Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Συμπεθέρες κανένα ποσοστό από τις πωλήσεις που θα 'εχετε θα μου δώσετε??? Μιας και σας έδωσα και την ιδέα δηλαδή!!!! Άστε που θα προωθω τα βιβλία σας στην Κύπρο!!!

ΒΕΒΕΑ ..ΑΦΟΥ ΕΣΙ ΜΑΣ ΑΝΙΞΕΣ ΘΑ ΜΑΤΙΑ....ΣΙΝΦΟΝΙΣ ΘΕΑ?

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...."ΣΙΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΣΙΜΠΕΤΕΡΕΣ"...ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 2 ΓΡΙΟΥΛΕ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΕΜΙΣ ΚΟΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΕΕΣΣΣΣ...ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΒΟΥΝ ΟΛΙ...ΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΣ ΠΑΝΤΡΑΨΑΜΕ ΘΑ ΓΑΤΙΑΜΑΣ!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΦΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΛΟΣΑ ΣΙΜΕΡΑ.....ΕΧΟ ΜΙΑ ΦΟΛΙΑ ΦΙΛΙΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΟΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΡΑΚΙ ΤΟΥΣ...ΠΟΣ ΕΦΤΑΣΕ ΕΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΑΛΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΡΙΓΙΡΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΙ...ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΚΟΤΟΣΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΑΓΕ...ΤΗ ΜΕ ΑΦΤΟ ΝΑ ΛΕΡΟΣΟ ΘΑ ΔΟΝΔΙΑ ΤΙΣ??ΑΦΟΥ ΤΡΟΙ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ..ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΑΛΙΕΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ποτε δεν φανταζομουν οτι θα μπορουσα να εχω ενα παιδακι αρρωστο...οχι με την κακια εννοια...περισυ ηθελα να κρατησω την μπεμπα μου κ ας ηταν ετσι οπως ηταν...δεν ηθελα ποτε, το μετανοιωσα κ θα το μετανοιωνω παντα αλλα επρεπε...την αγαπησα απο την πωτη στιγμη που την ειχα στην κοιλια μου κ οταν πηγα στο χειρουργειο ηθελα να φυγω αλλα φοβομουν οτι δεν θα αντεχα να εβλεπα το παιδι μου ετσι να ταλαιπωρειται στα νοσοκομεια(ειχε δισχιδη υδροκεφαλο παραμορφωμενο κεφαλι)...το βραδυ που το εμαθα με κλωτσαγε σαν να μου ελεγε ''μη μανουλα, κρατα με'' κ εκει τρελαινομαι ωρες ωρες...γιατι το εκανα...αλλα ετσι ηταν καλυτερα γιαυτην...ας υποφερω εγω που δεν την εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου και εγώ δεν πίστευα στο μάτι... αλλά μετά απο αυτό που έπαθα το μόνο που σκεφτόμουν ήταν όσα μου έλεγε κατα καιρούς μια γριά... φίλη της γιαγιάς μου που όποτε πήγαινα στη γιαγιά μου την πετύχαινα εκεί και μου έλεγε πράγματα όπως "μην κάνεις πολλές ετοιμασίες και εγώ έκανα κάποτε στο 1ο μου παιδί και γεννήθηκε νεκρό..."η το άλλο που το έλεγε ΚΑΘΕ φορά που με έβλεπε "ΑΑΑ εσύ κορίτσι μου δεν θα φτάσεις τους 9 μήνες θα γεννήσεις πολύ νωρίτερα..." και κάθε φορά έφευγα απο κει κλαίγοντας!!την ηλίθια :angry::angry: τώρα ούτε να την βλέπω δεν θέλω και όσες μέρες ήμουν στο νοσοκομείο συνέχεια αυτό είχα στο μυαλό μου!!!! Άμα ξαναμείνω έγκυος δεν θα το πω σε κανέναν ούτε στη γιαγιά μου γιατί και αυτή της τα προλαβαίνει αμέσως!!! θα το λέω μόνο όταν αρχίσει και φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

maraki24 έγραψε:

ΒΕΒΕΑ ..ΑΦΟΥ ΕΣΙ ΜΑΣ ΑΝΙΞΕΣ ΘΑ ΜΑΤΙΑ....ΣΙΝΦΟΝΙΣ ΘΕΑ?

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...."ΣΙΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΣΙΜΠΕΤΕΡΕΣ"...ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 2 ΓΡΙΟΥΛΕ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΕΜΙΣ ΚΟΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΕΕΣΣΣΣ...ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΒΟΥΝ ΟΛΙ...ΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΣ ΠΑΝΤΡΑΨΑΜΕ ΘΑ ΓΑΤΙΑΜΑΣ!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΦΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΛΟΣΑ ΣΙΜΕΡΑ.....ΕΧΟ ΜΙΑ ΦΟΛΙΑ ΦΙΛΙΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΟΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΡΑΚΙ ΤΟΥΣ...ΠΟΣ ΕΦΤΑΣΕ ΕΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΑΛΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΡΙΓΙΡΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΙ...ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΚΟΤΟΣΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΑΓΕ...ΤΗ ΜΕ ΑΦΤΟ ΝΑ ΛΕΡΟΣΟ ΘΑ ΔΟΝΔΙΑ ΤΙΣ??ΑΦΟΥ ΤΡΟΙ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ..ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΑΛΙΕΡΕΣ...[/quote:dvjivxh6]

Και βέβαια θα σου δώσουμε ποσοστά βρε Μαράκι το συζητάς?? Έχει δίκιο η συμπεθέρα!!

Συμπεθέρα μου μη μαλώνεις τη νύφη μου... δεν φταίει το ζώο είναι το ένστικτο του κυνηγού που τα κάνει αυτά... και μετά το φέρνει και να το δείς εσύ για σου δείξει ότι κάνει καλά τη δουλειά του και ότι δεν το ταιζεις τζάμπα!!

Φεύγεις συμπεθέρα...Αντε τα λέμε μετά!!! φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου ξέρω ότι πονάει πολύ αλλά σκέψου πόσο πολύ θα παιδευόταν αν ζούσε...Κι όχι μόνο αυτό αλλά και εσύ μαζί...

Συμπεθέρες σας ευχαριστώ για τα ποσοστά!! :laugh: Τι λέτε να τα βάλουμε στην άκρη και πάμε όλες μαζί το ταξιδάκι μας στις Μαλδίβες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ααα κοριτσια εγω για τους αλλους ειμαι γουρλου...ξερεις περισυ ανοιξα ενα ποστ κ μειναν πολλες....

Μακάρι Χρυσάνθη μου να μας φέρεις τύχη,αλλά να σου φέρουμε κ εμείς..

Πού ξέρεις?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρυσάνθη μου ξέρω ότι πονάει πολύ αλλά σκέψου πόσο πολύ θα παιδευόταν αν ζούσε...Κι όχι μόνο αυτό αλλά και εσύ μαζί...

Συμπεθέρες σας ευχαριστώ για τα ποσοστά!! :laugh: Τι λέτε να τα βάλουμε στην άκρη και πάμε όλες μαζί το ταξιδάκι μας στις Μαλδίβες???

ΝΑΙ ΝΑΙ Μαράκι μου αυτό να κάνουμε!!! Να πάμε Μαλδίβες με τα μωράκια μας μαζίιι!!!

Χρυσάνθη μου ελπίζω να φέρεις γούρι και σε εμάς!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου καλώς ήρθες στην παρέα μας..Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό να έρθει ένα δεύτερο μωράκι!

DIOSA ανέλαβε να βάλεις τη Γεωργία στη λίστα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

kalimeraaaaaa sas koritsia!

mou exoun pi kapies kopelles oti tous exo feri lene gouri les na ine anithia an ine sas stello ena kalo anemo eki pou iste fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na sas stili to moraki sas kai poli sintoma na ginete MANOULES!!!!!!!!!!!!!!to idio efxme ke gia emas pou apofasisame ne xekinisoume apo avrio tin 4i ma sspermategxisi me sperma doti . den mporoume na perimenoume allo xoris na kanoume tipota .thelo na proxorame .tha xanaxekinousma apo semptevrio prospathies omos den antexoume ka tha xekinisoume pali tora kai efxome aftin tin fora na fanoume pio tixeroi ke na petixoume mia egkimosini pou laxtarame ke pothoume toso !!!!

pano apo ola epimoni kai ta petixoume oloi ke oles mas! oso mporoume na prospathoume pedia !!!!!

filia xxxx

Giorgos

Γιώργο μου εύχομαι αυτή την φορά να πάνε όλα κατ'ευχήν και να μας ανακοινώνεις σύντομα τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

BALTE ME BRE KORITSIA K MENA STHN LISTA PERIMENV PVW K PVW ANTE TVRA POY EGINE H ARXH NA PAROYME OLEW SEIRA,XRYSANUH K MA GENNIOTAN KORITSI MOY DEN UA ZOYSE KALYTERA ETSI SOY EYXOMAI ME ENA YGIESTATO PAIDAKI THN ALLH FORA

Καλωσήρθες Γεωργία μου..Γρήγορα εγκυούλα εύχομαι.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

se efxariso xrisa mou to idio efxome apo kardias ke se sena!!

se pio simio iste tora esis? sigxorame milisame alla den thimame logo doulias den mporo na mpeno sinexia sto site

Καταλαβαίνω Γιώργο μου.Εμείς αφού έχουν περάσει οι "απαγορευτικοί" 4 μήνες μπορούμε πάλι να ξεκινήσουμε προσπάθειες.Είπαμε ότι μετά τις διακοπές, τέλη Αυγούστου δηλαδή θα ξεκινήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

26.523 georgia

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ke emis afto ixame pi alla telika den antexame na kathomaste xoris na knoume tipota kai ipame na sinexisoume pali ee kaousame ke tetia iperoxa nea me tis egkimosines :) kai ipame na prospathisoume mipos aftin tin fora fanoume pio tixeroi ke petixoume!

Κάτι μου λέει πάντως ότι ο Ιούλιος θα είναι πολύ τυχερός μήνας για πολλούς-ές απο εμάς!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίδες για ακόμα μια φορά σέρνεται η σύνδεση μου... Πήγα να κάνω τη λίστα να ενημερώσω και το προφίλ μου και αυτό ήτανε... δεν ξεκολλούσε με τίποτα...Ευτυχώς το έκανε η Χρύσα!! :kiss::kiss:

Γεωργία μου καλώς ήρθες και εσύ στη λίστα μας!! Άντε με το καλό να μείνεις και εσύ έγκυος και να περάσεις στην απο κάτω λίστα!!

Γιώργο σας εύχομαι καλή επιτυχία για αύριο και σύντομα να μας πείς τα ευχάριστα!!!

Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα λιγο να σας ευχηθω πολλές πολλές και χοντρές κοιλιές αυτο το καλοκαίρι.................

Να φουσκωσετε ΟΛΕΣ και να κλεισει μια και καλή αυτη η ριμάδα η λίστα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου σε ευχαριστούμε πάαρα πολύυ!!! και συμφωνώ μαζί σου για τη λίστα να κλείσει και να μην ξανανοίξει ποτέ ποτέ ποτέ!!

Γιώργο μου και εμείς σε ευχαριστούμε!!! Είμαι σίγουρη ότι όλοι μας θα τα καταφέρουμε!! Δεν έχω καμία αμφιβολία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...