Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

Άντρια μου αν και τα είπαμε και τηλεφωνικά και εμένα του αρέσει πολύ ο Σφακιανάκης και ο κύριος λόγος που δεν πήγαμε ήταν το μέρος που τραγουδούσε..ΠΟλύ ταλαιπωρία!!!

Εγώ στον αγαπημένο μου Πλούταρχο ήθελα να πάω αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα :(

Νίνα μου αν είναι να σε κρατάμε με το ζόρι να μην σε κρατάμε...αλλά έλα που σε βλέπω ότι δεν μπορείς μακρυά μας!!!Κάνε και για μένα το άμοιρο μια βουτιά που δυο φορες όλες κι όλες πήγα για μπανάκι!!

ΜΑΡΑΚΙ ...ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΣ ΚΡΑΤΙΣΤΕΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ..... :blink::blink::blink:

ΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ...ΕΓΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΙΔΙ ΘΑ ΙΜΟΥ..ΑΠΟ ΠΟΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΙΧΑ ΑΦΙΣΙ.... :blush::blush::blush::dry::dry: ΞΕΡΟ ΞΕΡΟ!!! ΣΑΣ ΑΚΟΥΟ..ΔΡΟΠΙ ΜΟΥ,,ΔΡΟΠΙ ΜΟΥ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ 4 Η ΟΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ.... :blink::dry::dry::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nai Xrisa mou perasame kala!! Ti allo na kaname? Ate to poli poli na mename sto spiti k na variomastan :dry: ...

Maraki k emena mou aresei o Notis alla megali i xari tou na pame Pelendri megali talaipwria!!! Aso4ete i epi8imia tou George :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ο Πλούταρχος δεν ενθπυσιάζει ιδιαίτερα τον καλό μου αλλά εγώ τρελλαίνομαι!!!!!!!!!! :laugh: :woohoo:

Πέρσι το Σεπτέμβρη όταν ήρθαμε Θεσσαλονίκη πήγαμε στη συναυλία του και σύμφωνα με τις ημερομηνίες ήταν και η μέρα που έγινε η σύλληψη και αργότερα εμαθα ότι ήμουν έγκυος..Μου έφερε και γούρι!!!

Νίνα όπως τα λες είναι..ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ...ΓΕΝΙΚΑ Ο ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΦΕΡΝΙ ΓΟΥΡΙ....ΙΔΕΣ ΤΗΝ ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ??? ΣΤΟ ΠΕΜΤΟΥ ΙΝΕ....ΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΙ ΙΔΑ ΜΙΑ ΣΙΝΕΝΔΕΞΙ ΔΙΚΙΑΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΝ ΡΟΤΟΥΣΑΝΕ ΤΗ ΤΕΛΙ ΝΑ ΕΧΙ ..Η ΚΟΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ..ΚΑΙ ΙΠΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΝΙΑΖΙ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟΥΝ ΡΟΤΙΣΕ ΤΙ ΘΑ ΙΤΕΛΙ Η ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ ΝΑ ΙΝΕ???..ΚΑΙ ΑΠΑΝΔΙΣΕ ΠΟΣ ΤΕΛΙ ΝΑ ΙΝΕ...."ΤΟ ΤΕΛΕΦΤΕΟ"...ΑΧ ΓΕΛΕΣΑ ΠΟΛΙ....ΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΟΛΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κ από εμένα κ καλό μήνα να έχουμε!

Περαστικά Andria... Συμφωνώ με τη Νίνα, τα κλιματιστικά θέλουν προσοχή, αλλά έλα που είναι τόσο απαραίτητα τώρα το καλοκαίρι!

Νίνα μου έχει πολύ ζέστη για δουλειές... Μήπως να το ξανασκεφτείς? Εγώ τις παράτησα για αύριο... Άκουσα ότια θα έχουμε λέει "μίνι καύσωνα" αυτές τις μέρες... :x:x:x

Χρύσα!!!! Η άδεια είναι κοντάααααααα!!!!!!!

Μαράκι να περάσεις υπέροχα στην πρόβα νυφικού. Εγώ στην πρώτη είχα πάρει μαμά κ πεθερα :S:S κ δεν το ευχαριστήθηκα... Εβαλα μυαλό στις επόμενες... ;) Βέβαια τη μαμά μου την ήθελα, ήταν μοδίστρα στα νιάτα της κ ξέρει... Η πεθερά όμως... κ τσουβάλι να έβαζα ωραίο θα έλεγε ότι είναι από τη βαρεμάρα... :angry:

Στην υγειά σας με κρύο τσάι μπορώ να ευχηθώ? Στην υγειά σας λοιπόν!

Εμείς γλυκοκοιτάζουμε εκδρομούλα στην Πόλη κ παράλια Μ. Ασίας... Θα πάμε να ρωτήσουμε σήμερα-αύριο. Έχω ξαναπάει στην Πόλη, είναι υπέροχη, ο Στέλιος όχι κ θέλει πολύ. Αν έρθει κ κάποια στιγμή η ρημάδα η περίοδος κ μπούμε σε πρόγραμμα, θα είναι πολύ καλύτερα!

Βέβαια καλοκαίρι σημαίνει θάλασσα... Οπότε αν δεν τα καταφέρουμε για την εκδρομή, ξέρεις πού θα πάμε Νίνα, ε? ;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΔΙΜΙΤΡΑ....

ΑΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΠΡΟΣ ΕΔΟ...ΠΑΡΕΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ,ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ....ΤΟ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ?

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΝΟΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ...

ΤΗ ΜΟΝΟ Ο ΚΙΠΡΟΣ????????..ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΓΙΤΟΝΑΚΙΑ ΙΜΑΣΤΕ...ΜΟΝΟ ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΜΕΤΡΑ ΜΑΣ ΧΟΡΙΖΙ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα έχεις p.m....

Αχ βρε κορίτσια, γιατί να είμαι τόσο χαζή? Έκανα τεστ κ ήταν φυσικά αρνητικό... :(:( Όχι ότι δεν το ήξερα, βέβαια...

Πήραν τα μυαλά μου αέρα επειδή περίοδο περίμενα την Παρασκευή ή το Σάββατο. Δεν λογάριασα όμως πως μάλλον δεν έχει σταθεροποιηθεί η περίοδος στις 28 μέρες, όπως νόμιζα... Είμαι χαζή... Τέλος πάντων, συνήλθα τώρα, περιμένω την "Κυρία" κ λέω να πάμε σήμερα στο ταξιδιωτικό να κλείσουμε την εκδρομούλα που σας έλεγα... Δεν πρέπει να αφήσω άλλο τη ζωή μου να περνάει άσκοπα. Μέχρι κ ο αντρούλης μου, μου είπε χθες που πήγαμε βολτίτσα στην παραλία (εδώ στη Θεσ/νίκη) ότι πια δεν είμαι η ίδια, ότι έχω χάσει τον εαυτό μου. Δίκιο έχει, αλλά λέω να βάλω ένα τέλος... Τι κέρδισα με το άγχος, ε? Αρνητικό τεστ, αυτό κέρδισα...

Είμαι καλά... συγνώμη αν σας "έριξα" πάλι, θα προσπαθήσω αυτή να είναι η τελευταία φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου γεια σου!!!!!!!!!

Πάρτα όλα δικά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν απογοητευόμαστε κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το κεφάλι ψηλά και πάμε γι΄ άλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μου εγώ μάλλον μόνη μου θα πάω, εκτός αν καταφέρει να έρθει η μαμά μου..Πάντως αυτό το τραγικό λάθος με την πεθερά δεν θα το έκανα!!

Για Κωνσταντινούπολη λέτε να΄πάτε? Κι εγώ ήθελα αλλά δεν ξέρω, φοβάμαι λόγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ........... θέλω κι εγώ Κωνσταντινούπολη!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κοριτσάκια μου............. στις 2 πρόβες Νυφικού που έκανα........ είχα μαζί μου την κουμπάρα μου & 2-3 φίλες!!!!!!!!!!!!!!

"Μου την είπε" η πεθερά βέβαια...... αλλά........ χέ...κ@!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμιτρα....κοριτσι μου...γιατη ανχονεσε??????

εγο το αφινο πισο αφτο....αν θελι να ερτη..ασ ερτι...δεν θα ανθονο και ολασ....

οπουσ ξερισ εμισ ξεκινισαμε τησ ελεφτερεσ επαφεσ απο το περασμενο μινα...και τιποτα ακομα...εεεε και???????? θα σκασο??? καθολου..και τησ βολτεσ μου θα κανο και ολα θα αλα θα κανο....οποτε θελι ασ ερτι....

εφοσον δεν ιπιρχε καπιο προβλιμα περσι που εμενα εγιοσ ,γιατη να ιπαρξι τορα.....περσι ιμουν πιο ανχομενι...γιατη ιταν προτι φορα μετα απο τοσα χρονια που αποφασισαμε να εχουμε ελεφτερεσ επαφεσ για ενα σκοπο...και δεν ιχαμε κανι καπια εξετασι...εκι ιταν ο ανχοσ μου...μιποσ δεν θα μπορεσο να μενο η μιποσ ο ανδρασ μου δεν "θα εχι καλα"...αλα μια χαρα ιταν ολα..αλα και παλι εμενα εγιοσ μετα απο 6 μινεσ σκεδον...

φετοσ λεο ...6 μινεσ δεν θα ανχοτο..μετα βλεπουμε....

μιν ανχονεσε αδικα..

δαξι σε ολεσ περιοδοσ εχι καπιο προβλιμα μετα την αποβολι...φιζιολογικα ινε ....

αν κανισ ετσι.θα πεσισ ψιχολογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Νίνα έχεις p.m....

Αχ βρε κορίτσια, γιατί να είμαι τόσο χαζή? Έκανα τεστ κ ήταν φυσικά αρνητικό... :(:( Όχι ότι δεν το ήξερα, βέβαια...

Πήραν τα μυαλά μου αέρα επειδή περίοδο περίμενα την Παρασκευή ή το Σάββατο. Δεν λογάριασα όμως πως μάλλον δεν έχει σταθεροποιηθεί η περίοδος στις 28 μέρες, όπως νόμιζα... Είμαι χαζή... Τέλος πάντων, συνήλθα τώρα, περιμένω την "Κυρία" κ λέω να πάμε σήμερα στο ταξιδιωτικό να κλείσουμε την εκδρομούλα που σας έλεγα... Δεν πρέπει να αφήσω άλλο τη ζωή μου να περνάει άσκοπα. Μέχρι κ ο αντρούλης μου, μου είπε χθες που πήγαμε βολτίτσα στην παραλία (εδώ στη Θεσ/νίκη) ότι πια δεν είμαι η ίδια, ότι έχω χάσει τον εαυτό μου. Δίκιο έχει, αλλά λέω να βάλω ένα τέλος... Τι κέρδισα με το άγχος, ε? Αρνητικό τεστ, αυτό κέρδισα...

Είμαι καλά... συγνώμη αν σας "έριξα" πάλι, θα προσπαθήσω αυτή να είναι η τελευταία φορά...

Δημητρούλα μου καλησπέρα!!

Μην απογοητεύεσαι γλυκιά μου!! Τον επόμενο μήνα!!

Διώξε το άγχος και όλα θα πάνε καλά!Οργάνωσε τώρα το ταξιδάκι σου και μην αγχώνεσαι!

Για Κωνσταντινούπολη ξέρω ένα πρακτορείο στη Βενιζέλου που διοργανώνει συνέχεια εκδρομές.Δουλεύει μια φίλη μου εκεί.Αν θέλεις μπορώ να την ρωτήσω ή να σου δώσω τα στοιχεία της και να επικοινωνήσεις εσύ μαζί της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εμένα η δικιά μου δενθυμάται ούτε να ρωτήσει πως πάνε οι προετοιμασίες του γάμου!! πόσο μάλλον για την πρόβα νυφικού!!

Δημητρούλα μου μην απογοητεύεσαι!!! Θα έρθει το σποράκι, χαλάρωσε και μην αφήνεις στιγμές της ζωής σου να πηγαίνουν χαμένες....

Ακούς γειτονοπούλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Δήμητρα μου εγώ μάλλον μόνη μου θα πάω, εκτός αν καταφέρει να έρθει η μαμά μου..Πάντως αυτό το τραγικό λάθος με την πεθερά δεν θα το έκανα!!

Για Κωνσταντινούπολη λέτε να΄πάτε? Κι εγώ ήθελα αλλά δεν ξέρω, φοβάμαι λόγο!!

Την Πρώτη φορά που πήγα ήρθε η κολλητή μου μαζί και η κουμπάρα μου.Τις επόμενες 2-3 φορές πήγαινα μόνη μου γιατί δεν βόλευε κανέναν.Μαμά-πεθερά-αδερφές φίλες όλες δούλευαν!!

Κάποια στιγμή κανόνισα και ήρθε η πεθερά μου μαζί.Άφησε η καημένη τις δουλειές της και ήρθε.Πήγαμε μόνες μας και της άρεσαν όλα!Εγώ αν και είχα σχεδόν καταλήξει ήθελα να δω κ άλλα.Μου είπε ότι είναι όλα πολύ ωραία και λόγω της δουλειάς της δεν θα μπορούσε να έρθει ξανα μαζί μου!

Την επομένη κανόνισα ραντεβού σε 3 οίκους που είχα καταλήξει.Πήρα τις αδερφές μου και την μαμά μου και πήγαμε.Ξεκίνησα απο το νυφικό (κάθε οικος κ ένα)που δεν μ'άρεζε τόσο..και πήγαμε τελευταία σε εκείνο που είχα βάλει στο μάτι!

Τις είχα πει ότι ένα απο τα τρία είναι που μ'αρέσει αλλά όχι ποιο..Φυσικά το καταλάβανε και το έκλεισα επι τόπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...