Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

gioulaki έγραψε:

Μπηκα λιγο να σας ευχηθω πολλές πολλές και χοντρές κοιλιές αυτο το καλοκαίρι.................

Να φουσκωσετε ΟΛΕΣ και να κλεισει μια και καλή αυτη η ριμάδα η λίστα!!!!!!!

Να'σαι καλά βρε gioulaki.Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Anemosss78 έγραψε:

xrisa mou ke diosa mou sas efxaristo avrio xekiname me tis eneseis klp efxaristoume ke efxome mias ke egine i arxi na akolouthisoun ke alles egkimosines kathos ke afti tis ginekas mou!! poso tin to laxtaroume!

Καλή επιτυχία Γιώργο,όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παίδες παώ να κουβαλήσω τα πράγματα στο αυτοκίνητο, να πάω και τον γάτο στη μαμά μου... να φάω και τίποτα εκεί γιατί εδώ στο ψυγείο μόνο νερά άφησα...και μετά έφυγα!!! τα λέμε το βραδάκι τώρα φιλάκια!!!

Η Δημητρούλα είναι online η είναι ιδέα μου???

Δημητρουλάαααααααααααααα που είσαι καλέεεεε??? :P:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γιουλάκι μου γλυκό καλή εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου και ένα υγιέστατο μωράκι..Να έρχεσαι να μας λες τα νέα σου!

Δεν θέλω να ερχομαι να σας λέω τα νέα μου.........

Θέλω να ερχεστε εσεις να μου λέτε τα δικά σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα! Τι κάνετε? Όλα καλά? Εμείς πήγαμε Λεπτοκαρυά το Σ/Κ για μπανάκι κ αφήσαμε εκεί τους γονείς μου με τον αδερφό μου κ την οικογένειά του. Τώρα πίσω στην καθημερινότητα κ την αφόρητη ζέστη!!! Έβαλα πλυντήρια σήμερα, οπότε ξέρετε τι ακολουθεί αύριο, ε? Το "αγαπημένο" μου σιδέρωμα!!! :angry::angry:

Diosa καλά να περάσεις, αν κ είναι σίγουρο αυτό αφού θα είσαι με τον αντρούλη σου! Είδα που μείωσες τον χρόνο αναμονής στο τικεράκι σου κ χάρηκα πολύ! Δίνει μια νότα αισιοδοξίας αυτό! Πάντως στο μάτι ούτε εγώ πιστεύω, αλλά με τόσα που διαβάζω μπορεί κ να αλλάξω γνώμη...

Να καλοσωρίσω κ εγώ την zaxarenia, την dafni08 κ την 523georgia! Αισιοδοξία κ χαμόγελο κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας!

Νίνα μου ο αντρούλης σου δίδυμος είναι? Κ εγώ, αλλά δεν κρύβω με τίποτα όσα νιώθω. Το μωρό μου με φωνάζει "ανοιχτό βιβλίο"...

Όσο για τα διδυμάκια, κ εμένα μου αρέσουν τρελά. Στον πρώτο υπέρηχο ο γιατρός μου είπε ότι είδε 2 σάκους, αλλά τελικά ακούσαμε 1 καρδούλα. Αχ! Γερά να είναι τα μωράκια μας κ ας είναι ό,τι θέλουν!

Γιώργο με το καλό το νέο σας ξεκίνημα! Φαίνεσαι θετικός άνθρωπος, μάλλον έτσι θα είναι κ η γυναίκα σου, οπότε θα πάνε όλα καλά!!!

φιλάκια σε όλους! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas k apo mena!!! Ti mou kanete? Egw se misi writsa sxolanw...Ti wraia ti kala!! hehe :woohoo: :laugh: ..Eutixws giati simera gia AKOMI mia fora me efere sta oria mou to afentiko mou k kapoia mera 8a kanw kati pou 8a to metaniwsw.. 8elw na vlepw aisiodo3ia, otan peftei mia na tin sikwnoume k etsi siga-siga 8a ftasoume oles/oloi (giwrgaki) sto stoxo mas!!! Egw autes tis meres eimai ligo sto kosmo mou!! Den 8elw na milw me kanena k gi'auto 4iloxa8ika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ke emis afto ixame pi alla telika den antexame na kathomaste xoris na knoume tipota kai ipame na sinexisoume pali ee kaousame ke tetia iperoxa nea me tis egkimosines :) kai ipame na prospathisoume mipos aftin tin fora fanoume pio tixeroi ke petixoume!

ΓΙΩΡΓΟ..ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΕΑ....ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΚΑΛΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΛΙΠΟΝ..ΚΑΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ....

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΦΙΓΕΣ ΑΚΟΜΑ?????????? :angry::angry: 4 ΚΑΙ 10 ΙΝΕ?ΑΝΤΕ ΠΙΓΕΝΕ ΣΠΙΤΙΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ... :P:P:P

ΔΙΜΙΤΡΑ..Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΙΓΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΜΕΝΙ..ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΙ ΕΜΕΝΑ...ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΙ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΦΙΓΕΣ ΑΚΟΜΑ?????????? :angry::angry: 4 ΚΑΙ 10 ΙΝΕ?ΑΝΤΕ ΠΙΓΕΝΕ ΣΠΙΤΙΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ... :P:P:P

Ακόμα στην δουλειά είμαι Νίνα μου :angry::angry::angry:

nikulina έγραψε:

ΔΙΜΙΤΡΑ..Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΙΓΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΜΕΝΙ..ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΙ ΕΜΕΝΑ...ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΙ ...

Κ εμένα έτσι είναι ο δικός μου..Δίδυμος κ αυτός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω...κοιμιζα το αγορακι μου πριν κ μου επιασε την κοιλια κ μου λεει θα κανω νανι εγω την μπεμπα μου....

ναι του λεω....θα περιμενει κανα 2-3 χρονια μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ξέρετε, ε? Όσοι δεν ανοίγονται κάποια στιγμή ξεσπάνε άγρια κ τότε τα πράγματα είναι δύσκολα... Ο δικός μου είναι Ταύρος. Ευτυχώς έμαθε να εξωτερικεύει όσα νιώθει, τουλάχιστον σε μένα. Κ εγώ ανοίγομαι εύκολα οπότε δεν έχουμε πρόβλημα επικοινωνίας. Είναι όμως πολύ της οικογένειας κ δεν ξέρω τι θα γίνει αν δεν καταφέρουμε να κάνουμε παιδί. Τον στεναχωρεί η κατάσταση κ ας λέει ότι είμαστε καλά κ έτσι.

Χρυσάνθη πρέπει να παίρνεις πολύ δύναμη από τον μικρό σου! Αχ, είστε κ ευαίσθητα εσείς τα καρκινάκια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμενα! Εγώ δεν ανηκω ακριβώς στην ενοτητα σας. Συνηθως θα με βρειτε στο θεματακι της εξωσωματικης! Έχω ήδη δυο αποτυχημενες στο ιστορικό μου :( . Η DIOSA με έβαλε στη λίστα σας που ξερω ότι είναι γουρλιδικη!!!!

Θα ήθελα να ευχηθω σε όλες σας να ξεπερασετε καθε απωλεια που έχετε ζήσει και σύντομα να έχετε στην αγκαλίτσα σας αυτο που επιθυμείτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί νέα έχουμε κούκλες???????????????

Anemos...................

Σου εύχομαι τα καλυτερότερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνέχιζε να στηρίζεις έτσι τη γυναίκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε χρειάζεται απόλυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και αγόρι!!! Τι κάνετε?

Γιώργο μου θα περιμένουμε τα νέα σας από το γιατρό! Να πάνε όλα κατευχήν εύχομαι!

Δημητρούλα μου χαίρομαι που πέρασες καλά!!

Βάσω μου σου εύχομαι η τρίτη να είναι και η τυχερή και με το καλό να έρθει ένα σποράκι και να μείνει!!Ε΄΄ιμαι σίγουρη ότι θα σου φέρει γούρι η λίστα μας!

PIPITSAZOUZOUNA καλημερούδια!!!

Κορίτσια εγώ δεν αδιαθέτησα ακόμα και ομολογώ πως έχω αγχωθεί! Είμαι στην 30η μέρα του κύκλου. Μετά την αποβολή μου ήρθε δύο φορές στις 28 μέρες, δυο στις 26 και μία στις 29..Μπερδεύτηκα....Νιώθω κάτι τσιμπηματάκια στην κοιλιά και γενικά μια κούραση..

Οι άλλες πού είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΚΑΛΙ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΟΣ ΙΣΤΕ?

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΕΧΙ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΟ....ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝ ΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Η ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ? ΜΙΠΟΣ ΕΧΟ ΕΚΟ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΓΙΩΡΓΟ..ΚΑΛΙ ΞΕΚΙΝΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΣ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ....ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΘΑ ΚΑΛΑ ΝΕΕΑ...

ΒΑΣΣΟ..ΚΑΛΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ....

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΙΣΕ???? ΓΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΝΑ ΜΙΝ ΣΕ ΚΑΨΙ Ο ΙΛΙΟΣ....ΧΑΧΑΧΑ...

ΔΙΜΙΤΡΑ ...ΟΤΑΝ ΛΕΟ ΠΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΙΓΙ ΕΦΚΟΛΑ,ΕΝΟΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΛΕΙ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΤΙ,ΑΝ ΙΝΕ ΤΙΜΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΤΙ Η ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΧΙ ΣΙΜΒΙ ΑΦΤΟ,ΟΛΟ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΝΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΕ ΘΑ ΔΑΚΡΙΑ...ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ ΟΜΟΣ ΑΦΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣ ΠΟΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟΥ...ΕΠΙΔΙ ΑΦΤΟΣ ΠΟΝΟΥΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΤΣΙ..ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ..ΑΛΑΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ..ΕΝΑ ΦΙΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΑ ΣΙΝΕΧΙΑ....ΔΕΝ ΤΟΥ ΙΤΑΝ ΚΑΤΟΛΟ ΕΧΚΟΛΟ.....ΑΦΤΟ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΣΙΜΒΕΝΙ ΠΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΕΠΙΚΙΝΟΝΙΑΣ..ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΚΙΝΟΝΟΥΣΑΜΕ ΘΑ ΙΜΑΣΤΑΝ ΧΟΡΙΣΜΕΝΙ ΕΔΟ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΙΣ? ΕΧΙΣ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ???

ΜΑΡΑΚΙ ΕΣΙ ΠΟΥ ΙΣΕ???????

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maraki24 μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μακάρι να μην σου έρθουνε οι ρώσοι………..

Nikulina μου………… Andria μου……….. τι κάνετε κοριτσάκια???????????

Γιώργο............ περιμένουμε νεάκια απ΄το Γυναικολόγο!!!!!!!!! Θετική σκέψη κι όλα θα πάνε κατ΄ευχήν!!!!!!!!!!!!!

Όντως………. Πάλι κολλάει πολύ σήμερις το Mammy………….

Υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSA...ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΟ...ΕΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΛΟΝ ΚΑΙ ΑΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ..

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ΕΓΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΕΝΕΗ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΣ ΠΙ ΜΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΜΑΛΟΝ ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....ΗΗΗΗΗΗ ΚΙΜΑΤΕ ΑΚΟΜΑ....ΜΙΠΟΣ ΕΧΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΗΣ ΑΣΚΙΣΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΙΙ...ΜΠΟΡΙ ΜΠΟΡΙ...ΑΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΚΙΜΙΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΙΜΙΣΟΥ...ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ....ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...