Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....

ΒΛΕΠΟ ΔΙΑΤΙΣΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΧΕΤΕ ΟΛΙ.... :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΩΡΓΟ .....!!!!!!!!!!!!!..ΔΕΝ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ......ΒΑΛΟ ΣΤΙΧΙΜΑ ΠΟΣ ΟΛΙ ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΕΔΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΟΛΙ ΚΑΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΕΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΨΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΣΙΧΙΑΜΑΣ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?????????? ΟΛΑ ΚΑΛΑ???.... :kiss::kiss::kiss:

ΧΡΙΣΑ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΙΑ ....Η ΦΟΝΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΣΕ...ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ ΣΙΝΕΧΙΑ :blink::blink::blink: ..ΚΑΙ ΕΧΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΡΕΕΑ ΦΟΝΙΙΙΙ :S:S :silly: :silly: :S:S ΧΑΧΑΧΑ...{ΜΙΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΒΕΤΕ,,,ΧΑΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΟ}....ΑΛΑ ΟΛΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ,ΕΤΣΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΜΟΥΝ :lol::lol::lol: ΑΛΑ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ...ΕΧΟ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΒΙΔΕΟΑΚΙ....ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟ...

ΤΟ ΑΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ :laugh: :laugh: :laugh: ΕΡΧΕΤΕ Ο ...DEMIS ROSSOS.....ΟΤΑΝ ΙΜΟΥΝ ΜΙΚΡΙ..ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ...ΠΟΛΙ.....ΑΛΑ ΒΕΒΕΑ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ΣΤΑ ΑΝΓΛΙΚΑ...ΤΟΡΑ ΣΤΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΜΑΛΑΟΝ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΙ... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Nikulinaki!!!!!!!!!!!!!!!!

Χμ.......... ξεφαντώσατε βλέπω................

Μπράβο......... μπράβο......... έτσι θέλει η ζωή..............

Να περνάμε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου χαίρομαι που περάσατε καλα!! Εμένα ο καλός μου έχει πολύ δουλειά αυτό το μήνα και έτσι δεν έχουμε διάθεση για βόλτες ...αυτός δηλαδή δεν έχει..εγώ παντού πάω!!! :laugh:

Χρύσα μου τι νέα?

Πιπίτσα μου να σου ζήσουν "τα μωρα σου"!!!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ ....ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΦΡΑΠΑ.. ΜΟΥ...

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΙΣΑΣ...ΧΑΧΑΧΑ...

ΙΤΑΝ ΟΝΔΟΣ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ...ΔΙΛΑΔΙ Ο ΑΝΤΡΟΠΟΣ ΕΧΙ ΦΟΝΑΡΑΑΑΑΑ..ΚΑΙ ΞΕΡΙ ΝΑ ΞΕΣΙΚΟΣΙ ΑΝΤΡΟΠΟΥΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kouklares!!! :woohoo: Oxi den sas 3exasa alla perasa ena s/k asta!! Xalia mavra!!!

To savvato ekana geniki ka8ariotita to spiti, 3epatw8ika k to vradaki me epiasan kati foveroi ponoi, prepei na epa8a 4i3i na piastika den 3erw k egw ti..Vasika ponousa apisteuta tin koilia mou k oli tin mesi mou,ta nefra mou den katalavena apo pou 3ekinouse o ponos k pou katelige den mporousa na ka8isw, na 3aplwsw eklaiga me ligmous mou evale o Giwrgos mou mia mioxalwritiki kremoula k me etri4e ligo k tin Kiriaki eimouna poli kalitera...Twra ponaw ligo pisw ligo pio panw apo tin mesi stin de3ia plevra (den mporw na perigra4w to simeio :dry::blink: )..Prepei telika na piastike o mis mou y to savvato vgika apo to mpanio k mpika sto dwmatio na nti8w k o Giwrgos eixe sto full to air-condition k egw kriwsa eniwsa mia anatrixila k prepei na einai apo auto..Alla etsi ponw den 3ana eniwsa :angry: ..

Sas epri3a ee??

Signwmi :(

Eseis ti mou kanete?

Maraki kou k lollipop mou sas euxomai ola ta kala tou kosmou sto spiti sas..Na sfizei apo zwi k paidikes fwnoules to spitiko sas!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα βρε Andria μου!!!!!!!!!!!!!

Περαστικά σου πουλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikulina μου κι εγώ μόλις έφτιαξα έναν καϊφέ........ frappe!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεια μας λοιπόν.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΙ,ΜΕ ΘΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΜΕ...ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΑΘΕΝΙ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΛΙ ΜΕΓΑΛΙ ΖΙΜΙΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ....

ΧΡΙΣΑ...ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ??? ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΚΑΙ ΜΕΤΑ .."ΚΑΙ ΛΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΑΣ".....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΜΑΡΑΚΙ ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ,ΔΕΝ ΠΟΛΙ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ..ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟ ΚΑΛΑ,ΠΟΣ ΔΕΝ ΠΟΛΙ ΞΡΟ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ...ΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΙΞΕΡΑ...ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΔΙΚΑΤΟΥ...

ΞΕΚΙΝΙΣΕ 9 ΚΑΙ 30 ΚΑΙ ΤΕΛΙΟΣΕ 12 ΜΙΣΙ...ΚΡΑΤΙΣΕ ΑΡΚΕΤΑ..ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΙΤΑΝ ΓΡΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ....

ΟΠΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου Andria..Σφακιανάκη κ εσύ?? Α..πολύ έξοδο είχαμε αυτό το Σαββατοκύριακο !! ;);)

Στην υγειά σας κορίτσια..

Νίνα μου Παρασκευή (πρώτα ο Θεός) σταματάω..Ακόμα δεν την έχει υπογράψει την άδειά μου το αφεντικό αλλά έχουμε ήδη μιλήσει γι αυτήν. Σήμερα θα την δώσω για υπογραφή!!

Εχθές περνούσα απο τα μαγαζιά στη Χαλκιδική και ρώτησα σε 2-3 άν έχουν Ιντερνετ!Δεν βρήκα σε αυτά αλλά θα ξαναψάξω..

Στην τελική θα δανειζομαι το κινητό ενός φίλου μας που θα είναι κ αυτός λίγες μέρες εκεί κοντά σε εμάς!! ;) Κάτι θα κάνω..

Σκέφτομαι πόσες δουλειές έχω να κάνω στο σπίτι και απελπίζομαι!! :S:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου καλημέρα!!! Ευχαριστώ για τις ευχές σου και τις ανταποδίδω!

Περαστικά σου!! Μάλλον ψύξη έπαθες! Κι εγώ το Σάββατο ξεπατώθηκα στις δουλειές!!

Άστε πήρα τηλ την κοπέλα για τα νυφικά να την πω ότι θέλω ένα παρανυμφάκι ακόμα και μου έλεγε ότι θα με χρεώσει περισσότερο για τα στέφανα που πήρα γιατί είναι με swarovski λέει. Και εκνευρίστηκα και της λέω όταν μου τα έδειχνε η κόρη σας γιατί δεν μου είπε ότι είναι έξτρα χρέωση??? Ας μου έδειχνε αυτά που είχα στην παραγγελία και όχι τα πιο ακριβά..Και ευτυχώς μου είπε αφου δεν σου το είπε η κόρη μου, ήταν δικό της λάθος και δεν θα σε χρεώσω...Ε όχι να μας περνάνε και για κορόιδα!! Άστε που όταν την είχα πει ότι θα έχω δύο περισσότερα παρανυμφάκια από αυτά που είχα στο πακέτο μου μου είπε ότι θα με κανονίσει και είναι οκ.Εγώ είχα καταλάβει ότι δεν θα με χρεώσει έξτρα και τώρα μου είπε ότι είναι 70 ευρώ εξτρα..Τεσπα...οι γονείς μου θα τα πληρώσουν αυτά!! Το απόγευμα θα πάω και για πρόβα νυφικού!!! Βέβαια δεν έχω χάσει τα κιλά που θέλω αλλά θα πάω έτσι για να δουμε περίπου τι γίνεται!!

Σας έπρηξα ε? "Αντρια καλός ο Σφακιανάκης? ¨Ηθελε και ο δικός μου να πάμε αλλά δεν τα καταφέραμε!!

Στην υγεια σας κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΣΙΜΕΡΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΑΛΑ ΙΔΙ ΜΕ ΠΙΡΕ Ο ΑΝΔΡΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΕΤΙΜΑΣΟ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΜΙΛΟ....

ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΣΙΜΕΡΑ...ΠΟΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΧ ΧΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΣΙΜΕΡΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΑΛΑ ΙΔΙ ΜΕ ΠΙΡΕ Ο ΑΝΔΡΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΕΤΙΜΑΣΟ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΜΙΛΟ....

ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΣΙΜΕΡΑ...ΠΟΛΙ...

Πόσο σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωωω :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ...ΟΛΙ ΑΦΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ..ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΡΟΤΑ ΜΙΑ ΤΙΜΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΧΤΙΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΑ...

ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ..ΜΙΑ ΚΑΛΙ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΡΕΒΟΤΑΝ...ΚΑΙ ΠΙΓΕΝΑ ΣΚΕΔΟΝ ΠΑΝΔΟΥ ΜΑΖΙΤΙΣ..ΓΙΑ ΝΙΦΙΚΟ,ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΙΤΙΡΙΑ ,ΘΑ ΠΑΝΔΑ...ΙΔΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ...ΙΔΙΚΑ ΣΤΗΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ..ΘΙΜΑΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΙΠΕ ΜΙΑ ΤΙΜΗ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΙΓΑΜΕ ΝΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ,ΜΑΣ ΙΠΕ ΑΛΙ ΤΙΜΗ..ΠΟΛΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ..ΚΑΙ Η ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΤΗΣ ΘΑ ΓΙΡΙΣΕ ΠΙΣΟ....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΕΜΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΙΑΞΑΜΕ ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΚΠΤΟΣΙ ΙΤΕΛΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ{ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΙ}ΑΛΑ Η ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΙΣΟ...ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΘΕΜΑ ΛΕΦΤΑ ..ΙΤΑΝ ΘΕΜΑ ΣΙΝΕΝΟΙΣΙ...ΑΦΟΥ ΙΠΑΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΑΞΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωρέ Nikulina...............

Θα κάνεις και για με μια βουτιά??????????????

Θέλω κι εγώ θαλασσίτσα............

Δεν αποκλείεται κι εμείς να πάμε μες στην εβδομάδα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Πόσο σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωωω :blush::blush::blush::blush:[/quote:s9q103qq]

ΓΙΑΤΗ???????????? :woohoo: :woohoo: ΜΙΛΟ???????? :woohoo: :woohoo:

ΕΓΟ ΟΜΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΙΝΟ ΣΕ ΛΙΓΟ......ΑΛΙΟΣ ΜΕ ΣΑΣ...ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΙ ΤΑ ΜΙΡΜΙΓΙΑ... :S:S:S:blink::blink::blink:

ΟΧΙ ΠΟΥ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟ ΕΔΟ ΜΕ ΣΑΣ.!?!?!?....ΟΧΙ.....ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑΤΕ :blink::blink::blink::dry::dry: ΑΠΑΓΟΓΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΡΑ... :ohmy::ohmy: ΔΡΟΠΙ ΣΑΣ,ΔΡΟΠΙ ΣΑΣ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΡΑΤΙΣΤΕΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΕΩ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Αχ ωρέ Nikulina...............

Θα κάνεις και για με μια βουτιά??????????????

Θέλω κι εγώ θαλασσίτσα............

Δεν αποκλείεται κι εμείς να πάμε μες στην εβδομάδα..........

ΔΕΝ ΠΙΓΕΣ ΑΚΟΜΑ??? ΕΓΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΔΟ ΠΑΩ...ΑΛΑ ΒΑΖΟ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕΣΑ ..ΜΕΧΡΙ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ....ΑΛΑ ΟΣΟ ΚΑΝΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΓΟ ΠΙΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.... ;););)

ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΕΡΙΟΔΟ{ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΙΝΕ...ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΙΝΕΣ}ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΑ ΙΜΕ... :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΚΑΝΟ ΚΑΙΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΟΡΟ ΙΛΙΟΤΕΡΑΠΙΑ...ΝΑ ΜΑΒΡΙΖΟ...ΛΙΓΟ... B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria mou itan kalos alla xalase, den itane opws tis alles fores..Aplws o Giwrgos einai fanatikos k eipa na min tou xalasw to xatiri :woohoo: ..Itan k se ena xwrio (Pelendri) talaipwri8ikame k poli na to vroume,parking den eixe, eixe k poli kosmo k diskoleutikame na vroume k 8eseis..Ton vlepame apo poli makria..San miniatoura itane hehe :woohoo: :woohoo: ...Eee perasame!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑ...ΚΑΙ ΕΔΟ ΠΟΥ ΠΙΓΑ ΕΓΟ...ΙΤΑΝ ΣΕ ΧΟΡΙΟ...ΙΤΑΝ ΣΤΟ ΔΙΟΝ...ΚΑΙ Η ΣΙΝΑΒΛΙΑ ΙΤΑΝ ΣΤΟ ΑΡΧΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΙΟ...ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ..ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ ΦΕΝΟΤΑΝ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΤΟΝΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΝΑ ΦΕΝΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΔΑ....ΑΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ....ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου αν και τα είπαμε και τηλεφωνικά και εμένα του αρέσει πολύ ο Σφακιανάκης και ο κύριος λόγος που δεν πήγαμε ήταν το μέρος που τραγουδούσε..ΠΟλύ ταλαιπωρία!!!

Εγώ στον αγαπημένο μου Πλούταρχο ήθελα να πάω αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα :(

Νίνα μου αν είναι να σε κρατάμε με το ζόρι να μην σε κρατάμε...αλλά έλα που σε βλέπω ότι δεν μπορείς μακρυά μας!!!Κάνε και για μένα το άμοιρο μια βουτιά που δυο φορες όλες κι όλες πήγα για μπανάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ...ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΙ...ΑΠΟ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΜΙΑ ΟΡΕΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ...ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΙΙΙΙ...ΕΦΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ Στη Σίβηρη πήγα στο αρχαίο Θέατρο..Εκεί ήταν ο Αλκίνοος...

Αλλά εμείς πήγαμε νωρίς και καθίσαμε πρώτη σειρά!Ήταν πολύ ωραία!

20/08 θα είναι Θεσσαλονίκη Μαράκι μου ο Πλούταρχος άντε ελάτε προς τα εδώ! ;)

Ταλαιπωρία Andria ακούγεται αλλά αφού περάσατε καλά χαλάλι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...