Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααα..

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Εγω ειμαι σε πολύ καταθλιπτική διάθεση..ελπίζω να περάσει γρηγορα..

Τον μικρό τον πήγα χαλκιδα εχθες να κανει κανα μπανακι..κι εχω μονο τη μικρη..

Νανουκα αναψε το κανα 2 ωριτσες πριν τον πας στο δωματιο του και μετα κλειστο..θα κοιμηθει πιο καλα το παιδακι..

Ψαράκι σωσω εγω δινω ο,τι μου δινει ο ψαρας μου πιο φρεσκο..πάντως ειναι το αγαπημενο της..

Πήγαμε και στη γιατρο..ειναι 8700 και 73 ποντους

Πλεον τρωμε τα παντα εκτος απο αυγο και μελι..

Αλεκακι περαστικα σας..

Μακαρι να σας ειχα κοντα να πιναμε κανα καφεδακι..

Ολες οι φιλες μου ειναι διακοπες και γενικα η γειτονια έχει αδειάσει..ουτε αυτοκινητο δεν περναει ολη μερα..

Παω να κανω καμμια δουλίτσα και τα λεμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μας!

καλά είμαστε

χθες το απογευματάκι πήγαμε παιδότοπο με τα κορίτσια

άφησα τα αγόρια στο σπίτι των γιαγιάδων οπως συνήθως

αυτό που με εκνευρίζει με την πεθερά μου βρε κορίτσια ξέρετε τι είναι

οτι ξεχωρίζει τα παιδιά μου..

μου το εχει πει κατάμουτρα οτι θέλει να της πηγαίνω τον μεγάλο που θα πάρει το όνομα του πεθερού μου

τι της λες τώρα..

τα νεύρα μου..

ο αντρας μου φυσικά κάνει τον ψόφιο κοριό..

πραγματικά με ενοχλεί πολύ αυτό το πραγμα και δεν ξέρω τι να κάνω..

πέφτω στην ανάγκη της ρε γμτ..

διαφορετικά δε γίνεται, η μάνα μου δε μπορεί και τα δυο παιδιά μαζί..

τέσπα

περιμένω την αδερφή μου τώρα

φαγητο δεν κάνω, εχω σουβλάκια απο χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,καλη βδομαδα,καλο μηνα κλπ....δε δουλευω σημερα...

μαρκατ εγω δε μιλαω για πεθερες...η δικη μου με εχει φερει στα ορια να την διαολοστειλω...την παρασκευη το απογευμα βρηκα τη μικρη με συγκαμενο κωλο...επισης απο τοτε που ανελαβε εκεινη να την ταιζει φρουτοκρεμα γτ εγω δουλευω στις 10 αρχισε να μου κανει κογξες η κυρια με τα φρουτα...ουτε να τα δει δε θελει...

τι αλλο??η μικρη δεν καθεται λεπτο μονη της να παιξει....την εχει μαθει συνεχεια να παιζουν μαζι..την πετυχα προχτες που πηγε να βαλει νερο,η μικρη γκρινιαξε κ την πηρε αγκαλια μεχρι το νεροχυτη,μην κ κλαψει η κυρια!!!!!της την ειπα κανονικα...

δεν ξερω τι να κανω..ετσι μου ερχεται να κατσω σπιτι....δε θελω να γινει κακομαθημενο το μικρο...να κακομαθει με αυτα που πρεπει...

εμεις κοιμηθηκαμε 10.30.ξυπνησε 3.30 με λυγμους...την ταισα κ ξυπνησε παλι 9..δεν ξερω γτ θελει να τρωει τοσο νωρις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκατ...ετσι ειναι..η αναγκη βλεπεις..και σενα δε σε παιρνει να κανεις μουτρα..μεινανε σουβλακια;;;μπραβο!

καλυψω μας διαβασες θελεις να πεις;;;

ωστε ετσι η πεθερα αγγελικη,ε;;μα καλα εσυ δεν της εκανες κουβεντα;;απο δοντια πως πατε;;ποσα γαλα πινουν ρε παιδια τα παιδια σας;;οι μπουκαλοταιστρες λεω..

εμενα 150 το πολυ 170..εκει..οχι οτι με απασχολει..ετσι απο περιεργεια@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκάτ μου, είναι πολύ άσχημο αυτό που κάνει η πεθερά σου!!!

Να της το πείτε κι εσείς κατάμουτρα!!!

Ισμήνη μου!!!

Περνάς δύσκολη φάση...

Να σκέφτεσαι οτι θα έρθουν τα καλύτερα!!!

Ελένη ξεμαλλιάστηκα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας....

καλο το βραδυ και καλα ξυπνησε ..αντε να δουμε πώς θα παει και η σημερινη μερα...

εχουμ συνεργειο υδραυλικων για μια εγκατασταση φυσικου αεριου και καταλαβαινετε πανζουρλισμος...εντωμεταξυ εγινε καποιο λαθος με τα υλικα και παει ο αντρας μου τωρα αρον αρον Λαμια να φερει αλλα...σκατα!!!!

ο μικρος παρα τη φασαρια κοιμηθηκε ..δεν ξερω γα ποσο ακομα..

ευτυχως του εχω από χθες φαγητο...εμεις το βραδυ μια και καλη τωρα...

Χαρα καλη αρχη..ελπιζω να μην ειναι τιποτα αυτα τα σπυρακια..κα ο Θανος ειχε βγαλει κατι μικρα παντου αλλα με το μπανιο και μια κρεμουλα περιποιησης εφυγαν..ηταν από τη ζεστη!!!

Ισμηνη οι εναλλαγες στη ζωη μας της χαρας και της λυπης ειναι τοσο γρηγορες που ολα θα φτιαξουν ...τα παιδια να ειναι καλα κα ολα γινονται..οποτε εχεις αναγκη να μιλησεις σε μια φιλη εστω και μακρια μη διστασεις!!! :kiss::kiss:;)

Γεωργια Καλυψω και παλι καλα να λετε...υπομονη και μονο εμεις και τα παιδια μας.. ;);)

Σωσω για σενα δεν εχω να γραψω τιποτα... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Λοιπον πηρα τον ντοκ τηλ.Τελικα το ματακι αλλεργιουλα μου ειπε ειναι απο θαλασσα αερα σκονη κλπ.Συνεχιζω τομπρεξ και αν δεν περασει θα μου δωσει πιο ισχυρο κολλύριο.Το κωλαλακι μας που εχει σπιθουράκια τελικα δεν ειναι αλλεργικο απο το ψαρι (θα ειχε και αλλου μου ειπε) κακα ομως δεν ειχε κανει γιατι ειχε δυσκοιλιοτητα για να ερεθιστει.Μαλλον απο τη ζεστη μου ειπε.ΠΑντως σημερα σχεδον εξαφανίστηκαν.Αυτα....

Μια χαρα δηλαδη.

Χαρουλα εσεις?Τι κανετε?

Εστειλα στη Μαρια(μαρκερ) μηνυμα αλλα δεν μου απαντησε ακομη....

Ισμηνη παρε και απο μενα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Χρυσουλα χαμος ε?Φανταζομαι!Πωπω και πηγε Λαμια τωρα ο αντρας σου?Ταλαιπωρια.....

Συμπεθερααααα μου τι κανεις?Εχεις πηξει?Φανταζομαι θα τα εχεις παρει κρανιο με τη πεθερα!

Μαρκατ το ιδιο εκανε και η γιαγια μου...ξεχωριζε τα εγγονια απο το ονομα.Αν ειναι δυνατον!Εγω ειχα το ανομα της οποτε οκ.Ο ξαδελφος επισης το ονομα του παππου οποτε οκ κι αυτος.Η αδελφη του ομως που ειχε ασχετο ονομα ετρωγε πορτα...ασε!Μας εδινε ας πουμε χαρτζιλικι και παντα εδινε τα λιγοτερα στη ξαδελφη μου.Της συμπεριφεροτανε πολυ σκληρα... :( Βεβαια οι γονεις μας της την λεγανε!Αλλα πολυ σκληροκεφαλη γυναικα!Ητανε και μεγαλη...Αστα να πανε!Και γω της την ελεγα ασχημα!Δεν μ'αρεσει το αδικο!Και ητανε και η αγαπημενη μου ξεδελφη...Δεν ηθελα να τη βλεπω να στεναχωριεται.Καλα οταν μεγαλωσε τη μισησε το παιδι!Και μαλιστα απορουσε κιολας η γιαγια!Οτι εφταιγε η μανα της!Δεν πηγαινε ουτε τη νυφη επειδη ητανε απο τη πελοποννησο!χαχαχχαχαχαα!Τι να πεις?Η θεια μου ομως την ειχε χεσμενη.Βεβαια μενανε Αθηνα και ητανε μακρυα της.Αλλα και οταν κατεβαινανε πασχα κλπ αδιαφορουσε.Και ρε παιδια τη σεβοτανε.Δεν της μιλησε ποτε ασχημα!Δεν εδινε σημασια!Ουτε τη κουτσομπολεψε ποτε...Αυτα τα ολιγα!

Νανουκα γιατι ξεμαλλιαστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι!!!! 12 πηγε κι ολλασ!

εμεις το βραδυ κοιμηθηκαμε!!!!! ουτε του παπα να μην το πω! το πρωι ξυπνησε να φαει ο Σπυρος 7:15 και μολις τον αρχισα να τον κουναω να κοιμηθει στο ρηλαξ ξυπνησε και η μικρη! τον δινω στον αντρα μου που ηταν κατω και επαιρνε το πρωινο του, το πουλακι μου, για να παει στη δουλεια και ταϊζω τη μικρη! την βαζω για υπνο και βλεπω τον μικρο ορθιο στο κρεβατι του! τον ειχε παρατησει για να φαει! τονβ αρπαζω και τον ξαναβαζω στο πηλαξ στην κρεβατοκαμαρα. κουνουσα μιση ωρα για να κοιμηθει! και η μικρη δεν κοιμοταν και την κουνουσε ο αντρας μου, χιχι! και αργησε να παει στη δουλεια μιση ωρα! χιχι! ας αργησει και μια φορα. οταν σχολαει στις 3 και μου ερχεται στις 4 καλα ειναι;;;

μιλησα και με τη φιλη μου. συμφωνισαμε οπως ειχα πει να κανουμε τα απολυτως απαραιτητα. και αυτη οταν ειχε παντρεψει αυτα ειχε κανει. ειναι πολυ καλο κοριτσι και ειναι η μονη φιλη που εχω απο τα μαθητικα μου χρονια! ελπιζω να συμφωνισει και ο αντρας μου και να της προτεινω να βαφτησω και το μωρακι. το θελω πολυ! δεν εχουμε ακομα βαφτιστιρι.

Σωσω, οταν λεω γηπεδο, εννοω το Καυταντζογλειο! στη γειτονια σου! εκανα εκει στιβο στην ομαδα του Ηρακλη απο 10 ως 22χρονων.

η Μαρκερ διακοπες δεν ειναι;;; εκτος αν τελικα αποτελειωσε τη πεθερα της και βρισκεται σε κανενα κρατητηριο! :laugh: αλλα θα το ειχαμε ακουσει στις ειδησεις! :laugh:

Χαρα με το καλο η πρωτη μερα στη δουλεια! λες να το πηρε πρεφα ο μικρος και να εβγαλε καντηλες απο τα νευρα του;;;

Σωσω εμενα ο Σπυρος πινει περιπου 150μλ και η μικρη 200-270 γαλα.

καλε ποση ωρα βραζετε το αυγο για τα μωρα; 2 φορες προσπαθησα 4 και 2 λεπτα και δεν εγινε μελατο. ο Σπυρος το εφαγε ομως και ετσι, η μικρη μου το εφτυσε.

Καλε Τζουλια, δε σε ξερω, θα σε μαθω, θα κρατας την ουρα της Σωσωσ;;; να το δω και αυτο!!!

κατι τριπανε τα γιδια, ΑΚΟΜΑ!!!!!, και μου τα ξυπνησαν!!! @@#%$#%#$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε βαγκ.

μαρακι 1 χαρα λοιπον τα σπιθουρια..μπραβο..

βαγκ με τρελαινεις..

να σε πω καλε;;οταν κλαει ο ενα το βραδυ δε ξυπναει τον αλλον;;ολο θελω να σσε ρωτησω..

εξου και η ποδαρα η γυμνασμενη βαγκ..αααααααα.εσεις κοριτσια δεν την ειδατε...τι να σας κανω.χαχα.

καλα ο σπυρος πινει λιγοτερο απο τη μανταμ;;;τι να πω..

μπορει να βρεθουμε με σοζυαν σημερα για μαπνιο..

αν γυρισει η ελενη με καλα νεα απο το γιατρο..

καλε βαγκ το αυγο πρεπει να ειναι 5 λετπα βρασμενο..σφιψτο θελει..ποιος σε ειπε μελατο;;απαφγορευεται δια ροπαλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέτε να είναι διακοπές?Μα τωρα δεν ειχε ξεκινησει δουλεια?

Ναι βαγκ δε κανει μελατο.Βραστο καλα.

Χεχε!Βαγκ του ριχνει στο σβερκο του μικρου η Μαριάννα ε?χαχαχαχχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ νομίζω οτι είναι διακοπές η Μάρκερ.

Είχε πάει μόνο 1 βδομάδα στη δουλειά.

Μετά θα έπαιρνε την άδεια της την κανονική... αν δεν κάνω λάθος...

Μαράκι, μαλλιοτραβήχτηκα γιατί η νυφούλα κοιμάται 12ωρο,σχεδό, σερί και η γλυκιά μου συμπεθερούλα απορούσε γιατί δεν κοιμάται και την ημέρα...

Μαράκι, εγώ κι ο αδερφός μου είχαμε τα ονόματα των παπούδων, αλλά μας είχαν στο κλάσιμο... χαχαχα!!!

Τώρα το λέω και γελάω... αλλά τότε πονούσε πολύ!!!

Ξέρεις τι είναι να παίρνεις 4 παιδάκια σε 1 παιχνιδάδικο και να λες μόνο στα 2 να διαλέξουν ό,τι θέλουν και τα υπόλοιπα 2 απλά να κοιτάνε;

Τεσπά...

Στις 4 θα πάμε παιδίατρο.

Θα κάνουμε το εμβόλιο της μινιγκίτιδας και τέλος για φέτος!!!

Πεινάω!!!

Έχω σούβλα από χθες.

Θα τη ζεστάνω και θα ντερλικώσω...

Σε 20 λεπτά σχολάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ... τα ξανακοιμησα επιτελους!!!

καλα σοβαρα μιλατε οτι δεν κανει μελατο;;; :huh:

η γιαατρος ειπε απλα, βραστο λιγο., να μην παθουν καμια γαστρεντεριτιδα. και το τρωνε σφιχτο;;; ο ΠΑμφαγος Σπυρος θα το φαει. για τη μανταμ... δε νομιζω...

οσο για το γαλα... ναι! η μικρη το ρουφαει σαν τρελη! το ιδιο και το μεσημεριανο. ο Σπυρος την περναει στα φρουτα και την κρεμα και τρωει οοοτι μας βλεπει να τρωμε! ετσι και μπανισει φαϊ και δεν του δωσεις, χτυπιεται!

οταν ξυπναει το βραδυ ο Σπυρος, που ειναι και το συνηθεστερο... τρεχω πανικοβλητη σκονταφτοντασ και πεφτοντασ μερικες φορες σε τοιχους, πορτες και οτι βρεθει μπροστα μου για να προλαβω να μην ξυπνηση και η αλλη. αν τον δω σε ηρεμη φαση, απλα τον χαϊδευω λιγο την πλατη και τον κουναω λιγο να ξανακοιμηθει. αν εχει ηδη σηκωθει ορθιος και φωναζει, τον αρπαζω και ή προσπαθω να τον κοιμησω στο ρηλαξ ή στο κρεβατι μασ. αναλογα το κουραγιο. η μικρη μερικες φορες που ξυπναει, σηκωνεται, καθεται, μπανιζει ενα ωραιο μερος για να την πεσει και μπουμ πεφτει μπρουμιτα και συνεχιζει... το χρυσουλι μου. και ετσι περνανε τα βραδυα μασ....

οσο για τη γυμνασμενη ποδαρα... καποτε... ηταν οντως γυμνασμενη... τωρα απλως συντηρειται με το ανεβα κατεβα τις σκαλες στο σπιτι και τις αμετριτες ωρες που κουναω τα ριλαξ!!! :woohoo: τοσο δυνατες γαμπες δεν ειχα ουτε τοτε που εκανα 3-3,5 ωρες προπονηση τη μερα!!!

πειναω... ασχετο!

καλες βουτιες... καντε και καμια για μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βαγκ και οταν λες του δινετε απο το φαγητο σας,τι του δινετε;;;

ναι ρε ,,.προσεχε με το αυγο.εμενα δε το τρωει σκετο..αηδιαζει.και το βαζω στα φρουτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και δε σας ειπα...

η Μαριαννα οταν ανοιγει τα ματια και με βλεπει με το νετμπουκ σηκωνεται και κουναει χερια ποδια και κανει σα να λαχανιαζει απο τη χαρα της σα σκυλακι! ετσι και εγω, για να μπορω να τη συνεχιζω να την κοιμιζω, σκεπαζω το νετμπουκ με μια πανα τους για να μην το βλεπει! καμουφλαζ κανονικο! ελπιζω να μην παραζεσταθει καμια μερα και αρχισει να βγαζει καπνους!!! :laugh:

ειδες βρε Νανα;;; η νυφουλα σου κοιμαται ολη νυχτα και η μανα της περιμενει να κοιμαται και ολη μερα! καπου διαβασα οτι απο 6-12 μηνων ο ημερισιος υπνος πρεπει να ειναι 2,5-3ωρες και συνολικα 12-14ω/24ωρο.

καλη ορεξη με το σουβληστο... εγω θα ζεστανω τα λαζανια που περισεψαν απο χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε βαγκ με τις περιγραφες σου...λες κ εγω να αρχισω να ανεβοκατεβαινω τις σκαλες της πολυκατοικιας μπας κ γυμναστει λιγο το ποδι που ειναι χλαπατσα??????

σωσω εμενα τρωει ακατεβατα 200 με 240 μλ,μολις αρχισει να παιρνει αερα απο την πιπιλα το βγαζει....

αλλα δεν θελει φρουτοκρεμα πια...μαλλον βαρεθηκε...πρεπει να παρω αλλα φρουτα...λετε να παρω ανανα????? :woohoo:

συμπεθερα τα εχω παρει πολυ με την πεθερα...κανει ο,τι της κατεβει κ δεν ακουει ποτε αυτα που της λεω...θελω να κατσω να της μιλησω αλλα φοβαμαι οτι θα βγω εκτος εαυτου κ θα γινουμε κωλος.....

καλο το σχολιο για τη μαρκερ...λετε να εγινε κατα συρροην δολοφονοςκ να εφαγε πρωτα πεθερα κ πεθερο κ μετα αντρα??????

χρυσουλα ο φαγανας τι ωρα ηπιε γαλα το βραδυ??εμενα 3.30.....θα το εσφαζα αλλα ειπα να κρατησω την ψυχραιμια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη μου ...για να φυγει λιγο το μυαλο σου απο τα ασχημα που περασατε....πες μου κατι...διαβασα σε ενα παλιοτερο θεμα για γλυκα βαπτισης οτι προτεινες τον στεργιου στη μεταμορφωση.....μπηκα στο σαιτ κ εχει οντως πολυ καλες ιδεες...ξερεις καθολου τι τιμες παιζουν?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Ο ανδρας μου ,περνει το λαπτοπ στο μαγαζι γιατι χτυπαει τρελα ωραρια 11 το πρωι με 1 τη νυχτα οποτε ...

Ολες καλα ?,τα μωρακια? εμεις μια χαρα καθε μερα θαλασσα κ βολτες,να δω τι θα κανουμε το χειμωνα ετσι γυριστρουλες που εχουνε γινει!

Α!Αυγο κ ψαρι δεν εχουμε αρχιση ακομα... τωρα μετα τον 15αυγουστο θα παμε Βολο κ θα παμε παιδιατρο κ οτι μας πει.. (δυστιχως νο παιδιατρος εδω) Εσεις δινετε βλεπω... μου ελειψε το μαμμυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον σωσ να μερικα απο αυτα που εχει δοκιμασει ο Σπυρος: ντοματα, αγγουρι απο τη σαλατα μας, τυρι (εννοω φετα για τις νοτιες), μακαρονια, fitnes chokolate με γαλα, motion και βυσσινο χυμο, γρανιτα φραουλα στην παραλια, παγωτα πολλων γευσεων, και απο φρουτα, πεπονι, καρπουζι, ροδακινο, νεκταρινι, βανιλια δεμασκινο και δε θυμαμαι κατι αλλο. δεν ειπα πως του εδωσα και κανενα λουκανικο! οταν τρωμε για να μας αφησει ησυχους του γινω μπισκοτο οδοντοφυϊας και γινεται μούρτζος! μεχρι και τις πατουσες του λερωνει!

η Μαριαννα ελαχιστα απο αυτα δοκιμασε. ειναι της υγειηνης (το σκοτωσα! πως γραφεται;;;)

γεια σου ρε Αλεκα234!!! δυσκολο αυτο με τους γιατρους στα μησια!

Καλυψω! αγωννιστηκα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε παιδίατρο και δεν κοιμήθηκε το μεσημέρι...

πολύ γκρίνια...

Έβαλε 3,5 εκατοστά (74,5) και 200 γραμμάρια (9,150).

Μας είπε οτι έχει το ύψος για 1 έτους παιδάκι.

Δηλαδή... οι Θάνος, Φίλιππος, Χριστόφορος έχουν για 2 ετών ύψος;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο κοριτσαρες

κοριτσια μου που ν το ξερα οτι λεγατε για μενα σημερα και μπηκα

ναι υποτιθεμενα ειμαι διακοπες μεχρι και τις 15/8

με το που πηγα με διωξανε χα χα - εχω ολη την αδεια του 10 και μου την δωσαμε υποχρεωτικα τωρα - αφηστε

να τα γραψω γρηγορα γιατι εχω ταισμα

πηγαμε στο εξοχικο των πεθερικων μου

ευτυχως δεν ηρθανε

αλλα τι να σας πω

το σπιτι ηθελε απολυμανση γενικη

παντου μυρμυγκια

στους τοιχους τα κρεβατια

μπενανε μεσα στα μπιμπερο

μεσα στα φαγητα

τραγικα

τα μαζεψαμε και φυγαμε

τα μικρα κολησαν κατι - δεν ξερω τι ακριβως

γεμισαν σπυθουρακια κοκκινα σε ολο το σωμα και τα τρεχαμε στο νοσοκομειο γιατι λειπει ο γιατρος μας

ευτυχως στο σπιτι φτιαξανε τα πραγματα

δεν ξερω κατι εχει μεσα στο σπιτι εκει και προκαλει αλλεργια γιατι ειχε κολησει τα ιδια και η ανηψια μας

Ο νικος τρομερη γκρινια

μαλλον τα δοντακια του

ολο κλαιει και μουρμουραει

το μονο καλο!!!!

πηρα πισι

αχ σας αφηνω

κλαμα μετα λιγμων

τρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Νανα! δωσατε μπόι και εσεις! μηπς φταιει ο ηλιος; και εμενα ο Σπυρος ηταν +3 (76) και η Μαριαννα +4 (75.5) σας περναμε!!! χιχι!!! αλλα μας τρωτε στο βαρος... εμεις και τα 2 +-8500 ειναι...

καλα ασε της Φροσως... ετοιμα για φανταροι ειναι! και με την εκπαιδευση που περνανε απο τον Δον!!!!

δε μου λες... παλι για βαφλα θα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!

καλως ηρθες!!!

σε ψαχναμε βρε ψυχη!

αν διαβασεις λιγο παραπανω, θα δεις οτι σε λιγο θα σε ψαχναμε σε τιποτα κρατητηρια! νομιζαμε ειχες αποτελειωσει την πεθερα και σε μπαγλαρωσανε!!!

με γεια το πιτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αλέκα1!

σοβαρά μιλάς δεν έχετε παιδίατρο?

και τα παιδιά ποιος τα παρακολουθεί, εμβόλια?

οι μεγάλες μας οι κόρες είναι συνομήλικες και συνονόματες!

εσύ φέτος θα τη στείλεις νηπιαγωγείο?

εγώ κορίτσια της πεθεράς μου δεν της εχω πει τπτ, ούτε της κρατάω μούτρα

κάθε σ/κ σχεδόν της αφήνω τον μεγάλο, για κάμποσες ώρες και μου κάνει εντύπωση ρε γμτ που δεν μου έχει πει μια φορά να της πάω και τον μικρό

μόνο 2 φορές της τον έχω πάει και οταν πήγα να τον πάρω μου είπε να της φέρνω τον μεγάλο, είναι πιο ήσυχος και καλά..

πραγματικά στενοχωριέμαι..

και σπόντες εχω ακούσει και έκανα το κορόιδο και άλλα, αλλά τώρα με χτυπάει στο ευαίσθητο σημείο μου, τα παιδιά μου..

Μαράκι μπράβο στη θεία σου, μάλλον έτσι χρειάζεται αδιαφορία..

ξύπνησαν πάω να ετοιμάσω κρέμες..

οι κόρες μου ακόμα κοιμούνται ε ρε γλέντια απόψε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...