Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

hello και απο εμας

χαρα πολυ χαιρομαι που ειστε καλυτερα και γρηγορα τελειως καλα.

καλυψω δεν ηξερα οτι και η αγγελικουλα ειναι αρρωστουλα.περαστικα και σε σας.

σωσωκα αμαν βρε με την μαρθουλα.να μου την φιλησεις και να γινει καλα.

φροσω ενα μεγαλο ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ευτυχως για σενα.ολα πηγαν οπως τα ηθελες και ακομα καλυτερα. φτου φτου

εμεις πηγαμε παιδιατρο. η μικρη δεν ψηλωσε καθολου και εβαλε 100-150 γρ μονο(κουνιοταν συνεχεια).επεσε κατω απο την μεση καμπυλη στο βαρος. αν συνεχισει να πεφτει θα κανουμε εξετασεις για το πεπτικο της συστημα. σχετικα με το συναχι συνεχιζουμε με ενα κουβα ορο την ημερα και βλεπουμε. μακαρι να ηρεμισει και να μην κανει τιποτα αλλο.

ο μεγαλος παλι μας ειπε (αφου κοιταξε καλα καλα τον αντρα μου) ο doc οτι τον κολησε ο γιωργος και να ξεχασει οτι εχει ιγμοριτιδα και μαλακιες. εδωσε και στους δυο αντιβιωση και ο μικρος και εισπνεομενα. κατι παραπλησιο με κοκκυτη εχουν. ευχομαι να μην κολλησουμε και οι θηλυκες της οικογενειας και ειδικα το ξωτικακι μου.

κατα τ'αλλα καλα πεμπτη ή παρασκευη ξαναφευγουμε.

εμενα παλι με πιασαν τα δικα μου και εκλαιγα πριν λιγο.

αυταααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πού είσαι ρε Εύη;

Σωσώ, όπως βλέπεις δεν κοιμάμαι... περιμένω την Ντομ... χαχαχα!!!

Πόσο ανεύθυνοι άνθρωποι υπάρχουν...Είναι δυνατόν να ξεχνάς τα σκουπίδια σου;

Μαρκάτ, εδώ έχουν 50% έκπτωση τα ραξέσκι και θέλω να πάρω κανά φορεματάκι αλλά το έχω παραχέσει με τα ψώνια...

Δε με μαλώνει ποτέ ο Πετράκης κι εγώ το εκμεταλλεύομαι!!!

χιχιχι!!!

Πολύ χαίρομαι που έχω και επίσημη άδεια για να γκρινιάζω!!!

Ελπίζω να μη μου την κόψει η Ντομ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έκλαιγες ρε Αλεκάκι;

Αφού είναι καλά στην υγεία τους, όλα καλά!

Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι;

Ποια είναι η Λενάκη36 που έχει τόσες ψήφους;

Εγώ δεν την ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι 1 κοπελα πολυ καλη..ηταν παλια στο μαμυ..δε πολυμπαινει τωρα.εγω τις υπολοιπες δε πολυξερω..

αλλα πολλες απο το μαμυ εχουν φυγει..

αλλα πρεπει να ειναι καλο ατομο..

αλεκα;;γιατι ρε;;αντε..

αδεια ακουω;;αληθεια;;

ντομ τα μουτρα σου περιμενουμε..

να καιλε τι ηθελα να σας πω..

εκανα δυμιγδαλοκρεμα στη μικρη..με δικο της γαλα...την τσακισε.θα ρωτησω τη παιδιατρο αν κανει να την κανω με φρεσκο..

πως τρωει γιαουρτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα εγω δεν την ξερω, δηλ. καμια δεν ξερω μονο εσας. χαχαχαχα

αλεκα μου ευχαριστω, και αν σε πειραξε καποιος θα ερθω να τον τσακισω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Σωσώ... τι είναι αυτό που έφτιαξες στο παδί να φάει;

Αγαπητή μου Ντομ... λυπάμαι αλλ΄δεν μπορώ να περιμένω άλλο...

Κλείνουν τα ματάκια μου...

Θα σε διαβάσω αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια..εινΙ ΤΕΛειο..δοκιμασε το νανα..και μετα μιλα...ξυνη...χαχα...

περιμενουμε αυριανα προβληματα της δουλειας....

χαρα μιλα με ντομ..ελεος..θελει και παρακαλια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζουνίτσες μου!!!

Ρε Σωσώ... για να το δοκιμάσω πρέπει να ξέρω τι είναι και πώς φτιάχνεται...

Και δεν είμαι ξυνή... είμαι γλυκιά σα μέλι!!!

Ντομ!!!

Ποια νομίζεςι πως είσαι κυρά μου!!!

Να υπόσχεσαι οτι θα μπεις... να σε περιμένουμε όλες... και συ άφαντη!!!

Αν δεν μπεις και σήμερα... θα αρχίσω την γκρίνια!!!

Αα!!

Και δώσε 1 ψήφο στη Σωσώ γιατί το χάνουμε το μπανάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

χθες φαγαμε αυγο!!!!!!!!!!!!

δεν καναμε εμετο...

και το μεσημερι φαγαμε φακες...

παλι δεν καναμε εμετο....

το απογευμα μας επιασε λιγο βηχας και βγαλαμε μια γουλιτσα...

σημερα μαλλον θα παμε στην γαστρεντερολογο....

σωσω πες πως το κανεις αυτο...

μπας και φαει και η δικια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια ,σορυ που μπαινω σφήνα στη συζητηση σας ,μιλησε καμμια με τη Σωσω το απογευματακι,το μωρο ανεβοκατεβαζει ακομηπυρετό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

μια χαρά εμεις, 8 ξυπνήσαμε

παιδιά η συμιγδαλόκρεμα είναι απίστευτη

εμένα τα κορίτσια ακόμα μου την ζητάνε

και πανεύκολη

ακριβως δοσολογίες δεν ξέρω, με το μάτι την κάνω συνήθως

βάζω γαλα στο κατσαρολάκι (μέχρι τη μέση περίπου) και το συμιγδάλι (3-4 κουταλιές της σούπας συνήθως) και ανακατεύω μέχρι να πάρει βράση

οταν γίνεται κρεμούλα το αποσύρω

στα κορίτσια βάζω και ζαχαρούλα αποπάνω

τέλειο μιλάμε και γω το τρώω

βρε ντομ που είσαι και σε ψάχνουμε

τα πέρασες καλα?

επανέρχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai απο μας..γαμησε τα βραδυ..

ντομ μεγαλη η χαρη σου που λεει και η νανα..εμεις βραδυ σκατα..

το χασαμε το μπανακι..δε πειρα;ζει καλε..θα αγορασουμε..χαχα...

να στε καλα παντως..

λοιπον..loipon

koimomastw 12.30

eixe kanei stis 8,30 1 pyreto,epese

kai stis 5 para anebazei 39.6

ths dinv antipyretiko

meta apo 1 era ksypnia bebaia,ths peftei

kai shkwntai 7 para

kai arxizei kai tremei

kai exei rigos 10 llepta

thn kanw ntoys

pairnv pediatro

moy leei entipyretiko

ths dinv

kai moy ta ksernaei

kai anrbazei 39.5

kai tvra kalyetra

α.yta

αντογραφη απο το μεσεντζερ..βαριεμαι να κσανα γραφω...

ρε σαυρα..να σαι καλα που ανυσηχεις ρε..αλλα καλα ειμαστε..

αλλα δε μασαμε εμεις το ειπαμε αυτο..ακαθεκτοι..απλα νυσταζω..

συμιγδαλοκρεμα..

150 μλ γαλα του παιδιου..και 2-2,5 κουταλιες του γλυκου σιμιγδαλι ψιλο..το βραζετε 2-3 λεπτα θα το δειτε μεχρι να πηξει και μετα παο συρετε απο τη φωτια..αφηστε το να κρυωσει..αν οταν κρυωσει ειναι σφιχτη βαζεται λιγο νερο..και 1 χαρα..και χωρις ζαχαρη μαρκατ..

μπραβο στην ειρηνη που δ ξερασε..καλε βρηκες το τηλ τελικα;;αντε να πατε να μας πειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα girls & babies

σωσωκα δεν σε φοβαμαι εσενα. μονο που ταλαιπωρηστε καλοκαιριατικα

η μικρη μου αρχισε και βηχα αντε να δουμε

κανω μουσακα κοπιαστε να σας τραταρω

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Προσπαθησα να διαβασω λίγο τις ατελειωτες σελιδες να εγκλιματιστω..

Περαστικά καταρχήν στα αρρωστα μωρακια..ελπίζω ήδη να ειναι καλύτερα..

Τωρα όσον αφορά στα δικά μας..

Γυρίσαμε απο χαλκιδα γιατί μπήκε η πεθερα μου για εγχειρηση ανοιχτης καρδιάς στο νοσοκομείο πριν απο 10 μερες..

Αλλά δυστυχώς δεν ξύπνησε ποτέ..

Η κηδεια ήταν προχθές..

Ο άντρας μου ειναι χαλια..ο πεθερος μου το ίδιο..

Δεν εχουμε καταλαβει ακομα..γιναν ολα πολύ γρήγορα..

Πριν μπει στο νοσοκομείο..ο άντρας μου ειχε απολυθεί κιολας...

Οπότε καταλαβαινετε ψυχολογία..

Ευτυχως έχουμε τα παιδιά και οταν μας γελάνε μας περνάνε όλα!

Φροσακι πολύ χαρηκα με τη δουλειά..αλοιμονο πια!

Ελπίζω να κανονισουμε για κανα καφε κοριτσια πάλι να τα πούμε απο κοντα..

Εχουν βγει και οι φωτο της βάπτισης..θα διαλέξω μερικές να τις στειλω στα μαιλ σας..

Αυτά προς το παρον..και μη χειρότερα που λένε..

Τα λεμε αργοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, μπράβο που δεν κάνατε εμμετό!!!

Άντε, σιγά σιγά να στρώσει η μπουμπού!!!

Μπράβο ρε Σωσώ!!!

Είσαι πολύ ψύχραιμη!!!

Αλεκάκο!!!

Θα μου στείλεις 1 κομματάκι;;;

Ισμήνη μου, συλλυπητήρια!!!

Όταν φέυγουν ξαφνικά τα αγαπημένα μας πρόσωπα, ο πόνος είναι μεγαλύτερος!!!

Μας βρίσκει απροετοίμαστους...

Φαντάζομαι οτι ήταν και νέα...

Τι δουλειά έκανε ο άνδρας σου;

Να σκέφτεσαι οτι θα βρει καλύτερη!!!

Ό,τι συνβαίνει... γίνεται για καλό!!!

Εκτός από τους θανάτους, εννοείται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη πολλά συλυπητήρια.

Υπομονή κοριτσάκι.

Πιάσατε πάτο δεν πάει άλλο.

Από δω και πέρα θα αρχίσουν τα πράγματα να καλυτερεύουν.

Αναγκαστικά, δεν γίνεται αλλιώς.

Να είναι καλά τα παιδάκια σου κι εσείς. Τίποτα άλλο.

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ελένη μπράβο το κοριτσάκι σας!

Αλέκα μη στενοχωριέσαι. Την πήγαν πίσω οι ιώσεις.

Έτσι κι ο Χριστοφοράκος. Αλλά από τη στιγμή που είναι μέσα στις καμπύλες και είναι και ζουζουνίτσα όλα καλά.

Τα σκουπίδια....βρωμάνε :blink::blink::S:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη συλλυπητηρια....

να σκεφτεσαι τα παιδακια σας που σας εχουν αναγκη και δεν πρεπει να σας βλεπουν στενοχωρημενους....

σωσω θα το κανω το απογευμα να δω αν το φαει...

και γαμω τις ιδεες...

περαστικα στο μπουμπουκομαρθακι...

τελικα μας εκλεισε το ραντεβου για την δευτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..τελικα μου φτιαξαν την σιμ...ευτυχως γιατι δεν ηθελα να αλλαξω αριθμο...Ελενη μπραβο που δεν κανατε εμετο,Σωσω δεν μου μιλας στο facebook εεε????περαστικα στην μικρουλα σου και μπραβο για την ψυχραιμια σου...Ισμηνη συλληπητηρια....κριμα πολυ κριμα ειναι πολυ ασχημο να φευγει καποιος δικος σου ανθρωπος...το εχω ζησει καθως εχουν φυγει και οι γιαγιαδες και οι παππουδες μου...frosobal οταν ερθει η γειτονισα τρυψε της τα στη μουρη τα σκουπιδια :angry::angry: και εμας εχει τυχει αυτο και ειχε μια μποχα αλλο πραμα..aleka ερχομαι για τον μουσακα :P Νανουκα μπραβο που μπηκες στην επιτροπη...ειχα ξεχασει να στο πω τις προηγουμενες μερες... :( Ντοοοοοοοοοοοοοοοοοομ που εισαι????οποια ξεχασα ζητω συγνωμη...θα δοκιμασω να φτιαξω και εγω την σιμιγδαλοκρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν...δε σε ειδα ρε..δε το κανω επιτηδες..αν βαριεμαι να μιλησω α σου γραψω βαριεμαι και ..αυτο..δε το ειδα..η μικρη ως τωρα καλα..

ισμηνη μαλακια αλλα συμβαινουν..καλυτερ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΡΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΙς αλλα...αφου συμβαινει,ας προτιμουμε τους μεγαλους;..τι γραφω η ρουφιανα πρωι πρωι..αυπνη βλεπετε..

αλεκα ευτηχως δε τρωω μουσακα..

παιδια η ντομ ειναι στο τσατ ΑΛΛΑ ΔΕ της μιλαω..ας μας διαβασει ...αν της μιλησω θα τα παρει κρανιο και θα μπλοκαρει!!!χαχα

καντε την και περιμενω εντυπωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τρελαίνομαι για μουσακά B) .

Τα ψέκασα... :silly: από μακριά. Πήρα και το λάστιχο κι έριξα γύρω στα ζουμιά λίγο νερό. Δεν τα φτάνω με σκουπόξυλο και δεν μπορούμε να πηδήξουμε γιατί μένουμε στον 5ο.

:S

Τα έχω παίξει... Κόψαμε μετά τις διακοπές πιπίλες και μπιμπερό στο δον και όλη τη μέρα στριγγλίζει. Το βράδυ ξυπνάει και θέλει μπιμπερό και κλαίει. Βλέπει τα μωρά που μαλλιοτραβιούνται και πάει και τους τραβάει κι εκείνος τα μαλλιά. Τους τα ξερίζωσε.

Όταν το κάνει αυτό δεν αντέχω και του δίνω μια στο χέρι.

Χθες βράδυ καθόταν στο δρόμο, ούρλιαζε και δεν ανέβαινε πάνω.

Είμαι λέει κακιά, να φύγω, δεν με αγαπάει και πάλι τα γνωστά.

Τον έσυρα για ακόμα μια φορά επάνω και μετά έπαιζε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ μωρακια...

ειμαι μονη στο γραφειο σημερα,εγινε ενα ντου τρελο κ με πρηξανε..τωρα ολα ηρεμα...πρεπει να σταματησω να αγχωνομαι λιγο..

ισμηνη μου συλληπητηρια...ειναι ο,τι χειροτερο να χανεις ενα δικο σου ανθρωπο ειδικα οταν δεν το περιμενεις...αλλα οπως ειπαν ηδη τα κοριτσια...καλυτερα μεγαλος παρα μικρος...σιγα σιγα θα περασει ο πονος κ θα νιωσουν καλυτερα ο αντρας κ ο πεθερος σου..καλο νεο ξεκινημα κ για τον αντρα σου σε μια καλυτερη δουλεια ευχομαι..τα παιδακια σας να ειναι καλα κ ολα τα υπολοιπα γινονται.....

φροσω συγχαρητηρια για την αποσπαση.....εισαι τυχερη!!!μην αγχωνεαι για τα σκουπιδια....θα αρχισουν να μαζευονται περιστερια,μυγες κ ολα τα ζωντανα οπου να΄ναι κ θα τα φανε!!!!χαχα αηδια..δεν εχεις το τηλ της???

νανουκα εισαι δημοσιος υπαλληλος...οποτε σου κακοφαινεται οταν δουλευεις!!!!

αλεκα μου περαστικα σας..κ εμενα βηχει΄..αλλα 3 μερες τωρα δεν εχει χειροτερεψει....μακαρι να μεινει εκει...ειναι λεπτεπιλεπτη η μικρουλα σου....μην στενοχωριεσαι κοριτσακι μου...κ εγω καποιες μερες ειμαι σκατα...αλλα κοιταω το μπεμπε κ τα ξεχναω ολα......

ελενη φακες?????????φανταζομαι κλανιδι που θα ριξει η ρηνουλα...

σωσω ωραιο βραδυ ρε φιλεναδα......τι να πω...μαλλον πρεπει να παρετε φαρμακα....

οσο για το μπανακι....εμενα μου εστειλε μην μια κοπελα να την ψηφισω..κ δεν την ξερω καν..

παλι θα σφαχτουνε στο σαιτ για μια μπανιερα!!!ελεος!!!

χαρα ευχομαι σημερα να ειναι ακομα καλυτερα ο κουκλος σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...