Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia kamia apo tin wraia orestiada??


Recommended Posts

koritsia skeftika na anoiksw auto to thema na mazeutoume na ta leme k pou kserete mporei k na sunantithoume k gia kafedaki!!!!egw den eimai apo orestiada alla menw ekei logw epaggelmatos suzigou!!!kai tha meinoume arketa xronia akoma!!!latreuw orestiada mou aresei polu i poli.....ante na doume poses eimaste?????????elate na kanoume parea!!!xixixi :P:cheer::P:cheer::cheer::cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μενω ορεστιαδα λογο επαγγελματος οπωσ ειπες ειμαι εδω σχεδν 5 χρονια ηταν να φυγουμε φετος Αλλα του χρονου σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvelaki mou ela ela....wraia tha perasoume!!!!!

ifigen tha fugete e??emeis exoume akoma...i alitheia einai gnwrizw arketa atoma apo ekei alla elega moni mou eimai sto mammyland apo orestiada??pou menete????se poio stratopedo einai o antras sou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

happy!!! έγραψε:

καλησπερα ελενακι!!!εγω ειμαι απο διδυμοτειχο αλλα μενω ορεστιαδα εδω κ ενα χρονο ο αντρας μου ειναι στον λαγο

kalimera happy.....pws se lene??sou aresei i orestiada!!kanate grigora gnwrimies...??ante na mazeutoume siga siga...:))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o δικος μου ειναι απο δω οποτε εχει τον κυκλο του ηδη εγω ζοριστικα παρα πολυ περσυ που ηρθα εδω αν κ το μερος μου ειναι 20 λεπτα δρομος πω θυμαμαι εβγαινα στο μπαλκονι κ ελεγα τι κανω εδω???

εμεις μενουμε απεναντι απο την λεσχη αξιωματικων,τωρα πλεον εχω γνωρισει ατομα αλλα τιποτα ιδιαιτερο,το ονομα μου ειναι σουλ.εσυ ελενακι απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

nai dipla sto kafe kafe kai meta eimai egw...diladi stin mesi to ilektra......gti kale mia xara ilikia exeis otan tha ftaseis sta 40anta ti tha les????xaxaxaxaxaxaxaxa egw eimai 22 xronwn!!!!

o kafes kruwse pantws an thes sou ftiaxnw allon axaxaxaxaxaxaxa........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Ελενίτσα που σε χάνουμε που σε βρίσκουμε όλο κ μέσα στο ιντερνετ θα σερφάρουμε παρέα!!χαχαχαχα εγώ δεν είμαι απο ορεστιάδα αλλά όπως είχαμε πει τις προάλλες αλλου ερχόμαστε αν βρεθεί μια δουλίτσα εκεί κοντα!!!χιχιχιχιχι βρε συ αφου είσαι κ δίπλα απο το καφε καφε μια χαρούλα θα είμαστε θα πίνουμε το καφεδακι μας σε πλαστικό κ βουρ έξω για βόλτες με τα καροτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

από Διδ/χο εγώ!! Σας κανειιιιιι;; :P

καλησπέρααααααα!!!!

να σας ρωτήσω βρε κορίτσια...

Πως τις βάζετε αυτές τις εικόνες με τις ημερομηνίες γέννησης των παιδιών σας :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Τι κάνετε κορίτσια; Συζηγος στρατιωτικού, ερχόμαστε με μετάθεση Ορεστιάδα!! Ο άνδρας μου είχε μείνει ξανα 3 χρόνια πανω, ενω εγω πηγαινοερχόμουν!!! Έχουμε δυο κοριτσάκια την Μαρίνα 17 μηνών και την Άρτεμις 20 ημερών!!! Λογικά αρχές ή μέσα Αυγουστου θα είμαστε πάνω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME το καλο να ξαναρθεις στην ορεστιαδα...εγω εχω ενα αγορακι 2χρ και ενα κοριτσακι 21ημερων...

εχω εδω οπο το 2005 και ο αντρας μου απο το 2004.μαλλον του χρονου φευγουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστώ πολυ!!!!!!! Λογικα αν ολα πανε καλα με την μεταφορικη και το βάψιμο του σπιτου, εμεις ξημέρωμα Σαββατου θα είμαστε πάνω!! Τα παιδιά μας εχουν ελάχιστη διαφορα ηλικίας!! Ειδικα οι μικρες έχουν μονο μια μέρα!!! Στις 7 Ιουλίου γεννησες; Εγω στις 8!!!!!! :D

ria.athanasia θα σε βοηθούσα με τις ημερομηνιές, αν ήμουν καλη σ'αυτο!! Το πέτυχα κατα τύχη μετα απο κάποιες προσπάθειες!! 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλημερα κοριτσια!!!

μενω κωνσταντινουπολη!!!

να σας ρωτησω ξερετε ποση ωρα ειναι ωδικος απο την Πολη στην ορεστιαδα??

συνηθως παω αλεξανδρουπολη!!δεν εχω ερθει ποτε ορεστιαδα,ειναι πιο κοντα απο την Πολη αραγε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα κοριτσια.. τι κανετε;

Ρεβέκα δεν ξέρω αν σε βοηθαει αλλα απ' οσο γνωρίζω η Ορεστιαδα απέχει 1 ωρα και 20 λεπτα απο την Αλεξανδρούπολη, οποτε υπολόγισε ποση ωρα θα σου παρει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...