Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεινε μαζι μου φιλη μου καλη!!


zouzou291

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 133
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ..

ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ..ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ..ΚΑΡΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

ΜΟΝΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ..

ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ..ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ..ΚΑΡΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

ΜΟΝΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipamai poli katerina mou.pistebw pws arketoi apo mas exoun perasei kati paromoio.kai egw apoxwristika ton kalitero mou filo apo dilitiriasi.ton mpompi.einai apistefto to poso mporeis na detheis me ena zwo.krata kala tis anamniseis sou kai tha einai kai i ira panta konta sou.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipamai poli katerina mou.pistebw pws arketoi apo mas exoun perasei kati paromoio.kai egw apoxwristika ton kalitero mou filo apo dilitiriasi.ton mpompi.einai apistefto to poso mporeis na detheis me ena zwo.krata kala tis anamniseis sou kai tha einai kai i ira panta konta sou.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ... Εύχομαι να το ξεπεράσετε γρήγορα και να τη θυμάστε μόνο με αγάπη και χωρίς στενοχώρια...

Ας το βρει από το Θεό αυτός που ευθύνεται για τον πόνο σας... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ... Εύχομαι να το ξεπεράσετε γρήγορα και να τη θυμάστε μόνο με αγάπη και χωρίς στενοχώρια...

Ας το βρει από το Θεό αυτός που ευθύνεται για τον πόνο σας... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα τα ασχημα νεα κατερινακι......:(

δεν ηθελα να πιστεψω οτι δε θα τα καταφερει....:(

παντως, ειλικρινα, αν μπορουσα θα ταιζα φολες ολους

τους ασυνειδητους..........:angry:

το ξερω οτι θα τη θυμασαι παντα!!!!

να εισαι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα τα ασχημα νεα κατερινακι......:(

δεν ηθελα να πιστεψω οτι δε θα τα καταφερει....:(

παντως, ειλικρινα, αν μπορουσα θα ταιζα φολες ολους

τους ασυνειδητους..........:angry:

το ξερω οτι θα τη θυμασαι παντα!!!!

να εισαι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Ρ Ι Μ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ..

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΘΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ..

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Ρ Ι Μ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ..

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΘΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ..

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου και εγω με τη σειρ μου θελω να σου πω ποσο πολυ λυπαμαι για τη σκυλιτσα σου....σε καταλαβαινω απολυτα....πως νιωθεις.....φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου και εγω με τη σειρ μου θελω να σου πω ποσο πολυ λυπαμαι για τη σκυλιτσα σου....σε καταλαβαινω απολυτα....πως νιωθεις.....φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ.... :( :( :( :( :( :(

Το εχω περάσει και καταλαβαίνω τον πόνο....

Να σκέφτεσαι μόνο οτι όσο καιρό έζησε μαζί σου, ήταν ευτυχισμένη και περνούσε καλά....

Τώρα ήρθε η στιγμή να φύγει και να είναι κάπου αλλού ευτυχισμένη... ο ένας κύκλος έκλεισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ.... :( :( :( :( :( :(

Το εχω περάσει και καταλαβαίνω τον πόνο....

Να σκέφτεσαι μόνο οτι όσο καιρό έζησε μαζί σου, ήταν ευτυχισμένη και περνούσε καλά....

Τώρα ήρθε η στιγμή να φύγει και να είναι κάπου αλλού ευτυχισμένη... ο ένας κύκλος έκλεισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :(

κριμα,κριμα,κριμα!!ΗΡΑ εκει ψηλα που πηγες κοιτα να βρεις την δικια μου φιλη cherry που μου σταθηκε κατι παραπανω απο φιλη και περασαμε μαζι 8 αξεχαστα χρονια!πεστης οτι δεν την ξεχνω (πως θα μπορουσα)και εχει μεινει βαθια μεστην καρδια μου.....ηθελε πολυ να γινει μανα αλλα δεν τα καταφερε και οταν πια εμεινε εγκυος και αυτη πεθανε την ωρα που γεννουσε!!!δεν προλαβε να δει τα μωρα της που τοσο λαχταρουσε!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :(

κριμα,κριμα,κριμα!!ΗΡΑ εκει ψηλα που πηγες κοιτα να βρεις την δικια μου φιλη cherry που μου σταθηκε κατι παραπανω απο φιλη και περασαμε μαζι 8 αξεχαστα χρονια!πεστης οτι δεν την ξεχνω (πως θα μπορουσα)και εχει μεινει βαθια μεστην καρδια μου.....ηθελε πολυ να γινει μανα αλλα δεν τα καταφερε και οταν πια εμεινε εγκυος και αυτη πεθανε την ωρα που γεννουσε!!!δεν προλαβε να δει τα μωρα της που τοσο λαχταρουσε!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...