Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Φρόσω συγχαρητήρια!!!

Άντε, τσάμπα γκρίνιαζες!!!

Σωσώ, φέρτε την ταβέρνα στο σπίτι σας!!!

χαχαχα!!!

Και σήμερα έχω πολύ δουλειά, αλλά δνε ο λέω... γιατί θα μου την πείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι ρε νανα πες...δε σου τη λεω...αληθεια..πες τα μας..

φροσω συγχαρητηριααααααααααααααααααα.!!1μπαβο ρε..

αλλα τωρα ξερεις..χρωστας κερασμα....

δε το ξεχναω..

κοιματια τωρα..πηρα παιδιατρο και ειπε περιμρνουμε 3 24ωρα και βλεπουμε..

βεβαια αν ειναι καλυτερα,θα παμε ταβερνα..να πω και την αμαρτια μου..

θα χαζεψω ολη μερα εδω..κατι ηθελα να ρωτησω αλλα τι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω ενταξει δε τρεχει τιποτα.

Ειναι ο τροπος του αλλου μερικες φορες και μιλαω για τις "παπαριες" που εγραψες.Οχι για το αρθρο.Δε με νοιαζει..γιατι εγω το εγραψα?χα!Μετραει η προσπαθεια καποιου που θελει να βοηθησει.Γιατι εδω σκοπος ειναι να βοηθαμε η μια την αλλη.

Εξαλλου λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα.Ε με τη διαφορα οτι πρεπει να μετρησεις θερμοκρασια και να ρίξεις νεράκι σιγα σιγα.Αν με ρωτας ποτε δε μετρησα.Κανω μπανιο 3 φορες τη μερα το μικρο μου πλατσουριζει με τις ωρες και ακριβως το ιδιο θα κανω αν χρειαστει σε περιπτωση πυρετου.Εξαλλου υπηρξα και γω παιδι,ανεβαζα πυρετο και η μητερα μου απλα μπανακια μου εκανε για κανα 20λεπτο.

Ολοι αυτοι ομως που γραφουνε οδηγιες εχουνε χρεος να εξηγησουνε στη μητερα αναλυτικα.Βλεπεις δεν εχουνε ολες την ιδια αυτοπεποιθηση.Ξερω μαμαδες που κανουνε μπανιο το μωρο τους ακομη παρεα με τον συζηγο.Ή μπορει να φοβουνται.Δεν μπορουνε να γραψουνε...Βουτηχτε το κατω απο το νερο ε πανω κατω χλιαρο να ειναι αφηστε το κανα τεταρτο κλπ.Ειναι απλα θεμα διατυπωσης και τιποτα αλλο.Ακόμη και οταν περιγραφουν ενα απλο μπανακι παλι μπλέκουνε θερμομετρα κλπ.

Οτι θελει κραταει ο καθε γονιος απο το αρθρο και το καθε αρθρο.

Τελος αν παρατηρησες προχθες που ειχε πυρετο της Χαρας το νινι ειπα να μπει να τη συμβουλεψει καποια μανουλα εμπειρη.Παρολο που εχω σπουδασει 3 χρονια ιατρικη.Σεβομαι την εμπειρια της μαμας πάνω απ'ολα.

Τεσπα.

Πολυ χαρηκα που δεν θα ξενιτευτεις.Αντε γιατι φανταζομαι τι τρομαρα θα πηρες.....

Ελένη τα δοντια δεν κανουνε υψηλο πυρετο.Οποτε κοψτε τα πολλα πολλα με τη Σωσω.χαχαχαχαχαχαχχα!Για λιγες μερουλες μονο μωρε......

Νανουκα τωρα που το λές το θυμηθηκα...Ελα ρε!Ολα μαζι!

Περιμενω τους δικους μου σημερα!Επιτελους!Αντε να ξεκουραστω λιγο.Αν και ειναι καλο παιδακι το ζουζουνι.Αλλα να παει και η μαμα για κανενα μπανιο χαλαρη!Να μαυρισω βρε αδερφε!χαχαχαχαχα!

Παω να κανω δουλειες να ταισω κλπ.

Επανερχομαι.

υγ.ελα μωρε νανουκα το βαρεθηκα το αλλο(αβαταρ) :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι οκ :kiss:

Ήμουν φορτωμένη πολύ με το θέμα της απόσπαση και ήμουν λίγο εκτός εαυτού.

Δεν είναι και λίγο να χωρίζεται μια οικογένεια στη μέση :( .

Έχεις δίκαιο γισ τη λέξη. Είμαι και μορφωμένη κοπέλα τρομάρα μου :laugh: .

Ελένη ξέχασα να σου πω. Μη χάνεις τις ελπίδες για αναπληρώτρια.

Υπάρχουν πολλοί που δεν πάνε ή που κάνουν μόνο αίτηση για 1-2 μέρη.

Έχεις κάνει για όλη την Ελλάδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Φροσω...εννοειται οτι διακιωματικα η αποσπαση σου ανηκε!!!!

Μαρακι οι δικοι σου γονεις ερχονται, οι δικοι μου φευγουν!!!! :x:x

πανε ταξιδι 10 μερες και ειναι η πρωτη φορα από τοτε που γεννησα που λειπουν τοσες μερες..συνηθως φευγουν 3ημερα αλλα τωρα...ευτυχως που δε δουλευω...εχω καλομαθει να τον αφηνω και λιγο..μαλλον θα λειψουμε και εμεις 4 μερες..

Νανουκα πες..δε σου τη λεμε..μας αρεσει η γκρινια σου...

κανενα νεο από τη Χαρα???

Σωσω με το μπανακι τι θα γινει?????τουλαχιστον δεν εχεις προπαγανδισει κιολας!!!χαχαχααχαα!!!

ευτυχως το απογευμα εχει βολτα μακρινη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μας

πήγαμε και κάναμε τις εξετασούλες με την μικρή

πολύ κλάμα

της έσπασε και μια φλέβα γιατί γύριζε το χέρι το παλαβό

φοβόταν πολύ

αλλά οκ

αύριο τα αποτελέσματα

πήγαμε και στο γραφείο του μπαμπά μας τον πήραμε και πήγαμε και για καφεδάκι

σούπερ η μικρή, μας έκανε κάτι τσαχπινιές

μας είχε βλέπεις και τους 2 αποκλειστικά

αχ βρε σωσάκι περάστικά στο κομμάτι

έλα θα περάσει

Φρόσω συχγαρητήρια για την απόσπαση

μια χαρά, θα' σαι στο σπίτι σου

σήμερα δεν μαγειρεύω τπτ βαριέμαι..

πατατούλες τηγανιτές για τα κορίτσια

για τ ααγόρια εχω απο χθές και μεις καμιά σαλάτα

σας φιλώ κοπελάρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,χθες ξεχασα να σας πω οτι πηγαμε παιδιατρο...το μικρο μου εκανε μονο ενα εμβολιο αυτη την φορα και θα ξανα κανει οταν γινει 12 μηνων...ολα μια χαρα μας ειπε...ειναι 70 ποντοι και 7.525 κιλα...εγω εχω εναν πονοκεφαλο σημερα αλλο πραμα...απο την ζεστη μαλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιατρικη;;για πες το στορυ σου να δε βαριεσαι...

καλως να τους δεχτεις..καλα δε πρεπει να θελεις και πολυ μαυρισμα..το χεις το ψημενο..

χρουσουλα δε πειραζει..12 μερα θα ειναι δυσκολη..μετα,ολα καλα...δε λεω..μπορει να ζοριστρις με 2 παιδια..χαχα..

και εννοειται δεν εχω προπαγανδισει κανενα..απο σας και απο τα αλλα μελη..και δεν εχω πει τιποτα σε κανενα..αν και μεταξυ μας..χαχα..δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο αυτο αν με ρωτας..μπορεις να κανεις 100 λογαριασμους και να ψηφισεις το ιδιο ατομο..

οποτε...

ναι ελενη ας μεινουμε χωρια..να σε πεθυμησω κιολας..

σουζαν καλες οι μετρησεις..σαν και μας ειστε...1 χαρα..

αντε ρε γεωργια..εμας οταν ηταν 2 μηνων την τρυπησαν 4 φορες να την βρουνε..και κοιτουσα κιολας..για αιματοκριτη..και μαλιστα ελεγα τη κοπελα,να σε βοηθησω;;αχ παιδια δε ποτοουμε απο αυτα..δε ξερω ..αναισθητη ειμαι;;μαλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θελω να παω για μπανιο με την σωσωκα...

δεν πειραζει θα ειναι περδικι σε δυο μερες...

αληθεια βρε φροσακι????λες????

βεβαια ειναι αναπληρωτρια μηδενικης προυπηρεσιας...

δεν εχω δηλωσει ολες τις περιοχες..

μονο κρητη..

αλλα η κρητη θεωρειται παραμεθωριος και εχει πολλα κενα...

βεβαια περιμενω και τον πινακα ειδικης αγωγης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ... κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το πράσινο φως στην γκρίνια μου!!!

χαχαχα!!!

Με πρήξανε σήμερα!!!

Εμείς είμαστε μαθημένοι να δουλεύουμε το 1/3 της ημέρας και τα υπόλοιπα 2 να καθόμαστε!!!

χαχαχα!!!

Περνάει και ιπο εύκολα η μέρα...

Απλά έκανα μια μαλακία πάλι...

Δε θυμάμαι πια μέρα έκλεισα τη συνεδρία...

Στις 3 ή στις 4;

Μου λέτε;

Μαράκι!!!

Θέλω κι εγώ τους δικούς μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα κοριτσια παλι εχω τρεχαματα...εχω να παω στην κοσμοτε παλι...γιατι μου εχει σπσει η σιμ και χθες εκανα αιτηση για αντικατασταση...ελπιζω να την δεχτουν..δεν θελω να αλλαξω αριθμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 4 ήταν τελικά...

Ουφ... τη γλίτωσα πάλι...

Πήρα τηλ εκεί που είχα κάνει κράτηαση για την αίθουσα και το επιβεβαίωσα...

Στο σημείωμα είχα βάλει στις 3 :woohoo:

Ευτυχώς δεν τους το είχα στείλει...

Ρε κορίτσια... κανένα νέο από την Ισμήνη;

Μας είχε πει οτι δεν ήταν πολύ καλά...

Αν έχει κάποια το τηλ της, ας την πάρει...

Σχολάω!!!

Υποτίθεται οτι θα μαγείρευε ο Πετρής...

Με πήρε τηλ και μου λέει...

Goody^s (sorry Μαράκι) ή γύρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σουζαν στο ρεθυμνο ειναι η κοσμοτε και εχεις τρεχαματα;;;χαχα..

νανα ειδες που το σημειωσες λαθος;;;χαχαχα

σωστος ο πετρης..σιγα νη μη μαγειρεψει με τετοια ζεστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μας.

Η Λυδια κοιμηθηκε στις 12 και ξυπνησαμε στις 11.Σουπερ!!

Εγω ετοιμαζω τα πραγματα θα ερθει ο Δημητρης και θα παμε για μπανιο.Σημερα θα λιωσω στην παραλια.

Εχθες καναμε βολτα στα μαγαζια ψωνισα για την Λυδια δυο μπλουζακια και ενα καρω πουκαμισακι με φουστιτσα.Κουκλιτσα θα ειναι!

Σωσω εγω δεν ειδα τον σταυρο.Με ξεχασες?

Φροσω μπραβο για την αποσπαση :)

Χαρα περαστικα στον γαμπρουλη μου.

Σουζα μια χαρα ο μικρουλης.Δεν μας εχεις πει ονομα.

Νανα πηρες μοκασινια?

Μαρακι 78 αντε και στο δημοτικο συμβουλιο!!!!Καλη πορεια!

Markat πιστευω οτι αυτο με το φαγητο η μικρη σου το κανει για αυτο που διαπιστωσες και μονη σου..θελει την αποκλειστικοτητα σας.Ψαχνει τροπους να σας τραβηξει το ενδιαφερον.

Αλεκακι?????Marker???Ισμηνη?Δημητρα???Ευη???Που ειστε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εχω να παω ταχυδρομειο και να πληρωσω και την δεη....οποτε χεσε μεσα πολυχρονη....χιχιχιχι sofibell δικιο εχεις Κωσταντινο θα τον βαφτησουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα!!!

Σωσω ειμαι η 13η ψηφος. η αδερφη σο σε ψηφισε καλε; αντε να το κερδισεις γιατι με τοσα ταξιδια θα το χρειαστεις!

Φροσω συγχαρητηρια για την αποσπαση!!!

Ελενη, αντε με το καλο να πας αναπληρωτρια!

για τα αρρωστουλια τι να πω... περαστηκα! τοσα χρονια νομιζα οτι τα παιδια αρρωσταινουν μονο το χειμωνα :S ισως να μην εδινα σημασια κι ολλας... δεν ημουν και πολυ (καθολου να πω καλυτερα) τυπος που ασχολειται με παιδια :blush:

Αλεκα καλως ορισες. ποτε θα ξαναφυγετε; :P

Αλεκα234 τι κανει η Αλονησος; ειχαμε μια πελατισσα στο γυμναστηριο που δουλευα που ηταν απο κει. πολυ καλη γυναικα. και ολο το καλοκαιρι ητνα εκει γιατι η μαμα της ειχε ανοικιαζομενα. μη με ρωτησεις ονομα... πανε και 10 χρονια.... εχω και προβλημα με το να θυμαμαι ονοματα. φατσες ομως και περιστατικα δεν ξεχναω.

Νανα γκρινιαζε μας!!!! μας αρεσει! να θυμομαστε πως θα γκρινιαζουμε και εμεισ οταν θα παμε δουλεια.

εγω ετσι πως τα υπολογιζω... θα παω 2 μερες μεσα Δεκεμβρη, θα παρω 11 μερες τη βραχεια αδεια... θα ξαναπαω 2 μερες πριν την Πρωτοχρωνια, θα παρω τις 34 κανονικη του 2010 και θα ξαναπαω 2 Φεβρουαριου. αλλα ο αντρας μου το εβαλε σκοπο να κανω την εγχειρηση στον ομο που μου βγαινει για να μη μου βγαινει... οποτε αλλο 1 3μηνο δεν πρεπει να το κατσω;

αρχισαν παλι να κοπανανρε απο διπλα @$#%%$%^

ξυπνησε η μικρη. μονο 1 ωρα κοιμηθηκε @$^^^@#$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό κατάλαβα και εγω Σόφη μου για τη μικρή

να δούμε και τι θα δείξουν οι εξετάσεις αυριο..

πέρασα και απο τα raxevsky σήμερα και πήρα τον κατάλογο φθινόπωρο χειμώνας

έχει κάτι υπέροχα φορεματακια!

μου έχει κολλήσει να φορέσω μακρυμάνικο, χαμηλό πίσω στην πλάτη και μέχρι το γόνατο φυσικά και να κάνω τα μαλλιά μου ψηλά

ετσι το φαντάζομαι ελπίζω να βρω κάτι..

πίνω βυσσινάδα τώρα

εχω ησυχία

κοιμούνται και τα 4!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μουυυυυυυ.

Κάτι μύριζε πολύ άσχημα στο δωμάτιο των μωρών και άφου έφαγα τον κόσμο τελικά ανακάλυψα ότι η διπλανή έφυγε για διακοπές μέρες τώρα και άφησε τα σκουπίδια της στη βεράντα που είναι ακριβώς δίπλα από την μπαλκονόπορτά μας.

Τί να κάνω; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na πας στη βεραντα της και να καψεις τα σκουπιδια...χαχ.α.ποιος τα κατεβαζει τωρα..

βαγκ να σαι καλα..ωραια τα ειπες παλι..

νανα...κοιμηθηκες;;η μαρκερ που ειναι καλε;;

ασε που μπορει να σας εχω εκπληξη..μπορει να μπει η ντομ βραδυ..χαχα..ετσι λενε οι πηγες μου..

εμεις πηγαμε ταβερνα..ητν αμστουρακι λιγο αλλα 1 χαρα..γυρισαμε..ανεβασε 38,4, εδωσα πααντολ,μου ξερασε και γιαουρτι και φαρμακο και εδωα ακομα 2 σσ..επρεπε 4 συνολο..αλλα δε ξερω ποσο εχασε..και μετα απο μιση ωρα ανεβασε 39.2//

την καναμε μπανιο..και θ δουμε..

αυριο φευγει η πεθερα1!!

αλεκα 234;;που εισαι;;σουζαν ακομα στον οτε εισαι;;;εκλεισε καλε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααα

εμεις ειμαστε καπως καλυτερα αλλα πολυ μπουκωμα και μιξα, βαρεθηκα να καθαριζω τη μυτη,δεν μου καθεται,

φροσωωωωω μπραβοοοοο, ειδες ολα καλα. πολυ το χαρηκα.

για την ντομ. το ξερωωωω χαχαχαχαχα

γεωργια πως ειναι τωρα η μπουμπου;

ααααα!!! φροσω αν μπορεις παρε ενα σκουποξυλο και πιαστα να τα πεταξεις,χαχαχαχαχα

καλυψωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε????

Δεν προλαβα να σας διαβασω....

Σωσω εγω ειμαι η 14η!!!!Αντε γερα!!!!

Ελπιζω τα μωρακια να ειναι ολα καλα! Γεωργια καλυτερα το ματακι??

Με επιασε πονοδοντος σημερα....Δεν μπορω να το αναβαλω αλλο....Το πηρα αποφαση οτι πρεπει να παω οδοντιατρο....Τον σιχαινομαι ρε γμτ....

Η Φενια μια χαρα!!!!Παρασκευοσ/κ ειμασταν θαλασσα!μες την τρελη χαρα το παπακι μου!!!

Πεμπτη μαλλον θα ξαναφυγουμε!

Πολλα φιλια σε ολες σας!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...