεω και το δικο μου το σκατουλι ετσι ητανε.Αλλα ρε κοριτσια ισα που μιλαγε η κακομοιρα η μαμα.Ειχε καταθλιψη βαρια!Ητανε το 4ο μωρακι της.Ειχε παθει στο 1ο δεν εδωσαν σημασια και τα εκανε ολα κοντα το ενα στο αλλο μεσα σε 9 χρονια και εχει καταρευσει!Δεν με καταλαβαινε τι της ελεγα.Της προσφερα μια τσιχλα και με κοιταζε σαν να της εδινα δεν ξερω και γω τι!Εννοω ξαφνιαστηκε ευχαριστα.Σαν να μη της ειχε δωσει ποτε κανεις κατι.Ελεγε συνεχαια "δεν θα με πιασει".Ο αντρας της μου εξηγησε οτι εννουσε τη θεραπεια!Της εδωσαν αμεσως με το που γεννησε και εχει φοβια οτι δε θα συνελεθι ποτε!

Μαυρισε η ψυχη μου σημερα! :(

Της ελεγα και γω διαφορα.Μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα..εχεις το μωρακι σου!Ειναι ενα κουκλακι!Μονο τοτε χαμογελασε!

Τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα καλοφωτιστη, γερη και τυχερη η αλικη. ολα καλα ευχομαι στην ιταλια.

χαρα μου και σ/κ δουλευεις? κουραγιο

παλι το γαργαλισατε καλε το θεμα?

μαρακι περαστικαμε το ματακι σας

εμεις εδω τα ιδια

κομματια καθε μερα με τον δημητρο μου. μιλαμε για πολυ ζηλιαααααααααα. ευτυχως που φευγει ο αντρας μου και καπως ηρεμει. βλεπετε οσες φορες και να τα πουμε εκει αυτος ολο με την μπεμπα και λυσαει ο μεγαλος.

φυσικα σε μενα ξεσπαει το καημενουλι και ερχεται το βραδυ και ειμαι....

αρχισα τα τονοτιλ.

ειναι ακομα με μυξα και βηχα.

συνονοματη καλα κρασια με τους γιατρους. αρχειαστοι να ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα κουραγιο!Καλες οι τονοτιλ.Να παρεις τα πανω σου!

Σ'ευχαριστω για τα περαστικα! :kiss:

Σωσω το ξερω για το τομπραντεξ.Αλλα εχεις δικιο!Οχι απλα θαυματουργο!Τα κανει αορατα!Μιλαμε καθαρισε αμεσως!!!!!!!!!

Αντε παω για νάνα!

Γκουντναιτ μαι λειντυς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που καταφερα να μπω εγω τωρα πατε ολες για υπνο.Ξεσαλωνετε με τις σεξουαλικες φαντασιωσεις σας, τους πολυελαιους και τα πολυπριζα και βουρ στους αντρες σας μετά.

Σωσώκα μετά λες οτι σε ζηλεύω.Μαζευε τωρα τα κομματια απο το καπακι παινεμενη αρχοντονοικοκυρα!Ρε μηπως τα φτυσε το εργαλείο απο τα πολλα μαγειρεματα;

Νανούκα μου αρεσει να προσθετεις τις πικαντικες σαλτσες στις ιστοριες σου,εισαι μία εσυ!Πουτανιάρης ειναι κι ο δικος μου, τα ιδια κανει με τον δικο σου!

Αλεκάρα κουραγιο ρε,παρε και σεντρουμ και τονοτιλ και χτυπα και κανα φραπε

Φιλιά κοριτσαρες,τα λέμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες!!!

Πώς περάσατε τη νύχτα;

χαχαχα!!!

Σήμερα έχω συνεδρία...

Ελπίζω να τα πάω καλά!!!

Πολύμε στενοχώρησες ρε Μαράκι μου, πρωί πρωί...

Ντομ, δε συμφωνείς οτι η λεπτομέρεια μου έκανε τη διαφορά;

Σωσώ, τώρα που είναι πρωί θα σχολιάσεις;

Τα λέμε μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καlhmera..απαξιω λοιπον..

καταρχην..θα το πνιξω καμια ωρα..

απο τις 6,30 μουρμουριζει..σηκωθηκα εβαλα πιπιλα..κοιμαται..σε 10 λεπτα κλαμα και ορθια..την ταιζω..κοιμαται μιση ωρα..μετα αλι κλαμα ορθια..κακα..την αλλαζει ο λευτ..την ξανα βαζει για υπνο..10 λεπτα παλι ορθια..με αυτα και με αυτα 8 η ωρα στο ποδι..

το μουλικο..

τεσπα..

δε σχολιαζω νανα..νυσταζω..εχω να κατεβω κεντρο..

ντομ δε με εφτυσε ο αντρας μου..αλλα απο το να με κρατας στο τηλ και να μου λες τι εκανε και τι δεν εκανε η γειτονισσα νυχτιατικα...απηυδησε και πηγε για υπνο!

χαχα..τιποτα απο τΑ ΠΑΡΑΠανω δεν ισχυει.περα του οτι μιλουσαμε 12-12,30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μας!

ακόμα κοιμούνται τα μωρά, ξύπνησε ομως η μικρή μου :angry:

και εγω στενοχωρήθηκα μ' αυτή τη μαμά και έχει και 4 παιδάκια..

ελπίζω γρήγορα να το ξεπεράσει η κοπέλα..

Αλέκα και Μαράκι περαστικά σας

Δήμητρα να σας ζήσει η μικρή Αλίκη και καλά να περάσετε Ιταλία!

Νανούκα μην αγχώνεσαι μια χαρά θα τα πας!

τ' άλλα τα καυτά δεν τα σχολιάζω..

έχω ξεχάσει κιόλας.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...