Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αν κάνω και τα δύο πάω για δίδυμα,αγόρι-κορίτσι????????

Πού τα βρίσκεις κιόλας.. :lol: :laugh:[/quote:3lmpeghy]

ΧΡΙΣΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΓΙΙΙ....ΑΛΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΣΙΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΑΦΤΗΝ ΙΝΕ ΕΞΠΕΡΤ

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ Χρυσάνθη μου είχα κάνει όσα είχα διαβάσει για να πιάσω δίδυμα και αγοράκια και όντως έτσι έγινε... και τώρα πρώτα ο θεός όταν αρχίσουμε τις προσπάθειες πάλι τα ίδια θα κάνω!! η συμπεθέρα μας δείχνει κιόλας πως γίνεται!!! :P:P

Συμπεθέρα μου σας αφήνω βρε εγώ?? με βλέπω να πηγαίνω για μπάνιο και κατευθείαν να γυρνάω στο σπίτι για να σας βρώ!!! Μην ανησυχείς συνέχεια θα μπαίνω... δεν σας αφήνω τόσο εύκολα!!

Χρύσα η συμπεθέρα είναι κορυφή να βρίσκει τέτοια... εγώ της βγάζω το καπέλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Εγώ εδώ μέσα κατάλαβα 2 πράγματα...

1ον ότι δεν είμαι η μοναδική που έπαθε κάτι τέτοιο...

2ον ότι υπάρχουν πολύ χειρότερα απο αυτό που έπαθα ...

ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΦΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΙΟΣΑ...

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΙΧΑ ΑΝΔΕΞΙ ΝΑ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΣΤΗΝ 8 Η 9 ΜΙΝΑ...ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΘΑΝ ΠΟΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΔΙΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΑ,ΠΟΥ ΕΓΟ ΤΗΝ΄ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ...ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΙΧΑ ΤΡΕΛΑΤΙ..ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ..ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΟ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΘΑΦΟ ΤΟΥ ....ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΔΕΞΑ ΑΦΤΟ.....

ΟΝΔΟΣ ΙΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ..ΠΟΛΙ ΠΙΟ ΧΙΡΟΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ...

t1507.gif

μαρέσει που την έχει πιάσει απο τις κοτσίδες!!!! :woohoo: :woohoo:

Συμπεθέρα για να πιάσουμε αγόρι πρέπει να έχουμε και κοτσίδεςς???? :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι εγω εννουσα σε πια μερα του κυκλου....

τεσπα ας ειναι οτι να ναι μονο γερο να ειναι...

ειχα μια γνωστη που ειχε 2 γιους...οταν μεγαλωσαν αρκετα αποφασισε να κανει κ ενα 3ο παιδακι...κ εκανε τροφοβλαστη μονο κ μονο για να δει αν ειναι κοριτσι...αν δεν ηταν θα εκανε εκτρωση...τελικα ηταν κοριτσι...

δεν ειναι αδικο ρε γαμωτο το πως σκεφτοταν κ εγω που θελω να μην μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ,ΙΝΕ ΟΝΔΟΣ ΠΟΛΙ ΑΔΙΚΟ....ΞΕΡΕΤΕ ΕΓΟ ΙΜΕ ΞΕΝΙ..ΚΑΙ ΕΧΟ ΔΟΡΙΦΟΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΝΕΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ...ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΠΟΥ ΣΚΕΔΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ,ΔΙΧΝΙ ΚΑΠΙΟ ΜΟΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΤΑΞΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ Η ΙΝΕ ΠΑΡΑΤΙΜΕΝΟ ΚΑΠΟΥ...ΘΑ ΒΛΕΠΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΙ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΛΕΟ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ..ΚΑΙ ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΟ ΔΙΚΟΜΟΥ???ΚΑΙ ΓΙΑΤΗ ΑΦΤΗΝ?ΙΝΕ ΟΝΔΟΣ ΠΟΛΙ ΑΔΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΙ ΝΙΧΤΑ...ΣΙΜΕΡΑ ΙΜΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΙ..

ΔΙΟΣΑ ..ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΡΙΟ.ΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΙ..

ΚΑΛΙΝΙΧΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΟΝΟΡΑ ΓΛΙΚΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου και εγώ τις μέρες του κύκλου μέτρησα για αγοράκι... αλλά έκανα και κάποια που διάβασα απο τη μέθοδο του Shettler..

Γιαυτό που έγραψες έχεις δίκιο... είναι άδικο...αλλά δεν σκέφτονται όλοι όπως εσύ και εγώ...δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι...

Νίνα μου βλέπουμε πολλά τέτοια γύρω μας δυστυχώς...και όχι μόνο στη τηλεόταση...κάθε φορά σφίγγεται η καρδιά μου (ειδικά μετά που έχασα τα μωρά, πιο πολύ) εμένα το όνειρο μου είναι να κάνω 2 παιδάκια και αν είμαι οικονομικά άνετη και μπορώ να αντπεξέλθω να πάρω και ένα παιδάκι απο αυτα που τα έχουν παρατήσει οι γονείς τους...μακάρι να καταφέρω να το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου και εγώ τις μέρες του κύκλου μέτρησα για αγοράκι... αλλά έκανα και κάποια που διάβασα απο τη μέθοδο του Shettler..

Γιαυτό που έγραψες έχεις δίκιο... είναι άδικο...αλλά δεν σκέφτονται όλοι όπως εσύ και εγώ...δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι...

Νίνα μου βλέπουμε πολλά τέτοια γύρω μας δυστυχώς...και όχι μόνο στη τηλεόραση...κάθε φορά σφίγγεται η καρδιά μου (ειδικά μετά που έχασα τα μωρά, πιο πολύ) εμένα το όνειρο μου είναι να κάνω 2 παιδάκια και αν είμαι οικονομικά άνετη και μπορώ να αντπεξέλθω να πάρω και ένα παιδάκι απο αυτα που τα έχουν παρατήσει οι γονείς τους...μακάρι να καταφέρω να το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ηξερα οτι το Χ χρωμοσωμα ζει 2-3 ημερες κ το Ψ 1...κ ετσι επραξα αναλογα...βλακειες τελικα γιατι τοσο που τις ηθελα κ τις δυο κ τι καταφερα...

εγω σε ρωτησα για τα διδυμα...γιατι εγω στα επομενα θα εχω διδυμα...οχι με φυσιολογικη συλληψη αλλα με εξωσωματικη...αλλα εχω απορια...

αχ εμενα το ονειρο μου ηταν συνεχεια να ειμαι εγκυος (εδω κ 1,5 χρονο συνεχεια ειμαι) κ να κανω πολλα παιδια....μετα σταματησα να σκεφτομαι ετσι κ ελεγα να κανω 4...μετα το περσυνο ελεγα αντε αλλα 2...μετα την 6η εβδομαδα που μου ελεγε ο βλακας οτι θα πεθανω ελεγα να πανε ολα καλα κ δεν ξαναμπαινω σε αυτη την διαδικασια γιατι φοβαμαι...κ τωρα δεν σκεφτομαι κατι...δεν εχω δυναμη να σκεφτω...

πως να σκεφτω?εδωσα μια ευκαιρια περισυ στον εαυτο μου κ τελικα περναω τα ιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

πλακα πλακα diosa ποιο ειναι το κολπο για διδυμα?

Ευχαριστώ συμπεθέρα... καληνύχτα σου , θα τα πούμε αύριο!! :kiss::kiss:

Χρυσάνθη μου όσο για τα δίδυμα δεν έχει να κάνει με τις μέρες του κύκλου αλλά με το τι τρώς... και κάποιους άλλους παράγοντες όπως η ηλικία της μαμάς (όσο μεγαλύτερη η γυναίκα τόσο πιο πιθανή η σύλληψη διδύμων) Ο δείκτης μάζας σώματος (αν έχει η γυναίκα λίγο παράπάνω λίπος πιάνει δίδυμα πιο εύκολα) τώρα.. τι τρώς?... γαλακτοκομικά , κόκκινο κρέας ειδικά συκώτι και τρόφιμα με φολικό οξύ όπως σπανάκι, ρόκα, αρακά,φακές, φασόλια, δημητριακά πρωινού,ηλιόσπορους κ.α

Δες και αυτό Supplements

Folic acid, which many women take when they are pregnant to prevent birth defects, may also increase the likelihood of conceiving twins. A recent study showed that women who take folic acid before getting pregnant have a 40 percent greater chance of conceiving twins than woman who did not take folic acid

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα και καλή εβδομάδα.

Αυτή και άλλες δύο μέχρι να πάρω άδεια..:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλά Diosa μου πραγματικά πιάνουν αυτά? :dry: Η κληρονομικότητα του άντρα για δίδυμα μετράει? Εμένα και η πεθερά μου και ο πεθερός μου είναι δίδυμοι!! Λέτε να έχω πιθανότητες? :woohoo: :lol: :laugh: :lol:

Τί πρέπει να τρώμε είπαμε?? :laugh: ;)

Θα προσπαθήσω να μπω και πιο μετά..

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!! Απότι ξέρω η κληρονομικότητα παίζει ρόλο αν η γυναίκα έχει στο σοι της αλλά απο την άλλη ξέρω 2 περιπτώσεις μπυ είχε δίδυμα ο πατέρας στο σόι του... τι να πώ... όλα παίζουν!!!

Θα πίνεις πολύ γάλα και θα τρώς κρέας και το πιο βασικό φολικό οξύ και ποτέ δεν ξέρεις!!! Αρε και να πιάσουμε όλες -όλοι δίδυμα πολύ γέλιο θα έχουμε!!!

Αχ είδα ένα όνειρο λίγο πριν ξυπνήσω..!! ήμουν λέει έγκυος στην 16η εβδομάδα :blink::blink: και είχα αγχωθεί έλεγα δεν μπορεί αφού δεν πέρασε ο καιρός ακόμα πότε έμεινα???? και ήταν και δίδυμα :woohoo: :woohoo: ένα αγόρι ένα κορίτσι και είδα στον υπέρηχο το τσουτσούνι του αγοριού!!!! :woohoo: :woohoo: Και άρχισα να παίρνω τους γιατρούς τηλέφωνο να ρωτάω τι θα γίνει τώρα και πως έγινε αυτό!! Αφού εγώ δεν είχα κάνει τίποτα....Πω Πωωωω δεν πάω καλαααααα!!!

Χάζεψα!!! αυτό ήταν!!! :P:P:P:P Αλλά ήτα τέλειο συναίσθημα να βλέπω στον υπέρηχο τα μωρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κάνετε? Εγω δουλεια!!!!!!

Η αλήθεια ειναι πως για τα διδυμα η κληρονομικότητα ισχύει μονο απο την μερια της γυναικας και οχι απο του άντρα μιας και η θα εχει 2 ωαρια που θα γονιμοποιηθουν απο 2 σπερματοζωάρια κ θα προκύψουν τα ετεροζυγωτικά διδυμα ή ένα ωαριο που θα γονιμοποιηθει απο ένα σπερματοζωάριο και θα διασπαστει στα δυο οπότε και θα προκύψουν τα ομοζυγωτικά δίδυμα.(οπως τα δικα μου και της diosa) τα οποία και παρουσιάζουν τα μεγαλύτερα προβλήματα στην εγκυμοσύνη. Οπότε ας παρακαλάμε για γερά παιδιά και ας ερθουν ενα ενα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa τι υπέροχο όνειρο? τι καλα να περνουσε ετσι ευκολα ο καιρός και ξαφνικα να βρισκόσουν στην 16η εβδομάδα. ουφ θαρθει ο καιρός...που θα πάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ο βαφτησιμιός του μπαμπά μου έκανε τρίδυμα :blink: ,με φυσιολογική σύλληψη και είχε απο την μεριά του κληρονομικότητα.(Είναι η μαμά του..)

Tesh μου εννοείται γερά να είναι και ότι θέλουν ας είναι..και όσα θέλουν!!! :woohoo: :woohoo:

Ωραίο όνειρο diosa Μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!! Καλημέρα και στον άντρα της παρέας!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Να καλωσορίσω τα κορίτσια που ήρθαν στην παρέα μας! Δάφνη και Ζαχαρένια μου σας εύχομαι το καλύτερο και σύντομα με σποράκι στην κοιλιά!

Νίνα και DIOSA πρέπει να γράψετε βιβλίο με το Καμα Σουτρα των συμπεθέρων!!!! DIOSA εσύ πού βρίσκεσαι? Πότε φεύγεις για τον αντρούλη σου?

Χρύσα μου πώς πέρασες?

Όσον αφορά τις τεχνικές για τα δίδυμα εγώ θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα που τα υπολοιπα δεν τα σκεφτομαι!

Εγώ είμαι στην 29η μέρα του κύκλου και δεν μου ήρθε ακόμα η ακατανόμαστη. Δεν παιζει να συμβαίνει κατι απλά έχω σκάσει γιατί θα χαλάσει ο κύκλος και δεν θέλω να είμαι στο γάμο!! Άστε που έχω φουσκώσει και από σήμερα αρχίζω εντατική δίαιτα! Μέχρι και ο πεθερός μου έκανε σχόλιο ότι πάχυνα!!!!

Και η βλακεία είναι ότι δεν τρωω πολύ!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως οπως τα λεει η τεση ειναι...τα διδυμα ειναι απο τη μαμα...κ η γιαγια μου εκανε διδυμα ασχετο...

κ εγω εβλεπα παλι οτι κρατουα μια μπεμπα στην αγκαλια μου...αλλα ονειρο ηταν...αφου δεν μπορω να κρατησω μπεμπα στον ξυπνιο μου κατι ειναι κ στον υπνο μου...

ωρες ωρες αναρωτιεμαι ειμαι τοσο δυνατη κ ειμαι καλα?μου φαινεται περιεργο μονο 20 ημερες περασαν...ή θα πεσω αποτομα...κ αντε να δω πως θα σηκωθω μετα...το εχω παρει πολυ ψυχραιμα κ εχω αρχισει να φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα καλιω συνεχεια...σημερα θα εκλεινα 25 εβδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου και βεβαια είσαι δυνατή και θα υπάρχουν μερες που θα ξεχνιέσαι και θα νιωθεις καλά...θα υπάρχουν όμως κ μέρες που ολα θα γυρνάνε στο μυαλό σου. Σημασία έχει να πάμε μπροστά. Να δούμε απο δω κ πέρα τι θα γίνει. Και αφού ξέρεις τι συμβαίνει κ περνας όλα αυτά θα κάνεις οτι χρειάζεται για να μην περάσεις άλλον γολγοθά. Φιλούθκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

diosa τι υπέροχο όνειρο? τι καλα να περνουσε ετσι ευκολα ο καιρός και ξαφνικα να βρισκόσουν στην 16η εβδομάδα. ουφ θαρθει ο καιρός...που θα πάει

Καλημέρα tesh μου... όντως ήταν τέλειο το όνειρο!!! ακόμα χαζογελάω... :P:P θα περάσει ο καιρός και θα έρθει και η μέρα που θα φτάσουμε στην 16η εβδομάδα.. και στην 30η και στην 40η όλα θα γίνουν!!

Χρύσα μου εγώ προσωπικά ξέρω 2 περιπτώσεις που οι άντρες είχαν δίδυμα στο σοι και έκαναν δίδυμα... ο ένας βασικά ήταν ο ίδιος δίδυμος και να φανταστείς η γυναίκα του απέβαλλε στην 22η εβδομάδα και μετά που ξαναέμεινε έκανε πάλι δίδυμα!! 2 αγοράκια τα οποία είναι καπού 8-9 μηνών τώρα!! και ο άλλος είχε δίδυμα η γιαγιά του απο τον πατέρα του.. βέβαια καμιά φορά είναι και τυχαίο... αλλά όπως είπε και η tesh στα ετεροζυγωτικά παίζει πιο πολύ η κληρονομικότητα απο τη πλευρά της μαμάς... γιατί κάνει 2 αυγά!! ενώ τα μονοζυγωτικά που είχαμε εμείς είναι τυχαίο και έχει να κάνει με τον οργανισμό της γυναίκας που διαιρεί το γονιμοποιημένο ωάριο.. βέβαια και εμένα η αδερφή του μπαμπά μου έχει ετεροζυγωτικά δίδυμα (2 αγόρια) και η γιαγιά του μπαμπά μου (απο την μαμά του ) είχε μονοζυγωτικά κοριτσάκια τα οποία γεννήθηκαν πρόωρα και το ένα πολύ πιο μικρό απο το άλλο και τελικά επέζησε μόνο το μεγαλύτερο.. και όπως λέει και η tesh τα μονοζυγωτικά είναι πιο προβληματικά γιατί τρέφονται απο τον ίδιο πλακούντα και αυτό δημιουργεί πιο πολλά προβλήματα...

Τεσπά όσα είναι και ότι είναι...καλοδεχούμενα... αρκεί να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου είσαι δυνατή κι ακόμα αν λυγίζεις καμιά φορά είναι λογικό..Σε όλες μας συμβαίνει. Να σκέφτεσαι θετικά, ΄΄εχεις το γιο σου και αυτό είναι πολύτιμο δώρο και σίγουρα εσύ το ξέρεις καλύτερα από μένα. Εμείς εδώ είμαστε να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας!

Κι εγώ έβλεπα προχθες όνειρο ότι είχα σε ένα καρότσι ένα τόσο δα κοριτσάκι και το φρόντιζα...Απίστευτη αίσθηση, μακάρι αν ήταν αληθινή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Μαράκι...Με τη συμπεθέρα πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε σεμινάρια εγώ θα κάνω τη θεωρία και αυτή τα πρακτικά!!! (με τις εικόνες που βάζει!!) :P:P Μαράκι μου θα φύγω προς το απογευματάκι να φτάσω την ώρα που πάει και ο άντρας μου στο σπίτι για ξεκούραση να μου κουβαλήσει τα πράγματα..και να τον δω και λίγο...

Και εγώ σήμερα περιμένω περίοδο είναι η 35η μέρα αλλά δεν βλέπω να έρχεται και υποψιάζομαι ότι πάλι θα μου μεγαλώσει ο κύκλος κάποτε έκανε 2-3 μήνες να μου έρθει..μετά 40 μέρες και τελευταία είχε πέσει στις 30-35 μέρες...τέσπα θα δούμε τι θα γίνει και με αυτό...

Χρυσάνθη μου και εγώ τώρα θα ήμουν στην 35η εβδομάδα και μάλλον θα μετρούσα μέρες για να πάω να γεννήσω... αλλά ο θεός είχε άλλα σχέδια για εμάς.. τι να κάνουμε? δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.. το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να πάμε πάλι απο την αρχή και να ελπίζουμε αυτή τη φορά να πάνε όπλα τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινα εγκυος περισυ κ ελεγα ολα καλα θα πανε αφου εχω ενα παιδακι...κ φετος ελεγα μια φορα μπορει να πεσει ο κεραυνος στο ιδιο σημειο...ολα εγω θα τα περασω?κ τελικα ολα εγω...αυτο που με εχει ηρεμησει πολυ εινια οτι βρηκαμε προβλημα κ δεν μου ειπαν τη λεξη ''τυχαιο γεγονος'' που με εκανε να νιωθω διαφορετικα.

αφου σε αυτο το μωρο ενιωθα οτι εγω εφταιγα...ελεγα οτι κατι εκανα κ εφυγε...σκετομουν τις δουλειες που εγω δεν ημουν τετοιος ανθρωπος παντα πιστευα οτι σε μια εγκυμοσυνη κανεις τα παντα οπως πριν....αλλα οταν μου ελεγαν οι γιατροι οτι εξωτερικος ειναι ενα καλο μωρο δεν μπορουσα να φανταστω οτι ειχε προβλημα...οποτε μεχρι το φτερνιαμσα ελεγα οτι του εκανε κακο...μπηκα κ σε αεροπλανο κ ελεγα απο αυτο ειναι...κ ρε κοριτσια εχω σχεση με ιατρικα κ ειχα διαβασει πολλα πραγματα αλλα αρχισα να παραλογιζομαι μετα αφου κανεις δεν μο υεδινε σαφη απαντηση...τωρα ειναι διαφορετικα ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...