Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Σωσώκα, μόλις πήρες την ψήφο μου!!!

Όμως, να ρωτήσω... εμένα γιατί δε με έβαλε;

:angry:

Τεσπά...

Άντε ρε Σωσώ... βάλε ζαρτιέρες!!!

Κολακεύουν πολύ το σώμα!!!

&μην ξεχάσεις 1 γαλάζια καλτσοδέτα!!!

Βαγκ, πολλά κέφια βλέπω...

Τι κάναμε το βράδυ;

Φρόσω πολύ γέλασα με τη βράκα της πεθεράς!!!

Χρυσούλα, το ξέρω... είμαι πολύ γκρινιάρα!!!

Σούζαν,μην ξεχάσεις να βάλεις αυτό το ολόσωμο- φουξ- σορτσάκι στις 31 του μηνός!!!

Γεια σου ρε Μαράκι χάκερ!!!

Πάντα ετοιμοπόλεμη!!!

Ο μπεμπούας όλα τα λεφτά μέσα στο πάρκο του!!!

Μπράβο ρε Χαρά μου!

Γλίτωσες τα χειρότερα!!!

Περαστικά σας γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε σας ευχαριστω για την ψηφο...νανα γιατι δεν εισαι εσυ;;;και γω ποιον θα ψηφισω..;;πλακα εχει παντως..σιγα να μην το κερδισω..

αυτη παλι δεκατα εχει..νατε να δουμε..η πεθερα θα δει το τουρκικο..και εγω τσατ με εσας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ρε Σωσώ... :(

Πάντως το παραπονάκι μου το έκανα!!!

Ε μα πια!!!

Θα έσκαγα!!!

χαχαχα!!!

Κοιμήθηκε ο μπελάκος μου!!!

Άλλο... τι νέα ρε Σωσώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νεα ρε νανα...αλωνιζει αυτη..αλλα ανεξαρτητη..συριο θα φαμε εξω λεμε..ολοι μαζι..

τετ μεσημερι την κανει..φετος δε θα εχουμε πολλες αφιξεις..κριμα....

αλλα δε θα σε πετυχω πανω..βλακεια...

δε πειραζει..

τι εφαγες;;;η τι θα φας;;;αλλα εσυ ετοιμη για υπνο εισαι..τι ρωταω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες, σας αφήνω...

Πάω στον αντρούλη μου!!!

Μην πάει οτ μυαλό σας στο πονηρό... το μεσημέρι με αποπλάνησε... χαχαχα!!!

Πάω να κάνουμε λιγα γούτσου γουτσυ μόνο...

Σωσώκα είσαι τρίτη μέχρι στιγμής!!!

Άντε, κορίτσια!!!

Ψηφίστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον τελευταίο καιρό κοιμάμαι κατά τις 11!!!

Ναι ρε Σωσώ... δε θα είμαι και στο γάμο σου.. δε με κάλεσες, αλλά αυτοκαλλιέμαι!!!

χαχαχα!!!

ΑΑΑ ξέχασα!!!

Ο Σταυρός σας ΤΕΛΕΙΟΣ!!!

Πόσο τον πήρες;

Με χάλασε λίγο η αλυσίδα, αλλά μπορεί να φταίει και η φωτό...

Φαίνονται στα δεξιά...

τι έφαγα;

Λουκουμαδες και σιάμιση (πίτα με κρέμα)...

Γιορτάζει η εκκλησία μας και έχει 1 μίνι πανηγυράκι!!!

Το είχα αποθυμένο από πέρσι που μου είχαν μοιρίσει οι λυκουμάδες και δεν μπορούσα να φάω λόγω του διαβήτη που είχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικη μου ψηφο;ς ηταν η πρωτη που πηρε η φιλεναδα μας!!!!!χαχχαχαχααχα!!!!θα της φερω γουρι!!!!

Τον σταυρο οντως ξεχασα να τον σχολιασω...μου αρεσε παρα παρα πολυ!!!!!πολυ ωραια τεχνοτροπια!!

παψτε επιτελους να μιλατε γα φαγητο!!!!κοιλιοδουλες!!!!!!

κοιτα να παρεις το μπανακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα καλε...πλακα εχει..

ανε δε μιλαμε για φαγητο;;ειχες ζαχαρο καλε εσυ;;;

ο σταυρος 280

...εγω ξανα λεω θα επαιρνα λευκοχρυσο σκετο..οχι οτι δε με αρεσει αυτος..αλλα...οκ..η αλυσιδα πανακριβη σε σχεση με το σταυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!

ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΓΕΛΑΣΩ..

ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΣΙΛΕΡ Η ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΙΓΚ...

ΣΩΣΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ..

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΑΝ...

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ...

Α ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΡΩΝ..ΕΧΩ ΣΕΙΡΑ 1300..ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ 900 ΟΠΟΤΕ...

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε ελενη;;;για ποιο απο ολα θα μου πεις;;;

χαιρομαι που σας αρεσαν..τις περισσοτερες..αλλα πειτε και οι αλλες..χρισ φοβο και παθος..ξερετε..

2 μερεςς;;και τι να κλασουν καλε;;

1300,ε;;;ε τι να πω..

ρε σουζαν αν με ψηφισες εμενα..εσενα ποιος σε ψηφισε;;καλε τους εαυτουε αμς ψηφιζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω...

Ωραιος ο σταυρος Σωσω. Ασυνήθιστος για βαπτιση.Εμενα παντως μ'αρεσει οκιτρινος χρυσος.Κιτρινο φοραω.

Του μπεμπη η νονα του πηρε λευκο.Εντελως απλο.Εχει κατι πολυ διακριτικο στα τελειωματα.

Σουζανιτα μπραβο!Ψηφισες τη Σωσω και οχι τον εαυτο σου!Τι καλο παιδακι εισαι εσυ!Παντως σκιζεις απο στιχακια εισαι πρωτη!Διαβασατε κοριτσια τα στιχακια της?Πολυ καλη!Μπραβο κοριτσακι!

Ρε Νανουκα τι μου κανεις βραδιατικα!Θελω λουκουμαδεεεες!Καλα ειχες διαβητη?Δεν το θυμομουν! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω αληθεια σε ψηφισα....το σχολιο σου μ'αρεσε περισσοτερο απο ολα...δεν ξερω ποια ψηφισε εμενα...εγω παντως δεν θα ψηφιζα τον εαυτο μου δεν ειναι του χαρακτηρα μου..γιατι θεωρω πως οποια θελει με ψηφιζει...μαρακι σε ευχαριστω πολυ αλλα σιγα που ειμαι καλο παιδακι επειδη εδωσα μια ψηφο...ουτως η αλλως ενα μπανακι ειναι και οποια και αν κερδισει θα χαρω πολυ γιατι ειναι για ενα μωρακι...σε ευχαριστω επισης που σου αρεσαν τα στιχακια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες...μπηκα να σας πω μια καληνυχτα..

η μικρη προς το παρον ειναι οκ οποτε εχω μια ελπιδα οτι δε θα αρρωστησει...

χαρα πολυ χαρηκα με τον μπεμπακο..

σωσω προσεχε μωρη τη μικρη,μην την βγαζεις εξω κ γινει χειροτερα..πωπω τι γυριστρα εισαι εσυ..

μαρακι χρονια σας πολλα...πωπω περασε ο καιρος...

νανα θυμαμαι τετοια εποχη περσι που τα λεγαμε..ηθελες να φας γλυκα αλλα ησουν πολυ προσεκτικη..εμεις παλι οι υπολοιπες ξεσκιζομασταν!!!!

βαγκ πολυ γελαω με την παρτη σου!!!

χρυσουλα εγω δε σε καλωσορισα απο τις διακοπες σας...ελπιζω να περασες σουπερ..οσο για το ποτε θα κοψει ο μικρος το βραδινο...σου απαντησε η βαγκ..κ εγω προσθετω,οταν κοιμηθει ολοκληρο το βραδυ η αγγελικη χωρις να ξυπνησει κ οταν κοιμηθουν κ τα 2 παιδια της βαγκκ...πολυ αργοτερα δηλαδη...ελα πλακα κανω..μηπως να τον παλευες με νερακι κ πιπιλα????τωρα εχει μαθει το φαι κ δυσκολα να το κοψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...αρα χρυσουλα..δε σου δινουν και πολλες ελπιδες για να σταματησει ο φαγανας να ξυπανει..εμενα κοιμαται με 37.4 προς το παρον..το βραδυ θα την εχω στο νου μου..αντε να δουμε..καλο σας βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μαράκι μου, μ’ αρέσει περισσότερο το παλιό σου άβαταρ!!!

Σου ταίριαζε περισσότερο...

Ναι είχα και θυροειδή... και διαβήτη... και κολικούς νεφρού...

Η Βαγκ έτρωγε για μένα τσουρεκάκι του Τερκενλή!!!

Σωσώ;

Σκέτος ο Σταυρός πόσο έχει;

Όταν έρθω Κρήτη θα πάρω κι εγώ έναν!!!

Ειλικρινά, μου άρεσε πολύ!

Είναι χειροποίητος;

Κοίμηθηκε πολύ καλά το Ανθιμούι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

σωσω πως παει η μικρη????

θα παμε για κανενα μπανιο σημερα???

αλλα φοβαμαι ρε μην κολλησει και η δικια μου...

μηπως ο πυρετος ειναι απο τα δοντια?????

εισαι η τριτη για το μπανακι..

αντε με το καλο.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα ζουζουνες (αν και ειναι τριτη σημερα)

επιτελουσ κοιμηθηκα με μονο 3 στιγμιαια ξυπνηματα και αυτα γιατι η πιπιλα που φωσφοριζει εχει μεινει μεσα στο αμαξι.ξυπνουσε και την εψαχνε και φυσικα δεν την εβρισκε στο σκοταδι.

παω να παρω καμια 6αρια σημερα

για το μπανακι οταν εχει πυρετο το μωρακι-παιδακι συμφωνω με την φροσω. απλα αν θελετε στο τελος για λιγα δευτερολεπτα απο χλιαρο το κανετε λιιιιγο πιο δροσερο. ποτε ομως αποτομες εναλλαγες γιατι θα το πιασει ριγος.

σωσω σχετικα με τα εσωρουχα..... μπορεις να μην βαλεις και καθολου αν θελεις χεχεχχεχεχε. εχει και καλσον με ενσωματομενο βρακακι. χαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχα καρπουζι εφαγες και σαν αυτο(κοκκινο) εγινες χεχεχχεχεχεχε

παιδιατρο το απογευμα εχουμε. σημερα βηχει και η μικρη αλλα ευτυχως οχι γαιδουρινα (ακομα τουλαχιστον) σαν τον δημητρη.

αντε να δουμε

χαρα σωσω περαστικουλια και παλι. θα τα πουμε και απο το τηλεφωνω

σωσωκα ψοφισα και εγω. πια αραγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες...

σημερα δουλευω 10 με 7!!!!πως θα περασει...κ μαλλον μετα πρεπει καπακια να παω τη μικρη να την ακροαστει η παιδιατρος...ακομα βηχει...

περαστικα σε ολα τα μωρακια της παρεας...

αλεκααααα...ποτε γυρνατε εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Κορίτσια την πήρα την απόσπαση και μάλιστα στη γειτονιά μου!!!!!!

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί θα γίνει με τα άρρωστα μωράκια;

Καλοκαίρι είναι κι όλα αρρωστούλια; Τα καημενούλια μωρέ....

Περαστικά!!!! :)

Σωσώ ο σταυρός μου άρεσε πάρα πολύ!

Εγώ πάντως θα τον φορούσα με μεγάλη ευχαρίστηση.

Λίγο η αλυσίδα μου φαίνεται ότι δεν ταιριάζει αλλά φορεμένος μπορεί να είναι διαφορετικά.

Καλά Μαράκι γιατί παρεξηγήσαι; Αυτή δεν ήταν η δική σου άποψη αλλά κάποιου που ίσως δεν είναι καν γιατρός. Επειδή το γράφει;

Εμείς τόοοοσα χρόνια με αυτόν τον τρόπο ρίχνουμε τον πυρετό.

Και ναι εγώ όταν έχω πυρετό σέρνομαι μεν αλλά πάω στο μπάνιο και κάνω ντουζ. Και ναι σε λίγο ΠΟΛΥ μου αρέσει όπως με δροσίζει το νεράκι.

Έχω ρίξει άπειρες φορές τον πυρετό και των 3 παιδιών μου με αυτόν τον τρόπο και κανένα δεν δυσανασχέτησε. Ίσα ίσα που πιτσιλάνε το νερό.

Καλές και οι θεωείες αλλά και η εμπειρία είναι βασική.

Όταν θήλασα τον δον διάβαζα άκουγα τον τάδε την τάδε.

Μ#%%&@@@$^.

Στα δίδυμα ακολούθησα απλά το ένστικτό μου. :)

Όταν βλέπεις το παιδί σου να ψήνεται το βουτάς κυριολεκτικά κάτω από το ντουζ να προλάβεις σπάσμους και άλλα τέτοια. Δεν παίρνεις θερμόμετρα να μετρήσεις τη θερμοκρασία κι ούτε πανάκια να το καταβρέχεις.

Η μάνα μου είχε αδελφό που του έμεινε καθηστέρηση νοητική από πυρετό.

Η κάθε μάνα ας κρίνει τί πρέπει να κάνει....

Χρυσούλα ο δον ξυπνάει ακόμα 2 φορές τη νύχτα για γάλα ή για οτιδήποτε άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο μας..χθες το βραδυ στις 12 εκανε 39.1..της εδωσα πονσταν..εναλλαξα με παναντολ μου ειπε..κοιμηθηκε καλα το βραδυ..βεβαια αφου την ξυπνησα παιξαμε μεχρι τη 1..και μετα νανι..αφου εψαχνα τη βαγια..σοφη αν ειμασταν κοντα...θα την εφερνα..

και σημερα 8.20 στο ποδι..38.6..της δινω παναντολ..και μετα παο 1 ωρα κατεβαινει..πηρα παιιατρο..μου λεει περιμενουμε 3 24 ωρα..

οποτε..περιμενουμε..

αρε νανα κα σημερα α βγαιναμε ταβερνα..μαλακια..ελενη ουτε ζωγραφιστη δε θελω να σας δω..ποιο μπανιο;;με τιποτα..

μαρακι καλο το αβαταρ..

αλεκα περιμενουμε νεα..και καλυψω εννοειται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...